Skocz do zawartości
Mayo

Gothic 3

Rekomendowane odpowiedzi

przeciez on nie bedzie caly czas z taka otwarta geba latal...

 

premiera przesunieta na styczen 2006. Podoba mi sie klimat, szczegolnie te chatki takie fajne. Do tego niech wymysla super fabule i bedzie lepsze niz G1 swego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego dziwnego stwora to myślę że to jest ork. Wystarczy popatrzyć na jego miecz. Budową jest podobny do miecza wojennego elitarnych wojowników z Gothic'a 2. Ale rzeczywiście ten stworek wygląda nieciekawie. Za to ścierwojady są miodzio. Takie jakie powinny być. Nic dodać, nic ująć.

Najlepiej klimat oddaje chyba ostatni obrazek. Te domki przy wzgórzu wyglądają naprawdę fajnie. Niech się nie śpieszą z wydawaniem gry bo jeszcze coś spartolą(na pewno nie) :) Pzdr.

Edytowane przez Carkon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem te obrazki i mowie:

 

JA CHCE GOTHICA 3 :-P

 

Aha i do panow z PB: Zmencie wyglad tego co to ma byc niby orkiem na bardziej klasyczny :lol:

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zastanawiam czy do tej gry to stacja graficzna gratis :D

no fudo trzeba bedzie kupic napewno..

jak dlamnie to moga to robic an silniku gothica byle zrobili i bylo G^3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zastanawiam czy do tej gry to stacja graficzna gratis :D

Panowie spokojnie! zanim cd-projekt zpolszczy i wyda grę to nasze (a w szczególności mój) obecne sprzęty same ze starości zardzewieją :lol:

Premiera planowana na styczeń2006, znając życie gra w niemczech wyjdzie dopiero na wakacje 2006, a nasi starym zwyczajem zaliczą około-roczną obsówę. W połowie 2007 założę się że dwurdzeniowe 6GHz procki będą takim samym standardem jak semprony dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M4TEUSZ zwroci uwage ile czasu minelo od ost posta moglem zapomniec co pisalem wczesniej a jestem zbyt leniwy zeby czytac posta od poczatku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M4TEUSZ zwroci uwage ile czasu minelo od ost posta moglem zapomniec co pisalem wczesniej a jestem zbyt leniwy zeby czytac posta od poczatku :P

Jestem pełen podziwu ile czasu mineło od ost posta, faktycznie przez dziesięć godzin można kompletnie wszystko zapomnieć. Twoja wypowiedź tak mnie wzruszyła że przypomnę tobie co pisałeś:

tylko jaki komp do tego bedzie potrzebny dual amd 10ghz (20 rdzeniow- 30teraflopow sztuka:) )100gb ramu 6.4ghz xdr i 32 fudo czy tak ? icon_biggrin3.gif

 

no nie wiem jak mowisz o silniku Unreal(fucked up , part) 3 Engine to az mnie ciarki przechodza bo to mega gniot... przynjamnie w swoich poprzednich odslonach serii 2.x znajac tych palantow to spieprza go jeszcze bardziej ...

 

dobre pytanie bo moze sie tak okazac ze podpakuja fabule w g4 tak ze nikomu nie bedzie chcialo sie go przechodzic 100 razy icon_biggrin3.gif

 

a ja sie zastanawiam czy do tej gry to stacja graficzna gratis icon_biggrin3.gif

no fudo trzeba bedzie kupic napewno..

jak dlamnie to moga to robic an silniku gothica byle zrobili i bylo G^3

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes tempy jak but , a moze nie ktorym dzieckiem ze zdjecia jestes to wiecej wyjasni?

1400836[/snapback]

dobrze ze ty nie masz avatara aż boje sie myslec co na nim by bylo :-|

błagam skończ juz te gadanie ze silniki Unreala są do [gluteus maximus],skopane itd.

zauważyłes ze nikt oprócz Ciebie nie narzeka i nie ma takich problemów na tym forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze ty nie masz avatara aż boje sie myslec co na nim by bylo :-|

Nie czepiajcie się go, już trochę umie pisać i czytać po polsku, a tak się zniechęci do dalszej nauki.

Co prawda trochę zdziwiła mnie jego reakcja na prawdopodobną datę polskiej premiery gothica3, no ale każdy po czymś takim, może się sfrustrować, a że nie wziął swoich tabletek to sądząc po stylu i tym że widział mnie na aviku* nawet nie wiedział co pisał :rotfl:

 

Wracając do tematu może faktycznie trochę przesadziłem, ale przed jesienią 2006r. to raczej bym się gry nie spodziewał. Co do wymagań to faktycznie są z lekka przerażające, ponoć do robienia demek i pierwszych pokazów engineu wykorzystywano GF6800ultra (cholera wie czy nie w SLI), ale nie zapominajmy że to były bardzo wczesne stadia projektu i do premiery wszystko może się unormować, zresztą w gothica mógłbym grać nawet w low detalach w 640x480 i z 10FPS.

 

 

*niektóre jednostki chorobowe objawiają się omamami, mogło mu się wydawać, że na przykład jedno z dzieci z mojego avika z niego szydzi lub mu grozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaj.... screeny tylko ten ork jest co tu duzo mowic , to nie ork , to wyglada jak moja sasiadka :lol: szykuje sie niezla rywalizacja , oblivion vs gothic 3 :D

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że rozmowy na temat tych screenów są wszędzie takie same :P

U mnie na forum które jest wyłącznie o serii Gothic (patrz strona domowa) padają dokładnie takie same teksty :D

 

Co do tych "screenów" to nie ma sensu tu się rozpisywać. Musimy poczakać na tragi E3, wtedy rzucą jakieś screeny z prawdziewgo zdarzenia, a nie skanowane przedruki :/

 

Osobiście najbardziej wyczekuję na jakieś zajwaki, czy trailery, oraz oczywiście conceptarty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...