Skocz do zawartości
Crosis

The Godfather: The Game

Rekomendowane odpowiedzi

Już nie wiem jak spolszczyć tę grę :-( . Zmieniłem w pliku cfg. z engilsh 1 na 0 i z polish 0 na 1, zainstalowałem grę i tylko przetłumaczony było słowo ojciec chrzestny. W regedicie zmiana na polish też nic nie ddaje. Sa jeszcze jakieś inne sposoby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Goodfather to jakaś pomyłka ... Ta grafika ... :/ co to ma być ... porażka ale dobra nieważne ... Słuchajcie mam problem jak zmienic ustawienia sterowania bo mi wszystko odwrotnie chodzi myszką jade w góre to mi postac patrzy w dol tak samo na boki ... szukalem w opcjach ale nic nie znalazlem ... ? pomozecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno to sie dzieje gdy grasz na piracie.......

 

BTW: mnie jakos nie ciagnie do tej gry :/ ehhh Szkoda ze Mafia nie dziala poprawnie na X64 :[

 

EDIT:L jest moze demo?

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy moze mi ktos powiedziec jak zaradzic temu tylko wyskakujacemu logo ea ?

chodzi o to ze moj proc obsluguje sse, a napisaliscie ze takie cos wysakkuje przy prockach ktore tego nieobsluguja, moze to wina mojej karty (w co watpie bo jaki koles napisal na innym forum ze gra chodzi mu na geforce 2 mx) moze trzeba innych sterow odrobine starszych ?

 

mam gf 2 mx athlona 1.7 i 256 ramu :P

 

aha i klawiature genie keyboard media-tech z tesco za 14.90 :lol:

Edytowane przez dziubek_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

czy moze mi ktos powiedziec jak zaradzic temu tylko wyskakujacemu logo ea ?

chodzi o to ze moj proc obsluguje sse, a napisaliscie ze takie cos wysakkuje przy prockach ktore tego nieobsluguja, moze to wina mojej karty (w co watpie bo jaki koles napisal na innym forum ze gra chodzi mu na geforce 2 mx) moze trzeba innych sterow odrobine starszych ?

Ja sadze, ze przy tych informacjach, ktore posiadamy, to odpowiedz moze byc tylko jedna: to wina klawiatury. Musisz ja zmienic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza recka w jezyku PL.

Spieszcie sie bo za niedlugo ja przeczytacie za kase.

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=3328&STR=1

 

Ocena jak widac wysoka i to wystawiona przez niezlego znawce Ojca Chrzestnego.

Recka dotyczy wersji na PS2 i pozatym ocena jest niska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Recka dotyczy wersji na PS2 i pozatym ocena jest niska...

Bo ponoc Driver 4 na PS2 jednak jest lepszy. Choc mnie kompletnie nie podszedl. Tak a propos: EA sie nie wysilila zbytnio: wydala na PC emulator PS2 z obsluga wyzszych rozdzielczosci i dolaczona gra tylko ;) - pisze to oceniajac po screenach.

 

Ponoc wersja na X360 ma byc inna. Ciekawe czy ta innosc to nie bedzie to samo co na PC - wyzsza rozdzialka tylko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy moze mi ktos powiedziec jak zaradzic temu tylko wyskakujacemu logo ea ?

chodzi o to ze moj proc obsluguje sse, a napisaliscie ze takie cos wysakkuje przy prockach ktore tego nieobsluguja, moze to wina mojej karty (w co watpie bo jaki koles napisal na innym forum ze gra chodzi mu na geforce 2 mx) moze trzeba innych sterow odrobine starszych ?

 

mam gf 2 mx athlona 1.7 i 256 ramu :P

 

aha i klawiature genie keyboard media-tech z tesco za 14.90 :lol:

 

jesli ktos sobie poradzi jak obejsc z tym wyskakujacym logiem EA

to niech da cynk...

mam gre a nie moge jej odpalic :((((( bu

gra wymaga pixel shaderów a gf2 mx nie obsługuje więc może to być przyczyną, a to że na innym forum ktoś tak napisal to.. masz dowody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ponoc Driver 4 na PS2 jednak jest lepszy. Choc mnie kompletnie nie podszedl.

Nie powinno się porównywać obu gier - Godfather jest nastawiony na walkę, przesłuchiwania i rozwój postaci, interakcję itd. jazda jest jedynie dodatkiem i urozmaiceniem. W Driverze zaś nacisk położono na jazdę samochodem i element ten wykonano doskonale (moje zdanie) - bardzo przyjemny model jazdy, filmowe ujęcia kamery (bullet time) oraz świetne kraksy :) Pod względem reszty, czyli walki i poruszania się na nogach godfather miażdzy drivera . Jak więc widać każda gra przeznaczona jest dla zupełnie różnych odbiorców - GF dla fanów filmu, książki, Mafii lub szukających zróżnicowanej rozgrywki; Driver - miłośników poprzednich Driverów, gier wyścigowych a także GTA. W każdym razie w obie gry warto zagrać.

 

Ponoc wersja na X360 ma byc inna. Ciekawe czy ta innosc to nie bedzie to samo co na PC - wyzsza rozdzialka tylko...

Myślę, że EA jak zwykle pójdzie na łatwiznę - poprawi nieco tekstury, rozdzielczość, doda kilka efektów i na tym się skończy. Nie sądzę, żeby panowie mięli zamiar tworzyć grę na nowym enginie, a szkoda bo jest tego warta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Czyli w Empiku jest już Polska Wersja "Don Capone" ?? Przecież 24 miała być premiera :> Bo ja lekko napalony jestem heh

Co do X360 to zgadzam się z Klonem nowego Engina napewno nie zrobią ale może te ciemne szyby zmienią heh ...

 

I mam Pytanko czy Muzyka w grze jest wybitnego Nino Rota ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra wymaga pixel shaderów a gf2 mx nie obsługuje więc może to być przyczyną, a to że na innym forum ktoś tak napisal to.. masz dowody?

 

Mi się dzieje tak samo a mam Gf 4 Ti :angry: proszę niech ktoś coś z tym zrobi.

 

AMD Athlon 1,2 właśnie Thunderbird.

Edytowane przez dArtal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wam nie chodzi to odsprzedajcie gre po niższej cenie ...

A jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi pieniądze...

Dla mnie zapewne jedynym minusem będzie - brak oryginalnej postaci Michaela Corleone i jego głosu z filmu - Szkoda że Al Pacino nie podpisał kontraktu :/

Edytowane przez MisiekLover

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ja mam juz te gre i pograłem sobei nawet troszke ale mam problem moze glupi napewno ale nei wiem jak wysiasc z samochodu umiuem do niego wsiasc ale nie wysiasc:( Porsze pomozcie

aha spacja nie dziale jezeli o to chodzi mozna nia tylko wejsc chyba ze to tylko u mnie prosze bardzo o pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o pixel shadery tu nie chodzi...

porzynajmniej tak mi sie wydaje...

uzylem programu 3d analyze w ktorym jest opcja ominiecia sprawdzania Pixel s. i nadal tylko logo ;(((((

Na pewno nie chodzi o shadery - mam GF Ti 4200 i ten sam problem. Chodzi raczej o SSE (mam durona :sad: ). Miejmy nadzieję, że EA wypuści jakiegoś patcha. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wam nie chodzi to odsprzedajcie gre po niższej cenie ...

A jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi pieniądze...

Dla mnie zapewne jedynym minusem będzie - brak oryginalnej postaci Michaela Corleone i jego głosu z filmu - Szkoda że Al Pacino nie podpisał kontraktu :/

Na Toje nieszczęście w najbliższym czasie planuje modernizację kompa :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA MAM TAKIE PYTANIE U WAS TEŻ NIE DA SIĘ WYSIĄŚĆ Z SAMOCHODU CZY TO TYLKO U MNIE

hej ja umiem wsiasc do samochodu ale nei umiem z niego wysiasc jesli grasz na komp to uzyj spacji:)

a jak juz wsiadziesz to moze uda ci sie wysiasc powodzenia;) daj znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra co tu dużo mówić ... Zapowiadało sie ciekawie wyszło jak zwykle ... jak dla mnie kolejny Driv3r ... zapowiadał sie kosmicznie a wyszła klapa i tyle :) A pieniądze wole wydawać na inne rzeczy ;) Pozdrawiam ps : limitu nie mam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten tytuł jest bity przez "Mafię", gra sprzed lata a nawet grafikę ma na wyższym poziomie.

 

Jedyne co pewnie przyciąga ludzi to nazwa... o Ojcu Chrzestnym każdy słyszał, widział bądź jak ja czytałem - książkę polecam, gry odradzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Jak się zmienia ubiory i fryzurę ? Podobno można to robić w dowolnym momencie, ale niestety nie mam pojęcia jak to zrobić.

 

Gdy w tytułowym Menu wchodzisz na Load i tam ustawiasz sobie save na ktorym chcesz grac...to klikasz na dole na Edit i sobie zmieniasz wszystko.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy w tytułowym Menu wchodzisz na Load i tam ustawiasz sobie save na ktorym chcesz grac...to klikasz na dole na Edit i sobie zmieniasz wszystko.Pozdrawiam

Ogromne dzięki, wreszcie sobie przerobiłem gościa. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

 

Muszę przyznać bez bicia że gra coraz bardziej mi się podoba, choć z początku jechałem po niej równo :D Dalej twierdzę że można było lepiej ją wykonać i dopieścić ale grywalność mnie zabiła ! Misje są bardzo ciekawe, a w przerwach jeżdzę sobie po mieście i przejmuje wrogie lokale co jest dosyć trudne bo prują do mnie z Tommy Gunów zanim zaparkuję samochód :D Normalnie miodzik ! Więc graficznie kicha, ale reszta rządzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka czy mogli byscie mi pomoc z ta gra mam pewien problem i nie moge sobie z nia poradzic.

Kiedy wlanczam gre na monitorze wyskakuje mi Out Of Range i caly ekran sie robi czarny, dzwiek jest i cala reszta tylko obrazu nie ma.

Pyt. Jak zmienic rozdzielczosc albo odswiezanie w tej grze nie wlanczajac gry??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam co wy chcecie od tej gry? Jak dla mnie jest ekstra, a porównywanie jej do driv3ra to gruba przesada. Model jazdy taki sobie ale to nie symulacja. Grafika mi nie przeszkadza. Klimat jest ekstra, misje ciekawe i zróżnicowane. Sterowanie rzeczywiście trochę dziwne, ale mozna sie przyzwyczaic, ja rowniez nie moge skonfigurować pada bo niby gra go widzi ale opcja kalibracji jest nieaktywna.

Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...