Skocz do zawartości
Mayo

Gothic 3

Rekomendowane odpowiedzi

lol fajny bug :)

ja mialem takiego super hiper buga na wyspie 6 rozdzial ze jezeli smok (ten przy jaszczuro ludziach) trafil mnie raz to sapdalem prze textury pod planzse i camput :D (w nk oczywiscie bo w g2 tylko jezeli rzucilo mnie w sciane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebym to ja pamiętał… Nie mam pojęcia… W 1 grałem tyle razy, że tam statystyki były bardzo zróżnicowane… za każdym razem inne. W 2 grałem ostatnio w dzień premiery NK i w sumie dzień później skończyłem więc to też było dosyć dawno i nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem walić trzeciego posta więc tamte dwa skasowałem.

 

Co nowego?

Jak donosi chyba każdy serwis o Gothicu:

:arrow: Z tej strony Można pobrać próbki soundtracków, które, warto dodać powstały we współpracy z orkiestrą symfoniczną.

:arrow: W dniach od 18 do 21 sierpnia odbędą się targi Games Convention na których po raz pierwszy zostanie zaprezentowany Gothic 3. Nic tylko czekać na film z targów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Gothic bez dwoch zdan to moja ulubiona saga. 1 przeszlem, 2 tez, ale dodatku juz nie (nigdy nie gram w dodatki). Jak juz napisaliscie, gra ma duzo bledow, ale jest WYPAS. Na 3 czekam z niecierpliwoscia. Aha - tez "screeny" to sa, jak ktos juz wspomnial, arty. Przeciez tam nie widac sladu gry. Tzn to jest poprostu art, inaczej byc nie moze. jak ktos sie zgadza to niech napisze. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

W sumie te stwork iwszystkie tak lagodnie wygladaja... jak z bajeczki/basni jakies. W 1 byly te scierowjady i inne kwadratowate, ale "trzymaly klimat". No nic, zacieram rece mimo to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha - tez "screeny" to sa, jak ktos juz wspomnial, arty. Przeciez tam nie widac sladu gry. Tzn to jest poprostu art, inaczej byc nie moze. jak ktos sie zgadza to niech napisze. :D

1570976[/snapback]

Tam są i screeny i arty ;)

 

Mogli by pokazac jakies screeny na ktorych sa starzy znajomi z 1 i 2, oraz bezimmienny. Ciekawe jak beda wygladac

1571750[/snapback]

Bezimienny jest chyba na filmiku bodajże z E3 - co sobie biega po tamtej krainie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek
http://www.gothic.g4ce.pl/infopage.php?id=83 - looknijcie na to... na jednym screenie poprostu jest dinozaur lol! Mam nadzieje ze to scierowjad nie jest. A tak poza tym - sorry za off topic, ale - jaki radzicie sposob na orkow w 2 czesci gry? Sa oni bardzo dobzi, a jest misja ze trzeba do krainy z pierwszej czesci gry isc - tam jest ostro. Gothic rox!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jedynkę Gothica nie grałem,4 dni temu zainstalowałem dwójeczkę którą kiedyś dostałem i po prostu przepadłem.Giera wypas,czekam na trójeczkę z niecierpliwością,a tymczasem lecę pograć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pioorek Co do dinozaura to pewnie to jest Brzytwa albo Zebacz, a co do orkow jesli chodzi ci o dostanie sie do zamku to sprobuj podkradnac sie jak najblizej palisady a pozniej dluga i sie nie ogladaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki radzicie sposob na orkow w 2 czesci gry? Sa oni bardzo dobzi, a jest misja ze trzeba do krainy z pierwszej czesci gry isc - tam jest ostro. Gothic rox!

1572531[/snapback]

 

...jak nie chcesz izi łej to nie czytaj tego poniżej...

 

 

 

 

 

 

grzejesz ile sił w nogach CENTRALNIE PRZEZ OBÓZ ORKÓW slalomem w lewo wzłuż muru sciagając za sobą jak najwięcej orków aż dobiegniesz do orkowego tarana wbitego w mur, zatrzymujesz się przy taranie... i okazuje się, że nie biegną za tobą :)

możesz teraz zgrywać twardziela i wyrżnąć tym sposobem cały obóz orków bo w promieniu kilku metrów od tarana żaden Cie nie zaatakuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, nie znam niemieckiego w zasadzie :)

 

Fakt, grafika niepiekna... Ale moze bedzie jak z Doom 3 i Riddickiem - dopiero Riddick pokazal, na co stac engine D3.

1365284[/snapback]

 

Boże ludzie czy wy się wreszcie nauczycie.... Riddick nie jest na silniku Doom 3 ehhh..

 

Gry na silniku Dooma to zapowiadane Quake IV ,Quake Wars .. i Prey...

 

 

Odnośnie tego engine'u na którym żekomo chula Gothic 3.. to ten scren nie pokazuje za dużo.. grafika ala hmmh Gothic taki 2,5.. ale oczywiście jak widać w G3 dość ładnie go podrasowali.. :P oby wymagania nie były kosmiczne.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże ludzie czy wy się wreszcie nauczycie.... Riddick nie jest na silniku Doom 3 ehhh.. 

 

Gry na silniku Dooma to zapowiadane Quake IV ,Quake Wars .. i Prey...

Odnośnie tego engine'u na którym żekomo chula Gothic 3.. to  ten scren nie pokazuje za dużo.. grafika ala hmmh Gothic taki 2,5.. ale oczywiście jak widać w G3 dość ładnie go podrasowali.. :P oby wymagania nie były kosmiczne.. :D

1573144[/snapback]

Odpowiedz moda z WorldOfGothic na pytanie jednego z userow strony o Gothicu:

Gothic III wird auf handelsüblichen Spiele PC's (z.B. Win XP/2k 2 GHz + GeForce 3 (nicht G4MX!) 512 MB RAM + ), dank der stufenlos regulierbaren Grafikeffekte, laufen. Aber jeder Spieler ist sich sicher klar, dass mehr Power auch höhere Auflösungen etc. ermöglicht und damit das Spiel "besser" machen kann. Also wenn man von einem Standardsystem zum Releasetag ausgeht, sollte man mit folgender Konstellation auf der sicheren Seite sein: Prozessor um die 3 GHZ, 512 MB Dual Channel (1 Gig ist natürlich besser), eine gute Grafikkarte wie GeForxe 5900 bzw. 6600GT oder Radeon 9800 Pro bzw.

X600, halbwegs flotte Festplatte ohne zuviel fragmentiertem Müll drauf wink.gif und natürlich eine gute Soundkarte für den optimalen akustischen Genuss."

 

Ob die Angaben auch noch stimmen, wenn das Spiel fertig ist, kann ich allerdings nicht sagen. Dafür kann sich noch zu viel verändern.

Mozna sie domyslec :)

W każdym razie ja na demko i na gothica 3 za bardzo nie czekam (popatrzcie w sig'a - zrozumiecie :D ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Odpowiedz moda z WorldOfGothic na pytanie jednego z userow strony o Gothicu:

 

Mozna sie domyslec :)

W każdym razie ja na demko i na gothica 3 za bardzo nie czekam (popatrzcie w sig'a - zrozumiecie :D ).

1573410[/snapback]

Chyba pora na zmiane sprzetu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gothic III bedzie chodzil na typowych komputerach do gier dostepnych na rynku (np Win XP/2k 2 GHz + GeForce 3 (nie G4MX!) 512 MB RAM +), dzieki stopniowej regulacji efektow graficznych. Jednak kazdy gracz zdaje sobie sprawe ze wiecej mocy obliczeniowej umozliwy osiagniecie wiekszej rozdzielczosci itd, dzieki czemu gra stanie sie "lepsza". Jesli mowa o standardowym systemie w dniu wydania, to z nastepujaca konfiguracja powinno byc sie "na bezpiecznej stronie": procesor 3 GHZ, 512 MB Dual Channel (1 Gb jest oczywiscie lepsze ), dobra karta graficzna jak np GeForxe 5900 (lol, przyp tlum. ) ewentualnie 6600GT lub Radeon 9800 Pro ewentualnie X600, "dziarstki" ( :) nie wiedzialem jak to ladniej przetlumaczyc, przyp tlum. ) dysk twardy z nieduzym stopniem fragmentacji i mala iloscia smieci oraz oczywiscie karta dzwiekowa dla optymalnej rozkoszy z dzwieku.

 

Czy te wymagania beda sie tez zgadzac, gdy gra bedzie juz gotowe, nie moge powiedziec. Za duzo rzeczy moze sie jeszcze jeszcze zmienic

 

 

Sorki za bledy, jesli jakies sa.

Edytowane przez Nargil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość watow

czyli moj chyba wyrobi :)

 

nie dali nowych filmikow przypadkiem albo demka bo ile mozna czekac na mega gierke ktora przejde ze 20 razy ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy arty, jak widziałem filmik z E3 to graficzka bardzo przypominała te screeny ;]

1571021[/snapback]

A skąd wziąłeś ten filmik ??

Zapodałbys linka...

Też mi sie marzy obejrzenie tego :rolleyes:

 

1572531[/snapback]

Pioorek z tego co słyszałem to chłopaki ci tutaj dobrze radzą... Na poczatku nie walcz z orkami nie masz szans... no chyba że wykonczysz ich jeden po drugim taktycznie...

Ale najlepiej po prostu uciekaj im przez cały czas i tyle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No ja juz to przechodzilem, ale mam zmiar gre zaliczyc one more time - te orki mi najwiecej problemow sprawialy, choc przeszedlem ten "etap" tak jak wy mowicie - spieprzalem. Ale wiecie - tyle orkow to zawsze troche doswiadczenia. Jakos sobie poradze. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest panowie?? E3 za nami a tu cisza. Oto kilka filmikow z wersli pre-Alfa pokazanej na E3:

 

1466679[/snapback]

@ra-v Tu masz wszystkie mozliwe filmiki z E3. Przelaczyc sie o strone wstecz nie chcialo? :]

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...