Skocz do zawartości
Mayo

Gothic 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ten na 2 screenie to nasz bohater?? Troche mexykanca jakiegos przypomina :lol:

Grafa mila i fajna :]

 

Moj nauczyciel polskiego by mnie za to zabil ;]

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten "mexykanin" to jest właśnie bezimienny :( a szkoda mi się podobał taki jaki był w 1 i 2.

 

ftp://213.202.233.101/links/premium/4b/4b...005_Gothic3.zip

 

Polecam ten filmik. Trwa ponad 5 minut zajmuje 160 mb. Pokazuje jak główny bohater chodzi po mieści na razie nie wygląda to zbyt imponująco (biegnie jak sprinter który połknął kij) ale do oficjalnej premiery jeszcze z pól roku, więc wiele się jeszcze zmieni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, rzeczywiscie wymagania nie sa duze (ew. dla niektorych tylko ten ram) wiec nie wiem po co ludzie panikuja (vide dziwny temat ;)). Jesli tworcy nie powieksza wymagan a oprawa graficzna bedzie taka jak na screenach to bedziemy mieli pieknie zoptymalizowany kod :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi tylko ten 1GB na minimalnych i 1GB na zalecanych, dual nie powoduje przecież aż tak wyraźnego wzrostu wydajności :? Pewnie wzorem F.E.A.R zaraz zmienią na 2GB bo to bardziej straszy, a jak bardziej straszy to ludzie będą uważać że to lepsza giera :lol:

 

W każdym razie nawet na moim starym klamocie ta gra powinna całkiem znośnie działać, zresztą ponoć grafa nie jest najważniejsza tylko grywalność, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnelo mi sie 3 z 9 min filmu (rozlaczyl mi sie net :/ ) i z tego co jest w tych 3 min widac to tyle ze ta gra bardzo wolno chodzi. miejmy nadzieje ze tek kod zoptymalizuja.

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do filmiku, grafiki to nie zobaczymy jej na tym filmiku. Co do animacji to postać biega tragicznie :blink:

Naszczeście to filmik z alpha więc miejmy nadzieje że to poprawią

Roześmiało mnie to jak i w tej i w poprzednich częściach stolarz tnie kawałek kłody to przez całą gre nie może tego uciąć <_<

Edytowane przez Qn'ik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie [kliknij] zostały ukazane oficjalne wymagania Gothic 3. Miejmy nadzieję, że twórcy gry, zoptymalizują kod gry, inaczej nikt w gre nie pogra. Wymogi prezentują się następująco:

Minimalne:

# 2 GHz Pentium 4/AMD 2000+

# 1024 MB Ram

# Karta graficzna 64 MB

# Windows 2000, ME, XP, Vista

# DVD-Rom

# Karta graficzna kontabilna z DirectX 8.0

 

Zalecane:

# 3 GHz Pentium 4/AMD 3000+

# 1024 MB Ram (Dual-Channel)

# Karta graficzna 128 MB

# Windows 2000, ME, XP, Vista

# DVD-Rom

# Karta kontabilna z DirectX 9.0c

 

Cóż, pozostaje tylko pomarzyć o grze...

Jakby wszystkie gry mialy takie wymagania to swiat gier bylby lepszy :P Bez obrazy ale po mojemu to smieszne wymagania na taka grafike przynajmniej patrzac na screeny,ktore sa z oficjalnej wersji a nie z tej alfa,ktora rzeczywiscie slabo wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to nie sa skriny ziom , tylko arty. grafika moze sie troche poprawic , dadza lepsza rozdzialke i moze lepsze tekstury , ale tak w przyblizeniu gra bedzie wygladac. 1 i 2 tez nie mialy zoptymalizowanego kodu , dlaczego nie mialoby tak wiec byc z 3 ? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom samo sie robi :D

1705652[/snapback]

 

skriny ktore sa ukazane w necie,gazetach nie sa gry!!! gdyz nie istnieje ona jeszcze w jednym kawalku ,a jak bedzie wygladac nawet sami producenci w 100% tego nie wiedza :lol: ... pozostaje nam czekac do 2 kwartalu przyszlego roku kiedy prawdopodobnie ukaze sie w jednym kawalku ;) ....i pewnie wymagania sie zmienia takze na waszym miejscu bym sie tak nie cieszyl :mur: ....a tak w ogole juz nie moge sie doczekac na ta gierke B)

 

pozdrawiam :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po obejzeniu paru filmikow z G3 troche sie zawiodlem. Animacja byla okropna i jeszcze i jeszcze ta grafika, ktora miala byc niby rewelacyjna, a nie dorasta grafice z Obliwiona do piet. Bardzo wierze w to, ze zmieni sie cos, bo troche jeszcze czasu w koncu maja. Czekam na Obliviona, potem na G3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Friko, widze ze dla ciebie pierwszorzedna sprawa to grafika dorastajaca do piet Obvilonowi... ja wale grafe, GRA MA BYC DOBRA WCIAGAC I TYLE! Poza tym mozemy byc spokojni ze ruszy niemal kazdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym się nie zgodził z tym że screeny nie są z gry. A dlatego że bardzo mi przypominają wersję pre-alpha z jakichś tam targów(mozna filmik sciagnac gdzies, na gothicworld chyba jest).

1714316[/snapback]

czytalem z tydzien temu wypowiedz redakcji na temat tej gry gdzie dokladnie pisalo ze screeny nie pochodza z gry ...jak narazie maja pomysly na stworzenie i gra istnieje tylko w pojedynczych czesciach :P ...moge wam zeskanowac ta wypowiedz tylko ze po helmucku :)

 

Ja po obejzeniu paru filmikow z G3 troche sie zawiodlem. Animacja byla okropna i jeszcze i jeszcze ta grafika, ktora miala byc niby rewelacyjna, a nie dorasta grafice z Obliwiona do piet. Bardzo wierze w to, ze zmieni sie cos, bo troche jeszcze czasu w koncu maja. Czekam na Obliviona, potem na G3

te filmiki napewno nie pokazuja grafiki w g3 ....jeszcze wszytsko sie zmieni a tak w ogole to grafika z g2 mi wystarczy ,jak bedzie lepsza tym bardziej sie uciesze :lol:

Edytowane przez michael_21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby wszystkie gry mialy takie wymagania to swiat gier bylby lepszy :P Bez obrazy ale po mojemu to smieszne wymagania na taka grafike przynajmniej patrzac na screeny,ktore sa z oficjalnej wersji a nie z tej alfa,ktora rzeczywiscie slabo wyglada

1645322[/snapback]

Dla kogo śmieszne, dla tego śmieszne... :lol: Ja muszę myśleć o modernizacji... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He He ja to już przeszedłem pierwszą część. Może troche głupio bo najpierw grałem w II. Ale mniejsza o to. Dlaczego wole Gothica od TES??? Bo ma fajną fabułę, jest prosty w obsłudze i do tego ten świat! Las to las, a nie jakieś grzyby i do tego taki wielki świat (w morrowindzie), że gra sie nudzi po kilku godzinach. Ja czekam na G3 oczywiście Oblivionem nie pogardzę. Ale w oczekiwaniu pomoże mi Most Wanted. Sory za MW jeżeli uznacie to za OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...