Skocz do zawartości
Crosis

The Godfather: The Game

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież oficjalne są takie same jak te, filmiki to samo pokazują...

Czym będzie się różnić grafa z Gf4Ti a czymś z dx9? Powiedz, jakie cuda graficzne zawarto w tej grze? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież oficjalne są takie same jak te, filmiki to samo pokazują...

Czym będzie się różnić grafa z Gf4Ti a czymś z dx9? Powiedz, jakie cuda graficzne zawarto w tej grze? :lol2:

tym ze słabsza karta bedzie klatkowac przy wyśróbowanych ustawieniach ?? i będzie trzeba obniżyć detale ?? takie to trudne do załapania ?

dlatego pytam sie o jego sprzet

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie jaki masz komputer .... gra w porównaiu z oficjalnymi screeanmi wyglada jak bys odpalił na GF4Ti ... lub na czymś podobnym

a po drugie chyba masz rozdwojenie jaźni bo z toba jeszcze nigdy nie gadałem, tek...

amd64 3500 , 1024 ddr x850xt pe , przypomnij sobie , jak wyszedl matrix the path of neo :) tez mi zarzucales ze sciemniam :) a moze mam ci rzucic link do tego postu ?

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisze, że do 30fps jest ograniczenie i że działa jak burza.

Napisałeś "gra w porównaiu z oficjalnymi screeanmi wyglada jak bys odpalił na GF4Ti", czyli sugerujesz brak efektów graficznych.

Nie czepiaj się mnie. Proponuję poczekać na opinie ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom, jednak osoba miała

niestety banna za chwile dostała

no ciekawe ciekawe, według tego co pisał to cienko sie zapowiada

ale miejmy nadzieje że wytrzasnął jakąś bardzo bardzo beta wersje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra robi wrazenie :blink:

post-102111-1142691634_thumb.jpg

 

Ps. cieszysz się, że kolega dostał bana? Założy sobie nowe konto, duży problem...

Jakiś dziwny jesteś :( Ciężko kapujesz...

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom, jednak osoba miała

niestety banna za chwile dostała

no ciekawe ciekawe, według tego co pisał to cienko sie zapowiada

ale miejmy nadzieje że wytrzasnął jakąś bardzo bardzo beta wersje :)

Czlowieku, co ty gadasz? Jaka bete? Na wszystkich nowych materialach widac, ze grafa jest biedna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest beznadziejna... grafika gorsza niz w wiekowej juz mafii. Sterowanie hmm nie ma sterowania, auta poruszaja sie jak na lodzie.. Pada nie udalo mi sie do konca skonfigurowac. Nie bede w to grac. Tej gry nie uratuja nawet dobre misje jesli takowe sa. Przestrzegam przed ta gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest beznadziejna... grafika gorsza niz w wiekowej juz mafii. Sterowanie hmm nie ma sterowania, auta poruszaja sie jak na lodzie.. Pada nie udalo mi sie do konca skonfigurowac. Nie bede w to grac. Tej gry nie uratuja nawet dobre misje jesli takowe sa. Przestrzegam przed ta gra.

 

no i lipa :/

czy wy teraz mówicie o wersji na PC czy na PS 2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i niestety stało się to co czego się po cichu obawiałem, na podstawie beta-testów i pierwszych opini o grze. Gra Godfather to gniot ! Blado wypada w porównaniu z Mafią która chyba na zawsze będzie wyznacznikiem jakości. Krew mnie zalewa jak pomyślę jaki wielki potencjał zmarnowano, taka książka, taki film, a gra jest zwykłym, tanim gówienkiem dla nikogo :mur: Podsumowując: kiepska grafika (gorsza niż w Mafii), koszmarne sterowanie, model jazdy śmiechu warty i brak klimatu. A liczyłem na grę która pobije Mafię lub chociaż będzie tak samo genialna...

Uninstal...

Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałem trochę ochłonąć :D Nie wiem, może takie negatywne opinie spowodowane są dość dużym ciśnieniem jakie było w związku z tą grą i cudownymi zapowiedziami. Duży negatywny wpływ na tą grę ma moim zdaniem multipaltformowość, niestety chyba tylko Ubisoft potrafi zrobić grę tak żeby zadowolić posiadaczy PC i konsol. Mam na myśli oczywiście Splinter Cell. Założę się że gdyby robili tą grę osobno na kompy, oceny nie byłyby takie straszne. Nic nie mam do konsol, BA, nawet sam mam Playstation 2 i jestem fanbojem Sony :D ale zasiadając przed kompem oczekuję gry która wykorzysta kompa w 100% i będzie zrobiona na model gier komputerowych, zresztą sami wiecie jak jest :) Przesadziłem z tym "uninstal", zawsze powtarzam że grę trzeba przejść całą by potem o niej mówić, na pewno gra się rozkręci i pozytywnie zaskoczy. Oby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość futureeman

ale słabo oceniacie tą grę, czy na pewno jest tak słaba czy za dużo oczekiwaliście po niej, mam nadzieję, że nie jest aż tak źle i czekam na opinie kolejnych graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Miałem już sie do niej dorwać ale na zagranicznym forum to samo. Czyli jechanie po grze na całego.

Tu macie kilka screenów zrobionych przez jakiegoś kolesia

http://img145.imageshack.us/my.php?image=g...160636072gn.jpg

http://img211.imageshack.us/my.php?image=g...160923500rj.jpg

http://img227.imageshack.us/my.php?image=g...155551781it.jpg

http://img227.imageshack.us/my.php?image=g...155825792rz.jpg

http://img145.imageshack.us/my.php?image=g...160029036on.jpg

 

Co tu dużo mówić EA narobiło szumu o byle co.

 

Ale mam świetne rozwiązanie! Chcesz pograć w Godfathera? ............... zagraj w Mafie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Ale masakra z tej grafiki co oni zrobili z tą grą, czytajac wasze komenty to widze że to wielki gniot no ale jeszcze w nią nie grałem za 2dni bede mieć gierke to się obluka co i jak :D

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale słabo oceniacie tą grę, czy na pewno jest tak słaba czy za dużo oczekiwaliście po niej, mam nadzieję, że nie jest aż tak źle i czekam na opinie kolejnych graczy

Ja tez mm nadzieje że dużo od niej oczekiwaliście i dlatego tak oceniacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masakra z tej grafiki co oni zrobili z tą grą, czytajac wasze komenty to widze że to wielki gniot no ale jeszcze w nią nie grałem za 2dni bede mieć gierke to się obluka co i jak :D

Jak za 2 dni to masz fajne lacze...

Ludzie nie chwalcie sie, ze ssacie gre, premiera jest dopiero 21 marca !!!!4 ;]

 

Ja tez mm nadzieje że dużo od niej oczekiwaliście i dlatego tak oceniacie

Oj cienko widze przyszlosc Twojego forum. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no lacze akurat mam fajne :)

Fajnie że masz fajne łącze.

Fajnie że jestem moderatorem.

 

Może zaczniecie pisać dłuższe posty co? Zwłaszcza ra-v, do Ciebie kieruję te słowa, bo Twoje posty wypadają blado. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok więc napisze troche dłuższy post

Mianowicie, myśle że nei może być tak źle, mam nadzieje że dobra fabuła nadrobi te błędy, i niedopracowania EA

Gra bedzie zła, czy dobra przejde całą

No chyba że byłoby masakrycznie to odpuszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ra-v - czas stanąć przed lustrem i powiedzieć sobie prosto w twarz (znaczy lustro ;] ) Narobiłem się nad stroną, miernej i żalowej gry Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

A nie tak dawno temu (wczoraj) His napisales,ze tamten post byl glupi.Jak widzisz - poraz klejny wyszlo na moje,ale nikt nie chcial sluchac,teraz macie,wiec spojrzcie prawdzie w ocz - jak wyjdzie Obliviobn to zapomnicie o tej grze czy tego chcecie czy nie :P BTW - grafika rzeczywiscie jest paskudna,ale w tej grze licze jednak na dobra grywalnosc.Co by jednak nie bylo jak wyjdzie Oblivion - ta gra schodzi na drugi plan mimo, ze z checia w nia zagram a mozliwe,ze nawet ukoncze tak jak mafie.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...