Skocz do zawartości
Mayo

Gothic 3

Rekomendowane odpowiedzi

Killua - miałem tak samo jak ty też mi tak jakby wcinało tekstury i robiły się przepaście tylko że u mnie pojawiał się ten bug czy też błąd po 2-3 godzinnej rozgrywce w wyniku czego jeżeli tylko zobaczyłem takie wykrojone tekstury gra momentalnie po 5 minutach zawieszała się i koniec. Ostatnio przez dłuższy czas już nie było tego problemu. Sam dokładnie nie wiem co może powodować takie coś ja u siebie zainstalowałem nowe stery nowy DX i zrezygnowałem z tych całych teaków i gra chodzi dobrze. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm czy sie chrzani , wyskakuje mi co jakis czasa z takim bledem ze pamieci brak, wiec pewnie by sie przydalo ze 4gb ale to pewnie przez to ze mam ustawione jakies 7x dalej niz standardowo wczytywanie wysokiej jakosci tekstur ktore sa naprawde ladne :) co do predkosci to czasem sa przycinki (ladowanie tekstur) ale ogolnie szybko chodzi, choc i czasem spada do ok 15 klatek na oko :( a w standardowych ustawieniach to jest szczerze mowiac wg mnie nienajladniejsza i G2 byl lepszy na duzo gorszym sprzecie i plynniej chodzil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie małe pytanko. Mam mistrzostwo walki dwiema broniami i na dole w opisie jest że dostaje się nowe ciosy a moja postać nadal wymaciach!e tak jak przedtem. Są jakieś inne ciosy czy to pic na wodę tylko ? Kiedyś było mówione o ciosie z wyskoku (alt + lpm) jest takie coś w ogóle , próbowałem z dziesięć razy i jakoś nie wyszło.

Trzeba mieć jakąś specjalną broń czy jak ? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi jak na moim sprzecie bedzie chodzic ta gra:

athlon 4200+

gf 6800 xt

1 gb ramu kingstone

msi k8n sli

dysk seagate 350 gb

???

bo nie wiem czy warto ta gre kupowac

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak reszta sprzętu ale mało ramu,grafa porównywalna z moim 7300Gt wiec bedzie ciac tak czy siak :) dokup Gb ramu jak masz kesz

nie bede specjalnie dla jednej gierki wydawal kase :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yep, ja dokupilem 1GB ramu, zmienilem 6600GT na 7600GT. specjalnie dla G3. w zamian niestety, dostalem strasznie monotonna gre. jestem WIELKIM fanem serii Gothic....poza Gothic 3. mam oryginal G1, G2, Noc Kruka, wszystko kupowalem w dzien premier, ale G3 po prostu nie wyszlo. tam nawet nie ma az tak pieknej grafiki, zeby to tak zwalnialo (obecnie jestem w stanie grac z wszystkim na HIGH oprocz Jakosc Tekstur, ale mimo to). mam nadzieje, ze dodatek poprawi wiele rzeczy i przywroci grywalnosc, zas G4 bedzie powrotem do swietnosci.

Edytowane przez alcapone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A mi sie G3 podobal i to bardzo, gdyby nie problemy z wydajnoscia i niektore bledy to by bylo świetnie. Mimo to, łaziłem caly czas po swiecie, wykonywalem zadania, rozmawialem z ludzmi i to mi sie nie nudziło. A grafika - moim zdaniem po dopakowaniu .ini jest bardzo klimatyczna i miejscami wręcz piękna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odrazu po Myrtanie poszedlem do Nordmaru, mam tam obecnie zrobione 70% wazniejszych "rzeczy", miedzyinnymi glowny quest, ktorego nie podam. zdecydowanie Nordmar jest najbardziej monotonna kraina. Myrtana, lepsza. ale nadal - wszystko polega na: idz do miasta, zdobadz zaufanie orkow, zabij ich (jesli grasz rebeliantami). glownego watku nie czuje sie, tak jak w G2 czy G1 (G2 - wiedziales, ze predzej czy pozniej wrocisz do Gorniczej Doliny, a potem moze zawalczysz ze smokami, i takie tam, G1 - ze kiedys zniszczysz Sniacego - widac bylo dazenie do tego celu). generalnie napewno nie zrezygnowalem z G3 - napewno dam mu jeszcze szanse. byc moze juz w przyszlym tyg (4 dni wolnego od pracy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Pod wzgledem glownego watku G1 i G2 rzeczywiscie górą. Na początku gry wykonywałem misje poboczne i nie tykałem zadań głównych (pozbierałem tylko kielichy), jak już za nie sie wziełem to musiałem podziękować grze - wiało nudą na kilometr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z żalem...ale uważam podobnie. Epicki rozmach wyszedł trzeciej odsłonie Gothica bokiem. Historia z lekka zesztampowaciała; bohater jest słabo wkomponowany w realia, a świetne pomysły nie zostały optymalnie wykorzystane (vide np. odbijanie miast, które z czasem staje się nudne :? )... Unikalny czar zaściankowego Khorinis prysł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, mam podobne wrażenia jak przedmówcy. Schemat zdobywania kolejnych miast/wybijania obozów z rebeliantami jest monotonny niczym ruchy frykcyjne :wink: . Questy wrecz do bólu sie powtarzają a idąc do kolejnego miasta i tak wiadomo co będzie trzeba zrobic. Nie czuc tu klimatu z poprzednich czesci, twórcy chyba za bardzo chcieli przyblizyc sie do Obliviona, co Gothicowi na dobre nie wyszło. (nie to, zebym był przeciwnikiem Obka) .Do tego denny system walki, ciągłe dławienie sie gry. Dodatek, który by ewentualnie wyszedł musiałby zmodyfikowac bardzo wiele rzeczy bym rozważył ponowną możliwość grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze, ze sa ludzie ktorzy zauwazaja to samo. oczywiscie G3 nie jest calkowicie potrzebany, ciagle jest dla niego szansa, i sa elementy, ktore moga mnie przyciagnac, chodz naprawde jest ich bardzo niewiele - napewno bede chcial go przejsc 3x (tyle chyba trzeba, zeby ogarnac calosc) - pytanie: kiedy ? :)

 

na dzien dzisiejszy chetniej wrocilbym do przejscia poraz n'ty G1 i potem G2+NK niz dokonczyc G3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawicie bracia...szkoda niestety szkoda, ale ja i tak gram dalej. Chociazby dlatego ze po prostu zaczalem i skonczyc chce.

Dlatego musicie mi pomoc :D zgubilem sie troche w fabule, znaczy, otwieram swiatynie na pustnii. No i sa 2. Otworzylem pierwsza, a druga ta gdzie sa magowie wody w ruinach (mape sie dostaje i takie tam) nie moge. Podchodze, klikam i tekst : "nie moge tego zrobic"...why?? Otworzylem pierwsza, czyli chyba mam klucze prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Tam gdzie sa magowie musisz znalezc wszystkie klucze - jedne sa w ruinach jakiejs biblioteki, jeszcze inne gdzies indziej, nawet chyba jakas postac ma jeden. Wydaje mi sie ze kazda swiatynia ma inne klucze, ale nie pamietam dokladnie. BTW swiatynie sux, nic ciekawe w nich nie ma (poza artefaktami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawicie bracia...szkoda niestety szkoda, ale ja i tak gram dalej. Chociazby dlatego ze po prostu zaczalem i skonczyc chce.

Dlatego musicie mi pomoc :D zgubilem sie troche w fabule, znaczy, otwieram swiatynie na pustnii. No i sa 2. Otworzylem pierwsza, a druga ta gdzie sa magowie wody w ruinach (mape sie dostaje i takie tam) nie moge. Podchodze, klikam i tekst : "nie moge tego zrobic"...why?? Otworzylem pierwsza, czyli chyba mam klucze prawda?

Podobne podejście mam jak ty też jak zacząłem to skończę mimo wielu wkurzających rzeczy skończę.

Jestem w tym samym miejscu co ty tyle że ja już otwarłem tą u magów wody" Al Shedim " a mam otworzyć tą w Mora Sul. Prosta sprawa do obydwu świątyń potrzeba kluczy. Jedna ma swoje pięć kluczy i druga też. Dlatego więc nie możesz otworzyć tej w Al Shedim tymi z Mora Sul. Musisz się pofatygować i znaleźć nowe. Pozdro :wink:

 

Dla ułatwienia masz tu mapkę z zaznaczonymi miejscami gdzie znajdują sie klucze:

 

Dołączona grafika

 

EDIT:

 

Jeden klucz ma Lester a drugi Saturas, resztę znajdziesz w skrzyniach oznaczonych na mapce. :)

Edytowane przez EmzeJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

To napisy nie sa standardowo wlaczone? Jesli nie to wejdz w opcje, takie to trudne?

Rozmów nie slyszysz? Włącz głosniki.

 

To może wyjasnij o co ci chodzi, jak rozmowy ci nie działają, nie slyszysz głosów postaci?

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z napisami juz sobie poradzilem, co do rozmow to nie dzialaja i nie wiem gdzie wlaczyc bo juz w ini kombinowalem w voice/audio itd. z polish na english ,btw. debila to sobie rob z kogo innego chlopie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ostatnie fiasko rozmów na temat kontynuacji cyklu GOTHIC sprawiło, że przyszłość Piranha Bytes i jej związek z owym tytułem stanął pod znakiem zapytania.

Podobnie pod znakiem zapytania stanął dodatek do Gothic 3, jak i same kolejne łatki." :blink:

 

"Ostatnie nowinki związane z patchem do Gothic 3 są nie pokojonce. Piranha Bytes zerwało umowę z JoWooD, co za tym idzie wszyscy wiemy. Kolejny patch do Gothica 3 stopi pod ogromnym znakiem zapytania. Szefowie Piranha Bytes twierdzi, że nie są w stanie spełnić oczekiwań gracz i poprawki nie będzie, natomiast wydawca na oficjalnym forum twierdzi, że prace nad łatka trwają....Firmy zerwały współprace ponieważ JoWood chciał opublikowac poprawkę wraz z nadchodzącym dodatkiem do trzeciej części Gothic!na koniec tego newsa dodam tylko tyle, producent już szuka firmy, która stworzy kolejne części gry! Tak, więc wszyscy fani Gothic 4 jest całkiem realny!"

 

Cieszyć się czy płakać... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a PROPOS gOTHICA 4 - NP. http://www.gram.pl/news_9wjeHu5_Gothic_4_w_drodze.html

 

Na margineie zaznaczyć wypada, że rozmowy na temat czwartej części to lekkie kuriozum zważywszy na to, że G3 kilkanaście miesięcy od premiery nadal jest w zasadzie niezdatny do normalnego użytku.

 

...a z pacza (tego jedynego i porządznego :wink: ) zda się nici...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skąd ten news? :/ bo jeśli miałbym się sugerować ortografią to od razu bym go do kosza wywalił...

Newsy pochodzą z:

http://www.gothic.phx.pl/

http://gothic.org.pl/

http://www.cdaction.pl/?strona=newsy&newsid=3538

 

A ja cały czas na patcha czekam... i co teraz będzie z serią Gothic... tylko patrzeć jak nowi dorzucą do świata gothica elfy, krasnoludy... i inne "baśniowe" stwory <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...