Skocz do zawartości
Crosis

The Godfather: The Game

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem wczoraj Godfathera, oczywiscie wczesniej śledziłęm ten wątek, ale postanowiłem sprawdzić sam czy faktycznie gra jest kiepska, czy moze wciąga...okazało się, ze 4 godziny spędzone z grą mineły jak 5 minut, owszem, moze sterowanie z początku jest trudne do opanowania, samochody mają słabą fizyke, ale wszystko nadrabia KLIMAT KLIMAT KLIMAT!!! Gra jest świetna pomimo średniej grafiki i fizyki samochodów z GTA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem posiadam karte graficzną GeForce 4 Mx 440 i wiem ze mam za stare sterowniki sciagnelem troszke nowsze i mialem juz postacie ale reszte mam cale biale kombinowanie w opcjach nic nie pomoglo jakie sterowniki sa potrzebne licze na szybka odpowiedz.Wymiataczy daje GG 1530266 za odpowiedz bede bardzo wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udalo sie komus zdobyc "fortece" tagiatellich w little italy? [to jest chyba warehouse, odgrodzony od innych zabudowan barykada samochodow]

za cholere nie moge jej zdobyc - ludziki sie w niej co chwila "odradzaja"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w koncu rozwalilem "Compound" rodziny tagitellich. Cholernie trudne to bylo. Chyba z 50 gosci trzeba rozwalic pojawiajacych sie znikad w miejscach ktore juz sprawdzalem, podlozyc bombe w jednym z budynkow, po wybiegnieciu z niego jest chyba nastepnych 20 do rozwalenia i drugi budynek do wysadzenia. Magazyny (warehouse) juz nie sa takie trudne.

 

@Wako zawsze chowaj sie za skrzynkami gdzie tylko mozesz i sluchaj czy sie zbliza jakis typ. Nie ma co isc na wymiane bo dostaniesz. Ja mam goscia na 31 respektu przy czym umiejetnosc strzelania na maksa. Na strzelaniny na dlugie dystanse uzywam magnuma, a do walki w budynkach shotguna.

 

Teraz niestety mam problem. Gra wiesza sie w dzielnicy "New Jersey" juz w dwóch miejscach, ale tylko w tej dzielni. Cos czuje ze nie ukoncze gry jak nie poradze sobie z tymi zwisami. Ktos tez tak ma moze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udalo sie komus zdobyc "fortece" tagiatellich w little italy? [to jest chyba warehouse, odgrodzony od innych zabudowan barykada samochodow]

za cholere nie moge jej zdobyc - ludziki sie w niej co chwila "odradzaja"...

Mnie się udało, właśnie skończyłem grę. Mój przepis na sukces w zdobywaniu fortec jest następujący:

 

-Najpierw jako broni używasz samochodu. Rozjeżdzasz wszystko co się da. Jak zacznie się palić uciekaj gdzie pieprz rośnie :D Bierz następne autko i działaj dalej. W ten sposób można zlikwidować połowę oponentów, no i respect wzrasta.

 

-Później ostrożnie badaj teren, cały czas miej przeładowaną broń. Broń musi być oczywiście po upgradzie na level3. Używaj szotgana i karabinu. Szyby rozwalaj pistoletem. Zbieraj wszystko co zostawią przeciwnicy.

 

------------------

 

Jak już mówiłem, gra skończona. Na liczniku 29 godzin czyli całkiem sporo. Zostałem Donem Nowego Jorku ale widzę że zostały mi jeszcze jakieś drobne zadania. Gierka z początku wydawała mi się niedopracowanym gniotem, jednak z czasem zmieniłem zdanie. Mafia była lepiej zrobiona, ale w Godfathera grało mi się bardzo przyjemnie i uważam grę za udaną.

 

A tutaj mój krótki filmik, w którym spotykam nieśmiertelngo :D

 

http://s17.yousendit.com/d.aspx?id=01310EDIC7M820KU6Q47VMX8A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze odpowiedzcie jaki sterownik jest potrzebny do gry the godfather a karty geforce 4 mx 440 bo mam glowne postacie kolorowe a cala reszte budynki,inni LUDZIE,samochody napiszcie PLEASE

 

na bialo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michael_21 zjeżdzasz celownikiem nizej ramienia, pojawia sie czerwone kołko i strzelasz. U mnie sie dalo myszka ruszac nawet na automatycznym celowaniu, tyle ze kursor przesuwa sie wolniej jakby.

 

hmmm, qrde u mnie nie mozna myszka poruszac przy automytycznym celownaniu ...lukne ale jeszcze w opcje ,moze tam sie da cos przestawic :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze odpowiedzcie jaki sterownik jest potrzebny do gry the godfather a karty geforce 4 mx 440 bo mam glowne postacie kolorowe a cala reszte budynki,inni LUDZIE,samochody napiszcie PLEASE

 

na bialo

Na tej karcie nic nie zrobisz. Po prostu karta za słaba na tą grę. Choćbyś instalował nie wiem jakie stery nic nie poradzisz. Pozostaje jedynie wymiana karty na nowszą.

 

michael_21 tak jak jest napisane wyżej. Na automatycznym sterowaniu (PPM) musisz poruszać kursorem. Wolniej się kursorem wtedy rusza ale na pewno to jest sposób na tą misję (trening).

Edytowane przez czarnyrycerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytalem wymagania na oficjalnej stronie i mninimalna to GeForce 3

a jak mam wymienic to jaka radzisz za niewysoką cene??

W pliku readme jest napisane:

"NVIDIA GeForce 3 or greater (except GeForce4MX);"

 

W kwestii karty niestety nic Ci nie poradzę bo nie jestem ostatnio w temacie kart graficznych B)

Edytowane przez czarnyrycerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha czarny rycerzu na poczatku postacie mialem niewidzialne i wszystko biale teraz po tych ciutke nowszych sa bohaterowi widoczni oraz ludzie samochody bo na poczatku tylko budynki staly i co o tym myslisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha czarny rycerzu na poczatku postacie mialem niewidzialne i wszystko biale teraz po tych ciutke nowszych sa bohaterowi widoczni oraz ludzie samochody bo na poczatku tylko budynki staly i co o tym myslisz?

Jedyne co mi przychodzi do głowy to ściągnąć i zainstalować najnowsze stery ze strony nvidii (84.21). Jak nie pomoże to naprawdę nie wiem :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zawiodłem sie na zakończeniu :/ ... takie sobie ... banalne, podczas ostatniej misji w której musielismy zrównać z ziemia 4 posiadłosci konkurencji( na dodatek w pojedynke ...n/c) , dobiła mnie schematycznosc ... pierwsza posiadłosc jeszcze ujdzie chociaż wyglądała identycznie jak rezydencja Corleone :/ ( widać programisci poszli na łatwizne ) ... kolejna dosłownie to samo - takie same zachowanie przeciwników ... masakra, idiotyzm ... i tak az do ostaniej 4 ... mozna miec wrażenie jakbyśmy non stop wracali do tego samego miejsca.

Po ostaniej misji, oraz głupim zakończeniu po którym zostajemy DON'em a nasi podwładni odzywaja sie do nas jak do "koleszki" i każą nam wykonywać czarna robote - misje poboczne(brak widocznego autorytetu) .. oceniam gre na (z dwoma)=6/10 ... chociaż do czasu końcówki gry oceniałem na -8/10.

Tryb fabularny skończyłem w 14 godzin :/ --- juz wiecej nie chce wracac do tej gry bo jej schematycznosc ( zdobywanie budynków ) jeszcze mnie zabije

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

i jaki z tego morał?

 

Wróżki wróżące hit źle wywróżyły a rozsądek i cnotliwość została doceniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wydaje mi sie konkurencja dla GTA bo do MAFII raczej nie ma co porownywac. I tutaj nastepuje dziwne dla mnie sprzezenie bo o ile mnie GTA znudzilo po pol godzinie (kazda czesc) tak GF mnie wessal na maxa. Mozliwe, ze jest to spowodowane swietna fabula jaka grzeszy GF na kazda platforme (film, ksiazka, teraz gra). Gra sie broni ta fabula i EA o tym doskonale wiedzialo. Jedyne za co respect do EA to za misje. Sa naprawde ciekawe i mozna na nowo przezyc fabule ojca chrzestnego bez poczucia wtornosci.

Fabula jest opowiedziana jakby zza kulis. Swietnie IMO.

No ale rozwoj postaci, zdobywanie terytoriow to juz typowy GTA i to mi sie nie podoba chociaz w samej akcji jest sporo miodu. Szczegolnie wymuszanie haraczy.

Nie wiem, ciezko narazie ta gra oceniac bo podczas gry nie mozna sie oderwac ale po glebszych przemysleniach wiem, ze nie bede do niej wracal za czesto (jak wlasnie do MAFII). Z tej gry nie bedzie legendy jak z filmu czy ksiazki. I jak chwalilem EA za niektore aspekty gry tak teraz powiem, ze zaluje iz ta gre robila ta firma. Czuje sie jej ciag po kase.

A konsolowosc tej gry to jej porazka !

O sterowaniu glownie mowa (gdzie strafe ?), o wyskakujacych powiadomieniach, o strzalkach, i ikonkach. Kur**, brakuje tylko koleczek, krzyzykow i kwadracikow z pada sony w sterowaniu jak w PES.

boje sie jedynie schematycznosci do samego konca, narazie jej nie odczuwam ale widze, ze wielu tak mialo.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wydaje mi sie konkurencja dla GTA bo do MAFII raczej nie ma co porownywac. I tutaj nastepuje dziwne dla mnie sprzezenie bo o ile mnie GTA znudzilo po pol godzinie (kazda czesc) tak GF mnie wessal na maxa. Mozliwe, ze jest to spowodowane swietna fabula jaka grzeszy GF na kazda platforme (film, ksiazka, teraz gra). Gra sie broni ta fabula i EA o tym doskonale wiedzialo. Jedyne za co respect do EA to za misje. Sa naprawde ciekawe i mozna na nowo przezyc fabule ojca chrzestnego bez poczucia wtornosci.

.................................

....

..

poczekam na Twoja ocene gry gdy skończysz wątek fabularny ;) - miałem podobne odczucia, jednak wszystko sie zmieniło pod koniec ... uświadomiłem sobie jak bardzo fabuła GF jest banalna(jedynie "zahacza" o orginał) i nie ma co porównywać z filem / ksiązka ...

Wymuszanie haraczy jest ciekawe do pewnego momentu ... później wieje nuuuuuda, na dodatek każdy hotel/motel wyglada identycznie, sklepiki - to około 6 rodzajów pokopiowanych po całym mieście, atak na posiadłosci w kazdym wypadku wyglada identycznie ... ten sam schemat. :mur:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...