Skocz do zawartości
Mayo

Gothic 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie te screen'y się podobają. Ogólnie jak Gothic ]I[ taki będzie to dla mnie spoko. A ten ork fajny jest bo przynajmniej twórcy pomyśleli trochę i nie robią orków identycznych jak w innych grach cRPG (czytaj kupa sierści oraz mięśni i do tego bez mózgu) :). Kiedy są targi E3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TRH nie miał chyba na myśli scanów tylko grafy

1415739[/snapback]

Nie, miałem na myśli skany, przez które nic na screenach nie widać.

O samej grafice nie chce się wypowiadać, do póki nie zobaczę porządnych renderów.

 

Swoją drogą faktycznie wygląda to jak film przyrodniczy o dinozaurach.

Edytowane przez TRH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie ork jest duży, owłosiony, umięśniony(hehe opis Pudzianowskiego :]) powinien groźnie wyglądać, a tu co? Wygląda jakby sie cienia przestraszył :>

1416063[/snapback]

No tak ale w porównaniu do poprzednich części Gothic'a i innych gier cRPG jest wydaje mi się mniejszy. Jak dla mnie jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna sie... debilne licytowanie co ma lepszą grafikę. Ja chętnie zagram w G3 i Oblivion jeśli będą miały klimat, jeśli nie to oleje obydwie choćby nie wiem jak dobrą miały grafikę.

1416215[/snapback]

W końcu odezwał się ktoś rozsądny :D

 

Jeśli idzie o G3 i to co widzę na tych obrazkach to sprawy idą w dobrym kierunku.

To znaczy autorzy nie pchają się w fotorealizm, a starają się nawiązać do tej przyjemnej rozmytej, bajkowej grafiki, niczym ze Shrek'a.

Edytowane przez TRH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to ma byc Gothic a nie Shrek  :lol:

1417081[/snapback]

Tak, ale jest różnica między grafiką Shrek'a a Doom3 czy HL2. Chodzi o to, że jedno ma lekko bajkowy klimat, a drugie jest stworzone z naciskiem na fotorealizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gothic 3 wychodzi w styczniu 2006 wszytko fajnie , szkoda tylko ze w polsce, po polsku :) cd projekt pewnie zrobi w kwietu lub pozniej ehhh jak sobie tylko o tym pomysle to mnie szlak trafia :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko ze w polsce, po polsku :) cd projekt pewnie zrobi w kwietu lub pozniej ehhh jak sobie tylko o tym pomysle to mnie szlak trafia  :mur:

1421877[/snapback]

Nie był bym co do tego taki przekonany.

To zbyt głośny i wyczekiwany tutuł by tak z nim zwlekami.

Przypominam że Noc Kruka wyszła z takim poślizgiem z winy niemieckiego wydawcy.

Tym razem się postarają by byszło na czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafika moze i niezla , ale boje sie ze przez to gra straci klimat :/ oraz ze poswieca za duzo czasu na wodotryski wizualne i niedopracuja reszty :/ ale niedlugo sie dowiemy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=nowinki,10,19665

 

alez oni szybcy :blink: i w dodatku az 3 screeny :blink:

 

Moze podeslemy im linka do tego tematu?? :lol:

 

Oficialna strona Gothica 3 jest baaaardzo uboga i niestety po niemiecku :-|

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dorzuce swoje grosze bo spodobal mi sie g2. do screenow nic nie mam z wyjatkiem nieszczesnego orka. dlaczego? bo zawsze ork kojazyl mi sie bedzie z niechlujnym stworem. tzn gdyby dali tekstury zbroi ktora swoje przezyla, miecz z niewytarta krwia, geba w brudzie + kilka blizn to spoko. ale narazie wyglada jak mister-WhatTheF*** :lol: moze w trakcie tworzenia nie splaszcza atmosfery na rzecz bajerow :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy grę kupujecie dla orka? Ważna jest fabuła i to jak zakończy się cała saga a nie to czy ork jest brudny czy owłosiony... Ta gra i tak ukarze się za ładne kilka miesięcy więc do tego czasu naprawdę dużo może się zmienić... Tak czy siak będzie to ogromny krok w grafice w porównaniu do poprzednich części które i tak były w miarę ładne... Za to mnie bardzo ciekawi jaki sprzęt trzeba będzie mieć żeby sobie w to pograć na full detale bez zaciachów…

 

Ja obstawiam P IV 3,0GHz | 1GB ramu | i jakiś GeForce 6600 GT… (albo Radon X800)| marzenia… ;)

 

Pozdrawiam wszystkich zagorzałych fanów świata Myrtany :-P

 

PS

Nigdy nie zapomnę jak dwa lata temu czekało się na Gothic’a II… Człowiek tak samo jak teraz wyłapywał o tej grze wszystko co znalazł w sieci… Było dużo wątpliwości a gra i tak okazała się hitem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym orkiem nie chodzi raczej o rzecz gustu , ino o niezgodnosc z arkanami fantasy. widze ze czytasz ksiazki z fr , zatem wyobraz sobie takiego bruenora o wzroscie 1,7m ,ze sladowa broda i do tego z wielka skurzana czapka [kto ogladal bajke LOTR ten wie - niedawno leciala], albo drizzta jako dlugowlosego murzyna [elfy w tejze bajce wygladaly jak ludzie]

 

a co do wymagan... byloby niezle , bo akurat jak G3 wyjdzie , taki sprzet powinien byc jak najbardziej w zasiegu cenowym.

Edytowane przez rout

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...