Skocz do zawartości
Crosis

The Godfather: The Game

Rekomendowane odpowiedzi

a wlasnie jak sie przejmuje ladunek z ciezarowki ? bo blokuje ciezarowke i nie ma czegos takiego jak hijack car

 

a co do sejfow to ja nie rozwalalem przewaznie, bo przewaznie budynki (zwlaszcz pozniej) staralem sie pokojowo przejmowac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę osobę z zainstalowaną polską wersją językową o wklejenie zawartości tego pliku który się znajduje na dysku:

Ojciec chrzestny Gra\text\localetable

 

z góry dzięki

A dla tych co chcą aby gra się szybciej (bez wstępnych trailerów) ładowała do menu mam taki trick. Dodać jakiś znak do końcówki nazwy plików .vp6 w folderze "movies"

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę osobę z zainstalowaną polską wersją językową o wklejenie zawartości tego pliku który się znajduje na dysku:

Ojciec chrzestny Gra\text\localetable

 

z góry dzięki

A dla tych co chcą aby gra się szybciej (bez wstępnych trailerów) ładowała do menu mam taki trick. Dodać jakiś znak do końcówki nazwy plików .vp6 w folderze "movies"

po tym co widze, co jest w tych plikach (i po ich edycji pl | pl | polish zniknelo wiele znakow...) to watpie, by tam mialo byc rozwiazanie problemow ludzi grajacych na zagranicznych wersjach...

 

co do tej porady - sluszna, ale niepelna - nie ma sensu zmieniac nazw wszystkim plikom o tym rozszerzeniu - by znajdowac sie od razu w menu wystarczy zmienic rozszerzenie plikow load i paramount np. na vp60 :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

przeszedlem pare misji i gra ssie, dno.

Jaki masz samochod? Moze Ci ukradne i dam recenzje, ze dno - a moze sie milo zaskocze? Ale wczesniej sprawdze, czy poduszki powietrzne dzialaja uderzajac w jakis murek.

 

Wskazcie mi jedna osobe, ktora wydaje kilkadziesiat zlotych na gre i pisze cos takiego: zainstalowalem, pogralem 10 minut, odisntalowalem. Tak robia tylko zlodzieje.

 

 

po tym co widze, co jest w tych plikach (i po ich edycji pl | pl | polish zniknelo wiele znakow...) to watpie, by tam mialo byc rozwiazanie problemow ludzi grajacych na zagranicznych wersjach...

Jedyna zagraniczna wersja pozbawiona wersji PL to wersja z USA. Cena: $39.99 w roznych sklepach netowych. Ci, ktorzy twierdza, ze maja oryginal od cioci z USA sa albo glupi (bo przeplacaja za drozsza wersje), albo glupi (bo mysla, ze ktos w to uwierzy). Jedno z dwoch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sialala kupilem ta niby gre. Gralem sporo i uwazam ze zostalem okradziony.:) TO marna kopia gta/mafii tylko ze gorzej zrobiona. Sprzedam za 50 zetow chetnej osobie Godfathera. Gra jest do [gluteus maximus]. Schematyczna i nudna. Nie wiem jak komus sie moze to cos podobac. 99 zetow wywalone w bloto. Wolalbym sie za to upic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazcie mi jedna osobe, ktora wydaje kilkadziesiat zlotych na gre i pisze cos takiego: zainstalowalem, pogralem 10 minut, odisntalowalem. Tak robia tylko zlodzieje.

Przejzyj choziaby ostatnie posty w temacie o Toce Race Driver 3. Chłopak ma do sprzedania bo zawiodł sie po krótkim pograniu (w sumie sie nie dziwie). Myślisz że jak ktoś zapłaci za gre x zł to bedzie ona lepsza niż gdyby ją pożyczył od kumpla czy nawet sciagnal z neta? W zyciu nie słyszałem zeby cena gry decydowała o jej jakości. W drugą stronę to jeszcze bym zrozumiał.

IMO jesteś troche przewrażliwiony, w każym kto ma jakiś problem z grą zaraz węszysz złodzieja i pirata. Wyluzuj z takimi postami bo o ile wiem to nikogo tutaj nie obchodzi skad kto ma gre. Producenci też nie są bez winy nie przykładając się i wydajac takie gnioty jak chociażby Driv3r za to robiąc super kampanie raklamową tej gry ze to niby jakieś cudo. Dodatkowo na przykład nie wydają dema aby nie moc sobie sprawdzić co oferuje gra. Użytkownik kupując takiego gniota może się czuć nawet bardziej okradziony niż producenci przez pirata bo oni zarabiaja i tak krocie a 100 zeta za gre dla szarego Polaczka to sporo kasy.

Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sialala

 

to jest temat o grze, a nie o wywodach nt piractwa, zastanawiania czy ten ma to od cioci z usa czy nie, czy ma pirata czy nie, wiec jak masz cos do powiedzienia o grze to to wyraź lub pozostaw swoja opinie dla siebie, a jak nie masz nic do powiedzenia o tej grze to po prostu sie nie udzielaj i tyle i nie wszczynaj klotni nt. piractwa

 

 

a co do gry do dalej nie moge ukrasc ladunku, bo blokuje ciezarowke samochodem, strzelam z shotguna i tommy guna a kierowca nic, probuje tylko przepchac samochod i odjechac i ani mu sie sni wysiadanie, ma to moze wplyw na to ze jestem juz donem of nyc i wszystkie interesy juz przejalem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sialala ma zły dzień... kolejny zły dzień... <b>mam oryginała, dzisiaj kupiłem</b> i nie powiedziałem, że nie mam po Polsku, poprosiłem tylko ludzi którzy mają Polską wersję (podobnie jak ja) żeby wkleili zawartość tego pliku dla porównania. Interesuję się programowaniem i chciałbym rozgryść w czym leży problem.

 

@ Sialala wyluzuj trochę :(

Pojawiłeś się w styczniu i od razu zamieszanie robisz na forum :(

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Przejzyj choziaby ostatnie posty w temacie o Toce Race Driver 3. Chłopak ma do sprzedania bo zawiodł sie po krótkim pograniu (w sumie sie nie dziwie). Myślisz że jak ktoś zapłaci za gre x zł to bedzie ona lepsza niż gdyby ją pożyczył od kumpla czy nawet sciagnal z neta? W zyciu nie słyszałem zeby cena gry decydowała o jej jakości. W drugą stronę to jeszcze bym zrozumiał.

IMO jesteś troche przewrażliwiony, w każym kto ma jakiś problem z grą zaraz węszysz złodzieja i pirata. Wyluzuj z takimi postami bo o ile wiem to nikogo tutaj nie obchodzi skad kto ma gre. Producenci też nie są bez winy nie przykładając się i wydajac takie gnioty jak chociażby Driv3r za to robiąc super kampanie raklamową tej gry ze to niby jakieś cudo. Dodatkowo na przykład nie wydają dema aby nie moc sobie sprawdzić co oferuje gra. Użytkownik kupując takiego gniota może się czuć nawet bardziej okradziony niż producenci przez pirata bo oni zarabiaja i tak krocie a 100 zeta za gre dla szarego Polaczka to sporo kasy.

Zgoda. I od tego miedzy innymi sa fora dyskusyjne, aby moc wyrobic sobie jakas opinie o danej grze przed jej zakupem. Ja mimo ze jestem milosnikiem Ojca Chrzestnego (zarowno w formie papierowej jak i celuloidowej), po tym co tu przeczytalem wiem, ze gry nie kupie. Bo mogloby sie okazac, ze mi sie spodoba, ale rownie dobrze moge sie zawiesc. A ze cenie swoj czas i pieniadze, wiec sobie daruje - moze jak kiedys bedzie na wyprzedazy kupie. Na pewno nie jest to gra z serii "must have" bo za duzo ludzi na nia narzeka. Proste.

 

Pojawiłeś się w styczniu i od razu zamieszanie robisz na forum

A co ma piernik do marchewki?

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodać:

 

Q: Nie mogę odpalić gry, pojawia się logo EA i znika lub Nie mogę wyjść z samochodu. Co się dzieje.

 

A: Posiadasz piracką wersje gry, kup orginał i problem zniknie.

 

Q: Czy jest spolszczenie do gry?

 

A: W Polsce(Europa) gra wyszła w polskiej wersji kinowej (multi-language), spolszczenia do wersji USA nie ma i raczej nie będzie.

 

Q: Jak zmienić wygląd naszego bohatera?

 

A: Włączamy grę, wchodzimy w menu zapisanych gier i wybieramy tą ktora nas interesuje klikamy na Edit/Zmień - klikamy na ostatni przycisk i mamy przed sobą menu Tworzenia postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodać:

 

Q: Nie mogę odpalić gry, pojawia się logo EA i znika lub Nie mogę wyjść z samochodu. Co się dzieje.

 

A: Posiadasz piracką wersje gry, kup orginał i problem zniknie.

Weź czlowieku przestań z tą piracką wersją :mur: :mur:

Sam zapewnie masz takową :mur: :mur:

 

A co do pojawienia się loga EA i zniknięcia to prawdopodobnie brak obługi instrukcji SSE ze strony procesora lub płyty głównej(==>aktualizacja biosu):/

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w tą gre od kilku dni i mam 2 pytania dla graczy, którzy co nie co wiedzą...

 

1. Tutaj było pytanie ale już nie ma ;)

2. Co zrobić żeby dziewczyna do towarzystwa dała d***? :D

Edytowane przez Xanagaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Xanagaz masz od takich rzeczy funkcje "spoiler". Niektórzy nie wiadzą i nie chcą wiedzieć wcześniej tego co napisałeś. Ukryj to.

 

Ad.1. Tak.

Ad.2. Nie da sie.

Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie gra jest swietna ale przez pierwsze 3h to gora a potem idzie sie tylko wyzygac z nudow. Chyba ze komus nie przeszkadza ze wszystko jest schematyczne i niemilosiernie powtarzalne....kopnac w kalndarz moza gdy sie przejmuje 6 taki sam budynek, z takim samym rozstawem przeciwnikow,w tym samym miejscy zawsze stoi sejf, te same drzwi otwarte....jakby nie mieli pomyslow na nowe lokacje.....

A najbardziej mnie smieszy jak ktos tu pisze ze musze miec pirata skoro mi sie nie podoba....bravo chlopacy..znaczy sie jak wydalem kase i gra jest nedzna to na sile mam sie zmuszac zeby grac i starac sie uwierzyc ze nie zmarnowalem kasy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale dokladnie tak jest. Sam kilkukrotnie bylem bardzo zawiedziony gra, a jescze bardziej pieniedzmi ktore przez nia stracilam. Ale pomyslalem ze skoro juz dalem za ta gre tyle kasy to sie jakos zmusze, i gra po krutkim czasie zmuszania sie wciagnela bradzo i bylem z niej jaknajbardziej zadowolony.

Pozatym jak ktos odklada gre po 10 min za ktora zaplacil 99zl to chyba ma na tyle tych pieniedzy ze mu ta stowka zwisa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy tok myślenia - Kupiłem gniota więc mu nie podaruję.

To jest po prostu żałosne .Ja za ch... nie mogę się zmusić żeby w to grać .Wywaliłem stówkę bo dałem się nabrać EAGames.

Następnym razem to ja zrobię ich w bambuko ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Dlaczego w TVP i innych telewizjach pokazuje się kolejne denne filmy z van Damem i Stallonem, a nie ma takich filmów jak Ojciec Chrzestny?

wiesz, jedni lubia filmy gangsterskie, innym seria Rocky bardziej podchodzi... wiec po co glupio pytac ? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie o kupowaniu gniota i sie smuszania tylko o tym ze sa gry ktore staja sie fajne dopiero po pewnym czasie i na poczatku trzeba sie troche "przymusić".

Pozatym nie wiem kto cie niby oszukal, bo nie dosc ze to juz 3 odsłona, ktora duzo sie od poprzednika nie rozni,to dotego moglesc przed zakupem wyprobować demo (bo wlasnie do tego sa dema, zeby mozna bylo sobie wyprobować i ewentualnie potem kupić)

 

Jak kupujesz gre wciemno oczekujac bóg wie czego to juz nie wina EA. Tymbardziej ze wydali jedna z lepszych samochodówek w ostatnim czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozatym nie wiem kto cie niby oszukal, bo nie dosc ze to juz 3 odsłona, ktora duzo sie od poprzednika nie rozni,to dotego moglesc przed zakupem wyprobować demo (bo wlasnie do tego sa dema, zeby mozna bylo sobie wyprobować i ewentualnie potem kupić)

Eee znaczy że był już Godfather 1 i Godfather 2? Coś mi umknęło chyba. A że jest demo to też nie wiedziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź czlowieku przestań z tą piracką wersją :mur: :mur:

Sam zapewnie masz takową :mur: :mur:

 

A co do pojawienia się loga EA i zniknięcia to prawdopodobnie brak obługi instrukcji SSE ze strony procesora lub płyty głównej(==>aktualizacja biosu):/

Pozdro

W większości przypadkach to wina pirata, a co nieco już o tej grze wiem i znam osoby które próbowały aktualizacji biosu/plyty głównej - nie pomaga bo do gry wchodzi ale wyłącza się podczas loadingów.

 

co do tego czy posiadam pirata to tłumaczyć się Tobie nie będe bo mi na tym nie zależy czy Ty mi wierzysz czy nie...

 

Nie ma dema.

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W większości przypadkach to wina pirata, a co nieco już o tej grze wiem i znam osoby które próbowały aktualizacji biosu/plyty głównej - nie pomaga bo do gry wchodzi ale wyłącza się podczas loadingów.

 

co do tego czy posiadam pirata to tłumaczyć się Tobie nie będe bo mi na tym nie zależy czy Ty mi wierzysz czy nie...

 

Nie ma dema.

Sprostowanie

Nie wina pirata tylko pliku exe ..... wiadomo o co chodzi // albo sprzętu

... i nie każe się Tobie tlumaczyć ...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gra staje się monotona, po wykonaniu głównych misij. Cała gra polega na przejęciu wszystich budnynków, które wewnątrz są takie same (jest chyba 5-7 rodzaji wnętrz). Gra jest poprostu stratą kasy i czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...