Skocz do zawartości
Mayo

Gothic 3

Rekomendowane odpowiedzi

O to lista procesów. A co do ramu to raczej mało prawdo podobne bo mam jej może niecały miesiąc.

Mam na dodatek grę z najnowszym patchem i nie wiem czemu są takie dziwne frezy. Raz są raz ich niema i załamuje mnie takie granie :cry:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez EmzeJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie na to jakies lekarstwo?

U mnie taki błąd występowal, gdy kupiłem pancerz paladyna. Po zdjęciu pancerza, wszytko wróciło do normy. Dziwne...

 

Dostać się do Ishtar wcale nie jest trudno Sporo reputacji u Asasynow daje

-danina w Bragii (+10% chyba)

-pomóc Sancho w kopalni, zaniesienie listu do Bakareshu (+15%)

-zniszczenie obozu koczowników niedaleko Bakareshu (+20%)

-znalezienie szczątków Ramireza w Mora Sul (w ruinach), zabicie zabójcy (Hassan) (+15%)

-zabijanie Magów Wody

Edytowane przez Kuba"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa zgadzam się z przedmówcą jeżeli chodzi o reputacje u assasynów (najwięcej zadania dla magów dają)

ja martwiłem się ponieważ orkowie mnie już atakują a nie wiedziałem ilu jest orków w mora sul ;)

teraz mam inny problem :o

mam już reputacje 80% ale ... jak podchodzę do Gonzalesa (on ma 5 klucz do świątyni / wiem bo go ubiłem i sprawdziłem) w Mora sul ten od razu zapala się na czerwono i wszyscy zaczynają mnie atakować :( . odbiłem tylko 1 miasto na początku czyli bragę

 

a co do tego błędu pamięci -> ostatnio wyskoczył mi po raz kolejny jak przesadziłem z ustawieniami grafiki

polecam sprawdzić ile ma się wolnego miejsca na c + partycja na której zainstalowana gra ... nie jestem pewien na której, ale gra poważnie zaczyna mulić jak zaczyna brakować miejsca

 

troszkę z innej beczki ...

do niedawna grałem w 800/600 shader 3.0 i reszta na mało albo średnio

teraz gram w 1024/768 shader 3.0 wszystko na wysoko oprócz odległości + anisox8 i różnica w wydajności jest niezauważalna (tylko w miastach nieco wolniej i jak b.dużo jednostek mnie atakuje)

Edytowane przez hauti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam maly problem w mora sul. nie moge w zaden sposob zdobyc 75% zaufania (mam 70), wykonalem wszystkie zadania ktore podnosily zaufanie poza przekazaniem ksiezycowego ostrza poniewaz wczesniej oddalem je kowalowi (probowalem go nawet pobic ale nie pojawia mi sie wtedy opcja oddania miecza) - ktos ma jakis pomysl?

 

edit: sprawe zalatwia kupno niewolnicy w sasiedniej oazie (solucja dobra sprawa) mozna jeszcze oddac paczke ziela - przez przypadek to odkrylem bo w solucji nie bylo o tym slowa...

Edytowane przez Mikelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś wieści z frontu? :wink: U mnie już 75 poziom i pozostało mi właściwie tylko jeszcze odbicie miast i wyzwolenie Myrtany. Jako iż zostało mi sporo punktów nauki więc nauczyłem się paru zaklęć (punkty wiedzy nastukałem z pulpitów i tabliczek) i latam teraz z meteorem hehe :lol2: Nie wiem jak na początku ale pod koniec gry to mag rządzi :twisted:

Zaś walczę takim mieczykiem:

post-38-1170882164_thumb.jpg post-38-1170882194_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam prosbe. czy ktos moglby mi powiedziec gdzie znajde myxira, nefariusa, riordiana i merdariona (czyli magow wody) oraz plemie asaru? - zwiedzilem chyba juz cala pustynie i nie mge na nich trafic

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do asrau zabierze Cię mag riordian który siedzi w ruinach nieopodal bragi (wzdłuż drogi z bragi do mora sul)

Nefarius jest w lewym górnym rogu vengardu :) w połowie drogi z bragi do ishtar musisz odbić na północny zachód

Myxir jest niedaleko saturasa a o niego nie pytasz więc pewnie wiesz gdzie jest :)

a do merdariona zabiera koczownik Sanuyem który stoi na północno zachodniej części (krawędzi) ruin mora sul albo inaczej idź w góry na n-w od oazy gdzie kupiłeś laskę Gonzalesowi (bardzo blisko 1 wzniesienia na mapie najbliższe oazy)

Edytowane przez hauti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem:

jestem na pustynii no i w tej malej miescienie nad morzem(gdzie musialem sie dowiedziec co sie stalo z niewolnikami pracujacaymi w pobliskiej kopalnii gdzie sie hoduje trawke;p) walczylem (bo mialem taki quest) na arenie, pierwszego pzreciwnika rozwalilem, do drugiego msuiaelm zagadac(ork) no i ten ork jak mnie zoabczyl to odrazu zaczal mnie atakowac(jego imie bylo na czerwono). Skonczylo sie to oswobdozeiem calej wioski....pozniej psozedlem do Ben Sali i tam wchodze i odrazu sie wszyscy na mnie rzucaja....no i kurde sporo NPC idzie do piachu i nie bedzie zadnych ciekawych questow:( WTF ??

czemu oni mnie atakuja?

 

gram po stronie dobra zazwyczaj(czyli nomadzi i buntownicy) ale zawsze moglem chodzic po kazdej miescinie orkow czy assasynow bez klopotow. Takze w drugim miescie pustynnym od polnocy patrzac(zapomnailem nazwy), gdzie jest spora kopalnia w skarpie, nikt mnie nie atakuje

 

mam wersje PL 1.12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem gothica ale co mnie spienia ta gra to chyba nikt nie wie. Takie cuda się w niej dzieją że szok przynajmniej u mnie. Po dłuższym graniu to zaczynaj textury mi kolory zmieniać jak się zbyt gwałtownie ruszam na niebieskie i taki tam :mur: gdzieś po dwóch godzinach ostrej jazdy gra tak zaczyna mi tarmosić dyskiem że szok aż w końcu jest mój ulubiony moment chce skręcić postacią w bok albo wyjąć broń i mam zwieche :mur: <_< Ja gram już z 5 lat nigdy nie spotkałem się z bardziej wkurzająca grą ale cóż.

 

 

A co do tych ataków w mieście na pustyni też tak miałem ale nie wiem czemu wydaje mi się że zbyt duża reputacje miałem u buntowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam to samo :)

orkowie są na mnie zapaleni :) na szczęście miałem save zanim zapalili się na mnie asasyni :) i teraz już biegam w ishtar

na szczęście na pustyni jest niewielu orków ;)

 

przyczyna ?

odbiliście zbyt dużo miast w myrtanie

 

EmzeJ

No niestety ta gra ma po całości skopany silnik ;) polecam zmniejszenie jakości tekstur (w moim przypadku z max na średnio dało spory boost wydajnościowy) no i restart gry co 2-3 godziny :) (jak grasz na maxymalnych ustawieniach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego gram na średnich i cienie mam wyłączone i takie cuda się dzieją. Jak za dużo łażę i musi dużo terenu doczytać w końcu zwis i nic nieporadzę ale to gothic w końcu mimo iż nie mam takiej ochoty wracać do tej gry na długie wieczory mozolnie będę z nią walczył aż ukończę całą. Mam także cichą nadzieję że już niedługo wyjdzie dodatek który zmieni oblicze tej gry.

Pozdrawiam.

 

 

P.S.

Gram w Dark Messiah na maxie i gra się super bez żadnych wyjść do windy tak samo w rainbow six vegas w hitman nowego i w Splintera Podwójnego agenta i z żadną niebyło problemów takich jak z gothicem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kompa masz niekiepskiego :) więc jedyne co mi przychodzi do głowy to:

- zbyt mało miejsca na dysku( ? )

- źle skonfigurowany ge3.ini ( ? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosił bym o poradnik do gothica 3 jak by ktoś miał najlepiej jakby był z gry-online .:D Podeślijcie na mail lub na jakiś upload wrzućcie. Z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam.

 

Email: tomi.biohazard@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie panie kolego Ath ale jest one problem bo ten poradnik działa tylko do questów z okarą :mur: a już na trelis pisze wyślij SMS a tak się głupio składa że nie posiadam komórki(można nie uwierzyć ale uważam to za zbędny element i nigdy jej nie kupię). Więc raz dzięki za odpowiedź Ath a dwa nadal proszę o poradnik w PDF na maila lub na jakiś upload. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęło już sporo czasu, a informacji o nowej łacie nadal nie ma.... przez to czepiłem się innej extra zoptymalizowanej gry Boiling Point <_< który mimo upływu czasu i trzykrotnego upgrade sprzętu nadal przycina... ciekawe czy wypuszczą jeszcze jakieś usprawnienie do gothica 3 czy pozostaje nam tylko wymiana sprzętu aby zlikwidować przycinki. Swoją droga ciekawe co wpłynęłoby lepiej na Gothica 3 4BG RAM czy nowa grafika GF 8800 lub oczekiwany R600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt nowa łatka by się przydała. Ciekawe czemu ta gra jest taka złochana skoro miała być naj naj najlepszym RPG na świecie. Robiono ją sporo czasu a i tak jest do d... klimat fajny wciągająca fabuła ale ta grafika, dźwięk to jest tak iż można powiedzieć że ten cały oblivion lepiej wygląda. Fakt że nie każdy zgodzi się z moją opinią ale w oblivione jest przede wszystkim wygładzanie krawędzi i gra na moim configu to chodziła lepiej niż Gothic i tam były dobre dźwięki jak gość machał mieczem czy tam używał czarów a nie w gothicu wyciągasz broń i gość jest jak leon zawodowiec :) bez szelesty no to ja dziękuje tyle że oblivion po paru dniach się nudził to była jedna wielka monotonia i zbyt była uproszczona ta gra. Przypomnijcie sobie Far Cry i Half Life 2 gry wyszły dawno a grafa nawet na Geforce 4 była onieśmielająca takie frykasy oferował silnik że aż chciało się wieczorem przysiąść nad taką grą. A tu taki gothic tyle że oferuje super oświetlenie wszystko się świeci jak psu j... w dźwięku coś strzela :) zawiesza się mimo super optymalizacji, 3 paczy, i nawet ostre kręcenie nic nie daje. Nie wiadomo czy czekać na nowego patcha który zmieni oblicze gry czy też na jakiś tam dodatek który będzie optymalizacją. Mam tylko nadzieje że Pirania Bytes nie wyda dodatku takiego złochanego jak podstawę chociaż kto wie mogą się sugerować tym że nowe grafy wejdą i coraz lepsze kompy są i będzie ich waliło czy ktoś ma stary piecyk. I tak będą mieli zysk bo dużo osób ma dosyć dobry sprzęt ( mam na myśli ludzi z zagranicy ). Wydadzą ten sam shit sprzedadzą pewną ilość kasa jest więc po co się męczyć i dopracowywać grę. Jednak miejmy nadzieję że tak nie będzie.

 

P.S.

Nawiasem obejrzyjcie ten film z Gothic 3. Jak by taki był dźwięk i taka płynność w tej grze to bym nie narzekał.

http://www.gametrailers.com/player.php?id=...wmv&pl=game

Edytowane przez EmzeJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... tam były dobre dźwięki jak gość machał mieczem czy tam używał czarów a nie w gothicu wyciągasz broń i gość jest jak leon zawodowiec :) bez szelesty...

U mnie było(jest) wszystko dobrze z dźwiękami, podczas walki jak najbardziej słychać brzęk oręża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze u mnie też słychać dźwięki takie jak w Gothicu 2 słysze jak machnie mieczem to jest taki odgłos ale obejrzyj trailer który zamieściłem w poprzednim poście i porównaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak będą mieli zysk bo dużo osób ma dosyć dobry sprzęt ( mam na myśli ludzi z zagranicy ). Wydadzą ten sam shit sprzedadzą pewną ilość kasa jest więc po co się męczyć i dopracowywać grę. Jednak miejmy nadzieję że tak nie będzie.

wiekszość userów ma sprzęt nowoczesny poza userem sawyer188 i moga sie cieszyc jakoscia gry jak np niemcy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hura będzie nowa łatka do gothica :damage_wall:.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=31551

 

Tylko że nie wiadomo czy poprawi jakość grania innymi słowy zoptymalizuje grę czy znów poprawi 5 błędów na krzyż i nara i czekajcie sobie dalej. Ma też być dodany jakiś tam edytor ale na co komu zmieniać grę skoro nie da się grać:). Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma też być dodany jakiś tam edytor ale na co komu zmieniać grę skoro nie da się grać:).

Chyba sobie nie zdajesz sprawy co dzięki takiemu edytorowi można zrobić/poprawić. Jeśli edytor ten będzie miał zbliżone możliwości do tesowskiego CSa i będzie odpowiednie community modderskie, to grę da się poprawić, a ona sama będzie bardziej żywotna.

 

Informacja o patchu jest dobrą informacją, tylko dlaczego tak późno. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...