Skocz do zawartości
Mayo

Gothic 3

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku tej recenzji są podane tweaki do pliku ge3.ini

Gram w G3 na patchu 1.72 i ten plik ge3.ini całkowicie inaczej wygląda niż ten opisany do modyfikacji. Wogóle nie mogę tych wartości odnaleźć. Ten Community Patch zamienia ten plik na "swój"?

Tak.

 

 

Pograłem na community patchu. Nic się nie zmieniło, jedynie dodano zwiechy przy ładowaniu sava. Brawo! :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie miałem żadnych zwiech na 1.72. Z resztą nigdy nie miałem zwiech na G3. Zamulanie, frame dropy, powolne ładowanie owszem, ale zwiech nie. Dla mnie obecnie G3 jest nawet nawet, teraz jeszcze dodać klimat i sensowniejszą fabułę, ciekawsze zbroje. Nie zależne od frakcji tylko od skilla i znalezionych dla kowala części. To samo zrobić z bronią i by było si. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów PurePc :D

To jest moj pierwszy post na tym forum i odrazu mam do was prosbe, a raczaj pytanie(niezle zaczynam :-P)

Otoz mam problem wlasnie z gra Gothic 3. Po jakichs 20 minutach, czasem troche dluzej, gra sie zawiesza, po paru sekundach monitor sie wylancza i ratuje go tylko reset. Gra ogolnie mi sie tnie (da sie grac:-P) ale chwile przed "zryciem sie" przycina go dosyc bardzo. Mam zainstalowany community patch 1,72, wiec mysle ze to nie blad gry.

Sprzet mam troche slaby bo procesor to Sempron 2200+ 1,5GHz Pamiec RAM: 1GB + 256MB i Grafika: Radeon x800GTO 256 MB. Stery pod grafike chyba najnowsze. Szczeguly w grze ustawilem na najmniejsze.

Co jest przyczyna tego "incydentu"?? Prosze o odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie miałem żadnych zwiech na 1.72. Z resztą nigdy nie miałem zwiech na G3. Zamulanie, frame dropy, powolne ładowanie owszem, ale zwiech nie. Dla mnie obecnie G3 jest nawet nawet, teraz jeszcze dodać klimat i sensowniejszą fabułę, ciekawsze zbroje. Nie zależne od frakcji tylko od skilla i znalezionych dla kowala części. To samo zrobić z bronią i by było si. ;)

A gdzie ty widzisz sensowną fabułę ? Mamy znaleźć tylko Xardasa, a kiedy już go odnajdujemy każe nam znaleźć artefakty adanosa i koniec gry. Reszta zadań to poboczne, które powtarzają się w każdym mieście i sprowadzają się do przynoszenia lub zabijania. Tak więc nie rozumiem gdzie ty widzisz fabułę.

Edytowane przez jacksonheyes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam takie pytanie: Gram w G3 na patchu 1.72 i nigdzie nie mogę znaleźć runy teleportu do Montery. Gdzie ona się znajduje?

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - Ew.
Ewentualnie jakiś screen z miejscem runy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - Lokalizacja runy
Znaleźć go można w opuszczonej chacie na lewo od głównego wejścia (obok chaty Marika, na stole)
Edytowane przez Rikki
Takie rzeczy spojlerujemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedną runę ma ork, który jest dzielnicy zamkowej, ale nie pamiętam imienia. Wiem tylko, że zleca nam przyniesienie 20 paczek z bronią. :razz:

 

Hehe a co do pytania niżej to możesz spokojnie wrócić do Myrthany, a zadania w Nordmarze zrobić nawet na końcu gry. :lol:

Edytowane przez jacksonheyes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z G3 mianowicie po ustawieni shaderow na 3.0 na całym ekranie pojawiają się pasy.

Mam radka 5850 i catalyst 9.12, G3 z patchem 1.73.

Dodam ze na innej karcie nie miałem tych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...