Skocz do zawartości
Gość seraf

9800pro Na Fx-a 5950

Rekomendowane odpowiedzi

:wink: Spawacz -> ja już 1,5roku temu narzekałem na 5600ultra2 i po 4miechach zmieniłem na 9800pro ,więc nie przesadzaj ,że smark 05 coś zmienił ,tylko gry wolnochodziły ,chodzą w porównaniu z konkurencją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej a ile one ciagnol w 2005? ze tak ostro sa oceniane?

Brdzo malo, szczerze nie pamietalem ile wyciaga, wiec odpalilem 3dmarka na kompie w ktorym mam FX5900Ultra od gainworda ( reszta configu p4 2,8Ghz + 2GB Ramu-dual+ p4c800 ) i wynik mnie zaszokowal. Pamietalem ze malo ta karta miala punktow w 2k5, ale nie sadzilem ze wyciaga tylko 1063 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej a ile one ciagnol w 2005? ze tak ostro sa oceniane?

1300216[/snapback]

malutko..

karta luksa ktora miala 7 czy 8k w 03 byla lana w 05 przez mojego 9600pro ;] ktory w 03 max 4,7k mial

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spawacz -> ja już 1,5roku temu narzekałem na 5600ultra2 i po 4miechach zmieniłem na 9800pro ,więc nie przesadzaj ,że smark 05 coś zmienił ,tylko gry wolnochodziły ,chodzą w porównaniu z konkurencją

No i co ty porównujesz przecież to dwie grafiki na całkiem różnym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO, nie warto nawet patrzec na tego fx'a.

 

W nowszych grach bedzie sytuacja taka jaka opisal Chaos w 3DM2k5.

1306438[/snapback]

W nowszych grach..? :lol: Czyli w Unreala 3 będzie można zagrać na Radeonie 9800 Pro..? :mur:

R350 to bardziej udany GPU niż NV38 ale nie będzie gry, która na Radku będzie chodzić płynnie a na GF FX 5950 będzie skakać...ile klatek Radeon 9800 Pro wyciąga w teście Pixel Shader w 3DM05-50fps..?-co z tego, skoro z taką szybkością jedynie teksturuje prostą ściane :D w teście [Kanion] już płynnie nie jest, na FX 5950 też nie jest płynnie-dużo gorzej jest...ale i tak, gdyby była to gra ani na Radziu 9800 Pro ani na FX'ie nie dałoby rady grać. Wniosek z tego jest taki...ten topic powinien mieć max 3 odpowiedzi...wszystkie: "Nie opłaca się zamieniać Radeona 9800 Pro na GF FX" a tutaj przerodziło się to w jałową rozmowe...bo tak na prawdę karty nie opłaca się zamieniać na GF FX bo to jest ta sama generacja GPU i dopiero 12 lub 16 potokowce dadzą odczowalną różnice i wymiana bedzie warta świeczki a nie sztuka dla sztuki...

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...