Skocz do zawartości
Mayo

Gothic 3

Rekomendowane odpowiedzi

No i pierwszy raz mnie ta gra w[ciach!]iła. Pobiłem sobie orka i chciałem rzucić na niego zapomnienie, jak jeszcze leżał I co? I [ciach!]o. Jak rzucam to on wstaje z rykiem w stylu "ja ci pokażę". Szczegół, że nawet jak mnie bije, to nic się nie dzieje, ale do ciężkiej cholery, jak można takiego buga walnąć?

Edytowane przez Mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pierwszy raz mnie ta gra w[ciach!]iła. Pobiłem sobie orka i chciałem rzucić na niego zapomnienie, jak jeszcze leżał I co? I [ciach!]o. Jak rzucam to on wstaje z rykiem w stylu "ja ci pokażę". Szczegół, że nawet jak mnie bije, to nic się nie dzieje, ale do ciężkiej cholery, jak można takiego buga walnąć?

Bo amnestje zrzuca sie po tym jak koles wstanie :P

 

Ale zwarzcie iz przy tak zlozonej produkcji niemozliwe jest niezrobienie zadnego bledu. A panowie z Pirani chodziaz sie chca poprawic i bardzo szybko wydaja kolejne patche :P

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma rady, muszę Was poprosić o pomoc: jestem w Geldern i wykonałem wystarczającą ilość zadań "na reputację"; chciałbym ruszyć dalej, ale nie mogę: przywódca miasta nie chce ze mną rozmawiać - po krótkiej gadce typu: "nie mogę ryzykować(...)", od razu mnie atakuje. Powiedzcie, co trzeba zrobić, aby ruszyć dalej? Może z inną osobą mam pogadać? <_<

 

Dwuznaczna pozycja... :huh:

Dołączona grafika

 

Le parkour :lol2:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwile już gram w gothica (mam 34 lv) i dochodzę do wniosku, że sposób walki jest no jakby nie było tragiczny (bo na co te różne ciosy specjalne skoro najskuteczniej jest uderzać cały czas PPM. W grze jest też pełno bugów (na szczęście nie wielkich chociaż jak nieraz muszę za kimś iść a ten nagle znika i już go znaleźć nie mogę to jest to trochę irytujące). Ustawienia mam wszystkie na średnich z wyjątkiem cieni które mam na zero - i właśnie tutaj pojawia się problem: mianowicie grając w terenie mam około 30fps to już w mieście nawet po skręceniu wszystkiego na minium spada do około 15, nie mam pojęcia co mogę z tym zrobić a w momentach gdy odbijam miasto bardzo to utrudnia gre :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"po krótkiej gadce typu: "nie mogę ryzykować(...)", od razu mnie atakuje."

No nic dziwnego że Ci nie ufa, wie o Twoich występkach :P

Ważne że możesz wejść na teren jego posiadłości.

 

Screeny świetne ;)

 

Mogli w wersji PL zmniejszyć troche czcionke... :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ubilem z 6 (jednego zalatwily dwa scierojady ale to sie wytnie :D ) z czego jednego w czasie trwania questu a reszte zalatwilem przed i nie moge znalesc innych a dialogu tez nie moge podjac :/

 

Wlasnie za H. nie ma nic :/

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"po krótkiej gadce typu: "nie mogę ryzykować(...)", od razu mnie atakuje."

No nic dziwnego że Ci nie ufa, wie o Twoich występkach :P

Ważne że możesz wejść na teren jego posiadłości.

 

Screeny świetne ;)

 

Mogli w wersji PL zmniejszyć troche czcionke... :blink:

No ok, ale z kim pogadać? Z tego, co widzę, nie opłaca się uwalnianie miast... <_<

A co do wersji PL, to czcionka to nie największy problem. Czasem się zdarza, że kolesie stają: gesty rękami wykonują, ale pary z ust nie puszczą. Wtedy pozostaje PPM... Ale masz rację - oglądałem gameplay z Gothica w wer. ang. i wszystko było takie... bardziej klimatyczne, nie przesłaniało połowy ekranu. Ale ogólnie sama polonizacja niczego sobie. B-)

 

Edit:

Może ktoś wie, czy da się zmniejszyć wielkość czcionki w ini?

Edytowane przez FrediX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
A to ciekawe do czego :lol2:
;(LEFT CTRL+0)				 Walk Animation Mixing							  ;(LEFT CTRL+A)				 Toggle AI Debug								   toggles the focus ai debug mode												  ;(LEFT CTRL+B)				 Toggle Bounding Boxes							  ;(LEFT CTRL+BACKSPACE)		 Stop  Game										 ;(LEFT CTRL+F)				 Control Focus									 controls the given entity or the focus/editor entity if no name given		    ;(LEFT CTRL+F1)				Toggle HUD										 ;(LEFT CTRL+F4)				Pause Game										 ;(LEFT CTRL+G)				 View Gamekeys									 Prints all active gamekeys and debug-actions on screen						   ;(LEFT CTRL+H)				 Goto Startposition								beams the player to the starting point										   ;(LEFT CTRL+HOME)			  Fixed Camera									   ;(LEFT CTRL+I)				 Cycle Lightningmodes							  cycles through all lightning modes											   ;(LEFT CTRL+INSERT)			Free Camera									    ;(LEFT CTRL+K)				 Beam Player Forward							    ;(LEFT CTRL+L)				 Cycle Moving Light								cycles through all moving light modes										    ;(LEFT CTRL+N)				 View Navigation								   visualizes all relevant navigation psets										 ;(LEFT CTRL+N+M)			   Reset Navigation								   ;(LEFT CTRL+N+P)			   Pause Navigation								   ;(LEFT CTRL+PAGE UP)		   Goto Camera									   beams player to camera position												  ;(LEFT CTRL+Q)				 Collision Shapes								   ;(LEFT CTRL+R)				 Toggle Rays									   Shows ray debug lines														    ;(LEFT CTRL+R)				 Profile All									    ;(LEFT CTRL+RETURN)			Start Game										 ;(LEFT CTRL+S)				 Toggle Global Stats							   Toggles global scene-debug-output											    ;(LEFT CTRL+SCROLL)			Single Step									    ;(LEFT CTRL+SPACE)			 Toggle Editor									  ;(LEFT CTRL+V)				 Toggle Vegetation								  ;(LEFT CTRL+W)				 Watch Focus									   controls the given entity or the focus/editor entity if no name given

 

EDIT: Nawet jak pobity ork wstanie, to po rzuceniu zapomnienia, biegnie na mnie z okrzykiem "choź tu ty kórfo jedna" i bijąc, przechodzi przeze mnie, nie zadaje mi obrażeń.

Czyżby kolejny bug do następnego pacza? :lol2:

Edytowane przez Mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość ciekawa sprawa... Jedna i ta sama jaskinia. Znajdźcie różnice: :lol2:

Przed wejściem głębiej... I po wejściu głębiej...

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Hmm.... :rolleyes:

Nadal nie doszedłem do tego, z kim mam pogadać w Geldern... Pomocy... :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos solucje do tej gry?
Ale ja pozyczylem od kolegi sama (plytke) z gra na czas jak on wyjechal na urlop. A nie mam dotepu do jego zeczy. Moglby mi ktos skana zrobic please. Bo on dopiero za 3tygodnie przyjedzie.

poszukaj w necie a jak nie znajdziesz to napisz mi PM-ke to ci dam namiary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na średnim :lol2:. O jaki rodzaj poziomu Ci chodzi? :D

 

EDIT: Z tego, co teraz zobaczyłem w starych save'ach, to na 12 poziomie wyzwoliłem Cape Dun.

Edytowane przez Mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na 1 lvl i w dodatku za pierwszym razem, walcząc na pieści...

No bez jaj, może jeszcze jakiś konkurs zrobimy?! :lol2:

A tak na poważnie, to pamiętam, że miałem 11 lvl, ale próbowałem ze 20 razy - sojusznicy zdolnościami bojowymi nie grzeszą; "potężny paladyn"... też mi coś - miał problem z jednym orkiem... :huh:

Bardzo się cieszę, że tak dobrze Wam idzie, jednakże ja mam nadal tą samą prośbę.

Z kim mam pogadać w Geldern po uzyskaniu wystarczającej reputacji? :unsure:

Męczę się od kilku dni! <_< Poważnie...

Błagam, ulżyjcie moim cierpieniom. :rolleyes:

Edytowane przez FrediX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u kogoś nie działa dźwięk w wersji demo (angielskiej)?

 

Wyłączyłem efekty w EAX Console (dla Audigy 2) i nic.

 

Na dodatek na sprzęcie podanym w sygnaturce demo na detalach low oraz 800x640 "pływa" podczas sceny w wiosce, gdzie mieszkańcy walczą z orkami. Chyba aż tak nie zmiażdzyli silnika graficznego?

 

Grał ktoś w demo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiąc już o tym, że i na 2GB czasami są freezy.

ale przecież to głównie wina gry przecież na 1 GHz ramu powinna chodzić płynnie, na moim kompie powinna na low chodzić bezbłędnie a jednak czasami zacina więc coś nie tak z tą grą a patcha konkretnego jak na razie nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...