Skocz do zawartości
Mayo

Gothic 3

Rekomendowane odpowiedzi

mario79 -- dzięki pomogłeś chociaż jeszcze nie sprawdzałem ale najważniejsze, że znalazłem mapkę z położeniem wieży xardasa, tylko dziwne bo jest w innym miejscu niż w poradniku dołączonym do gry - i może przez to mi tyle czasu to zajęło i nie mogłem znaleźć bo w to miejsce już z 3 czy 4 razy miałem iść ale rezygnowałem bo sugerowałem się książką z gry

 

jeśli okaże się, że tam jest xardas - a okaże się jak włączę grę - to duży minus dla twórcy poradnika dołączonego do gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie (jeśli są Panie to przepraszam , heh). Po dłuższym czasie grania ( nie jednorazowo ale ogólnie mam juz dość zaawansowana postać ) pojawia się dziwny bug. Po podejściu do niektórych ścian , dużych skał , w budynkach , przy wydobywaniu kruszca lub otwieraniu skrzyń gdy postać jest ustawiona pod pewnym kątem w pewnym bliżej nieokreślonym kierunku obraz zaczyna migać białymi pasami tak, że można dostać ataku padaczki. Nie jest to problem karty, sterów ani grzania ponieważ podkreślam na początku czegoś podobnego nie doświadczałem. Czy ktoś się spotkał z czymś takim? Gram na wersji angielskiej z patchem 1.08.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o wlasnie, a propo wydobywania kruszca. Nauczylem sie tego od kowala ale jakos ani razu jeszcze nic nie wydobywalem, moze mi ktos napisac co mam zrobic aby cos wydobyc ? :) kilof mam ;)

pójść do kopalni? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pójść do kopalni? :lol:

no najlepiej :lol: w Myrtanie nie ma ich za wiele, najwięcej jest w Nordmarze i na pustyni, trzeba poprostu znaleźć żyłe żelaza, złota czy rudy ;] jesli masz łopatę na wyposażeniu to możesz też groby rozkopywać :lol: zawsze można coś w nich znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Mam możliwość kupienia Gothica 3 za 40 zł nie śmiganego, ale czy na moim kompie będę mógł znośnie pograć? Mam monitor 21 cali i chociaż żeby było te 1024 rozdziałki... Waham się jeszcze nad NWN2

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha! ;) Tak właśnie myślałem - qqrydza w powiadomieniach, zdjęcia będą :lol2:.

 

OT: @Szela Może być, chociaż ładniej byłoby z samym napisem na czarnym tle :D. Albo chociaz bez tych napisów pod ręką.

Edytowane przez Mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

qqrydza podbijales ten HDR/bloom w ini czy on tak oczojebnie wyglada na defaulcie? Bo ta biala szata wyglada jak wypolerowane aluminium w ktore sie wali centralnie szperaczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się spytać was gdzie mogę sie nauczyć walki dwoma mieczami mam wszystkie wymagane umiejętnośći i jestem w tym momencie gry, kiedy mam oswowodzic Montere

Przeplyn sie do Bakareszu z Cape Dun. Po drodze mozesz tez wpas na wyspe z lukiem asasyna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qqrydza podbijales ten HDR/bloom w ini czy on tak oczojebnie wyglada na defaulcie? Bo ta biala szata wyglada jak wypolerowane aluminium w ktore sie wali centralnie szperaczami.

Bo to jest magiczna szata na default'cie.

 

Mayo, sorki, że nie ma choć jednego screen'a

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HI,

prosze o podpowiedz :unsure: jak trafic do jaskini Ortegi ? Po wyjsciu z Cape Dun gdzie iść, w którą strone skręcić ? czy wejście jest na plaży? Próbowałem w rożnych miejscach zgodnie z instrukcją ale nie potrafię tam trafić :( Czy może mapka z zaznaczonym miejscem PLIS

Thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HI,

prosze o podpowiedz :unsure: jak trafic do jaskini Ortegi ? Po wyjsciu z Cape Dun gdzie iść, w którą strone skręcić ? czy wejście jest na plaży? Próbowałem w rożnych miejscach zgodnie z instrukcją ale nie potrafię tam trafić :( Czy może mapka z zaznaczonym miejscem PLIS

Thx

tu masz mape z zaznaczonymi wszystkimi ważniejszymi postaciami http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=160812 , 72 - Ortega :]

 

nie ma sprawy :]

Edytowane przez mario79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
mam już 3 artefakty jutro pewnie będę chciał zdobyć 4 albo w "śnieżej krainie" albo w Trelis jeszcze się zastanowię który najpierw

 

i pytanie: czy muszę zdobywać reputację czy mogę zdobyć siłą ten artefakt ?

próbował ktoś zdobyć siłą czyli wtargnąć do Vak-a, zabić go, zabrać artefakt i przeteleportować się (jakby się dało to teleport do klanu wilka i po ostatni artefakt :D )

 

 

 

i jeszcze jedna sprawa: czy w mora sur jest teleport ? (bo pozwiedzałbym może później pozostałe krainy na pustyni no i nie za bardzo mnie interesuje bieg przez całą pustynię

Edytowane przez futureman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i owo jest fajnego w tej grze :wink: i czasem jest z czego się pośmiać, dlatego warto zagrać w demo :wink: A wszystkie szczegóły znajdziesz np. na tym forum, tylko troche poszukaj :wink:

 

Any informations na temat kolejnego pono dużego i fajnego pacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...