Skocz do zawartości
Mayo

Gothic 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy od tego, co masz teraz.

Mając FX5600 też komfortowo nie pograsz, nawet z 3GB RAM i c2d.

Wniosek z tego taki, że trzeba zrobić upgrade wszystkiego, w kolejności zależącej od możliwości pozostałych, posiadanych już podzespołów.

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja się podejmę. :twisted: Wiem, że 4min. ładowania gry to nic fajnego, ale cóż zrobić. Mogę tylko liczyć na to, że nowa baracuda 7200.9 sata2 przyspieszy działanie mojego 2gb pliku wymiany, który będzie masowo zapychany przez gothica. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

z testow w jakiejs niemieckiej gazecie wynikalo ze na ATI9600pro i 1gb, gra byla na granicy grywalnosci ze wszystkim na low w 800x600.

Spoko a jeszcze mi w uszach pobrzmiewaja zapewnienia tworcow ze gra bedzie lepiej zoptymalizowana niz Oblivion. Juz teraz widac ze Oblivion jest szybszy nic G3.

Gdzie jest Jake79 i jego "blyskotliwe" teorie...

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przerażony O_O pograłem chwile... grałem na high, grafika pociąga jako tako przynajmniej na początku i potem w lesie..., ale żeby 2gb ramu było mało... cały czas się coś doładowywuje... (żeby jeszcze szybko, ale nie... to trwa i trwa) narzekałem na mleko w oddali w Oblivionie tutaj jest jeszcze gorzej... Odgłosy podczas walki są fantastyczne :lol2: , co jakiś czas (mało hp) nasz bohater się skuli i zasłania oczy... czyżby płakał ? :unsure:

 

Grałem już z tym patchem... jeżeli przed wgraniem go było (jest) jeszcze gorzej (bo niesprawdzałem) to niemam pytań...

Edytowane przez Aran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra moje zdanie krotko acz tresciwie.

 

barton 2500@3200+, 1 giga ramu, 9600 pro@500/700 gra jest NIEGRYWALNA dla mnie. I nie obchodzi mnie co inni pisza ze graja na 2000+. Niech sobie graja. Ja mowie o swoich odczuciach. Moze jak by sie zjechalo do 800*600 i ultra low to by te stale ponad 20 fpsow wyciagnal ale to bez sensu. Pogram w Gothica na nowym sprzecie.

 

Amen

 

ps. mama niemiecka wersje a juz jest patch ktory wazy 50 mega. kilka dni po premierze nie wiem czy cos daje. Nawet nei chce mi sie sprawdzac. Nie oszukuje siebie wiecej klatek nie dostane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, 6600GT to inna liga niż 9600PRO... Jakoś da się może pograć... Ale te 2GB i ciągłe dogrywanie to :/

Jak czegoś z tym nie zrobią, to...

Uch, chyba nieprędko godziwie sobie pogram w Edycję Kolekcjonerską, ehh...

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że i moja Edycja Kolekcjonerska sobie poczeka jeszcze... No jak tak można? To się nazywa optymalizjacja? Dziękuję, postoję.

 

c2d6600, 2GB, 7600GT, nie da sie grac na LOW, zapis stanu gry trwa ze 30 sekund. Gra scierwi strasznie, nie da sie grac. Nie polecalm jak nie macie 10 K na sprzet.

O-M-G

Edytowane przez Mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeciez mieliscie napisane z iloma GB ramu jak gra chodzi... i teraz wielkie zdziwienie?

 

Hmm ale to nie zmienia faktu ze polecieli w kulki, wymagania gra ma kosmiczne :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt jak w podpisie... na 1024x768, większość opcji na medium i low... i tnie niemiłosiernie... liczba klatek waha się między 20 a 28 (w porywach)... Ciągle się coś doczytuje - ładowanie zapisu: 10sek, zapis stanu gry: 33sek !!!! Z wymaganiami to przesadzili jak chol***... na weekend pobawie się w ustawianie gry i testowanie innych sterów... ale i tak za wiele nie wskóram...

 

Już Oblivion działa o wiele lepiej - do tego dobra konfiguracja pliku .ini... póki co jestem trochę wkurzony na wymagania, ale i tak chyba kupie EK... W zasadzie jakiejś oszałamiającej grafiki i efektów nie zauważyłem - nic czego niebyłoby już w Obku...

Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż to widać Oblivion w porówaniu do G3 błyszczy przykładem :>

@Przemol - jakoś nie mogę w to uwierzyć że na takim sprzęcie jest niegrywalne na low o_O może coś masz nie halo w sprzęcie/systemie?

 

Czy Gothic 3 jest tylko na PC? Bo jeśli nie, to taniej będzie kupić konsolę. :lol:

Chyba PS3 bo XxX BoX może być za słaby :D

Ale zdaje się że na konsole narazie G3 nie będzie.

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, dla mnie zapis to może i trwać nawet minutę, ale niech coś do diaska zrobią z tym ciągłym dogrywaniem! Przecież najważniejsza dla nas ma być przyjemność płynąca z gry, już palić licho te sejwy :|

 

Tak jak wszyscy, liczę że patche coś pomogą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...