Skocz do zawartości
Crosis

The Godfather: The Game

Rekomendowane odpowiedzi

To była chyba ostatnia gra, na którą czekam. Powstają coraz gorsze i coraz nudniejsze tyyuły, więc chyba sobie odpuszczę giercowanie na jakiś czas i zajmę się innymi rzeczami. Co do Godfathera, to z pierwszych opinii jasno wynika, że genialnej (przynajmniej dla mnie) Mafii nie przebije. No cóż, jak widać po EA nie ma co się spodziewać ambitnej gry. Mam nadzieję, że pogram sobie u kogoś w Ojca chrzestnego, bo sam raczej w ten tytuł nie zainwestuję. Ciekaw jestem jak gra zostanie oceniona w prasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co chceiliście lepszej gry? sory ale własnie przez takich jak wy, takowe bardzo żadko powstają, bo po co jak i tak zostaną ukradzione i cały nakład firmy przyniesie straty.

 

mafia była grą bardzo fajna, tylko niestety sprzedała się kiepsko. Własnie dzieki wam co już grają .......

 

Sam czekam na tą gre, ale zagram na xboxie 360, bo tam ma być zupełnie inaczej napisana.

 

pc, ps2, xbox mają podobną wersje, xbox 360 ma inną pisaną tylko na niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co chceiliście lepszej gry? sory ale własnie przez takich jak wy, takowe bardzo żadko powstają, bo po co jak i tak zostaną ukradzione i cały nakład firmy przyniesie straty.

 

mafia była grą bardzo fajna, tylko niestety sprzedała się kiepsko. Własnie dzieki wam co już grają .......

 

Sam czekam na tą gre, ale zagram na xboxie 360, bo tam ma być zupełnie inaczej napisana.

 

pc, ps2, xbox mają podobną wersje, xbox 360 ma inną pisaną tylko na niego.

lol

xbox 360 ma inną pisaną tylko na niego.

-chyba w cuda wierzysz ...

BTW

Ty juz sie nie martw o dochody EA, gigant gier komputerowych wydaje taka zabugowana i niedopracowana gre za która życzy sobie 140zł...

nie chce mi sie pisac raz jeszcze, wiec zacytuje swój poprzedni post:

screeny i trailery oczywiscie odpowiednio "spreparowane" na potrzeby kampani reklamowej

 

koleny dowód na to ze EA to firma oszustów, majaca na celu jedynie własne "dobro materialne" ... im chodzi tylko o kase, cała ta kampania miała wzbudzic u graczy duze zainteresowanie, mniej "doświadczeni" gracze kierujac sie "nazwa" zapłaca za gre spodzewajac sie tego co obiecało EA, bo w końcu Godfather to świetny film i ksiazka a wiec pewnie i tez gra

 

ps

EA ma własne forum ? za kilka dni chciałbym poczytać reakcje graczy na temat GF, ciekawe co na to wszystko EA, które przed premiera tak zachwala gre ... (wystarczy poczytać wręcz żałosne(na tle tego co otrzymalismy) wypowiedzi programistów EA w wywiadach )

ps

skąd masz informacje ze Mafia słabo się sprzedała ?? BIG LOL

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Sam czekam na tą gre, ale zagram na xboxie 360, bo tam ma być zupełnie inaczej napisana.

 

pc, ps2, xbox mają podobną wersje, xbox 360 ma inną pisaną tylko na niego.

No to miłego "grania" :lol:

Wiesz tacy jak ja wolą nie marnować czasu na takie gnioty i za tą kase pójść na kilka imprez no ale są tacy jak ty którzy zagrają na Xboxie 360 w nowo napisaną gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tylu dobrych zapowiedziach, po tylu dobrych screenach i filmikach, wyszło coś czego się wogóle nie spodziewałem. Może i gra nie jest zła, nie wiem nie grałem, ale widziałem jak wyglada, no ale spodziewałem się czegoś lepszego graficznie. Dla mnie zawsze na pierwszym miejscu jest fabuła gry a nie jej wygląd, no ale panowie, miało być tak ładnie a jest.... Nawet GTA3 lepiej wyglada... Wymagania wcale nie są duże....

 

No cóż, nie wypowiadam się, myślałem że to będzie hit ale się zawiodłem, może lepiej jest z fabułą ??

 

Pozostaje czekać na Mafia 2 :)

Edytowane przez di_kamilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Uwazam,ze przesadziliscie,podobaja mi sie w grze cos co jest tylko w rpgach,mozliwosc modyfikacji postaci,sterowanie mi sie podoba a grafika nie odrzuca.Jak zwykle trza sprawdzic wszystko samemu,zeby cos oceniac.Driver do tego to maluch do BMW,to moje zdanie,gra nie jest rewelacyjna,ale 7+/10 dam spokojnie.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Tak wiem... dlatego kasuję ten szmelc i wracam do nauki prawa konstytucyjnego która to chyba jest o wiele bardziej pasjonująca a niżeli cały ten GodFather :wink:

Jak mozna skasowac plyte DVD z instrukcja i pudelkiem? :?

Prawo konstytucyjne? To karne juz Cie nie dotyczy, ze mozesz krasc oprogramowanie? Fajny przyszly konstytucjonalista sie szykuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna skasowac plyte DVD z instrukcja i pudelkiem? :?

Prawo konstytucyjne? To karne juz Cie nie dotyczy, ze mozesz krasc oprogramowanie? Fajny przyszly konstytucjonalista sie szykuje...

hehe ladnie to ujales ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna skasowac plyte DVD z instrukcja i pudelkiem? :?

Prawo konstytucyjne? To karne juz Cie nie dotyczy, ze mozesz krasc oprogramowanie? Fajny przyszly konstytucjonalista sie szykuje...

x2 :D lepiej bym tego nie ujął :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdrosc przez was przemawia czy co? Co was obchodzi skad ktos ma gre, skasowac mozna rownie dobrze instalke z dysku. Teraz wyobrazcie sobie swoja mine po odbaleniu takiego szmelcu za ktory zaplaciliscie 150 zl :mur:

 

Prawo konstytucyjne? To karne juz Cie nie dotyczy, ze mozesz krasc oprogramowanie? Fajny przyszly konstytucjonalista sie szykuje...

btw fajna przyszla wrozka sie szykuje Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdrosc przez was przemawia czy co? Co was obchodzi skad ktos ma gre, skasowac mozna rownie dobrze instalke z dysku. Teraz wyobrazcie sobie swoja mine po odbaleniu takiego szmelcu za ktory zaplaciliscie 150 zl :mur:

 

btw fajna przyszla wrozka sie szykuje

a Tobie o co chodzi??? ja tylko stwierdzilem ze sialala ladnie ujal swoja wypowiedz.

 

A zazdroscic komus ze ma jaks gre??? :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje ;) to bylo bardziej do sialala - taka odpowiedz na zaczepke. Imho po tylu super zapowiedziach wiele osob kupi gre w ciemno, a tu bardziej by sie przydal jakis bojkot :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Zazdrosc przez was przemawia czy co? Co was obchodzi skad ktos ma gre, skasowac mozna rownie dobrze instalke z dysku. Teraz wyobrazcie sobie swoja mine po odbaleniu takiego szmelcu za ktory zaplaciliscie 150 zl :mur:

 

btw fajna przyszla wrozka sie szykuje

Co mnie obchodzi skad ktos ma gre? Opowiem Ci:

Kupuje gry oryginalne. Zreszta coraz wiecej osob w Polsce tak robi, za co im chwala. Place za produkt. Mam prawo wymagac. No bo w koncu place, prawda? Jak gra mi sie nie podoba od samego poczatku, to chocby dlatego, ze zaplacilem, gram dalej i moze uda sie dostrzec cos, co przy pierwszym kontakcie umknelo, zostalo niezauwazone, bo grafika nie spelnila mych oczekiwan.

I teraz od strony producenta: wydaje super-hiper gre, ktora kosztowala mnie kupe kasy, za ktora wolam jakas tam kase. Gra sie nie zwraca, bo 90% graczy korzysta z "kopii zapasowych". Wiec zeby odbic sobie ta strate, zaczynam seryjnie wypuszczac buble, wkladajac wiecej kasy w ich promocje, zeby jak najwiecej sprzedac w ciagu pierwszych kilku dni po premierze, zanim rozniosa sie ploty o tym, jaki to bubel. Bo w koncu to sprzedaz uber alles.

A teraz od strony zlodzieja: gram we wszystko co wychodzi, wymagam wiecej niz ten, co placi, bo widzialem wszystko. Jak nie jest kolorowo i od pierwszych minut nie ma akcji to jade po grze na forum i wszedzie gdzie sie da, bo w koncu po godzinie grania wiem o gierce wszystko, fabula sie najmniej liczy, bo kto by mial czas ja zglebiac, skoro na emulu nastepne 3 gry sie pojawily. Wiec do smieci i swe zale wylewam na Forum.

 

Ja sie nie dziwie producentom (takiemu olbrzymowi jak EA juz w ogole), ze wydaja seryjnie buble i jedyne do czego naprawde sie przykladaja to promocja. Bo ktos sie skusi, ktos to kupi, a ze wiekszosc i tak ukradnie, wiec w gre serca nie wkladaja. Wazne, zeby w pierwszych tygodniach sprzedac jak najwiecej. Lepiej wsadzic kase w promocje niz beta-testy, rajt?

 

Tylko ze na tym traca wszyscy. Gracze najbardziej.

 

Wrozka? Podaj mi prosze inne studia niz prawnicze, na ktorych ludzie sie ucza prawa konstytucyjnego.

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wg Ciebie uzasadnienie co do prowadzenia falszywej kampanii reklamowej? Dostajesz kupe w ladnym opakowaniu i jest okej, ale trzeba sie w niej babrac dalej - w koncu zaplaciles. Sytuacja jaka opisujesz tyczy sie tylko polski, gdzie przez piractwo wydawanie gier faktycznie jest srednio oplacalne. Popatrz na fenomen serii deer hunter (chyba dobrze napisalem :lol: ) w stanach. To cos przez spory okres czasu bilo rekordy sprzedazy, wlasnie dzieki kampanii reklamowej. W bardziej uprzemyslownionych krajach ludzie po prostu kupuja gre, zamiast czytac mase recenzji, opinie itp. Zreszta nie wiem po co ten OT moj wczesniejszy post dotyczyl tylko twoich oskarzen i wtykania nosa w nie swoje sprawy.

 

Wrozka? Podaj mi prosze inne studia niz prawnicze, na ktorych ludzie sie ucza prawa konstytucyjnego.

Tutaj chyba troche nie skumales o co chodzi. Bez zadnych podstaw nazwales Interloper'a zlodziejem, nie wiedzac skad ma gre itp. Topic o ile sie nie myle jest do wyrazania swoich opinni o grze a nie zabaw w rutkowskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro będą wypuszczać takie gry w ładnych pudełdach i pięknych recenzjach a w rzeczywistości okaże się to kichą, to takim panom podziękujemy.

 

A EA jest przykładową firmą która liczy tylko na $$$ bo np. co widać w tych fifach ?? Nic, bo to praktycznie wszystko to samo co w poprzednich wersjach...

 

Co to za strategia, jak by zrobili gre wartą świeczki to by napewno mieli więcej sprzedarzy niż takie g****...

 

Pozatym jest dużo ludzi którzy najpierw ściągają grę z internetu żeby zobaczyć czy warto a potem dopiero ją kupują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Co to k... ma byc lekacja WOSU czy jaki kot? Tu sie mowi o BoguTacie a nie o jakichs kampaniach reklamowych :) Co do grafiki to juz wiem,czemu tak kazdy narzeka.Tak sie sklada benki malutkie,ze jak dacie wszystko na auto to macie ladniejsza grafe niz jak dacie wszystko na full (poprostu detali nie ruszajcie,ustawia sie domyslnie 1280 na high) (pewnie nikt tego jeszcze nie odkryl - jak zwykle Hydro jest 1 :D)a sterowanie mi sie podoba bo jest takie arcadowe,takie proste,a guziki to coz - zapewne 99% ludzi gra wsadem i "q" oraz "e" uderza,a ja standardowo na strzeleczkach i wszystkie guziki obok siebie,ctrl,enter shift itd.Podoba mi sie w tej grze zmiana wygladu w postaci,ktora jest na styl tego z Morrowinda,a to,ze wciaga bo fajne misje to inna historia,podobal mi sie wstep jak postrzelili ojca a potem gra synkiem,gra jest fajna,mowie Wam,sa bledy i 150zl to zdecydowanie za duzo na gre,ale gra nie jest taka zla jak mowiliscie,mi sie podoba,jest na dobrym poziomie i lepsza od mafii,ale jest spozniona po mojemu o jakis rok,jednak rok to nie tak zle patrzac na sporo tytulow,jakie sie ostatnio pojawiaja wiec luz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

,ale gra nie jest taka zla jak mowiliscie,mi sie podoba,jest na dobrym poziomie i lepsza od mafii

No ja bym sie tu nie zgodził :P Mafia to był szok nagle bez wielkiego szumu. Mafia rozwalała wszystko w roku 2002. Graficzna orgia i przykucie do kompa kajdankami na całe godziny. A mamy rok 2006 a Godfather nie robi już takiego wrażenia jak Mafia w 2002.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem okazje zagrac w te beznadziejna gre, podobal mnie sie w niej jedynie klimat,mysle ze fabula rowniez zapowiadala sie ciekawie, oraz twarz postaci... ooooj one to sa dopracowane, Don Corleone to prawdziwy Marlon Brando... ale sterowanie ?! porazka, w ustawieniach jest opcja INVERT MOUSE ale nie pomaga! myszą w lewo a gosc biegnie w prawo bez wzgledu na to jak jest w opcjach czy z INVERT MOUSE czy bez... po drugie auta ? auta w grze komputerowej tak wygladaly dobre kilka lat temu ale nie w 2006! poza tym miasto wyglada jakos sztucznie w magii prezentowalo sie o wiele lepiej. no i fizyka rowniez pozostawia wiele do zyczenia. chociaz mimo wszystko mysle ze gdybym poradzil sobie z problemem tej myszy oraz niemoznoscia wysiadania z samochodow to spedzilbym przy niej kilka chwil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Po pierwsze: Domyślam się ,że gierke odpalasz z wisienki i to jest problem ,że mysz tak ci reaguje :D czytałem ,że przez wisienke występują jeszcze inne problemy i że grafika ładniej wygląda jak się ją ustawi na auto detale ,na full detalach podobno gorsza jest.

Grafikach nawet na oficjalnych screenach pozostawia duużo do życzenia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Pozatym jest dużo ludzi którzy najpierw ściągają grę z internetu żeby zobaczyć czy warto a potem dopiero ją kupują...

Chyba sam w to nie wierzysz. Jedyne, co moze sklonic osobe ktora zassala z netu pirata do zakupu oryginalu jest tryb MultiPlayer nie dzialajacy na piracie.

Uwazacie, ze na zachodzie nie ma piractwa? A kto robi te wszystkie cracki, wypuszcza seriale, publikuje No-CDPatche itp?

 

Co do mego "wrozkowania" - stawiam skrzynke wodki, jesli udowodnisz mi, ze facet tej gry nie ukradl, tylko kupil w sklepie. Przede wszystkim napisalby nie "kasuje" tylko jesli juz "sprzedam na Allegro".

 

"Uruchamianie z wisienki" - a myslalem, ze o piratach sie tu nie rozmawia?

Ciekaw jestem ilu "szpecow" wypowiadajacych sie na temat GF czytalo powiesc Puzo i/lub ogladalo filmowa trylogie i dla ilu ta gra to tylko grafika a ilu interesuje to, co bylo najwazniejsze w powiesci i filmach: fabula.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

B) Żeby nie było ja tej gry nie ukradłem

 

Sialala nie każdy gracz jest fanem GFa :wink: Myślisz, że EA robiło by gre za podajże 20 MLN $ tylko dla fanów GFa?

Do fabuły jest książka :wink: A filmy i gry to raczej rozrywka ( chociaż pewnie czytając książke lepiej bym sie bawił niż przy tej grze ). No ale sie pewnie myle i zaraz ktoś mnie tu zjedzie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Uruchamianie z wisienki" - a myslalem, ze o piratach sie tu nie rozmawia?

Nie rozmawia się, a przynajmniej nikogo nie interesuje skąd ktoś ma grę. Jeśli ktoś się nie stosuje do regulaminu, to moderacja ma na takiego delikwenta sposób. Fikoł własnie "wyłapał" 30 dni ZKU.

 

Rozmawiajcie o grze ok? Kogo obchodzi to, że EA robi gry dla kasy? Normalny user wchodzi do tego tematu, bo chce się czegoś o samej grze dowiedzieć. On nie potrzebuje informacji skąd grę zdobyć, że EA nastawiona jest na trzepanie kasy i innych ciach!łach.

 

"Dla fabuły jest książka." :lol: Nie dobijajcie mnie i innych takimi głupimi tekstami. Chociaż z drugiej strony dla wielu liczy się tylko grafika, albo fakt że mozna sobie postrzelać. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam do 24 ( Wtedy chyba jest premiera ? ) No ale nie ważne...

Z Screenów Gry wynika że jednak coś EA chciała nabrać graczy na grafe która pozostawia wiele do życzenia.

Trudno Książka była naprawdę dobra jak każda M.Puza Film Również a gra ? Mafijna fabuła, któż obok takiego tytułu przejdzie obojętnie skoro można się przenieść w ten świat ( cóż z tego że grafa lekko przestarzała) .. Jeśli nie chcecie w to grać to nie nikt nikogo nie zmusza.

Ja wydam to 150 zł bo czekam na ten tytuł z niecierpliwością ... Hydro wypowiada się dość pozytywnie więc czemu nie zaryzykować i nie pograć do końca ? A jak nie to się nie kłócić o to czy EA to shit czy nie bo każdy wie że tak (patrz FIFA itp...) Pozdrawiam fanów Puza i mafijnych klimatów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...