Skocz do zawartości
Crosis

The Godfather: The Game

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety utknałem w jednej misji. Mogą być spojlery wiec ukryłem.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Chodzi o misję gdy zostajemy ostrzelani u fryzjera, potem jedziemy za karetką, która wiezie don Corleone do szpitala. Potem jest strzelanina na moscie i mamy za zadanie przesluchac jednego goscia aby zdradzil nam jakas informacje. W miedzy czasie wskaznik zycia don Corleone maleje i musimy zdarzyc zanim spadnie do 0. I tu jest problem ze nawet jak zapelni sie caly pasek strachu przesluchiwanego i stanie sie czerwony to i tak nic mi nie zdradza i don Corleone umiera (mission failed). O co tu chodzi? Jak go skutecznie przesluchac zeby jak najszybciej zaczal gadac?

Z góry dzieki za pomoc.

Ja tam rozwaliłem wszystkich poza jednym, i postrzeliłem go w kolanka, podszedłem, i przesłuchanko i odrazu gadał :) Jesteś na samym początku gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam i cztam wasze posty, jak dla mnie to gierka zapowiada sie świetnie moje klimaty, ale MAFIA, GTA ;D mam nadzieje ze i Ja sobie dzisiaj pogram w OJCA.... jedynie pozostaje mi uporządkować dyski..... bo jak narazie braq miejsca, Mam nadzieje że giera SPROSTA !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mak777 poradziłem sobie z tym dlatego edytowałem posta. Wstyd się przyznać, ale ja go torturowałem i nie naciskałem spacji bo myslalem ze sam musi zaczac mówic :lol:. Okazało się ze wystarczy go trochę potrząść i pacnąć spacje i gada.

 

Teraz mam inny problem. Troche rozrabiałem i wywołałem wojne z jedną z rodzin. Żeby ją zakończyć muszę podobno przekupić agenta FBI albo wysadzić w powietrze jakiś konkurencyjny lokal (tak zrozumiałem przynajmniej). Tyle że nie wiem jak zrobić jedno ani drugie. Ktoś pomoże? Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mak777 poradziłem sobie z tym dlatego edytowałem posta. Wstyd się przyznać, ale ja go torturowałem i nie naciskałem spacji bo myslalem ze sam musi zaczac mówic :lol:. Okazało się ze wystarczy go trochę potrząść i pacnąć spacje i gada.

 

Teraz mam inny problem. Troche rozrabiałem i wywołałem wojne z jedną z rodzin. Żeby ją zakończyć muszę podobno przekupić agenta FBI albo wysadzić w powietrze jakiś konkurencyjny lokal (tak zrozumiałem przynajmniej). Tyle że nie wiem jak zrobić jedno ani drugie. Ktoś pomoże? Z góry dzięki.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
W piwnicy kościoła jest agent FBI, tam możesz go przekupić... W Kościele też jest gość handlujący bombami...

Edit

P.S.

Ten kościół koło cmentarza na którym straszyło się dwóch młodziaków którzy pobili laskę... Tam gdzie na końcu gość dostaje łopatą i ląduje w grobie...

Edytowane przez mak777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowa karta - bo gra wymaga pixel shaderów a po 2 kup orginał / problem tkwi w cracku dalej sobie poradz sam

a co z wchodzeniem i wychodzeniem z wozu? aha i jeszcze w opcjach ... a dokładniej to w konfiguracji /nie można zmienć opcji mychy/ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem sie wreszcie na temat samej gry.

Zauwazylem, ze narzekacie na grafike. Co prawda nie jest najwyzszych lotow ale ladnie sie prezentuje w porownaniu do MAFII. Juz nie przesadzajmy aby wywyzszac grafike MAFII nad ta nowa z GF.

Gralem w MAFIE jeszcze niedawno i juz nie zachwyca tak jak kiedys. Najgorsze sa tekstury, ktore w GF nie sa takie najgorsze. A efekty z DX8.0 tez widac ladnie.

Ale jest to najmniej wazny element dla mnie w tej produkcji.

Pierwsze co mnie powalilo to znaczek Paramount i muzyka w tle z motywem przewodnim Ojca Chrzestnego. Juz wtedy ciarki na grzbiecie mnie przeszly.

Dalej jest coraz lepiej z wyjatkami. Postac jakby ktos nie wiedzial robi sie identycznie jak w Tiger Woods PGA Tour 2006. EA zerznelo swoj pomysl bo jest swietny wiec nie musieli sie drugi raz wysilac. Mozna stworzyc swojego sobowtora.

Klimacik filmowy jest powiekszany wraz z zaglebianiem sie w swiat gry. Otoczka menu, muzyka, dodatki w postaci fragmentow z filmu, tipsy w postaci filmowej rowniez, itd.

Misje poprzeplatane z fabula filmowa Ojca Chrzestnego Copolli sa swietnie zgrane - smierc Luci Brasiego, zamach na Don`a, itd.

Przejmowanie miasta zastraszaniem sklepikarzy, fryzjerow, piekarzy. Kazdy musi placic albo tobie albo innej mafii - wybor jest twoj - dla mnie oczywisty.

Teraz o dziegciu.

Sterowanie to koszmar. Co za debil to wymyslil ?

Kretynowi z checia urwalbym rece aby nie dotykal klawiatury polamaniec jeden.

Za to wielki minus dla EA, ze nie zrobilo chociaz trak prostej rzeczy jak wyprodukowanie sterowania osobno dla konsol i osobno dla PC.

Po drugie to sterowanie samochodami. Nastepnemu bym cos urwal ale jeszcze nie wiem co.

Jak narazie dziwnie mi porownywac GF do MAFII. Nie zrobie tego poniewaz GF przegralby z kretesem tylko dlatego, ze MAFIA jest zywa legenda, a z legenda sie niczego nie porownuje.

Ostatecznie gre stawiam wysoko na polce z grami za to, ze pozwolila mi powrocic do swiata trylogii (pewnie sobie obejrze znow), ale taka kreche dostaje EA za wykonanie konsolowe na PC, ze juz sie nie podniesie.

Gdyby to robila inna firma to bylaby gra wszechczasow.

Moge jedynie porownac GF do GTA. Wdupia je wszystkie razem wziete bez popitki.

Ocena 9/10 (osobno urywam 3pkt za sterowanie postacia i samochodem).

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z wchodzeniem i wychodzeniem z wozu? aha i jeszcze w opcjach ... a dokładniej to w konfiguracji /nie można zmienć opcji mychy/ ?

w orginale jest wszystko ok... a tak pozatym to podobno za kilka dniw tesco jest promocja i GF będzie za 99 zł

 

@Jordan:

 

lookaj prv

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi tam sie podba powiem wiecej jest bardzo dobra sporo elementow z san andreas (wymuszenia ,rozwoj postaci) ,do sterowania przyzwycziłem sie w 10 min i jest rewelayjnie pomyslane(strzelanie walka ) do tego rewelacyjny klimat i muzyka ,a co do grafiki ja gram w 1280 z wszystkim na max AL i AA właczone i graficznie nie wyglada wcale gorzej od mafii np wyglad kamienic albo wystawy sklepowe to majstersztyk jedyne co wyglada denni i czego nie rozumiem to szyby w aucie sa czarne ;)nic przez nie nie widac ;) ale pomimo tego małego - ,gra jest jak dla mnie rewelacyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z ta grafika z mafi ze jest lepsza od tej z godfathera to chyba byla nieprzemyslana wypowiedz majaca na celu tylko nabicie posta, wiadomo ze grafika z 2006 przebije ta z 2002 (bo chyba wtedy wyszla mafia) chyba ze ten gostek ma taka karte graficzna ze niewidzi roznicy, lub jest sle*** niewidomy, co do klimatu to wie mtyle ze w mafi byl spoko, ja jednak nadal niemoge uruchomic gry, ciagle wyskakje mi logo EA i na tym sie kaczy...

Edytowane przez _Chudy_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a rabowaliście bank :>

jak nie wiecie jak to zapraszam here :

BANK ROBBERY

 

A i własnie

pod koniec gry jak mam wyeliminować 4 wrogów i zniszczyć te copmound .

Wysadziłem wszystkie cztery a gra dalej pokauje mi że musze je zniszczyć...

i co to bład gry czy jak ??

to juz ma być koniec godfathera ?

teraz tylko hit contacts ??

prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie lepiej jak macie skonfigurowane klawisze bo koszmar z tego nie zly wyszedl.

Usytuowanie uwagi na przeciwkniku mam na L_CTRL, chwyt za szmaty mam na L_ALT i wale w ryja na myszy (LPM, PPM i rolka). Z tego zlego to wydaje mi sie najergonomiczniejsze rozwiazanie.

Akcja na Spacji, chodzenie na Shift, sprint na CAPS.

X na przyssanie do sciany.

To najwazniejsze, reszty nawet nie ustawialem bo szkoda gadac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka czy mogli byscie mi pomoc z ta gra mam pewien problem i nie moge sobie z nia poradzic.

Kiedy wlanczam gre na monitorze wyskakuje mi Out Of Range i caly ekran sie robi czarny, dzwiek jest i cala reszta tylko obrazu nie ma.

Pyt. Jak zmienic rozdzielczosc albo odswiezanie w tej grze nie wlanczajac gry??

Mam taki sam problem.J :mur: Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!

 

Panie SzaryWilku:)Znalazłem złaśnie rozwiązanie na nasze ,,Out of range":) Wejdź w rejestr(start-uruchom-regedit,dla przypomnienia,oczywiście).Następnie znajdź HKEY_CURRENT_USER,SOWTWARE,katalog z grą.A tam masz zakładkę VIDEO SETTINGS naszej gry.Zmień SizeX na 1024 oraz SizeY na 768.Uruchom grę i wszystko będzie ok.Pzdr!!!

Edytowane przez Szopan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zamierzam w to pograc-mi sie spodobała gierka na screenach-jestem fanem ojca chrzestnego-przeczytana cała ksiazka i obejrzane 2 czesci filmu-wiec gra mnie zaskoczy-widziałem wiekszego gniota-matrixa path of neo-a to jest lepsze-tam w matrixie to jest gniot dopiero-walki super i filmiki a reszta do bani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie :]

Pierwszy raz slyszysz o grze ?

nieee

chodzi mi o to ze chce przeczytac ksiazke, i pytanie jest: czy gra nie zdradzi mi fabuły z ksiażki ?

lepiej przeczytac ksiazke i potem zagrac niz zagrac a potem ksiazke ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to ze chce przeczytac ksiazke, i pytanie jest: czy gra nie zdradzi mi fabuły z ksiażki ? lepiej przeczytac ksiazke i potem zagrac niz zagrac a potem ksiazke ?

Najlepiej na początku obejrzyj pierwszą cześć. ;) Film i książka są bardzo podobne, zresztą Puzo miał dużo do powiedzienia przy pisaniu scenariusza do filmu z tego co wiem. :rolleyes:

Gra pozwali Ci uczestniczyć w wydarzeniach przedstawionych w książce, ale z trochę innej perspektywy, z innego punktu widzenia. I moim zdaniem bardzo dobrze się stało, że nie gramy którąś z głównych postaci, tylko gramy osobą przystępującą do rodziny. W ten sposób można przeżyć całą tą przygodę jeszcze raz.

Kto czytał książkę/oglądał film na pewno nie raz mu się uśmiechnie morda podczas gry. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej na początku obejrzyj pierwszą cześć. ;) Film i książka są bardzo podobne, zresztą Puzo miał dużo do powiedzienia przy pisaniu scenariusza do filmu z tego co wiem. :rolleyes:

Gra pozwali Ci uczestniczyć w wydarzeniach przedstawionych w książce, ale z trochę innej perspektywy, z innego punktu widzenia. I moim zdaniem bardzo dobrze się stało, że nie gramy którąś z głównych postaci, tylko gramy osobą przystępującą do rodziny. W ten sposób można przeżyć całą tą przygodę jeszcze raz.

Kto czytał książkę/oglądał film na pewno nie raz mu się uśmiechnie morda podczas gry. :D

 

Heh, dopiero po 'zobaczeniu' gry wzięło mnie na przeczytanie książki... musze ją dorwać <_<. Później pokusze się chyba na trylogię (w grze jest trailer trylogii na DVD :))

 

 

A gierka... hm - wessało mnie :) Chociaz powiem wam, ze wiecej jak 3/4 misji na 'raz' nie zagram. Ale to co mnie powaliło - to cutscenki! Naprawde, chwilami można się poczuć jakby to był film (chodzi o grę 'postaci').

 

///

 

michael_21

 

Naciskasz (domyślnie) control, samo naceluje ci na manekina. Wtedy myszką musisz przesunąć na ramie (pokaze sie czerwone koleczko) i strzelasz :)

Edytowane przez nappy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...