Skocz do zawartości
Crosis

The Godfather: The Game

Rekomendowane odpowiedzi

I mam pytanko zy komus udalo sie przewrocic samochod podczas jazdy? Jeszcze ani razu nie udalo mi sie przewrocic samochodu nawet gdy juz prawie jest na boku to i tak zaraz wraca do pionu icon_smile3.gif.

Czy komus udalo sie to?

Mi się udało że chwile jechałem na boku ale później wracał na koła, chociaż CHYBA raz udało mi się zostać na boku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to takie pytanie, da sie jakos inaczej skonfugurowac sterowaniem bohatera? Bo nie potrafie sie przyzwyczaic do sterowania myszka, jest dokladnie odwrotnie w poziomie niz w innych grach, da sie cos z tym zrobic czy nie bardzo?? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to takie pytanie, da sie jakos inaczej skonfugurowac sterowaniem bohatera? Bo nie potrafie sie przyzwyczaic do sterowania myszka, jest dokladnie odwrotnie w poziomie niz w innych grach, da sie cos z tym zrobic czy nie bardzo?? :/

Graj z plytki.

Ten problem wystepuje jak wgrywasz patcha noncd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaprzestalem gry jakies miesiac temu i to przed jedna z najlepszych misji.

Gdyby wiedzial to gralbym dalej :)

Z nudow odpalilem ostatnio i kurcze masakra. Rozwalanie bosow wszystkich rodzin. Klimat jak w filmie tylko, ze ja w tym uczestnicze.

Cosik jednak ta gra w sobie ma.

Wciagnelo mnie na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh dopiero wczoraj zainstalowałem i......nie no masakra (w negatywnym znaczeniu :( )

 

grafa grafą, sterowanie sterowaniem, ale najgorsze jest to ze gra jest "chyba" niesamowicie krótka..pograłem z 1,5-2h i mam pokazane że skonczyłem 40% misji :blink: :blink: :blink: ..jasne reszta to przejmowanie lokali etc. no ale ile można..właśnie dlatego przerwałem główny wątek aby nacieszyć się grą dłużej, ale juz mnie nudzi przejmowanie lokali, a po drugie niektóre są NIESAMOWICIE trudne do przejęcia :? gine i gine, a jakimś tam złym graczem nie jestem..

 

co mnie wkurza i to mocno to brak LOAD GAME w czasie gry..tzreba wychodzic do menu i dpoiero tam wybierac :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz mnie nudzi przejmowanie lokali, a po drugie niektóre są NIESAMOWICIE trudne do przejęcia :? gine i gine, a jakimś tam złym graczem nie jestem..

 

co mnie wkurza i to mocno to brak LOAD GAME w czasie gry..tzreba wychodzic do menu i dpoiero tam wybierac :mur:

Dokładnie, z tymi lokalami, to przegięli. Mam dokładnie to samo, nawalam do gości wszystkim po kolei, czaje się i... mnie dopadają. Denerwuje mnie to strasznie, ale nie poddaje się. A jak wymuszam kasę za "ochronę" to często, mnie ponosi, bo chce najwięcej wydusić od gości. I nie pozostaje mi nic innego, jak tylko ich kropnąć.

 

Tjaaa z tym load game to już porażka totalna. :angry:

 

Ale ogólnie te 2 wady nie przesłaniają imo zalet tej gry. Imo to jedna z lepszych gier "a la gangsterka" w jakie grałem. Ogólnie klimacik fajny, muza wyśmienita, grafa cinka ale klimat, klimat i jeszcze raz klimat - coś wspaniałego i to tyle...

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra miała być jedną z gier roku, a jest jedną z porażek. I nie ma jej co porównywać do legendarnej Mafii. EA skiepściło sprawe.

Oceniasz tak po ilosci sprzedanych egzemplarzy, ogolnym ocenom serwisow traktujacych o grach, ocenom gazet o grach czy ze swoich subiektywnych przemyslen ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Kaeres, gra jest slaba i tyle. Jak mozna w to grac dluzej niz jeden dzien, pare godzin/minut? Model jazdy do niczego, fabula dosc banalna i monotonnosc. Nie mozna na sile grac przeciez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie.

 

 

 

Dzis pozyczylem od kumpla, dzis mu oddalem.

 

Powiem tak, bylo w miare na pierwszym filmiku.

Pozniej kolesia uczylem sie "bic", moze byc, cos jak zubozony Punisher.

Wyszedlem, aby dojsc do jakiegos miejsca, mowie sobie, samochodem bedzie szybciej.

Fajny tekscik postac rzucila, wywalajac kierowce z samochodu, wsiadlem, gaz, jest niezle, i skrecam w lewo.

Zaraz zaraz .... co to ma byc do cholery, model jazdy, czy przesuwanie kartonika?

 

FA TA LNE

 

 

oraz, pozniej misja, haracz od kolesia ...

w Punisherze bylo to jednak fajniejsze :P

 

Zkiepścili Ojczulka, oj zkiepścili ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Wybaczcie pytanie laika, ale ponoc system ciosow mieli zaimportowac z Fight Night - przynajmniej w wersji na PS2 ponoc jest niemal identyczny - jak to wyglada w praniu w wersji PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie chodzi Ci o myszke i klawiature. Coz nie bardzo da sie grac ale mozna myszka robic ruchy zamachowe. Ani to praktyczne ani skuteczne. Pozostaje napieprzanie w klawisze Q,E itp. Gralem w to dawno i nie jestem pewny tych klawiszy. BTW dobrze ze grze sprzedalem z mala strata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Bez jaj, fabula?

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Poczatek - omg, co to ma byc... zabijaja ci ojca i ty sie mscisz. Nie no, genialna.

Do tego rozwalil mnie moment, jak wybucha bomba i nagle wychodzi nie wiadomo skad godfather i pociesza tego dzieciaka (nas). Co on tam robil? Zaraz po zamachu?

...

Dalej nie mialem ochoty zaglebiac sie w fabulke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła w grze jest dobra, bo z filmu (op. początku), ale gra jako całość jest słaba. Każdy oczekiwał jakiegoś hitu, byla reklamowana w pismach od jakiś 2 lat, spodziewaliśmy się gry roku a wyszło to co wyszło.. Nawet fabuła i licencja filmu "Ojciec Chrzestny" nie zrobiła z tej gry wielkiego hitu.

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj, fabula?

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Poczatek - omg, co to ma byc... zabijaja ci ojca i ty sie mscisz. Nie no, genialna.

Do tego rozwalil mnie moment, jak wybucha bomba i nagle wychodzi nie wiadomo skad godfather i pociesza tego dzieciaka (nas). Co on tam robil? Zaraz po zamachu?

...

 

Dalej nie mialem ochoty zaglebiac sie w fabulke.

Grales w gre czy zerkales okiem podczas rozmowy z kims ?

Msci sie ??

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Moze i tak ale z wiekiem dojrzewa do tego iz nie w tym jest cel jego zycia. A zemsta w grze nawet nie jest specjalnie pokazana.

Rozwalamy na koniec Barziniego i koniec kropka tak jak to mialo miejsce w filmie (z tym, ze policjant zawala sprawe w grze).

 

Jak to skad sie wzial Vito ?

Przeciez Twoj ojciec sie z nim na ulicy spotkal przed "meta" aby oddac mu "utarg".

Zreszta sam poczatek gry wiec sobie jeszcze raz przejzyj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu watek nieco odpadł.Dzisiaj rozpoczalem zabawe z ta gra i mysle ze bede bardzo zadowolony jest tylko jedna rzecz nie moge zdecydowac sie na gre pomiedzy klawiatura a padem-na klawiaturze jest zupelnie przyzwoicie ale chcialem sprobowac na padzie(w koncu jest drzenie itd) i tu napotkalem problem poniewaz nie moge przypisac przyciskow pada.Jak zaznaczu "use pad" to i tak pola sa nieaktywne. MOze ktos poratowac + wypowiedz na czym sie lepiej gra pad vs.klawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz sie posypia PC vs Konsole :)

Zagraj sobie jak chcesz. Przyznaje, ze gra na klawie+mycha nie jest do tej gry stworzone i za pomoca swietnego pada bylaby zdecydowanie lepsza.

Ale moje przyzwyczajenie do myszki nie pozwalaloby mi grac na padzie w ta gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bynajmniej... mi na klawie gra sie swietnie jestem do tego przyzwyczajony i np w GTA tylko na klawie ale tu jest uproszczone celowanie i pad mi ładnie drży ale nie potrafie skonfigurowac klawiszy....a co do samej gry to wciaga mnie coraz bardziej-swietna zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po spojrzeniu na pudelko z gra MAFIA upiekszajacego moja polke naszla mnie taka refleksja.

W porownaniu z God Father pod wzgledem technicznym MAFIA wymieka na calej linii (grafika, ruchy postaci, mozilwosci ciosow, zachowan w grze, efektow specjalnych), fabula jest przeciez z genialnej ksiazki, muzyka to przeciez majstersztyk. Wszystko w grze GF jest lepsze od MAFII.

Co sprawia, ze GF nie moze nawet pucowac butow MAFII ?

Co sprawia, ze bez najmniejszego zajakniecia odpowiem zawsze, ze to MAFIA jest 100x lepsza od GF ?

Co sprawia, ze narodzil sie kult gry MAFIA, a w GF to sie zagra i zapomina ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie scenariusza Mafii mozna by tez zrobic swietny film+garaz pełen samochodzikow+kolejka+to ze w tamtych czasach bylo to cos swiezego. Ja mimo wszystko rozbijam sie w Lil' Italy w godfather-gra przypadla mi do gustu i wciaga coraz bardziej-kupie nowe ubranko(tego w mafii nie bylo+zrobienie wlasnej postaci po prostu rzadzi) i uderzam w miasto. Everyday i'm hustlin...

Tylko z tym padem nie moge dojsc do porozumienia...ale chyba wiem co w trawie piszczy.

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, mozliwosci w GF o wiele wieksze (o ubraniach i wygladzie postaci wspominasz). Mozna sie bawic w haracze, zdobywac wladze, itp.

W MAFII jestesmy prowadzeni za raczke bez mozliwosci ingerowania w gre.

GF sie powinien sam bronic, a jednak tak sie nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby auta w GF były lepiej wykonane, miasto bardziej zróżnicowane, niepowtarzające sie tak bardzo czesto lokacje, mniej bugów jak znikajace ciała/latarnie ... , prawdopodobnie mozna by było powiedziec ze GF jest lepszy od Mafii

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie nie dzieje poniewaz Mafia była projektem nazwijmy to pionierskim, gra ktorej nie mozna bylo do innej porownywac i zadna inna o podobnej tematyce nie mogla sie z nia rownac. Do tego dochodzi fakt ze byla swietnie zrobiona i przemyslana. The Godfather i kazda nastepna tego typu gra zawsze bedzie porownywana do Mafii, ktora zrobila na wielu graczach piorunujace wrazenie ktore pozostało do dzisiaj. Mafia to gra kultowa a godfather to klon po trosze GTA po trosze Mafii-to juz było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam że gierka jest dobra i może konkurować z MAFIĄ, tak dużo bugów wcale nie ma, w GF mamy możliwości a MAFIA jest troche liniowa ale dużym plusem MAFI jest ilość pojazdów a w GF jest tylko 8 z tego karetka tylko w jednej misji.GF jest chyba troszke dłuższy. Ciekawe jak będzie wyglądał GF 2 i GF 3 bo już zapowiedzieli GF 2 i GF 3

MAFIA ma umnie 9/10 a GF 8/10

 

 

PS: Pisze sie Good Father a nie God Father.

PS2: Czy wiadomo coś na temat GF 2 albo MAFI 2???

PS3: PC jest lepsze, bo można łatwo celować w grach FPP i innych a na konsolach trzeba sie męczyć, gry na konsole są łatwiejsze ponieważ trudniej sie celuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam że gierka jest dobra i może konkurować z MAFIĄ, tak dużo bugów wcale nie ma, w GF mamy możliwości a MAFIA jest troche liniowa ale dużym plusem MAFI jest ilość pojazdów a w GF jest tylko 8 z tego karetka tylko w jednej misji.GF jest chyba troszke dłuższy. Ciekawe jak będzie wyglądał GF 2 i GF 3 bo już zapowiedzieli GF 2 i GF 3

MAFIA ma umnie 9/10 a GF 8/10

PS: Pisze sie Good Father a nie God Father.

PS2: Czy wiadomo coś na temat GF 2 albo MAFI 2???

PS3: PC jest lepsze, bo można łatwo celować w grach FPP i innych a na konsolach trzeba sie męczyć, gry na konsole są łatwiejsze ponieważ trudniej sie celuje.

buahahahaahah że co?? :blink: :blink: :lol: :lol:

 

EDIT----------

PS3: PC jest lepsze, bo można łatwo celować w grach FPP i innych a na konsolach trzeba sie męczyć, gry na konsole są łatwiejsze ponieważ trudniej sie celuje.

Po pierwsze gratuluje "fanboyostwa" B-) B-) A po drugie wytłumacz mi ostatnią część zdania. "Gry są łatwiejsze ponieważ trudniej się celuje". Hmmmmmmmmm cieeeekawe rozumowanie ;)

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...