Skocz do zawartości
Mayo

Gothic 3

Rekomendowane odpowiedzi

hm wg mnie coraz gorzej wylada G3. Stworki jakies takie kanciaste sie zrobily a byly takie ladne we wczesniejszych materialach. Podloze juz nie jest tak pelne trawy (moze to taki fragment) generalnie nie jestem zachwycony, gra wyglada gorzej niz Obek w max detalach a to przeciez sa materialy promocyjne wiec napewno pokazuja pelna potege grafiki ktora to juz przeciez jest prawie gotowa. No ale jeszcze nie wiadomo jak to bedzie chodzic, moze bede mial na lapie non stop ~30fps w medium dealach.

 

Jake79 jak przeczytales ZE ZROZUMIENIEM przyslowie ktore zacytowalem to wydedukuj czy bede z toba konwersowal niepotrzebnie czy nie <_<

wtracilem sie bo WYBITNIE sie zgadzam z tym co Caleb napisal, natomiast z razji przyslowia ktore zacytowalem nie bede sie wdawal z toba w polemike, chyba ze zauwaze ze cie konie poniosly znowu i piszesz jakies niestworzone rzeczy.

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm wg mnie coraz gorzej wylada G3. Stworki jakies takie kanciaste sie zrobily a byly takie ladne we wczesniejszych materialach. Podloze juz nie jest tak pelne trawy (moze to taki fragment) generalnie nie jestem zachwycony, gra wyglada gorzej niz Obek w max detalach a to przeciez sa materialy promocyjne wiec napewno pokazuja pelna potege grafiki ktora to juz przeciez jest prawie gotowa. No ale jeszcze nie wiadomo jak to bedzie chodzic, moze bede mial na lapie non stop ~30fps w medium dealach.

Grafa od obka obstaje choć dla mnie może być, przecież wiadomo ze najbardziej liczy sie grywalnosc i te inne bzdety :wink: :) W kazdym badz razie ważne żeby Gothic III dobrze działał a nie był wynikiem braku pracy programistów w sprwach optymalizacji jak u Obliviona. Deszcz ognia wygląda ładnie i widowiskowo, bedzie kogo spopielić;) O wersje polską się nie martwię jesli będzie wyglądac tak jak w poprzednich czesciach, czyli świetnie. Aha i swietnie ze będą kjujiki:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie grafika jest lepsza niz w Oblivionie. Mniej bezsensownych swiecidelek, za to realistyczna, ostra grafa. Jednyne do czego mozna sie doczepic to niektore tekstury, ale byc moze w ostatecznosci beda lepsze.

 

I po raz setny w tym temacie to powie: do gry jest jeszcze do zaimpletowania 50% efektow, wiec spokojnie panowie, jeszcze wasze sprzety sie nie raz zmecza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby bylo jasne, ja nie mam nic przeciwko takiej grafice, stwierdzilem co prawda ze gra wyglada gorzej niz Oblivion ale moze bedzie o wiele bardziej grywalna i grafa juz nie bedzie przeszkadzac (o ile taka grafa moze przeszkadzac ;) ) Najwazniejsze jest to zeby plynnie chodzila i sie nie wywalala do windowsa jak Oblivion <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wcześniejszych postów o kontynuacje G3 to wiem tyle, że 3 ma być ostatnia tylko ze bedą 4 dodatki :lol2:

Zapomnijmy o tym że pogramy we wrześniu, mój ziomalek wyczytał że bedzie dopiero w grudniu więc..... pewnie tak bedzie znajac życie:)m (mowa o polisz werszyn)

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co twoj ziomalek pracuje w JoWood czy co? Ja sledze temat G3 od bardzo dawna i staram sie zawsze czytac najnowsze wiadomosci, oficjalne jak i nieoficjalne, ale jeszcze nie slyszalem zeby gra (w wersji niemieckiej, bo wiadomo polska wersja wyjdzie sporo pozniej) miala zaliczyc jakies opoznenie.

 

Na chwile dzisiejsza gra ma wyjsc w Niemczech 21 wrzesnia, a w Polsce pare miechow pozniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jake79 - pisane to ty masz i to bardzo. Ciekaw jestem czy poza forum też się tak podniecasz i czy rownież jesteś tak strasznie mądry i wygadany. A teraz pisząc w twoim "stylu" - troche przeginasz pałe. Koniec OT

 

 

 

Wracając do gry: wali mnie grafa; ma być na przyzwoitym poziomie i tyle. Liczy się fabuła, pomysłowość i nieliniowść i tylko tyle. Jeśli G3 bedzie takie jak jego starsze wersje gre napewno będzie warto nabyć i pośmigac troche w świecie bezimiennego.

Edytowane przez bobson37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz racje, poprzednie czesci nie byly graficznymi przelomami, a jakos zapisaly sie jako kultowe gry, ale w dzisiejszych czasach grafika jest wyznacznikiem jakosci, wiec dla niektorych moze byc wazna.

 

 

PS. Graliscie moze w bardzo rozbudowanego moda do G1 zwanego Diccuric? Mod ten jest tak duzy, ze mozna uznac go za nieoficjalny dodatek do G1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jake79 - pisane to ty masz i to bardzo. Ciekaw jestem czy poza forum też się tak podniecasz i czy rownież jesteś tak strasznie mądry i wygadany. A teraz pisząc w twoim "stylu" - troche przeginasz pałe. Koniec OT

Hehe ja już nawet tego nie bede ciągnął dalej bo wystarczy tej zabawy która przypomina grę do jednej bramki. Jake79 udowodnił moją "złośliwą" :) teze z poprzedniego postu więc chyba wystraczy, z resztą jak widzisz nie tylko ja to zauważyłem :lol2:, pewnie poświęciłeś sporo czasu żeby nadać odpowiedni ton swojej wypowiedzi na moj post żeby wyszło na to że jak zwykle masz racje :lol: no i kto tu sie podnieca? Stajesz sie zakładnikiem własnych stwierdzeń które notorycznie powtarzają się w twoich wypowiedziach :D Widać takie szczegóły jak "bla bla" :lol2: przykuwają twoją uwagę najbardziej ale już same fakty niespecjalnie, no ale co ja tam wiem, w końcu jestem ograniczony i nieskoncentrowany :oops: :D tym niemniej narazie możemy to zakończyć bo polecą %

Zobacz tez sygnature usera JestemNoobem ... daje do myślenia ...

 

Co do twoich wypowiedzi odnośnie G3, wyobraź sobie że zauważyłem że maja charakter przypuszczający (nieźle co? koncentracja rox - dzięki za rade bo moję życie diametralnie sie zmieniło :D) ale generalnie chodziło mi o to że jesteś wielkim sympatykiem serii G co mozna wywnioskowac z twoich postów bo temu chyba nie zaprzeczysz? zawsze usprawiedliwiasz twórców że a to dołąża, a to poprawią, a to zrobili w 50% etc. i że bedzie tylko lepiej w porównaniu do Obka, jednoczesnie (wszyscy chyba znamy twoje podejście do TES4) ludzi którzy w Obku dostrzegli jakieś zalety i sobie weń graja nazywasz "Oblinoviowcam" (czy jakos tak? to jest dopiero neologizm drogi Jake79 :)) i mozna odnieść wrażenie że traktujesz ich z góry o_O

 

A i jeszcze jedna zgryżliwa uwaga o to podniecanie które tak sobie umiłowałeś, otóż musze cię niestety rozczarować :wink: nie podniecasz mnie wogóle - sorry - :lol2: i nawet awatar Duka wogóle mnie nie rusza ale myśle że dobitnie podkreśla twoje ego B-)

Pozdro :rolleyes:

 

... mam juz nadzieję ... na OT

 

A z grafa w G3 moze byc tak jak w Obku że to co możesz ustawić w grze to jedno, a to co możesz wyedytować to drugie :wink: w końcu technologia bardzo zblizona.

Przypomina to trochę sytuację z przed premiery TES4 że ostateczna wersja gry wyglądać bedzie gorzej niż w zapowiedziach bo sprzet potrzebny od udzwigniecia G3 w pełni byłby zbyt mocny nawet jak na przecietnego zagranicznego gracza, a jako że G3 bedzie grą z widokiem tpp (tylko?) to właśnie w tym może tkwic mały problem bo jak dobrze pamietam w TES4 róznica między tpp a fpp siegała 5-6 fps co przy 25-30 jest juz znaczaca ilością ...

 

No ciekawe czy X850 wyrobi w sensownych detalach...

Nie ma co dramatyzować, powinno byc nieźle w mid-high z aniozo w 1024x768, w koncu x850 to cały czas mocarna karta, do tego 2gb ramu z pewnością sie przyda bo przy takiej ilości 25fps jest absolutnie grywalne czego przy 1gb już sie powiedziec nie da.

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Wg mnie grafika jest lepsza niz w Oblivionie. Mniej bezsensownych swiecidelek, za to realistyczna, ostra grafa. Jednyne do czego mozna sie doczepic to niektore tekstury, ale byc moze w ostatecznosci beda lepsze.

 

I po raz setny w tym temacie to powie: do gry jest jeszcze do zaimpletowania 50% efektow, wiec spokojnie panowie, jeszcze wasze sprzety sie nie raz zmecza ;)

rozumiem ze wiesz co piszesz i jaki nadajesz temu sens ?? :)

bo moim zdaniem zaprzeczasz sam sobie -najpierw twierdzac ze grafa w gothicu3 jest lepsza od Obliviona bo "ma mniej bezsensownych swiecidelek" czyli zapewne masz tez na mysli hdr i blooma ktore na dzien dobry zawiera Oblivion , a pozniej piszesz ze Gothic ma na razie tylko 50% efektow i drugie tyle do zaimpletowania-czyli w calosci bedzie zapewne posiadal te same wszystkie "bezsensowne swiecidelka" co Oblivion -buhahahahah LOL LOL LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zuważ friko ze pare miechów po wrzesniu jest grudzień

No nie wiem, zaraz sprawdzimy :D hehe, ale masz na mysli date premiery w PL chyba? W takim wypadku grudzień by sie zgadzał :)

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze wiesz co piszesz i jaki nadajesz temu sens ?? icon_smile3.gif

bo moim zdaniem zaprzeczasz sam sobie -najpierw twierdzac ze grafa w gothicu3 jest lepsza od Obliviona bo "ma mniej bezsensownych swiecidelek" czyli zapewne masz tez na mysli hdr i blooma ktore na dzien dobry zawiera Oblivion , a pozniej piszesz ze Gothic ma na razie tylko 50% efektow i drugie tyle do zaimpletowania-czyli w calosci bedzie zapewne posiadal te same wszystkie "bezsensowne swiecidelka" co Oblivion -buhahahahah LOL LOL LOL

Czyli w twoim rozumowaniu te dodatkowe efekty to tylko HDR i bloom ? A co z bardziej zaawansowanymi shaderami? Albo dynamicznymi cieniami? Czy jestes tak tepy, ze dla ciebie EFEKTY=HDR? LOL

 

zuważ friko ze pare miechów po wrzesniu jest grudzień

Niby tak, ale PARE to moze byc 3 jak i 7 ;)

Edytowane przez FrIkO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dyskusja dyskusja, ale nie wchodzcie na wycieczki osobiste.

 

Trzymajmy poziom.

Święte słowa, to portal o grach komuterowych, a nie "to be or not to be"; Caleb - postaraj się trzymać poziom - kolejny raz pokazujesz, że w obronie własnego zdania kłóciłbyś się do upadłego - o co tobie biega ?? (tylko w miarę precyzyjnie - bez gorących, długaśnych wywodów); - jeżeli masz jakiś kłopot chętnie pomogę; a skoro w ogóle cię (jak zgrabnie ująłeś) "nie podniecam" :cry: to dlaczego poświęcasz mi swój kolejny namiętny komentarz??.

 

Co do grafiki na skrinach od Friko - jest całkiem o.k. (choć istotnie bez fajerwerków); ważna jest jednak przecież przede wszystkim płynność gry (dobrze dopracowany kod); skądinąd grafa w rpg to wierzchołek góry lodowej.

 

p.s. bobson37 - króciutko - w zasadzie staram się :wink: ; ale żeby od razu przeginać pałę ? :wink: .

Edytowane przez Jake79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny raz pokazujesz, że w obronie własnego zdania kłóciłbyś się do upadłego

:lol2: OT wystarczy tego teatrzyku :D na szczęscie są osoby świecące przykładem . Nie mogłeś się też powstrzymać co? Ide na pifko i wypije twoje zdrowie Jake79 :wink: (przyda się)

 

Co do grafiki na skrinach od Friko - jest całkiem o.k. (choć istotnie bez fajerwerków); ważna jest jednak przecież przede wszystkim płynność gry (dobrze dopracowany kod); skądinąd grafa w rpg to wierzchołek góry lodowej.

Przynajmniej w tym się zgadzamy :D

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się wtrącę... przecież na tym obrazku te wasze "świecidełka" walą zewsząd i z ogromną siłą dotąd niespotykaną. :lol:

Hmm same texturki podłoża są niskiej jakości strasznie :| wogóle z całego skrina tylko drzewa wyglądaja przyzwoicie, czyżby ciągłe cięcie jakości na korzść płynności?

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy widzieliście więc wklejam cytat z GOL

 

* Wypełnianie questów znacząco wpłynie na zdolności magiczne gracza;

* Nowe czary uzyskamy odwiedzając ołtarze bogów;

* Do rzucania zaklęć, wymagana będzie jedna wolna ręka;

* W trakcie wędrówki znajdziemy wiele magicznych lasek oraz różdżek;

* Magowie będą w stanie spowolnić czas, jednak odbije się to również i na ich szybkości;

* Do poznania będzie 60-70 bonusów do postaci, plus dodatkowe zdolności;

* Na jednym ze screenów widać unoszącego się w powietrzu skrzydlatego maga. Nie wiadomo, czy to efekt czaru, czy też umiejętności;

* Jeden z bonusów postaci zwiększy skuteczność zbroi;

* Do pięciu poznanych już wcześniej gildii (orkowie, zabójcy, rebelianci, koczownicy, łowcy orków) doszła kolejna - druidzi, znani wcześniej jako ludzie lasu;

* W dalszym ciągu nie wiadomo dlaczego mordercy będą współpracować z orkami;

* Podstaw nauczy nas opracowany w tym celu tutorial;

* Będzie można zatrudnić najemnika lub znajomego z Gothica II i wyposażyć go w niezbędny rynsztunek;

* W udostępnionych filmach, niewolnicy posługują się mieczami, gdyż nie została jeszcze zaimplementowana walka wręcz;

* Obecnie trwa nagrywanie głosów spotykanych w grze postaci;

* Program jest ukończony w 85 procentach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie intryguja te magiczne laski, ciekawe jak sie beda prezentowac wub.gif happy.gif heheheh

to chyba bedzie 60x90x60 :lol:

 

A na serio to pewnie bedzie cos w stylu lasek-broni palnej ;) czyli zakleta w lasce kula ognia i walimy ile fabryka (ew. czarownik) dala :D :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zainteresowani znają wszystkie screen'y ale tu jest ładna galeryjka z usystematyzowanymi zrzutami oraz artwork'ami.

 

http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=8885&a=1

 

Po co pisać bzdety i się oszukiwać tudzież doszukiwać, grafa jest naprawdę w cipkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm same texturki podłoża są niskiej jakości strasznie :| wogóle z całego skrina tylko drzewa wyglądaja przyzwoicie, czyżby ciągłe cięcie jakości na korzść płynności?

...czyżby ciągłe popłakiwanie w rękawek :wink: ; a zupełnie poważnie to przeczytaj co pisze np. FriKo (po raz setny) na temat stopnia impelmentacji efektów graficznych - powinno być o.k. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...czyżby ciągłe popłakiwanie w rękawek :wink: ; a zupełnie poważnie to przeczytaj co pisze np. FriKo (po raz setny) na temat stopnia impelmentacji efektów graficznych - powinno być o.k. :wink:

No no, widze Jake że przejawiasz coraz większe zainteresowanie moją skromna ososbą :lol2: ... czym cię podniecają i intrygują komentarze osoby tak nieskoncentrowanej i umysłowo rozbieganej? :wink: :D

 

A zupełnie powaznie to proponuję żebyś uważniej przeczytał co napisał Friko, bo albo mi sie zdaje albo z jego wypowiedzi wynikało że do dodania zostało 50% efektów graficznych (HDR, Bloom, Cienie, Shadery) a nie textur! a to jednak jest istotna różnica :lol:

 

Zalecam też mniej eksytwać sie moimi postami a skupić na prowadzeniu konstruktywnego dialogu :rolleyes:

 

... proponuję poczytac oficjalne newsy o G3 gdzie autorzy okreslili stopień zaawansowania prac na 85% z czego teraz dopracowuja gameplay i dzwięk, grafiki juz poprawiać nie będą więc wydaje mi sie że info o zainpletowaniu dopiero 50% efektów jest plotką niemająca pokrycia w faktach (samą grafe oceniłbym jako bardzo dobrą ale nie urzekającą) tak wiec Jake przestań wciskać ludziom taki kit że jeszcze będzie lepiej, ładniej etc. bo wiele sie nie zmieni i nawet Ty tego nie zmienisz :[] (z reszta po co?)

Zapomniałem tylo ale że jak się bardzo chce to wszystko można jakoś wytłumaczyć :wink: PoZdRo

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...kolejna błyskotliwa, cięta odzywka - tym razem chociaż w miarę krótka; (a mówiłeś, że skończyłeś z teatrzykiem ;-))...człowiek z betonu;-)

 

Racja - HDR, Bloom etc. to nie tekstury - moja kulpa ;-) - ale tu nie o stronę techniczną chodzi tylko o popłakiwanie w rękawek nad grą która jeszcze nie wyszła...i ot (oby definitywny) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...