Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dupe sobie wzadz ten benchmark

sorry ale z [gluteus maximus] to zwykle cos wychodzi...

 

ale skoro TY lubisz sobie cos wkladac (lub lubisz jak inni Ci wkladaja) to sorrka... nie wtracam sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co mi... pochwale sie.. moj komp ma 3 pierwsze pozycje w wynikach tego testu...

 

moze ktos mnie pobije? 

 

(o to jeszce nie koniec... bo moge dac max fsb 166 a narazie dalem tylko 160 :D ) 

 

ochotnicy tedy >> http://ccr.podkrecanie.sky.pl/wyniki.php

 

Nick >> CrazyTomHero

Szczerze mowiac - to na Twoim miejscu pbern to bym sie poplakal a nie cieszyl...

 

Na tej samej szynie 155 - na prockach rozniacych sie prawie 800MHz( XP 1705, P4 - 2480) roznica to okolo 850 punktow( XP-6891, P4-7745) Przeciez to tragedia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie... pracuje nad ruchami spolecznymi na przelomie XIX i XX wieku w polscer... nudne to ze............

 

a musze jeszce napisac prace nt sytuacji w zaborze rosyjskim, zachcialo sie im wykresow, rocznikow (jakby wtedy je robili) itp..

 

moze wiece skad zassac materialy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej LuckyLuck co z tym benchmarkiem wolfenstein  :?:

OK, OK - tylko bede musial sie rozlaczyc z netem :(

Zaraz zainstaluje i sie pobawie na standardowych ustawieniach. Jak mozesz to podaj dokladne ustawienia na jakich mam zrobic tescik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh mialem ponad 8000punktów, ale nie chciał mi sie wysyłac- cos tam nie działało na stronie :( a wynik był zrobiony na Athlonie XP1600 podkreconym na 1800Mhz 2x Peltier 172Wat :) na dniach dostane Xp1700 z dobrej serii to mysle ze 1850-1900 wycisne z niego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...