Skocz do zawartości
Mayo

Gothic 3

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz ja mam dosc zbugowanych gier szkoda mi tak taki chlam czasu i nerwow.

Problem w tej branży jest taki że taki "CHŁAM" ze wszyskimi jego bugami jest dużo lepszy od innych niezabugowanych produkcji....

 

Swoją drogą gothica 3 traktuję przez bugi jako betę a za betę nie zamierzam płacić.... jak wypuszczą oficjalne pathe to kupię sobie orginał.... Jak mam wydawać kasę oczekuję poważnego traktowania przez producenta.... Tyle czasu czekam od premiery tej gry na oficjalne pathe i się chyba nie doczekam.... więc po co mam być nabity w butelkę kupjąc w sklepie jakąś betę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tej branży jest taki że taki "CHŁAM" ze wszyskimi jego bugami jest dużo lepszy od innych niezabugowanych produkcji....

 

Swoją drogą gothica 3 traktuję przez bugi jako betę a za betę nie zamierzam płacić.... jak wypuszczą oficjalne pathe to kupię sobie orginał.... Jak mam wydawać kasę oczekuję poważnego traktowania przez producenta.... Tyle czasu czekam od premiery tej gry na oficjalne pathe i się chyba nie doczekam.... więc po co mam być nabity w butelkę kupjąc w sklepie jakąś betę?

 

ja niestety za niego zaplacilem i mnie to wnerwia strasznie... normalnie tez kupuje to co wystestuje i jest fajne i malo zbugowane dlatego gram sobie teraz w ETQW i pelen relax :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE MA ! po przekroczeniu pewnej granicy wyzwolonych miast (chyba 5) już tak jest na początku szef nie chce z Tobą gadać później żaden ork :) ale to nie problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Podczas wypelniania misji na pustyni zgubilem Diego, teraz nie moge wypelnic zadania od Masila(Mora Sul), ktory zlecil mi zaprowadzic Orknaroka do swiatyni. Kiedy chce go zabrac ze soba pojawia sie komunikat, ze Diego jest moim towazyszem broni. Czy jest jakis sposob zeby temu zaradzic, oczywiscie poza cofnieciem sie w grze?

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć studiowałem te forum poniearz strasznie sie wkurzylem po zainstalowaniu gothica 3 bo mi sie tnie a mam nówke kopma :( i z tego co wyczytalem optymalizacja moze pomuc ale nie moglem znalesc parametrow takich jak moj komoter a to wazne i nie wiem co mam zmienic prosze pomózcie moj komp Intel Core Duo Quad 2.4 GHz 2 GB Ram DDR2 i grafa NVIDIA GeForce 8500 GT 512 Ram :mur: z góry dzieki pozdro dla fanow gothica :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Wyedytuj posta i zwróć uwagę na: interpunkcję, składnię i błędy ortograficzne.

2. Szkoda ze nie podałeś ustawień graficznych na jakich grasz, takich jak : rozdzielczość, poziom detali i.t.p.

3. Karta graficzna jest najsłabszym elementem twojego "komotera". Jeśli masz wysoką rozdziałke i max detale, to nie ma sie czemu dziwić, ze Gothic ci tnie.

4. Gothic3 nawet z lepszą kartą, zawsze będzie trochę przycinał. Taki już jest z ta grą.

5. Masz zainstalowany najnowszy patch ?

6. Poświęć trosze czasu na to forum , na pewno tam jest więcej informacji.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ze ktos odpisal :) a za blendy sorki ty tez zrobiles jeden malutki :):):) ale nie o tym mowa, czytalem ze niektore patche sa lipne jezeli mozesz podaj linka byl bym wdzieczny. Wczoraj sam coś pokombinowalem i chodzi lepej :):):) ale moze jeszcze da sie cos zrobic. A co sadzisz o tych optymalizacjach ?? cos to pomoze i gdzie tam sie zmienia rozdzielczosc w gothic 3 bo mam polska wersje i nie wiem gdzie zal co :( czekam na odp pozdrwiam :):):)

Edytowane przez Kraszer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam ogromny problem z Gothickiem.

Mój sprzęt to :

Core 2 Duo 2140@3GHZ

4gb ram 800@900

Palit Sonic 8800GT

Vista x64

I na takim sprzęcie gra mi sie co jakiś czas zatrzymuje a gdy wyjmie pochodnie to jest maskara bo staje mi na około 30 s. Miałem podobny porblem gdy miałem GTS 320 ale wtedy przyczyną mogło być zapychanie się pamięci w tej karcie. Mam grę w wersji 1.2 ten patch 1.5 tez nic nie daje . Proszę o jakas rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam ogromny problem z Gothickiem.

Mój sprzęt to :

Core 2 Duo 2140@3GHZ

4gb ram 800@900

Palit Sonic 8800GT

Vista x64

I na takim sprzęcie gra mi sie co jakiś czas zatrzymuje a gdy wyjmie pochodnie to jest maskara bo staje mi na około 30 s. Miałem podobny porblem gdy miałem GTS 320 ale wtedy przyczyną mogło być zapychanie się pamięci w tej karcie. Mam grę w wersji 1.2 ten patch 1.5 tez nic nie daje . Proszę o jakas rade.

Ta gra tak ma, jesli masz jeden hdd i plik wymiany na tym samym dysku co system to tez moze byc przez to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł patch długo oczekiwany 1.6

Here`s the official statement:

 

Liezen, Austria, February 7th 2008; JoWooD Productions, Spellbound Entertainment AG and the Community Mod team release the Patch 1.6 for Gothic 3.

 

This Update includes a large number of gameplay and data improvements committed by the Community Patch team. These improvements deal with larger and smaller bugs and were made with community wishes particularly in mind.

 

In addition to these improvements the Spellbound team implemented a new memory system which improves the game’s stability and reduces the memory requirements at the same time, also for Windows Vista. Furthermore the team worked on the “Where is the Guru”-Bugs, which have been nearly eliminated, due to a variety of bug fixes which were made to address causes of game crashes.

 

The smaller Update-Patch, 30 MB, requires the official Gothic-Patch 1.12 (or the subsequent Community Patch Versions) and can be found here:

 

http://snorre.jowood.de/~community/G...ncremental.exe

 

The Complete Patch (70 MB), which includes the official patch 1.12 is available here:

 

http://snorre.jowood.de/~community/G..._v1.6_Full.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety, mozliwe za patch lata duzo problemow ze stabilnoscia i wyciekami pamieci, ale gra jak chodzila kiepsko tak chodzi. na sprzecie z konfiga w jakimkolwiek miescie po wczytaniu gry mam 20fps... zaczynam sie obracac dookola, przycina strasznie. dopiero jak wyjde z miasta to czasami dobije do 70. gram w 1280x1024@85, wszystko na maxa. najzabawniejsze jest to, ze mam wrazenie ze na 7900gto gierka dzialal sprawniej niz teraz - czyzby problem ze sterownikami do 8800gts?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...