Skocz do zawartości
Mayo

Gothic 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hooded man

Czy jeśli zrobię reinstalkę windowsa, a gothic jest na drugiej partycji, to będzie działał na nowym windowsie bez ponownej instalacji?

na 99,999% nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisz w pojlerach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Tez mam ten problem. Bo artefakt mial byc w tym demonie z gothy, demona zabilem dawno o artefaktach dowiedzialem sie pozniej, i teraz artefaktu nie mam. Uzyc kodow ?? ;(

 

Przedmitow zwiazanych z fabula nie da sie sprzedac

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ten artefakt to Pierscien Adanosa +50 do zycia. A co do teleportu do Vengardu to jest on w jednej z jaskin na cmentarzu w Gocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

99,999% gier zawsze działało... Z przyczyn oczywistych nie piszę dla czego. ;-)

Zalezy co masz na mysli. Ripow sie juz nie robi.... ale zakladam ze instalujesz orginala.... Jak instalujesz gre to laduje ona cala mase plikow do systemu i rejestru. A jak kombinujesz z cukierkiem (majac orginala masz prawo sciagnac) to raczej on tu nie ma nic do rzeczy bo gra sie i tak musi odwolac do pewnych plikow na c. Kiedys gry robione w starej nomenklaturze (miedzy innymi na silniku q3) mialy taka specyfike ze mozna bylo grac "z katalogu". Teraz w nowszej erze gier, prawie kazda laduje sporo NIEZBEDNEGO syfu na c, ktorego cukierek nie likwiduje - bo i nie taka jego rola.

Pisanie ze 99,999% dzialalo jest.... jak by to powiedzial kartofel "naduzyciem semantycznym"

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często robię reinstall Windowsa + bardzo dużo gier przewija mi się przez komputer i z tego co widze większość działa po... Jest tylko problem z autorun'em płyty bo nie ma "play" ;)

 

G3 również do nich należy, jedynie trzeba dograć z płyty vcredist_x86.exe.

 

UPDATE:

 

:lol:

Edytowane przez Aran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ripy się robi ale mało już... więc ciiiiii :] zresztą znajdą się gierki, które po reinstalce windowsa będą działać :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli zrobię reinstalkę windowsa, a gothic jest na drugiej partycji, to będzie działał na nowym windowsie bez ponownej instalacji?

Pamiętaj tylko że save'y stracisz, bo sa na windowsowej partycji w moich dokumentach

Przedmitow zwiazanych z fabula nie da sie sprzedac

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ten artefakt to Pierscien Adanosa +50 do zycia. A co do teleportu do Vengardu to jest on w jednej z jaskin na cmentarzu w Gocie
Tylko ze ja go w ogole nie mialem. Nie chodzi o to ze sprzedalem. Ten demon go po protsu nie mial :mur: :icon_exclaim: :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem...Odbiłem masę miast w Myrtanie i teraz w Varancie atakuje mnie każdy ork :?

Można to jakoś odkręcić, choćby i kodami? W chwili obecnej gra straciła sens, w ślad za orkami rzucają się na mnie asasyni i d.u.p.a zbita z wykonywaniem questów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT @ costi Oj, no bo niektóre wirusy i jakies inne [ciach!]a są nastawione na dobranie się do podstawowych elementów systemu. I "wiedzą" na przykład gdzie powinny być Moje dokumenty, jak nie znajdą (bo ich tam nie ma), to [gluteus maximus], nic nie zrąbią :lol2: Ale to tylko tak w ramach żartu powiedziałem, nie żeby zaraz nową dyskusję otwierać :D

Edytowane przez Mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT @ costi Oj, no bo niektóre wirusy i jakies inne [ciach!]a są nastawione na dobranie się do podstawowych elementów systemu. I "wiedzą" na przykład gdzie powinny być Moje dokumenty, jak nie znajdą (bo ich tam nie ma), to [gluteus maximus], nic nie zrąbią :lol2: Ale to tylko tak w ramach żartu powiedziałem, nie żeby zaraz nową dyskusję otwierać :D

 

Czego te wirusy szukaja w m.dok savow z gier? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Garść wyników recenzji - wszystkie kolory tęczy zostały uwzględnione :wink: -

http://uk.gamespot.com/pc/rpg/gothic3/review.html?mode=web

 

Recenzenci są zgodni, że gra jest obszerna i ciekawa, ale nie została w pełni dopracowana :-| i w zależności od tego co cenią najwyżej - walą pełną gamą ocen :wink:

 

Proponuję małą ankietę: JAK OCENIACIE GOTHIC 3, PRZY UWZGLĘDNIENIU 5 PODSTAWOWYCH KRYTERIÓW, W SKALI 1/10:

 

1. FABUŁA;

2. GAMEPALY;

3. GRAFIKA;

4. DŹWIĘK;

5 TO COSIK BLIŻEJ NIEUCHWYTNEGO, CO SPRAWIA, ŻE GRA CHWYTA :wink:

Edytowane przez Jake79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze ja go w ogole nie mialem. Nie chodzi o to ze sprzedalem. Ten demon go po protsu nie mial :mur: :icon_exclaim: :cool:

Wlacz konsole w grze i wpisz " spawn sh " pojawi sie Pan pomoc i zagadaj o artefakty z gothi ,tylko w ten sposob zaliczysz tak zadanie <_< ,jesli wczesniej demon nie posiadal tego pierscienia to czesty blad w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. FABUŁA - 7/10 - tutaj niestety tworcy sie nie popisali, historia jest mniej ciekawa niz w poprzednich czesciach...

 

2. GAMEPLAY - 10/10 - grywalnosc jest boska, wciaga jak cholera i caly czas chce sie isc naprzod

 

3. GRAFIKA - 9/10 - wbrem sprzeciwom, gra IMHO sie lepiej prezetuje niz TES4, nie chodzi o efekty a o styl graficzny, ktory mi sie bardziej podoba w G3

 

4. DŹWIĘK 10/10 - muzyka przeswietna, Pirania poszla dalej i zaangazowala prawdziwa orkiestre przez co muzyka jest bardziej filmowa; swietnie zmiksowana sciezka dzwiekowa poprzednich czesci + cos nowego

 

5. TO COSIK BLIŻEJ NIEUCHWYTNEGO, CO SPRAWIA, ŻE GRA CHWYTA - dla mnie poprostu cala seria Gothic jest tak dobrze zrobiona, jest taka specificzna, ze osobiscie ciezko mi znalezc gre gdzie moje odczucia sie podobne, poprostu G3 (G1 i 2 tez) jest ekstra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

duzo nie pogralem (darujcie gra raczej mnie odzuca) i taka moja ocena

 

1. FABUŁA - (brak oceny)

2. GAMEPALY - 5 (obek 6, z modami 10)

3. GRAFIKA - 6 (obek 9)

4. DŹWIĘK - 3 (nie muzyka tylko dzwieki, - MUZYKA na 7)

5 TO COSIK BLIŻEJ NIEUCHWYTNEGO, CO SPRAWIA, ŻE GRA CHWYTA - nie chwyta.

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. FABUŁA - 5 - to tu jest jakaś fabuła? zauważyłem to dopiero po przejściu połowy gry....

2. GAMEPLAY - 7 - gra się przyjemnie, chociaż po serii kiksów zrobiłem sobie dłuższą przerwę

3. GRAFIKA - 8 - całkiem niezła, bez rewelacji jednak, do Obka daleeeko...

4. DŹWIĘK - 7 - generalnie OK z tym, że mało muzyczek

5 TO COSIK BLIŻEJ NIEUCHWYTNEGO, CO SPRAWIA, ŻE GRA CHWYTA - 7 ( to coś nazywa się playability czyli grywalność)

 

Gra zdecydowanie słabsza od dwóch poprzednich części a hektar za Obkiem.

Jam jest zawiedziony :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że dziś "zmęczyłem" do końca Gothica B-) to i ja postaram się jakoś ocenić:

 

1. Fabuła - 5 - na początku po wykonaniu kilku zadań wydawała się być ciekawa lecz w miarę rowiązywania kolejnych questów głównych - fabuła staje się strasznie lipna (brak jakiegoś konkretnego zwrotu akcji w związku z dokonaniem takiego a nie innego wyboru). Samo zakończenie również jedna wielka lipa ( wszystkie 3 zakonczenia) a pokaz slajdów na samym koncu żenujący :mur: .

2.Gameplay - 7 - nie jest źle, gra początkowo wciąga strasznie a na samym końcu zaczyna niestety już troche nudzić.

3. Grafika - 9 - nie rozumiem niektórych osób którym sie nie podoba grafa w tej grze :mur: , może niektóre rozwiązania nie są najnowsze ale całość tworzy naprawdę extra wrażenie, jeśli kots ma możliwość i mu sie chce to niech pozwiedza troche okolice Silden a konkretnie tereny koło domku myśliwskiego (aż chciało by sie tam mieszkać) cud, miód, orzeszki :)

4. Dzwięk - 7 - spodziewałem się czegoś więcej, jest dobrze ale zdecydowanie za mało muzyki i przy muzie z Nocy Kruka blednie.

5. To coś ?? - ciężko ocenić. W Jedynke grałem chyba z 8 razy, dwójke 4-5, Noc Kruka już tylko raz no ale to był tylko dodatek do 2 jki. W trójeczkę zagram pewnie jeszcze raz ale już po stronie Orków i jak wyjdzie jakis patch, który poprawi optymalizację i naprawi niektóre bugi (nie ma ich znowu aż tak dużo, no bez przesady, albo ja miałem szczęście że ich niedoświadczyłem). Nic... pozostaje czekać nam na dodatek do trójeczki :D (oby wiele poprawił) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. FABUŁA; Dopiero odwiedziłem mości króla więc jestem jeszcze w lesie, ale świat przedstawiony jest klimatyczny jak cholera - czasowo 8

2. GAMEPALY; - nie podobają mi się misje z wyżynaniem całych miast, bezimienny już robi za jednoosobową armię, zupełnie nie po gothicowemu, nie wiem dlaczego ale mam wrażenie że gram w bloodrayne, tyle że z niedowładem kończyn. W związku że trup ścieli się nadzwyczaj gęsto, zbiera się kupę śmiecia i bezdenne kieszenie zostają wręcz absurdalnie zapchane, po odbiciu stolicy wziąłem kalkulator do łapy i wyliczyłem że mam dobre 20ton ekwipunku, no dobra bezimienny jest herosem, ale przynajmniej powinny walić się pod nim mosty :lol: Fajny jest natomiast rozwój bohatera, dialogi są nawet ciekawe, zadania poza odbijaniem miast to standard rpg więc spoko. - 7

3. GRAFIKA; Bardzo ładna, estetyczna, klimatyczna etc., minus za taką sobie optymalizację - 9

4. DŹWIĘK; latam z płonącym mieczem więc poza furkotem ognia nie wiele słyszę, zresztą i dobrze bo nic ciekawego nie ma do usłyszenia, dialogi po polsku dobrze zrobione, nie ma się czego uczepić - 7

5 TO COSIK: gra wciąga - 9

 

Razem: 8/10

 

Dołączona grafika

a tak ponoć skończyła się jedna z moich lipcowych imprezek u kolegi na działce, tyle że w przeciwieństwie do tych orków, nas powaliła woda ognista :lol:

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ukonczyc misje szpiegowska w monterze ktora daje nam marik? wiem ze wielu,ludzi mialo z tym problem na forum gothica jednak nie ma tam jednoznacznej odpowiedzi. wydaje mi sie ze obskoczylem juz wszystkich gosci w samym miescie, oraz goscia leniacego sie przy wierzy. jestem mistrzem areny, ukradlem list od goscia ktory zajmuje sie niewolnikami, farmy tez obskoczone. tylko ze anulowalem zadanie goscia od niewolnikow... wszystko chyba a jednak quest nie jest zaliczony. co trzeba zrobic aby dostac sie do przywodcy. prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
czy może mi ktoś napisać jak dojść do wieży Xardasa z miejsca w którym jestem teraz (dołączam screen http://img70.imageshack.us/img70/6913/beztytuuln8.jpg bo szukam już chyba z 2 godziny i nie mogę znaleźć

jestem dokładnie przed wejściem do jaskini w której są szkielety a zaraz jest droga prowadząca do klanu ognia i do klasztoru

Edytowane przez futureman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak oceniacie koncowke po wybraniu

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
trzeciej drogi :D
Wedlug mnie lipa, a moze bedziecie dodatek by
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
zobaczyc ten nowy świat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
czy może mi ktoś napisać jak dojść do wieży Xardasa z miejsca w którym jestem teraz (dołączam screen http://img70.imageshack.us/img70/6913/beztytuuln8.jpg bo szukam już chyba z 2 godziny i nie mogę znaleźć

jestem dokładnie przed wejściem do jaskini w której są szkielety a zaraz jest droga prowadząca do klanu ognia i do klasztoru

może choć trochę pomoge http://forum.worldofplayers.de/forum/attac...tachmentid=6179

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...