Skocz do zawartości
Yacho

Blok Na Gpu Do 60 Zł ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie czesci do WC juz jada do mnie - okazalo sie jednak ze moj gigabyte 6600GT absolutnnie nie nalezy do cichych - wiec w najblizszym czasie (2 tydzien marca) bede potrzebował cos na GPU... nie chce wydawac fortuny - ale chce dosc dobrze chlodzic rdzen (ciut lepiej niz na AC - choc nie bede krecic) Cena jaka przyjalem to 60 zł - czekam na oferty Tweakowców - wole blok homemade niz zamowic proximę z bloki.pl.... mamy tu kilka osób ktore robią bloki - jesli ktos ma jakas oferte (powiedzmy ze jak blok bedzie super to moge dorzucic kilka zl wiecj) tyo plis rzuccie PMa ;]

 

Druga sprawa - czy blok pokroju Proximy (czyli tani) styk do 6600GT ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze mate wkurza mnie z tymi cenami

1286739[/snapback]

Ale Mate płaci podatki bezpośrednie, ZUS, Podatek Od Wartości Dodanej i inne koszty związane z prowadzeniem firmy w tym kraju. Uwierzcie mi ! Inaczej się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam Cie bardzo - sklep w ktorym kupuje Kruciec 3x taniej tez placi podatki - rozumiem ze prowadzenie dzialalnosci wiaze sie z kosztami - ale to nie usprawiedliwia sprzedawania akcesoriów z przebitką rzedu 300-500%

 

Rozumiem ze nikt nie bedzie sprzedawac blokow po kosztach - ale akcesoria to przesada.... mate ma taki poziom cen ze rzeczy typu przesyłka powinny byc wliczone w cene... doceniam to co mate robi - ale liczenie za krucce dodatkowych cen to ABSURD - sorry niech X3M nie kosztuje nie 199 a 220 ale z dowolnymi zlaczkami - i dopiskiem - bez zlaczek 21 zl taniej (naprzyklad) bo tego typu "systemy" to robienie ludziom wody z mozgu - przyklad abadona i mnie jest tu jak najbardziej na miejscu... pisze 75zł wiec moze sie skusze ale... zapinka+ króćce to juz 101 zł.... zapominamy tylko o jednym - zadowolony klient to taki ktory kupil dobry produkt za dobra cene - nie taki który wydał wiecej niz chcial wydac....

 

Wiec wole homemade - jasno ustalona cena, warunki, i z tego co narazie widzialem (prison) jakosc - super.....

 

PS

 

nie chce na nikogo najezdzac - ale co innego jest ponosic koszty zwiazane z prowadzeniem firmy a co innego ponosic konsekwencje jej złego prowadzenia.... mate robi swietne bloki - ale marketing i podejscie do sprzedarzy jest poprostu tragiczne ....

Edytowane przez Yacho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kup krócce gdzie indziej bo taka prawda że ja kupuje te same co mam mate po 3 razy taniej

1286748[/snapback]

A mozna wiedziec gdzie sa takie fajne tanie krocce ?? Bo jak biegam po sklepach to nie widzialem poniezj 6 zl / sztuke; Nie chce byc zlosliwy tylko chce sie dowiedziec, bo potrzebuje do wlasnego bloczku :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro sa czasem takie bloki za 36pln - polecam ,posiadam

Koes jest z gdanska i na bierzaco je produkuje. Starczy mu maila podeslac, a sie na allegro pojawi blok jaki chcesz (ja mam od niego blok na CPU i jestm b. zadowolony musze przyznac - reszty nie testowalem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem, ze nikt nie poleca blokow z bloki.pl :blink:, a przeciez Proxima to fajny bloczek za rowne 60 zl. Ja mam dwa ich bloki (CPU+PSU) moze nie sa to demony wydajnosci, ale calkiem calkiem i za przyzwoita cene...

Edytowane przez argaven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proxima wyglada jakby ja dlutem strugano, a jej powierzchnia oddawania ciepla rowna jest powierchni oddawania puszki po sardynkach

do karty graficznej oczywiscie wystarcza z zapasem ,ale po co placic 60pln skoro mozna miec blok o tej samej wydajnosci za 36pln

Edytowane przez KGB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KGB jezli chodzi ci o ten ładniutki CH2

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=42616315

to jest pusty w środku, pytałem ;)

to powidasz ze to jest dobre ??

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=42634480

bo przydało by sie cos na nb, bo na gpu sam robie :D

poproś go, może sprzedaje jeszcze te ze serebrem :P

Edytowane przez MeGaMuCieK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o te bloki tylko o te koloru miedz-zloto, za 36 zl. Ja sie pytalem kolesia o te bloki i wiem co jest w srodku. Jak poprosicie to wysle wam schemat tego co jest w srodku. Mialem kupic ale nie bylem pewien co do wydajnosci i dlatego kupilem Proxime. =)

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MeGaMuCieK

ten za 36pln sam posiadam ,wiec musi byc dobre :P co nie??

 

wiem ze CH2 jest pusty w srodku ,no i spoko ,to blok na NB/GPU wiec nie musi miec finow

jest bardzo estetyczny i ma uniwersalna zapinke ,jednak dla mnie krocce 8/10 sa za male (mam aquaela 250l/h i nie chce go zarzynac)

dlatego wzialem malowanca (ten za 36pln) z kroccami 10/12

Edytowane przez KGB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super :D

teraz gosciu bedzie miał lawinowe zamuwienie :P

sam go wezme,ale jeszcze nie teraz, cza zbierac na zasiłke :)

i mam pytanie czy ta Twoja aquelka spokojnie starcza do wc, ja kupiłem at-302 za 25zł i nadal po nie wszyscy jadą ze zacienkie (500 l/h)

ja testowałem na sucho jeszcze bez nagrzewniczki i było fajnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem te bloczki od tego gostka....

Na GPU i NB - i zebym być szczerym to szybko je sprzedałem...

Konstrukcja szalenie prosta, jak dobrze pamietam to jakieś blaszki w środku ( nie jestem pewien...)

No ale co wymagać za 36zł (cena bardzo dobra)...

Jest miedziany, szczelny, wupolerowany na lustro i ma coś w środku... ;)

Za tą cene to warto zabrać - ale wydajnosci sie nie spodziewac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MeGaMuCieK

pompka spokojnie starcza ,twoje tez wytrzyma

zreszta moje wyniki na bloku aluminiowym mowia same za siebie

teraz mam zamiar zrobic vmody na karte ,pelter juz siedzi i podlacze malowanca do ukladu z procesorem

bardzo duzy plus malowanca to znikome opory przeplywu - tym sie glownie kierowalem przy kupnie bloku na GPU

 

mechlik

wydajnosc w jakim sensie?? przeciez to ma chlodzic GPU i NB

mozesz zrobic do tego celu Cascade ,ale po co jezeli bedzie o 1C lepsza od CPC ,jezeli wogole bedzie lepsza chlodzac element wydzielajacy max 40W

niech kiedys grafy wydzielaja na GPU 50W (wydzielaja ,a nie pobieraja - roznica) to i tak taki malowaniec spokojnie da sobie rade bo i tak jest lepszy od CPC (o srednice wezy) ,a CPC daje rade schlodzic Athlona 1700+ (50W poboru) bez problemu - wiem bo jeszcze mi sie wala blok CPC ktorym chlodzilem swego czasu taki wlasnie procesor (ba ,chlodzilem nim 2100MHz na 1.8v i temp 50C nie przekroczyl - 3dmark ,gry ,nie katowany toastem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no Prisonik jest wydajnym blokiem - na tyle wydajnym zeby go montowac na CPU bo szkoda go do malo grzejacych sie elementow

jak Kyniek zrobil Prisona na NB to sam stwierdzil ze nie wie wlasciwie dlaczego zamontowal na NB lepszy blok niz na CPU :]

poprostu chcial zobaczyc jakie to uczucie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglądaja jak te pierwsze z bloki.pl

za tą cene na gpu powinno wystarczyć, ja bym jak co brał tego z wyfrezowanym kanalem dookola niz tego z tymi kreseczkami

poza tym co lity blok miedzi to lity blok miedzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...