Skocz do zawartości
Mayo

Gothic 3

Rekomendowane odpowiedzi

Lekkie problemy, ale postaram sie z nimi uporac, mianowicie jak wlaczam gre to mam tabelke "Please insert the Gothic III CD/DVD into your drive and start the game again. Do not remove the disc while playing", ale to gothic 2 mialo taki problem, ide zaraz na silownie i jak bede w domu postaram sie uruchomic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w środy siłka stary graj w gothica a nie ;) btw. testujecie angielską wersje czy już polska macie :blink:

Na pewno angielską bo przecierz polska wychodzi dopiero 3 listopada :wink:

 

@Ogór

podaj na jaki masz sprzęt :rolleyes:

Edytowane przez kuki1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba było jak oglądal ziemie albo niebo :P we wioskach na extra sprzęcie podczasa walk FPS'ki spadają do okolo 20(często nawet mniej).. jak chce ktoś zobaczy jak działa(i wyglada gierka) na ultra high to w CD-action był filmik... lekko zacina (ale to pewnie przez to że nagrywany był frapsem albo czymś podobnym i troche CPU obciąża) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój ziomoslaw twierdzi ze chodzi mu na thlonie 2000+ 512 ddr i radku 9600 pro bardzo przyzwoicie na low detal więc nie jest akdo końca raczej tragicznie z tym g3 B-)

:gitarzysta: :gitarzysta2: :banana: :plum: :mrgreen: - Te wszystkie emotki przedstawiają moją reakcję po przeczytaniu twojej wypowiedzi. ;-) Oby było tak jak mówi twój kumpel. (Jeśli kłamał to osobiście spalę go na stosie. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na poprzedniej stronie na samej górze masz napisane... albo 2 strony wcześniej :D]

 

"512 MB RAM - With 512 MB is Gothic 3 only for hardcore and patient players. In practice there are constantly loading hacks.

Loading at the start of the game: 4:50 minutes

Loading during the game: 2:20 minutes

Saving: 0:56 minutes

Resource Cache: middle (a little bit better than middle, minimum changes nothing)"

zapisywanie minyta.. a reszta... hehe

Edytowane przez Reynevan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak, na poczatku jest filmik przedstawiajacy jak Gorn, milten, diego, lester, i "Ja" przyplyneli na kontynent. Zaraz po tym widac hordy orków przybywajacych pod zamek Robara, nastepnie madzy (chyba ognia) cos czaruja przy jakis kamieniach (chyba ruda) a nastepnie wychodzi z tego jakas fala. Po zakonczeniu filmiku przybywamy do jakiejs wioski gdzie rozprawiamy sie z orkami. Moj sprzet to a64@2700mhz 1gb ramu (nie w dualu) a8n-sli oraz x800gt. Gra byla ustawiona na 800x600 ale nie wiem jak z detalami. Jutro potestuje to sie zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak, na poczatku jest filmik przedstawiajacy jak Gorn, milten, diego, lester, i "Ja" przyplyneli na kontynent. Zaraz po tym widac hordy orków przybywajacych pod zamek Robara, nastepnie madzy (chyba ognia) cos czaruja przy jakis kamieniach (chyba ruda) a nastepnie wychodzi z tego jakas fala. Po zakonczeniu filmiku przybywamy do jakiejs wioski gdzie rozprawiamy sie z orkami. Moj sprzet to a64@2700mhz 1gb ramu (nie w dualu) a8n-sli oraz x800gt. Gra byla ustawiona na 800x600 ale nie wiem jak z detalami. Jutro potestuje to sie zobaczy.

No LOL (jak to ładnie ujął Pioorek). Ty nam nie pisz, co się dzieje, bo to sobie każdy sam zobaczy, tylko mów, jak Ci chodzi/działa/pracuje etc. :D

Edytowane przez Mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edycja kolekcjonerska sie prezentuje bardzo okazale :)

 

Zastanawia mnie jedno - taki amulet juz kiedys widzialem, byl dokladany do jedynki lub dwojki. Reedycja, czy stare zapasy? ;)

 

EDIT: naklad edycji kolekcjonerskiej G3 juz wyczerpany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edycja kolekcjonerska sie prezentuje bardzo okazale :)

 

Zastanawia mnie jedno - taki amulet juz kiedys widzialem, byl dokladany do jedynki lub dwojki. Reedycja, czy stare zapasy? ;)

Do jedynki swymi czasy takiego gadżeta dodawali :)

 

PS. Zaraz wpadam na allegro sobie jakieś ramki 2x1GB kupić i proca, czyli składanie kompa pod G3 czas zacząć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oplaca sie kupic c2d do gier? czy lepiej lepsza karte i wiecej ramu na am2?? Oczywiscie do gothica 3

Opłaca się kupić wszystko jak najlepsze o ile się ma kase :-P Jeśli sie ma w pewnym stopniu ograniczone fundusze to części pod G3 kupowałbym w następującej kolejności ram--->proc--->grafa (co zresztą osobiście obecnie czynię).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...