Skocz do zawartości
Mayo

Gothic 3

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem z allegro za "grosze" G3 i od razu wbiłem na google w poszukiwaniu patchy.

 

Jedno co mnie zastanowiło...to, że po zainstalowaniu wyświetla mi wersję gry 1.7.xxxx. :blink:

A na googlach info o 1.7 nie ma, znaczy jest takie jak już tu pisaliście, że ma być etc. Gra pozwala na instalację innych patchy, wrzuciłem 1.2 i Cp1.6, tylko zastanawiam się teraz czy zrobiłem upgrade czy raczej downgrade :unsure:

Jak na razie reinstal poszedł i jest 1.7 ale pytam Was co zrobić, nie chcę trafić w połowie gry na jakieś zadanie i zmarnować grę bo będzie bug :/

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem z allegro za "grosze" G3 i od razu wbiłem na google w poszukiwaniu patchy.

 

Jedno co mnie zastanowiło...to, że po zainstalowaniu wyświetla mi wersję gry 1.7.xxxx. :blink:

A na googlach info o 1.7 nie ma, znaczy jest takie jak już tu pisaliście, że ma być etc. Gra pozwala na instalację innych patchy, wrzuciłem 1.2 i Cp1.6, tylko zastanawiam się teraz czy zrobiłem upgrade czy raczej downgrade :unsure:

Jak na razie reinstal poszedł i jest 1.7 ale pytam Was co zrobić, nie chcę trafić w połowie gry na jakieś zadanie i zmarnować grę bo będzie bug :/

 

Dołączona grafika

Tal jak podał kolega. Życzę cierpliwości - bo napewno się przyda :wink: Gra ma moc, ale potrafi też wkurzyć i to bardzo.

 

Btw wiadomo coś bliżej o dodatku do G3, który miałby wyjść niebawem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Gothic 3: Enhanced Edition (wcześniej znany jako Patch 1.70) jest końcową poprawką jaką dostanie ostatnie dzieło Piranhy Bytes. Podobnie jak w przypadku wydanego rok temu Patcha 1.60, Community Team stanęło na wysokości zadania, a nawet wyżej. Mnóstwo nowości, poprawek, ulepszeń w ważącym około 800 MB patchu, dobrze o tym świadczy.

 

Oto co przyniesie nam Enhanced Edition:

 

ulepszona grafika (Pixel Shader 3.0),

 

znacznie poprawiona wydajność (płynniejsza gra, szybsze wczytywanie),

 

wzbogacony system walki dzięki Alternatywnemu balansowi trudności oraz poprawionemu AI. Teraz będzie nas mogło atakować kilku przeciwników jednocześnie. Wrogowie będą blokowali ciosy, a potyczki staną się trudniejsze i atrakcyjniejsze,

 

nowe questy, czary (m. in. Armia Ciemności), umiejętności (wyrabianie ostrych strzał), przedmioty (bronie, tarcze, hełmy), a nawet potwory,

 

dodano odgłosy wodospadów, ognisk oraz szczęk wyjmowania broni znany nam dobrze z Gothic 1 i 2,

 

około 1200 poprawek i ulepszeń w stosunku do pierwotnej wersji Gothic 3.

 

Za sprawą wydawcy Gothic 3 w naszym kraju, firmy CD Projekt, Patch 1.70 poprawi błędy językowe występujące w polskiej wersji gry. Enhanced Edition prawdopodobnie ukaże się jeszcze w tym miesiącu."

 

Mega patch :), chyba trzeba bedzie na nowo zainstalowac g3 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem przedpremierową wersje kolekcjonerską G3 . Od pierwszego zagrania w Gothic'a zauroczyła mnie ta gra (przeszedłem ją z 10 razy zapewne jak wiele osob z tego tematu), dwójka utraciła trochę na fabule ale nie była zła, noc kruka (trochę na siłe) ale i tak bardzo mi sie podobał. Co do G III nie miałem problemów z ta grą (pierwszy raz przeszedłem na e6300@3Ghz, 4GB DDR2 , 7800GT i 2HDD Raid0 ) Brak problemów z płynnością w rozdzielczości do 1280x1024 ( na crt stykało) > Nie miałem problemów z niedziałającymi misjami, nie miałem bugów ukończyłem wszystkie misje (oprócz jednej) które nie wykraczały ponad działania buntownika walczącego z orkami. Gre przeszedłem raz ale seva na końcu wymagał tylko zabicia magów wody i miałem możliwość skończenia gry na 3 sposoby. Wypełnienie wielu misji pochłonęło duzo czasu wiec narazie przeszedłem gre tylko raz. Nie wgrałem żadnego patcha a mimo to posiadłem 90% umiejętności, mimo punktów pozostałych do nauki nie znalazłem do 3 z umiejętności nauczyciela ( misje z wykuwaniem magicznych mieczy, z magicznej rudy jakoś zepsułem albo to był bug) Po zatym nie rozumiem opini że graj to same niedorobione misje itd. Dodatek mam na razie że tak sie wyrażę w wersji trial i mam problem z przyspieszoną rozgrywka, czas jest jak gdyby przyspieszony minimum 2x. Z racji że nadchodzi matura i tak nie będe w niego grał ale w czerwcu nadrobię zaległości. Ogólnie gothica 3 oceniam Dobrze ( mam nadzilee że 4 będzie bdb) Pozdrawiam miłej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie trzeba by stwierdzic ze seria GOTHIC (zwlaszcza 1,2) byly doskonale glownie z uwagi na klimat, fabule i rozmach. Jesli zas chodzi o 3 czesc to pomimo ze gra swietna i najbardziej rozbudowanam nie zachowala juz tego czegosc co mialy poprzednie...

Do tego jeszcze bugi i stosunkowo wielkie wymagania jak na czasy kiedy wchodziła.

Zas nie uwazam zeby gra byla jakosc kosmicznie zbugowana ... - pod tym wzgledem nie umywa sie do Dodatku do 3 czesci :)

EDIT

ciekawe czy dzieki temu "paczowi" w koncu bedzie dzialal AA

Edytowane przez Strongmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miał ktos problem z szybkością rozgrywki w dodatku. U nie czas tak zapiernicza a kolo biega jak po koksie icon_biggrin3.gif

 

 

I jeszcze pytanie czy ta optymalizacja dla posiadaczy 4gb oznacza pomnożenie wartości razy 4?

 

"Mniejsze doczytki aka freezy

 

Posiadacze:

2 GB pamięci ram - podwoić wszystkie wartości;

1,5 GB pamięci ram - pomnożyć wartości przez 1,5;

1 GB pamięci ram:

 

» Cache.SizeImage=128000000

» Cache.SizeMaterial=21000000

» Cache.SizeMesh=57000000

» Cache.SizeSound=18000000

» Cache.SizeCollisionMesh=16000000

» Cache.SizeAnimation=30000000

» Cache.SizeSpeedTree=10000000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten patch... moze wreszcie zagram :lol2:

Zgadzam się. Tylko, że trudno sobie wyobrazić aby zwykła łatka mogła usunąć choćby część niedoróbek tej gry.

 

Wytrzymałem z G 3 około 30 h, głównie przez sentyment do poprzednich części. Z żalem, ale normalnie zagrać się w to nie da (plusy może i jakieś są lecz nie przesłaniają minusów :wink: ).

 

Ogólnie czekam na Risen i Dragon Age.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Tylko, że trudno sobie wyobrazić aby zwykła łatka mogła usunąć choćby część niedoróbek tej gry.

 

Wytrzymałem z G 3 około 30 h, głównie przez sentyment do poprzednich części. Z żalem, ale normalnie zagrać się w to nie da (plusy może i jakieś są lecz nie przesłaniają minusów :wink: ).

 

Ogólnie czekam na Risen i Dragon Age.

Nie przekreslaj z gory, wydaje mi sie ze jesli naprawia chociaz 70% bugow z podstawki, albo przynajmniej to o czym pisza w patchu

to gra bedzie swietna- i warto bedzie jeszcze raz oddac sie przyjemnosci gry w Gothica

 

Btw.

Tez Czekam na Risen`a - wiadomo kto w polsce bedzie wydawca ? i czy bedzie spolszczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wrocila chec na granie w gothica i gra mi sie cudownie do momentu...........

wpisywalem hasla kluczowe do wyszukiwarki ale nie dzialalo..

 

W vengardzie dostalem od marcusa ognisty puchar. Mam go zaniesc do maga ognia do zamku gdzie siedzi i rhobar noi zonk. Zaczynam konwersacje z magiem, a tam tylko opcja handel :lol: I jak mam mu teraz go przekazac ??? Wczytywalem gre itp a tu normalnie taki zonk...i Co teraz ? Przeciez to jeden z glownych questow w grze i musze go ukonczyc....Co robic ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WAZNY PROBLEM Z ZADANIEM

W vengardzie dostalem od marcusa ognisty puchar. Mam go zaniesc do maga ognia do zamku gdzie siedzi i rhobar noi zonk. Zaczynam konwersacje z magiem, a tam tylko opcja handel I jak mam mu teraz go przekazac ??? Wczytywalem gre itp a tu normalnie taki zonk...i Co teraz ? Przeciez to jeden z glownych questow w grze i musze go ukonczyc....Co robic ???????

 

JEST KTOS MI WSTANIE POMOC ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale marcus mowil ktory mi dal ten 1 puchar, powiedzial ze musze zaniesc go do tego maga i tak jest w zadaniu, ze mam puchar (a nie puchary) zaniesc do tego maga ktory najprawdopodobniej go oceni i zleci mi misje szukania reszty pucharow ;/ Zgadza sie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo, masz zebrać 12 pucharów i zanieść je do klasztoru nikomu ich nie pokazywałem a zadanie z pucharami samo się aktywowało kiedyś tam nie pamiętam, tego pucharu żadnemu magowi w stolicy nie pokazywałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znać, że chłopcy kipią entuzjazmem :wink: . Aż trudno uwierzyć (więc nie wierzę :wink:). Zobaczymy jak łatka wypadnie w praktyce.

 

Nie miałbym nic przeciw żeby odświeżyć G 3 w wersji zdatnej do normalnej gry...gdyby potencjał został faktycznie wydobyty, to ho ho...tym bardziej, że na horyzoncie brak ciekawych rpg w najbliższym czasie.

 

...i jeszcze mini-info z "sąsiedniego" forum...wypowiada się min. użytkownik, który podobno testuje ów cudowny patch - http://forum.pclab.pl/index.php?showtopic=441865&st=20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...