Skocz do zawartości
maly86

Najlepsze Strategie, Ale Przez Neta..?!

Rekomendowane odpowiedzi

Cashasty juz był chyba taki temat jeśli się nie mylę ;)

AoA 1,2 i Mythylogis(chyba tak to się pisze).

Earth 2140,2150

Wejdź na jakąś stronke o grach i wybierz dział strategie i masz wsio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOTR - Battle for Middleearth

Mi osobiscie sie nie podoba, ale bardzo wiele osob uwielbia ta gre ;) Paru moich kumpli zagrywalo sie tym nie lanie.

Edit: Jeszcze Warhammer 40k - Dawn of War

Edytowane przez BartosH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

starcraft?

1511307[/snapback]

Mialy byc nowsze :wink:

 

A ja polecam C&C: Generals, lecz tutaj musisz miec oryginala, i sciaganc patch'a, poniewaz na piracie bedzie blad, i bez patch'a nie pograsz...

Edytowane przez M@Ly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOTR - Battle for Middleearth

Mi osobiscie sie nie podoba, ale bardzo wiele osob uwielbia ta gre ;) Paru moich kumpli zagrywalo sie tym nie lanie.

Heh, ja osobiscie mam oryginala LOTR: BFM na polce i jakos nie moge sie zmusic, zeby w to grac :? Grafika super, bez dwoch zdań. Grywalnosc też jest. Ale nie ma tego czegos, co ma np. WCIII. To tylko taka moja mala refleksja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W imieniu całej ekipy LanParty.pl chciałbym zaprosić na imprezę dla prawdziwych graczy ;)

 

Data: 29 - 31.07

Typ imprezy: BYOC ( Bring Your Own Computer )

Miejsce: Warszawa

Ilość miejsc: 198 - na dzień dzisiejszy zajęte są 34 miejsca

 

więcej szczegółów na www.lanparty.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Wawa... troche daleko... i transportu kompa nie ma...  a o to ze przynisc swojego kompa to chodzi tylko o kompa czy caly osprzet tez (mysz, klawa, monitor)??

1551287[/snapback]

 

Caly sprzet.

 

Monitor, PC, klawa, sluchawki, myszka itp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkopuje temat...

 

Ja ostatnio gram w warhammer 40k soulstorm (kosztuje około 60zł) ale ze względu ze nie jest to najnowsza gra online jest okołu 40-80 graczy w sieci i czasem ciężko o większą rozgrywkę trzeba poczekać kilka minut z tego względu przerzuciłbym się na coś nowego.

Jedną z zalet tej gry oprócz grywalności itp :) jest to że nie wymaga dobrego łącza nawet przy maksymalnej rozgrywce na 8 graczy.

 

Myślałem ostatnim o c&c lub StarCraft2, ale nie wiem czy dużo osób gra w to w sieci i jakie maja wymagania co do łącza. Nowego dow'a 2 widziałem i jest dość slaby w porównaniu do 1 części.

 

Podsumowując polecam w40 może ktoś się z forumowiczy skusi:) i pytam jakie strategie po sieci polecacie w które gra jeszcze sporo osób.

Edytowane przez venat0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami wywala, ale to jak ktos strasznie laguje. A co do ilosci graczy... w tym momencie w naszym regionie gra ~10000 osob ;) Mozesz sie jeszcze zastanowic nad shogunem, tez ma niezle multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry mi szuka jakies 30sekund, lagow praktycznie nie ma, czasami kogos z gry wyrzuci (jak masz dobrego neta to nie ma szans), masz 1v1 - 2v2- 3v3 - 4v4 - FFA- MASA RANDOM GAMES. Ogromna proscena i staly support Blizzarda. Nigdy nie gralem w RTS'y przez neta ale SC2 to inna bajka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...