Skocz do zawartości
Mayo

Gothic 3

Rekomendowane odpowiedzi

:lol: Kpina normalnie...

 

Jeszcze chwila i anuluje preordera - jak ma mi to marnie chodzic i mam sie wkurzac/smiac przy kazdej walce, to chyba sobie odpuszcze. Ale wyglada IMHO ladnie.

Z tego co pamiętam to w dwójce też było wiele tego typu bugów, a jednak jakos sie gralo :wink: btw na tym filmiku to jest wersja jeszcze bez tego szumnie zapowiadanego patcha?

 

EDIT: literówka...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie się podoba... ale chyba jednak oczekiwałem czegoś wiecej... pograć oczywiście mozna ale jak fabuła bedzie słaba(po 30 minutach grania i nieznajomosci niemieckiego...znam tylko angielski i francuski.. nie wiem o co chodzi, ale grało się dosyć przyjemnie, gra na może 2-3 razy nie więcej)... no to teraz czekam na Wiedźmina....

 

edit: patch wyszedł dzisiaj wiec to jest wersja bez niego :P

Edytowane przez Reynevan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec mam juz ja od dwoch godzin wersja uk. Co do fabuly to nie bede sie zaglebial. Na tym co mam w podpisie chodzi na medium/high bez post processing i cieni w miare dobrze, wyglada tez dobrze ale napewno nie lepiej niz obilivion ale tu chociaz grafika jest urozmaicona. 2 gb ramu by sie przydalo podczas pierwszej walki gdzie walczy duzo osob na poczatku strasznie dogrywa ale pozniej jest ok. Na terenie otwartym mam jakies 50 klatek we wiosce 19 :(. To by bylo na tyle lece grac :)

Edytowane przez Perun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie się grafa w obku nie zabardzo podoba, bo wszedzie są drzewa, mam misje i co widze drzewa, ide z miasta do miasta i co widze .. drzewa, gdziekolwiek nei wyjde widze drzewa, (no poza pdziemiami)... ee wspominałem już o drzewach? ;] tu jest grafa chociaż troche urozmaicona... co prawda nie wiadomo po co budynki składają się z tylu polyglonów... to tylko spowalnia kompa ... ale gothic mi się bardziej podoba od obka :P co prawda bezimienny w walce wyglada troche sztywno, ale licze że fabula bedzie ok, bo klimat jest świetny ;] szkoda że dal mi tylko 30 minut pograć, no i że to jest niemiecka wersja ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ogladnieciu filmiku to normalnie sie załamałem, jak tak ma wyglądać walka w grze to chyba sobie podaruje. Przy 2x6800 powinno byc troche więcej niz 19 fps...

Jestem ciekwawy co by dało większego kopa 2x1gb czy może nowy 7900gs/7800gt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiedźmin nawalanką???? to jest jak najbardziej tradycyjna gra RPG z walką nieodbywającą sie z podzialem na tury, a fabuła bedzie miała wiele wontkow pobocznych, gra bedzie miała 3 zakończenia, multum questów(karzdy z nich mozna rozwiązać na conajmniej 3 sposoby). Do tego dochodzi świetny system walki i klimat książek Sapka ;]

 

widac że nigdy nie widziałeś witchera ;]

Edytowane przez Reynevan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiedźmin nawalanką???? to jest jak najbardziej tradycyjna gra RPG z walką nieodbywającą sie z podzialem na tury, a fabuła bedzie miała wiele wontkow pobocznych, gra bedzie miała 3 zakończenia, multum questów(karzdy z nich mozna rozwiązać na conajmniej 3 sposoby). Do tego dochodzi świetny system walki i klimat książek Sapka ;]

 

widac że nigdy nie widziałeś witchera ;]

Ja kiedys zaciekle sledzilem losy tej gry, ogladalem filmy z tworcami, ktorzy prezentowali system walki i dla mnie jest on jedna, wielka pomylka. Mimo wielkiego sentymentu do Sapkowskiego obawiam sie, ze gra bedzie crapem drogi Panie z Bielawy.

 

Preorderowcy zarzucajcie screenami i filmikami z al, chcemy sie jeszcze posmiac. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... dziwne dla czego na E3 wszyscy producenci oceniający gre dawali oceny 9/10. nawet przedstawiciele blizarda byli zaskoczeni poziomem jaki reprezentuje gra i bez namysłu dali 9/10. Biowere i Obsidian studio też dali 9/10... więc masz waćpan swojego Crapa ;D za kilka dni tydzień z wiedźminem... wejdź n stronke pare razy przeglądnij nowe filmiki i info, a potem wystawiaj takie opinnie :P

 

po wgraniu patcha już nie ma się z czego śmiać prawie :P

Edytowane przez Reynevan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... dziwne dla czego na E3 wszyscy producenci oceniający gre dawali oceny 9/10. nawet przedstawiciele blizarda byli zaskoczeni poziomem jaki reprezentuje gra i bez namysłu dali 9/10. Biowere i Obsidian studio też dali 9/10... więc masz waćpan swojego Crapa ;D za kilka dni tydzień z wiedźminem... wejdź n stronke pare razy przeglądnij nowe filmiki i info, a potem wystawiaj takie opinnie :P

Oby bylo tak jak mowisz. ;]

 

po wgraniu patcha już nie ma się z czego śmiać prawie :P

A co zaczyna sie placz ? :lol2:

Prawie robi wielka roznice. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami zdarzają się głupie bugi (ale w sumie tylko takie gdzie bezimienny obiega ławke i dopiero siada, i takie [ciach!]ły jak w gothicu 2 ;]) ale gralem tylko 30 minut to nie za wiele widziałem... no i patrzałem jak kolega gra przez godzine... i nie wiem o cow fabule chodzi... dlaczego on zna niemiecki a ja nie... na co ja sie tego francuskiego ucze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam w w dwójce też było wiele tego typu bugów, a jednak jakos sie gralo :wink: btw na tym filmiku to jest wersja jeszcze bez tego szumnie zapowiadanego patcha?

Troche dramatyzuje, ale nie lubie sytuavcji, kiedy to zacinam sie w grze pzrez walke czy klopoty ze sterowaniem. No nic, miejmy nadzieje, ze klimat i fabula uratuja ta gre, i modlmy sie o patche/mody.

A wlasnie, czy G3 przewiduje mozliwosc korzystania z modow?

 

@ath - polskie preordery beda wysylane dopiero 31. pazdziernika - za to gra bedzie juz spatchowana do najnowszej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak to wlasnie jest kiedy wszyscy oceniaja gre zanim dostana ja w swoje lapki...ale to juz razy tak bylo "ohy i ahy" jakie to bedzie piekne i super gierki itp a okazuje sie calkowicie co innego. Sam nie gralem w G3 i napisze dopiero cos o tej grze kiedy w nia zagram.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na www.gothic.phx.pl jest już news ;]

i 4 portale testowały gothica....

2 dały ocenke ponad 9/10, jeden 8,5/10 a ostatni prawie 7/10 (bo testujacemu nie podobal się system walki... co za ciołek wszystki pasuje a jemu nie :P)

Zanim nazwiesz kogos ciołkiem, dowiedz sie przynajmniej za co:

 

regelmäßige Abstürze

zahlreiche Clippingfehler

schwache Dramaturgie

mangelhaftes Kampfsystem

wenig Rätsel, keine Dungeons

teilweise steife Animationen

erzählerisch schwacher Einstieg

üble Horizontdarstellung am Meer

steriles Inventar- & Menüdesign

Logikfehler & KI-Inkonsequenzen

kaum erzählerische Anknüpfungspunkte an die Spielwelt

abstruse Kamerapositionen bei Dialogen

nicht nachvollziehbares Gegnerverhalten

lange Ladezeiten & Ruckler

Jak dla mnie to bardzo długa i konkretna lista. Zarzuty dotyczace prowadzenia fabuły i przedstawienia swiata gry w RPG (!) + kiepska walka (co widac tez na filmikach) + MASA błedów i niedoróbek technicznych. Wszyscy juz wiemy, ze jestes gra zachwycony (co podkreslasz w kazdym poscie, czyli w co drugin napisanym w tym watku), ale pograj chwile w wersje, ktora rozumiesz, zanim przystapisz do podobnych radyklanych sadow i dalszego wychwalania pod niebiosa gry na podstawie zaslyszanych informacji. Tym bardziej, ze autor receji całkiem niezle uzasadnia zarzuty + jak sam twierdzi, jest fanem Gothica 1 i 2. Czyli on gral, ty nie, stonuj entuzjazm do czasu uzyskania konkretnych podstaw.

Edytowane przez komisarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest gra oceniona bez patcha który wyszedł wczoraj :P, z patchem jest już znacznie lepiej, ale dalej są porblemy z texturami(czasami są przezroczyste) i z questami pobocznymi, ale gra jest bardzo dobra i nic tego nie zmieni. Nadramia wszystko klimatem i grywalnośćią(chociażta drastycznei spada jak co parenaścieminut się komp wyłącza.

 

PS. on grał, ja jak już pisałem też grałem(jak chcesz się wypowiadać to również przeczytał byś więcej niz tylko kilka zdań :P) i gierka jest ok(coprawda 30 minut gry i godzina patrzenia jak kolega gra)

Edytowane przez Reynevan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, wszystkie gothici byly zabugowane i jakos gra wciagala... a ta walka z dzikiem w lesie - hmm, rzeczywiscie troche lipa, postac sie co chwile przewracala (co jest zrozumiale bo nie miala juz zycia - tak samo w gothicach poprzednich na poczatku gry bylo, ciezko bylo cos zabic) i machala mieczem jak kaleka... patch to poprawil? Juz wolalbym stanie w miejscu i machanie mieczem w prawo/lewo + do przodu i blok niz to co teraz mamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"1,5 GB RAM - On the metioned configuration runs very good and fluently.

Loading at the start of the game: 2:17 minutes

Loading during the game: 1:29 minutes

Saving: 0:15 minutes

Resource Cache: maximum (necessarily recommended)

 

1 GB RAM - Still good playable, however evidently lower performace than with 1,5 GB.

Loading at the start of the game: 3:05 minutes

Loading during the game: 1:48 minutes

Saving: 0:34 minutes

Resource Cache: maximum (recommended, better than middle)

 

512 MB RAM - With 512 MB is Gothic 3 only for hardcore and patient players. In practice there are constantly loading hacks.

Loading at the start of the game: 4:50 minutes

Loading during the game: 2:20 minutes

Saving: 0:56 minutes

Resource Cache: middle (a little bit better than middle, minimum changes nothing)"

 

Wymagania co do ilości RAMu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...