Skocz do zawartości
Mayo

Gothic 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie odnośnie kodu give Cat_Artefact, który pozwoli mi ukończyć grę, bowiem zanim zacząłem zbierać artefakty Adanosa, wybiłem całe Trelis, a jako, że byłem już bogaty nie zbierałem rzeczy poległych. No i tak przepadł mi amulet Adanosa. Otóż, wracając do problem ten kod mi nie działa, a zmieniłem w ini z false->true, a pozatym konsola wygląda niepoprawnie, tzn nic nie widać, ani liter. Z góry thx za pomoc.

Witam.Taki błąd z konsolą miałem w wersji 1.07, wgraj patcha 1.12 u mnie po nim konsola działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie jakis dobry sposob na przejscie ze swiatyni w vengard do zamku? jak po wyjsciu skrece w lewo to zaraz mnie napada taka ilosc orkow ze nie daje rady nawet z tym gosciem co idzie ze mna a jak skrece w lewo to trafiam na slepy zaulek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Jak wychodzisz ze swiatyni to od razu skrec w lewo nad skarpe i zeskocz przed siebie na ziemie, potem mostkiem w gore, dalej natrafisz na kupe gratow (cos jak barykada) - wejdz po tym i juz jestes kolo zamku.

 

OK - jestem w Silden i dostalem zadanie od buntownikow (a dokladniej to od Angora, Anora czy jakos tak) i musze dorwac konwoj orkow, ktory przechodzi przez przelecz. Bylem w nordmarze, nawet szedlem za znakami "Do przeleczy", rozwalilem jeden oboz orkow, potem cala kopalnie wyczyscilem (ze 100 orkow tam bylo, awansowalem o 2 lvle), szukalem i zadnego konwoju z dostawa do Silden nie ma. Mozecie mi powiedziec gdzie to jest? Zalezy mi na tym bo chce miec jak najwieksze zaufanie u buntownikow - zbroja palladyna to ciekawa sprawa [; ;]

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK - jestem w Silden i dostalem zadanie od buntownikow (a dokladniej to od Angora, Anora czy jakos tak) i musze dorwac konwoj orkow, ktory przechodzi przez przelecz. Bylem w nordmarze, nawet szedlem za znakami "Do przeleczy", rozwalilem jeden oboz orkow, potem cala kopalnie wyczyscilem (ze 100 orkow tam bylo, awansowalem o 2 lvle), szukalem i zadnego konwoju z dostawa do Silden nie ma. Mozecie mi powiedziec gdzie to jest? Zalezy mi na tym bo chce miec jak najwieksze zaufanie u buntownikow - zbroja palladyna to ciekawa sprawa [; ;]

Zadanie daje Anog :) a najprościej to uwolnić Larsa i kazać mu się zaprowadzić do przejścia do Nordmaru. Oczywiście zaprowadzi cie jedynie w pobliże przejścia, do wysokich skał, ale wystarczy potem pójść kawałek w prawo wzdłuż skały i tam będzie wówczas przejście i ten patrol orków.

 

Wcześniej skarżyłem się w temacie na bugi uniemożliwiające mi kontynuowanie gry więc postanowiłem zagrać od nowa i jak ręką odjął :damage_wall: Okazało się że winne było to iż zacząłem grać na demie a potem przeniosłem sejwy i jechałem już na pełnej. Tak więc nie warto przenosić sejwów z demka do pełnej wersji <_<

 

p.s znalazłem parę ciekawych stron - lokalizacja postaci, opis questów itp - dotyczących Gothica 3, może się komuś przyda:

http://guides.gamepressure.com/gothic3/guide.asp?ID=1948

http://ps.pedrandor.ch/index.php?v=g3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Dzieki!

 

Rzeczywiscie, wczesniej z nim gadalem i byla opcja zeby mnie tam zaprowadzil ale nie myslalem ze bedzie to tak blisko tego patrolu.

 

Thx ;]]]]]

Mam 48% zaufania u buntownikow. Jeszcze tylko 2% i zbroja palladyna [; ;] [;

 

Na razie mam 51 lvl. <--- i nie tknalem watku glownego (pare pucharow zebralem tylko)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wam tak Gothic buraczy? Jakieś szarpiące się tekstury... niewiadomo dlaczego niektórych tekstur wogle nie ma.. znikające przedmioty, ludzie? Zacinające się postacie. Obcięte głowy? Tzn wydaje się jakby mieli połamane szyje :] U mnie czasami jakaś drobna średnio zauważalna, wielkości głowy bohatera, tekstura szarpie się i skacze tak jakby nie mogła się nałożyć.. a tak wogle to jak dłużej pogram to dopiero ta gra zaczyna chrupać na dysku... a mam 2gb ramu i 0 syfu na systemie! :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Hmm, tekstuy mi sie nie szarpia ale np w jaskiniach i swiatyniach (mora sul etc) to potwory wchodza w sciane. Np kosciotrup do mnie z luku nawalal bedac za sciana :lol:. Albo wchodze w brame miasta i nagle z murow koles sobie wychodzi.

Mialem ostatnio zadanie zeby przyprowadzic pewna osobe do Trelis i ta osoba chciala isc ale nie mogla wyjsc poza ogrodzenie -_-. Chodzila w kolko, cofala sie itp - tragedia.Ale jakos to mozna przezyc w sumie, gra wciaga jak nie wiem co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: gdzie jest dolne wejscie do kopalni ktora trzeba odbic dla klanu mlota? wzialem tego goscia co mial mi je pokazac ale zatrzymal sie w pewnym miejscu i mowi ze teraz musimy bardzo ostroznie isc (czy cos takiego), jak mowie mu zebysmy atakowali to idzie za mna a ja nie wiem gdzie mam isc, poszedlem w lewo, natluklem sporo gadzin ale wejscia nie znalazlem, poszedlem prostu, wytluklem oboz orkow dla klanu wilka ale nic nie znalazlem, moze mi ktos dokladnie powiedziec jak dojsc do tej kopalni ewentualnie pokazac na mapie gdzie to jest? z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do speców ;)

gram sobie spokojnie, odbiłem 4 miasta w myrtanie povczym udałem się do vengardu, gdy dotarłem do lago i podszedłem do kowala (ork) on mnie od razu zaatakował wskoczył podpis na czerwono. Zignorowałem to ale gdy doszedłem do ben sali (tam jest więcej orków) to już mnie to zdrażniło ponieważ nie mogę spokojnie wykonywać zadań bo te głąby mnie atakują, a jak ich zabije to i assasyni zaczynają ... (kombinowałem i uciekałem od orków, zrobiłem 70% zadań)

dlaczego orkowie są na mnie "zapaleni"?

rep u bunt 55 i zbroja paladyna (nie wiem czy to ma jakieś znaczenie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak mam też zbroję paladyna i ponad 50 reputacji u buntowników ale normalnie mogę z orka rozmawiać jedynie w rozmowie z przewódcami orków zaczynają mie odrazu atakować, a obiłem 5 miast.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja odbilem 2 miasta i wykonalem wszystkie zadania jakie potrafilem zrobic w kazdym z miast (na pustyni nie mam juz czego szukac) i dopiero teraz zaczne odbijac. Wiec uwazajcie bo wiele zadan mozna tak stracic.

 

hauti - ja mam podobny problem tyle ze z buntownikami w pewnej lokacji - tylko tam mnie atakuja, a tak to luzik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwilowo nie mam dostępu do mojego komputera i nie jestem w stanie sprawdzić jak będą orkowie się zachowywać w innych miejscach ale mam nadzieje że to tylko w vengardzie mnie nie lubią ps. w mora sul jest dużo orków ? :o bo jak tak to nie dostane się do ishtaru :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo to juz mowione : odbijesz wiecej niz 2-3 miasta , wszedzie masz przerabane u Orkow.

A to Ciekawe o_O

Odbiłem Montere, Kap Dun, Silden, Gothe, Trelis, Ben Sala i miasto obok ... i w żadnym mieście którego nie odbiłem (na południu) się na mnie orkowie nie rzucają :| Moge normlanie gaworzyć z każdym Orkiem i nie ma prolemu .. Jak to wytłumaczyć? :lol2:

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to Ciekawe o_O

Odbiłem Montere, Kap Dun, Silden, Gothe, Trelis, Ben Sala i miasto obok ... i w żadnym mieście którego nie odbiłem (na południu) się na mnie orkowie nie rzucają :| Moge normlanie gaworzyć z każdym Orkiem i nie ma prolemu .. Jak to wytłumaczyć? :lol2:

 

 

ze gra ci sie nie z bugowala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm a może to zależy od wersji gry ?

mój wujek nie robił update i np. mógł kupić zbroje paladyna bez reputacji u buntowników ...

-caleb- odbiłeś jeszcze ardee ;)

 

ps. testował ktoś wzrost/spadek wydajności po instalacji najnowszych fw ?

97.92 ?

Edytowane przez hauti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-caleb- odbiłeś jeszcze ardee ;)

Jeżel to jest ta wiocha na samym początku to oczywiście że tak ;]

 

ze gra ci sie nie z bugowala :)

Chyba zbugowała :>

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caleb : farciarz :)

jaką masz wersje gry ?

i tak z innej beczki instalowałeś najnowsze fw ? bo widzę że mamy podobne karty graf ;)

Ale żenada :D Pisałem recenzję tej goofnianej gry i jednym z minusów właśnie było że "nie ważne co robie to i tak wszyscy mnie kochają" jakbym wiedział że to kolejny bug to bym jej jeszcze po plecach grabiami doj*ał :damage_wall:

 

Wersja gry 1.08 PL

 

Stery 91.xx, oprócz swapowania giera latała tak w 20 fps średnio przy 1280x1024 większość opcji na fulla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ladnie Ci biega ! ja gram w 800-600

mozesz mi przeslac swoj plik ini ? chciałbym sprawdzić jak to będzie u mnie chodzić i sprawdzimy jak duży wpływ ma platforma ;)

mail hauti@wp.pl

------------------------------------

to ze Cie kochaja to pewnie wina rev 1.08 ja gram na 1.12 i mnie nie kochaja

Edytowane przez hauti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ale co? Chcesz ich tam rozwalic wszystkich? Czy zadania powykonywac?

Jezeli to drugie, to musisz miec 75% (LOL?!) u Assasynow. Ja wykonalem all zadania na pustyni (przynajmniej mi sie tak zdaje) i mam z 40% (pomagalem im tez troche w Myrtanie) i nie mam pojecia czy dobije do 50%. Gdzie tych assasynow szukac to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostro ... to mnie zaskoczyłeś ... myślałem że ja będe miał problemy przez to że mnie orkowie ganiają a to po prostu jest trudne zadanie żeby się tam dostać ...

Pioorek a zabijałeś wszystkich koczowników ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No pustynie zwiedzilem niemal cala, wszedzie prawie bylem. Koczownikow paru ubilem, magow wody (zostalo jeszcze z 3-4) ale i tak bedzie trudno sie tam dostac.

 

BTW - jak na razie to najprzyjemniej mi sie wykonywalo zadania poboczne. Zaczalem glowny watek i musze powiedziec "NIE CIEKAWE!" jak to bezimienny lubi palnąć podczas czytania pulpitów :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poboczne są przyjemne bo nie trzeba wybierać ... ja lubię grę przejść na 100 proc nie tracąc ŻADNEGO zadania ... a to niewykonalne bo albo zabije koczownika albo odbije miasto :( bleeee ale z 2 str to podkręca zabawe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mały problem z G3. Otóż jak gram to czasami gra mi się zawiesza w dziwny sposób muzyczka leci a gość ani ruszy :mur: i tak się zdarza że raz pogram dwie godziny i nic fajnie a raz 30 minut czy tam 1 godzinę i zawieszka taka i nie mogę nawet wyjść do pulpitu widze tylko kursor jak wcisnę ctrl alt del także alt i tab nic alt i f4 nic. Miał tak ktoś może? Proszę o pomoc. Błagam. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...