Skocz do zawartości
sbchp250

Blokada W Sieci

Rekomendowane odpowiedzi

d niedawna admin w mojej sieci uprzykrzył mi życie blokujac p2p (działa tylko od oźnie nocy do rana) a ja nietoper nie jestem zebym po nocach siedział i zeby mi oczy wyparowały.

 

Dokładnie to mi kazaa itp. niedział, ale najbardzej zależy mi na torrencie (odpalam bit comet i pisze ze niemozna otworzyc portu UDP i chyba UTP jak je otworzyc?? jak sobie poradzic z tym problemem zarówno jak ustawie bezpośrednie jak i proxy (proxy powinno byc w mojej sieci normalnie właczone 10.0.0.1 port 8080 i serwer DNS) to mi to niedziała

 

Czym lub jak to zrobic aby zassysac?? (słyszałem o tunelowaniu ale nieznalazłem darmowego programu)

 

siec oparta na polpacku tak mi sie zdaje

Siec jest na ok 400 osób a płace 35 zł na miesiąc.

Chyba jest wykupionych kilka łączy

IP statyczny

Niema najmniejszych szans gadac z adminem (menda z niego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ten dział..

Ciesz sie że masz takiego admina.

Pomyśl niedziela godzina 12.. wstajesz po dobrej impresssssssce ;] Siadasz chcesz pogadać na gygy czy koledzy twoi żyja ;p i patrzysz nie ma neta.. albo tak muli ze ci gygy laguje.. i wtedy by poleciały z twoich ust "[ciach!]y" na admina.. A taka sytuacja może być spowodowana jak ssaki w twojej sieci będą ostro zasysali.. Admin nie chce dopuścić do takiej sytuacji.. :)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie na ten temat jest takie:

 

Internet jest po to aby korzystać.

 

Ściągać, oglądać, słuchać itp. jesli płacisz 35zł to czego ty wymagać, twój admin to pijawka ma ponad 400/35zł i nie potrafi wykupić takiego łącza aby starczylo - rzeczywiscie menda :P

 

PS. temat powinien widnieć w dziale "Providerzy" pamiętaj na przyszłość ;)

Edytowane przez Soker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...