Skocz do zawartości
Satorii

...: Kastrat Ati 9700 Pro 128 Bit :....

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem karte ATI Radeon 9700 Pro 128 Mb 128 Bit. Link: http://allegro.pl/show_item.php?item=42715562

Z dokumentacji pamęci (hy5du283222 af-25) wynika że mogą pracować do 800 Mhz. Czy da sie i jak:

1. Zrobić V-moda na tej karcie

2. Rozszeżyć szyne do 256 bit (lutownicą lub softem)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeryłem sporą część forum i czytałem na temat Radków. Wiem ze coś tu nie pasi. Czy mnie oszukali?? - to nie ważne. Ja chce wiedzieć czy da sie z tej karty coś wiecej wycisnąć. :P Może wystarczy bios, żeby była szyna 256 bit?? Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie wystarczy bios, nie zrobisz nic - szyna 128bit zostanie! Czyli kupiłeś 9500Pro za cenę 9700 :) Powinieneś jak najszybciej skontaktować się ze sprzedającym, bo zostałeś oszukany. Ja kupiłem przedwczoraj R9500@Pro za 320zł!

 

EDIT: a zrób tak z ciekawości 3DMarka 2003

Edytowane przez Jackass_Ass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam mozliwosci zwrotu - świadomy wybor, cena byla niezła. Karta zgłasza sie jako R9700 Pro, na stronie allegro, ktora podalem wyzej, mozna zobaczyc wyniki wyświetlane przez riva tuner. Tez wydaje mi sie za to nie jest 9700 Pro, aczkolwiek takie ma naklejki i bios i stery a hurtownia AB (www.ab.pl) sprzedaje tą karte jako R 9700 Pro. Stad moje watpliwosci czy moze jednak da sie coś z niej wiecej wycisnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to radeon 9500Pro (3700 3DM 2003). Nie ma czegoś takiego jak "brak możliwości zwrotu", jest natomiast rękojmia. Poza tym zostałeś oszukany m. in. tu: Karta jest porównywalna do prduktów innych firm: ASUS, Sapphire, XPERTVISON. Uwaga nie jest to wersja ATI9700 tylko prawdziwa 9700pro. Totalna bzdura! Ja mógłbym obkleić mojego 9500Pro i sprzedać Ci z zyskiem na czysto 150zł! Jakby koleś robił problemy zainteresuj się rzecznikiem praw konsumenta!

 

EDIT: Karta na stronie producenta wygląda inaczej! http://support.octek.com.au/Products/VGA/VG_00005.htm. Pamiątki ułożone w L, a Twoja ma w linii.

Edytowane przez Jackass_Ass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opisie aukcji wyraznie pisze 128bit pamieci , wiec bylo wiadomo ,za to jest karta ktora wyciska 3500-3700 3dm2k3. Trzeba czytac co sie kupuje ;)

Vmoda sie pewnie da zrobic , natomiast szyny nie rozszerzysz:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wnikliwą analize. Możliwości zwrotu nie ma, nie kupilem jej na tej aukcji. To tylko przykład takiej samej karty. 3d Marka zrobie jak płyte wciągne. Płyta na VIA 693a i celek 713 Mhz raczej nie pociągną....... Ale co lepsze, hurtownia AB sprzedaje te karty jako R9700 Pro....... bez komentarza. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...