Skocz do zawartości
Mayo

Gothic 3

Rekomendowane odpowiedzi

Styczen bedzie olbivion. Pod kazdym wzgledem przebije gothica jak znam zycie. Silnik z morrowinda w g3... morrowind jest przestarzaly. Tes 4 bedzie ordzil na havoku 2 + modyfikacje ostre z morka. WOle tes4..

pozdro

Może poczekaj, aż wyjdą obydwie gry i wtedy ocenisz która lepsza co?

TES 4 i Gothic 3 mają być na tym samym silniku.

 

Poza tym watpię, aby Oblivion wyszedł w styczniu, prędzej na przełomie lutego/marca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radek 8500 pro to jest absolutne minimum kwadrat na kwadracie piksel na pikselu :D więc panowie sie nie martwcie :lol: i dodam sze na radkach 9500-9600 XT terz nie będzie za halo:P ja zbieram juz na grafe z sygnatury a jak lepiej pójdzie to na 6600GT bo z czym tu do ludzi nie ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o nie, silniczek w morrowindzie był za bardzo du**asty. No, może woda mi się tylko podobała :lol:, ale te doczytki, sposób poruszania się postaci, i dziwne zachowania SI były dobijające......No ale chodzi o silniczek graficzny a nie "fizyczny" :D

Edytowane przez quartzXXI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JoWood odkryl swoje plkany wydawnicze. Nic dziwnego nie bylo by w tym gdyby nie znajdowal sie tam tajemniczy tytul "Gothic Epizodes". Ciekawe czy to cos zwiazane z Gothic'kiem. Lepiej zeby tak :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej a wlasnie ci z JoWood zwariowali i zaczeli sie zachowywac jak EA. Chca zrobic Gothica 4, w/w Gothic Epizodes (co to kurna?!) i nawet MMOcRPG w swiecie Gothica.

To moze byc :] Tylko zeby nie wpadli na posmysl czegos jak Sin Epizodes z tym Gothic Epizodes :P

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do silnika z Morrowinda to podobno w 60 % ma byc przerobiony pod potrzeby G3 :)

 

A co do premiery, to może osoby które określają dokładniejszą date wydania G3 powiedzą skąd mają te informacje ?

Czytałem na wszystkich stronach polskich, niemieckich (wydawnictwa), forach niemieckich i nagielskich oraz napisałem @ do cdprojekt i wszędzie mówią, że nie znają dokładnej daty ale bedzie w 2006.

 

PS. na tych forach wyczytałem, że początkowo planowali wydać G3 w 1q 2006 ale potem wycofali się z planowania i dali ogóle info że rok 2006 ( czyli pewnie wiedzieli, że na 1q się nie wyrobią ) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masz reflex - to jest news z 19 grudnia 2005. Do tego nieoficjalny i ludzie z PB nie sprecyzowali daty premiery (mowia ze w 2006). Sa pogloski, ze pojawi sie w 2 kwartale. Wersja z koncem roku jest najmniej optymistyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masz reflex - to jest news z 19 grudnia 2005. Do tego nieoficjalny i ludzie z PB nie sprecyzowali daty premiery (mowia ze w 2006). Sa pogloski, ze pojawi sie w 2 kwartale. Wersja z koncem roku jest najmniej optymistyczna.

 

Plan wydawniczy JoWooD został zaktualizowany przy większości zapowiadanych tytułów. Dla nas najistotniejszą zmianą, która po udzielonych przez twórców wywiadach nikogo już nie powinna dziwić, jest poprawka ogólnej daty z 2006 na bardziej rzeczowy termin: Wrzesień 2006 dla wyczekiwanej trzeciej części sagi w wersji niemieckojęzycznej. Premiera w innych językach odbędzie się równorzędnie z niemiecką lub zależnie od państwa - niedługo później (realny wydaje się październik).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plan wydawniczy JoWooD został zaktualizowany przy większości zapowiadanych tytułów. Dla nas najistotniejszą zmianą, która po udzielonych przez twórców wywiadach nikogo już nie powinna dziwić, jest poprawka ogólnej daty z 2006 na bardziej rzeczowy termin: Wrzesień 2006 dla wyczekiwanej trzeciej części sagi w wersji niemieckojęzycznej. Premiera w innych językach odbędzie się równorzędnie z niemiecką lub zależnie od państwa - niedługo później (realny wydaje się październik).

Tego posta wczesniej napisalem zanim podali date jako wrzesien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Obliviona to to polotow nie ma

Niewiadomo. Ten screen jest oddalony i nie widac duzo szczegolow. Do tego Oblivion na starych oficjalnych screenach jest taki zajebisty, a teraz wyszlo, ze az takiej super grafy nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niestety zaczalem od dwojki przez co zrazilem sie troche do jedynki (surne jak dla mnie sterowanie wzgledem dwojki) - normalnie wezme urlop jak sie pojawi w sklepach :)

ja przeszłem 1 i 2 i dodatek po kilka rzy i znów idę bo to wciąga i nie mogę doczekać sie premiery gothic 3. już modernizuję sprzęt :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecej screenow INGAME

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Po screenach widac, ze jakosc grafiki wcale za bardzo nie odbiega od tej z TES4 (fotka ze strumieniem) i bardzo mozliwe, ze w przyszlosci nawet ja przewyzszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Tylko zeby to mialo ten klimat gothicow, ten swiat...

Te drzewa nie wygladaja tak bujnie jak w Ob ;] ale dla mnie to i lepiej...

Ogolnie gothic 3 moglby (dla mnie ;]) miec te sama grafike, nowa fabule, nowe itemy itp itd. A ze grafika nie wyglada super w porownaniu do Ob to na plus, bedzie lepiej chodzic... chodz gothicki 1&2 sa tak sobie zoptymalizowane ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...