Skocz do zawartości
Mayo

Gothic 3

Rekomendowane odpowiedzi

juz tak nie szpanuj tym niemieckim jak juz cos wklejasz moglbys przetluaczyc 99% to ludzie uczacy sie angielskiego ja z tego tekstu nie wiem nic czy to minimalne czy co

 

ojeju ale masz problem :mur: ....wrzuc na gogle i przetlumacz na angielski :lol:

 

trwalo 2 sek tylko trzeba chciec ;)

 

Gothic 3 - violent system requirements?

(updates) Wednesday, 02 November 2005

sound information of the Gothic Fanseite World OF Gothic, and/or the current expenditure 12/05 the PC Games hardware are not the hardware requirements of Gothic 3 from bad parents.

 

The article means that Gothic places the 3 following minimum requirements:

# Athlon 64 3000+/P4 2.8 GHz

# 1 Gbyte RAM main memory

# Geforce 6800 GT/Radeon X800 pro

for the highest detail stage (with 4xFSAA and 8:1 AF), should be necessary a Geforce 7800 GT/GTX or a diagram map of the new Ati Radeon X1000er-Reihe.

 

Update: Demands with Gothic 3-Entwickler Piranha byte resulted in meanwhile that the indicated "minimum requirements" are "run the Best" requirements (maximum requirements) and not the minimum requirements. This information might provide for some drawing a deep breath in the Community.

 

Frorider source: World OF Gothic/editorship

Edytowane przez michael_21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest angielski, tylko "angielskawy" ;)

 

Mam nadzieje, ze tworcy wreszcie zauwaza, ze standardowym wyposazeniem komputera jest mysz - doprowadzalo mnie to do szewskiej pasji w poprzednich czesciach... w dodatku przy takim sterowaniu nie mozna bylo podlaczyc pada (ktory sprawdzilby sie idealnie) :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojeju ale masz problem :mur: ....wrzuc na gogle i przetlumacz na angielski :lol:

 

trwalo 2 sek tylko trzeba chciec ;)

 

Gothic 3 - violent system requirements?

(updates) Wednesday, 02 November 2005

sound information of the Gothic Fanseite World OF Gothic, and/or the current expenditure 12/05 the PC Games hardware are not the hardware requirements of Gothic 3 from bad parents.

 

The article means that Gothic places the 3 following minimum requirements:

# Athlon 64 3000+/P4 2.8 GHz

# 1 Gbyte RAM main memory

# Geforce 6800 GT/Radeon X800 pro

for the highest detail stage (with 4xFSAA and 8:1 AF), should be necessary a Geforce 7800 GT/GTX or a diagram map of the new Ati Radeon X1000er-Reihe.

 

Update: Demands with Gothic 3-Entwickler Piranha byte resulted in meanwhile that the indicated "minimum requirements" are "run the Best" requirements (maximum requirements) and not the minimum requirements. This information might provide for some drawing a deep breath in the Community.

 

Frorider source: World OF Gothic/editorship

Czyli moj config wypada tylko kapeczke wyzej niz minimalne wymagania ?? :blink: Buahaha Dobre - piekna ta gra.Juz jej daje 1/10 :P Nie no ja aqrat nie jestem taki jak wielu ludzi,ze zobaczy kawalek i juz ocenia gre,ale na ten moment to nie wrozy nic dobrego a te wymagania ?? Kto w to zagra?? Ben ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ja nie rozumiem w ogole waszego zdziwnienia!

 

Skoro gra ma wyjsc za pol roku i miec, wg tworcow, super grafe (zobaczcie chociazby na TES Obliviona - ten sam engine, podobna data premiera i rzeczywiscie dobra grafa) to przeciez wymagania beda w calosci usprawiedliwione. A popatrzcie z innej strony - narzekacie, ze na GF7800 dopiero pogracie w max detalach, a np. takie FEAR tnie nawet na tej kartcie po wlaczaniu wszyskich efektow, a grafa w porownaniu do Obliviona wyglada... zalosnie. Radze wam to przemyslec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ja nie rozumiem w ogole waszego zdziwnienia!

 

Skoro gra ma wyjsc za pol roku i miec, wg tworcow, super grafe (zobaczcie chociazby na TES Obliviona - ten sam engine, podobna data premiera i rzeczywiscie dobra grafa) to przeciez wymagania beda w calosci usprawiedliwione. A popatrzcie z innej strony - narzekacie, ze na GF7800 dopiero pogracie w max detalach, a np. takie FEAR tnie nawet na tej kartcie po wlaczaniu wszyskich efektow, a grafa w porownaniu do Obliviona wyglada... zalosnie. Radze wam to przemyslec.

Chcialbym zeby kazda gra ktora jest na rynku mi chodzila tak jak fear w max detalach bez SS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: wywalono takie tam bzdury

 

Na całe szczęście moja znajomość niemieckiego, oraz wgryzienie się w temat pozwoliła wywnioskować że są to minimalne wymagania do gry w full detalach (Run best-System), zresztą gothic to nie FPS i 20fps starczy :P

 

Gothic 3

 

Gotyk3

 

Die richtigen Hardwareanforderungen

 

(Te prawidłowe twardotowarowowymagania)

 

Heute kann man bei einigen Kollegen die Hardwareanforderungen zu Gothic 3 erfahren. Um Gothic 3 zu spielen ist folgendes System optimal:

 

(Dzisiaj mogą ludzie przy jednych kolegach tej twardotowarowowymagania do Gotyka 3 doświadczyć. Przy Gotyku 3 do grania jest następujący system optymalny:)

 

Athlon 64 3000+/P4 2,8 GHz

1 GB RAM

Geforce 6800 GT/Radeon X800 Pro

 

(Athlon 64 3000+/P4 2,8 GHz

1 GB KAFAR

Gesiła 6800 GT/Radeon X800 Pro)

 

Wir haben mit Piranha telefoniert und nachgefragt, dies sind nicht die Mindestanforderungen für Gothic 3, so wie überall berichtet wird, sondern das "Runs best"-System. Die Mindestanforderungen müssten also um einiges niedriger sein.

 

(My mieliśmy z Piranią zadzwonić i popytać, to było nie najmniejszewymagania dla Gotyku 3, więc my ponadwszystko poinformowani będzieliśmy, lecz ten "biegający naj"-System. Te najmniejszewymagania muszą o jedność mniejsze być.)

 

tłumoczenie na wzór poprzedniego angielskiego popełnił: M4TEUSZ [tweak.pl]

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jeszcze rok to wiele moze sie zmienic w naszych kompach (np. dodatkowe 1g ramu przyjdzie ^_^ )

rok ? wszedzie jako data premiery jest podane q1 2006 , czyli do marca maja czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopałem temat niczym górnik przodowy ze sląska.

Data premiery kwiecień - grudzień 2006.Wymagania min. athl.2000XP 1gb ram radek 8500.

co to za wymagania? 1 gb ramu ok procek tez, ale taka slaba karta? to mosza byc MINIMALNE takie naprawde MINIMALNE:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnoszwe wiadomości. Premiera gothica 3 przełożona na zime 2006 więc dokładnie za rok. Styczen bedzie olbivion. Pod kazdym wzgledem przebije gothica jak znam zycie. Silnik z morrowinda w g3... morrowind jest przestarzaly. Tes 4 bedzie ordzil na havoku 2 + modyfikacje ostre z morka. WOle tes4..

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...