Skocz do zawartości
Mayo

Gothic 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hooded man

hehehe ja bym na twoim miejscu raczje liczyl na zapalonych fanow G3 ktorzy moze zrobia z G3 to co moderzy z Obliviona zrobili - na ostatnim miejscu licz na patcha....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aran

A jakiś komp jej podoła? ^^

 

Co do patcha, to:

"Patch do kontynuacji kultowej gry fabularnej, która premierę w Europie miała 13 października. Łatka poprawia błędy, o których wiadomo jeszcze przed premierą. Są to różnego typu bugi, które prowadzą do niestabilności programu lub powodują konflikty aplikacji ze sprzętem."

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c2d6600, 2GB, 7600GT, nie da sie grac na LOW, zapis stanu gry trwa ze 30 sekund. Gra scierwi strasznie, nie da sie grac. Nie polecalm jak nie macie 10 K na sprzet.

ROFL i tyle powiem :lol:.

 

Oblivion chodził na 5900xt z textami na large i z bloomem i z zmienionym troche ini avr 30 fps i na 1 GB ramu było mało doczytek (z dysku nic). Jak widze producentom gier juz nie zależy na optymalizaci. Ja podziekuje g3 narazie - a moze i w ogole mimo ze zmieniam grafe a potem i procka + ram. W takim tempie to w połowie 2007 roku gry bedą chodziły tylko z 4gb ram min :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiara tam pisze, ze plynniutko im chodzi na Gf7300GT/7600GS i tylko sa swapy, bo malo ramu... Dla mnie bzdury.

Wiesz, dla niektórych te 10 czy 15 klatek na sekunde to jest płynna gra... Ogólnie straciłem póki co ochotę, na grę w G3 - sprzętu nie mam zamiaru wymieniać pod grę...

 

też się dziwie jak ktoś na www.gothic.phx.pl/forum pisze że działa mu na high i czasami doczytuje... a ma gf7300GT 1GB i jakiegoś sepma hehe icon_razz.gif z tego by wynikalo że na jednym sprzecie działa ok a na innym nie :]

Zaraz dojdziemy do tego, ze G3 się uruchomi komuś na GMA900 :lol:... Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crysis ma wyższe wymagania^^ Taki tam Gothic 3, phi :lol2: [all by sarkazm]

Zaloże sie ze Crysis bedzie dużo lepiej chodził, to po pierwsze. Po drugie to crysis wygląda 10 razy lepiej a g3 wygląda (dla mnie) gorzej od Obka bez modów (bo z modami to nawet do piet nie dorasta ;)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G3 - sprzętu nie mam zamiaru wymieniać pod grę...

problem w tym ze nawet nie specjalnie jest sprzęt, na który można wymieniać i z czystym sumieniem powiedzieć - no na tym to już będzie śmigać :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@metart lekka przesada

no nie wiem - imo to poprostu shit skoro na low nie chodzi na najwyższym modelu intela ( chyba - nie jestem pewien ) 2 Gb ramu, i całkiem przyzwoitej grafie - i co, że niby oc procka, 4 gb ramu ( no 6 Gb ) i high endowa grafa z powiedzmy giga ramu na pokładzie załatwi sprawę i bedzie latać jak ta lala :wink:- dont think so :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powiedz mi, która redakcja ma taki sprzęt by w ogóle napisać recenzję? Przecież recek wyszło już dość sporo. A argumenty, że w Niemczech już wszyscy mają X6800 mnie nie przekonają.

 

[literówka]

Edytowane przez `fdl`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, to juz sa kpiny z ludzi.

 

Oblivion mi chodzi w 800x600, medium i zasieg widzenia na max bez zadnych zajakniec (caly czas ponad 25 fps). Jak zarzuce mody wydajnosciowe, to bedzie 1024x768 i moze tekstury high. A G3 taka kupa...

 

Coraz powazniej mysle o anulowaniu preordera i oszczedzeniu kasy na NWN2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee, ja nie mówię, że zamierzam sie wycofywać, w końcu to tylko 135zł (tylko w porównaniu z wersją podst, którą mógłbym kupic później w sklepie). Ja tylko staram sie odnaleźć coś pozytywnego w tej kupie :) [przelew, a co tak niewygodnie? nie łatwiej kasa przy odbiorze? :lol2: ]

Edytowane przez Mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogole to ja nie wiem co bede robil przez ten czas jak gra bedzie mi sie wczytywac/wlaczac/wylaczac/zapisywac... macie juz jakies plany? Bo to w sumie duzo czasu i bez sensu tak siedziec po prostu :lol:. Ja myslalem o dlubaniu w nosie, bo co innego mi pozostaje... no chyba ze 2 gb ramu dokupie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogole to ja nie wiem co bede robil przez ten czas jak gra bedzie mi sie wczytywac/wlaczac/wylaczac/zapisywac... macie juz jakies plany? Bo to w sumie duzo czasu i bez sensu tak siedziec po prostu :lol:. Ja myslalem o dlubaniu w nosie, bo co innego mi pozostaje... no chyba ze 2 gb ramu dokupie :lol2:

Można isc herbatke zrobić, podlać kwiaty, przeczytać kilka kartek z lektury zadanej na polski, wiele rzeczy :lol: Ehh, dobrze ze chociaz grafe wymienilem, bo na 7600gt to pewnie byłoby mega-lagowanie, a tak moze pogram w 1024...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej na zdrowie by Ci wyszlo jak byś kupił jeszcze z 1GB ramu :D bo i tak bedzie lagował :]... ja myśle że podłubie sobie jednak w nosie...a potem bede wyklinał dlaczego tak długo... jak będe gral też będe wyklinał dlaczego tak źle... i dlaczeog gra nie jest taka jaką miała być :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...