Skocz do zawartości
Crosis

The Godfather: The Game

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli chcesz ja uruchamiac na karcie z podpisu to raczej zapomnij.

Po drugie jezeli mi sie gra nie uruchamia z jakiegos powodu to zasuwam do manuala i czytam co moze byc przyczyna.

Jezeli bys to zrobil to wiedzialbys iz Twoja karta nie spelnia minimalnych wymagan do tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siems a oja spelnia GeForce 4 Mx 440 ??

Wymiataczu

 

Dzieki rycerz ale mam problem nastepny ze sterami bo nie moze zainstalowac bo cos tam cos jakikies testy czy cos takiego

umiecie na to pytanie odpowiedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ma ktoś pomysł?

Mam oryginała kupionego no i zonk!..

Zainstalowałem włączam wszystko lux cacy ale odpala sie w roździałce 1600x1200 a , że mój monit tego nie obługuje to nic nie moge zrobić.

Muzyka gra a ja nic nie widze na ekranie tylko informacje ze monitor nie obsluguje takiej rozdzialki...

Szukalem w folderze z grą jakiegos *.ini gdzie mozna by recznie zmienic rozdzialke ale żywcem nie moglem nic takiego znalesc! :(.

 

PLZ Help! ;( Bede wdziedzny na amen..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Demonek_ W moich dokumentach tam gdzie sa savy z GF masz plik settings.ini. Na samym koncu tego pliku jest domyslna rozdzielczosc. Nie sprawdzalem czy zmienia sie jak sie wyedytuje plik ale mozesz sprobowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy komuś tez pzycina gdy jedzie samochodem ? Bo nie wiem czego to wina, sprzęt z podpisu a gra strasznie ścina jak skręcam autem albo się rozpędzi może to być wina kostki ram bo mam tylko 256? Normalnie w grze mam średnio 30 fps a tym autem spada strasznie i all scina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy komuś tez pzycina gdy jedzie samochodem ? Bo nie wiem czego to wina, sprzęt z podpisu a gra strasznie ścina jak skręcam autem albo się rozpędzi może to być wina kostki ram bo mam tylko 256? Normalnie w grze mam średnio 30 fps a tym autem spada strasznie i all scina

wina ramu przed wszystkim ... 256MB dla winXP ? z czego około 150mb zżera system, jak nie więcej ... a karta g. tez nie najszybsza - nawet to pełny R9600 Pro nie jest, no i te 4 potoki :/

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh skopali tą gierkę... jak by nie to że gra jest na podstawie kultowego filmu to bym jej palcem nie tknął... a szkoda szkoda :( błędów jest strasznie dużo i widać je na kazdym kroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siems a oja spelnia GeForce 4 Mx 440 ??

Wymiataczu

 

Dzieki rycerz ale mam problem nastepny ze sterami bo nie moze zainstalowac bo cos tam cos jakikies testy czy cos takiego

umiecie na to pytanie odpowiedziec

Zapewne chdzi Ci o testy WHQL. Oczywiście olej to :D Chociaż myślę że jednak i tak nic Ci to nie da instalowanie tych sterów bo jednak karta już nie ta.

Choć swoją drogą patrząc na grafę w tej grze to powinna śmigać aż miło na MX4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc wreszcie pograłem sobie godzinkę. :) Gierka bardzo dziwna i nierówna. Pierwsze wrażenie raczej mało korzystne, mając w pamięci rewelacyjną Mafię. Sterowanie bardzo udziwnione i mało intuicyjne. Grafika (szczególnie pojazdów!) raczej słaba. Fizyka jazdy to jakieś nieporozumienie - te samochody śmigają jak głupie, niczym w serii NFS. :lol2: Plusy to bardzo dobre odwzorowanie twarzy, muzyka (oryginalna!) i klimat.

Podsumowując, Godfather przegrywa z kretesem z wiekową już Mafią (prawie 4 lata!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I takie jest również moje zdanie.. kilka plusów (takie tyci kilka), trochę przeciętności, kupa cienizny. Grafika to totalne nieporozumienie, jest po prostu biedna, bolą od niej oczy, na x800gto 520/550 1280 z full wszystko +AAx6 i AFx16 gra lata jak szalona, daje to pewnien pogląd na poziom detali :P

miasto jest ciasnawe, przestrzenie ograniczone, budynki płaskie i bez detali, modele są docczytywane czasem na 20m przed nami,

samochody - komedia, nic wiecej

ludzie - nie jest źle ale i nie jest to nic specjalnego,, poziom z przed 2-3lat imo.

 

Grywalność - jak ktos jest ślepy i juz zacznie grać - lipa ;) samochody- jw. biegaie strzelanie - podobnie

 

GF vs Mafia -> GF zostaje zmiażdżony ;) a niby tyle miedzy nimi czasu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość _ANTEK_

zawiodłem sie.

 

po odpaleniu - niby stajnia EA a jakos wszystko kojarzy mi sie z GTA. Klimat jest, za to wielki plus. Gra jest strasznie "prosta". Samochody to porażka jak "Midnight Outlaw czy cos". Nie da sie w ogóle jeździć! Ogólnie to żałuję, że tą gre ściągałem (od kolegi) i odpaliłem. Taki tytuł zaprzepaścić. MAFIA to była (jest) gra z klimatem.

 

zawiodłem się i nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
W piwnicy kościoła jest agent FBI, tam możesz go przekupić... W Kościele też jest gość handlujący bombami...

Edit

P.S.

Ten kościół koło cmentarza na którym straszyło się dwóch młodziaków którzy pobili laskę... Tam gdzie na końcu gość dostaje łopatą i ląduje w grobie...

W ktorym miescie jest ten kosciol?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piepsza kacapoly co poniektorzy. Gra nie jest taka az zła jak z wypowiedzi tu obecnych wynika. Mi sie podoba i wciągneła mnie całkiem , prawie jak mafija :D. No ale 4 lata temu potrafiono zrobic cos dobrego wiec teraz myslalem ze grafika bedzie na wyzszym poziomie aczkolwiek nie jest az tak zle. Sterowanie mi pasuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej jest zobaczyć mapę i oznaczenie FBI/G-man? :blink:

Z mapy można wiele wyczytać, nawet to gdzie są upgrade'y broni, warehouse'y, domy każdej z rodzin. Nawet pokazane jest gdzie są apteczki, albo gdzie można policjanta dzielnicowego przekupić.

Brakuje tylko informacji gdzie są poszczególne taśmy filmowe (takie paczki z GTA) i sejfy.

 

Grze wiele brakuje do tego, aby można o niej mówić, że jest bardzo dobra.

1. Grafika. O tym już wielu pisało w tym topicu, więc szkoda klawiatury na dalsze krytykowanie tegoż zagadnienia. Jedynie postaci wyglądają ok, reszta jest brzydka. Jednak nie samą grafiką człowiek żyje.

2. Opcje i ich brak. Albo jestem ślepy, albo nie ma możliwości ustawień dźwięku. Sterowanie i grafika - tylko tyle. Po pewnym czasie dźwięk silników samochodów staje się męczący. Muzyka jak najbardziej w porządku - zgodna z realiami Ojca Chrzestnego, czyli taka jaka być powinna.

3. Pojazdy. Dlaczego jest ich tak mało? :blink: Około 10 pojazdów mamy w tej grze. W takiej Mafii było koło 50, o ile mnie pamięć nie myli, natomiast w serii GTA było tych aut powyżej 20-30.

4. Sterowanie pojazdami jest beznadziejne. Równie dobrze mogliby te samochody sobie darować. :? EA nawet nie próbowała tę kwestię dobrze zrobić, przez co mamy samochody poruszające się jak resoraki. Godfather pod tym względem nie rożni się niczym od typowych arcade'ówek, brakuje tylko efektu jak z NFS: Underground w dragu przy pełnej szybkości.

5. Pościgi są beznadziejne. Nie ważne jakim autem jedziesz, przeciwnik i tak cię dogoni. Kolejny patent zapożyczony z serii NFS.

6. Monotonia. Po pewnym czasie staje się nudne zdobywanie terenu (sklepy, hotele itp.), dobrze że są tzw. hit contracts, które stanowią urozmaicenie rozgrywki.

7. Budynki. Szkoda że są one tak bardzo do siebie podobne. Można było więcej nad tym aspektem popracować.

Jeszcze możnaby pisać o wadach. Wybacznie, najzwyczajniej mi się już nie chce pisać o tym.

 

Sterowanie postaci nie jest wcale złe. Wychylanie się zza ścian - to powinno być w każdej grze tego typu.

Dużo sposobów na wykończenie przeciwników. Można skręcić kark, strzelić z Tommy Guna w twarz czy wrzucić do pieca.

 

Godfather niestety jest przykładem na to, że dzisiaj liczy się przede wszystkim kasa. Godfathera kupi masę ludzi, w końcu Ojciec Chrzestny to klasyka. Szkoda tylko, że EA nie przyłożyło się do tej gry. :( Można było zrobić grę kapitalną, taką która zostałaby zapamiętana, do której człowiek chętnie by wracał. Może to moje wymagania co do tego tytułu były zbyt wysokie? Gra jest dobra, ale oczekiwałem czegoś więcej.

 

No nic. Pozostaje mieć teraz tylko nadzieję, że wyjdzie kiedyś Mafia 2 i nie okaże się ona gniotem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Kupiłem sobie wczoraj ta gre i zainstalowalem. I kurde właczam gre jest znaczek ea , potem jakieś napisy i jak ma już sie zaczynać intro to mi do windowsa wywala. i tak caly czasz. mam geforce 4 mx440. Czytalem juz ze na tej karcie grafika nie bardzo. Ale u innych z ta karta przynajmniej sie gra wlacza i pozna pograc. Co mam robić?? piszcie . jbc to moje gg 4588903

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Mam taki problem. Kupiłem sobie wczoraj ta gre i zainstalowalem. I kurde właczam gre jest znaczek ea , potem jakieś napisy i jak ma już sie zaczynać intro to mi do windowsa wywala. i tak caly czasz. mam geforce 4 mx440. Czytalem juz ze na tej karcie grafika nie bardzo. Ale u innych z ta karta przynajmniej sie gra wlacza i pozna pograc. Co mam robić?? piszcie . jbc to moje gg 4588903

Skoro ja kupiles to masz w manualu wyraznie napisane, ze gra nie obsluguje kart z serii MX. Jesli sie myle, to mnie popraw. A tak w ogole, to analfabeta jestes czy cos? Bo na tej samej stronie jest sporo na ten temat, o ktory pytasz. Ignore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sialala,nie mylisz sie:

 

Supported 3D Hardware Accelerated video cards include:

 

Windows XP/2000 Compatibility

 

- ATI All-In-Wonder Radeon 8500

- ATI All-In-Wonder Radeon 9600

- ATI All-In-Wonder Radeon 9600 Pro

- ATI All-In-Wonder Radeon 9600 XT

- ATI All-In-Wonder Radeon 9700 Pro

- ATI All-In-Wonder Radeon 9800 Pro

- ATI Radeon 8500

- ATI Radeon 9000 Pro

- ATI Radeon 9200

- ATI Radeon 9200

- ATI Radeon 9250

- ATI Radeon 9500 Pro

- ATI Radeon 9550XL

- ATI Radeon 9600

- ATI Radeon 9600 Pro

- ATI Radeon 9600 SE

- ATI Radeon 9600 XT

- ATI Radeon 9700 Pro

- ATI Radeon 9800 Pro

- ATI Radeon 9800 Pro

- ATI Radeon 9800 XT

- ATI Radeon X300 SE

- ATI Radeon X600 XT

- ATI Radeon X700 Pro

- ATI Radeon X800 Pro

- ATI Radeon X800 XL

- ATI Radeon X800 XT

- ATI Radeon X850 XT

- ATI Radeon X850 XT Platinum Edition

- ATI Radeon X850 XT Platinum Edition

- Intel® Graphics Media Accelerator 900

- Intel® Graphics Media Accelerator 950

- Nvidia GeForce 6200

- Nvidia GeForce 6200 TurboCache-32

- Nvidia GeForce 6600

- Nvidia GeForce 6600 GT

- Nvidia GeForce 6800 GT

- Nvidia GeForce 6800 GT

- Nvidia GeForce 6800 Ultra

- Nvidia GeForce 6800 Ultra SLI

- Nvidia GeForce FX 5200

- Nvidia GeForce FX 5200 Ultra

- Nvidia GeForce FX 5500

- Nvidia GeForce FX 5600

- Nvidia GeForce FX 5600 Ultra

- Nvidia GeForce FX 5700 Ultra

- Nvidia GeForce FX 5700LE

- Nvidia GeForce FX 5800 Ultra

- Nvidia GeForce FX 5900

- Nvidia GeForce FX 5900 Ultra

- Nvidia GeForce FX 5950 Ultra

- Nvidia GeForce PCX 5300

- Nvidia GeForce PCX 5900

- Nvidia GeForce3

- Nvidia GeForce3 Ti 200

- Nvidia GeForce4 Ti 4200 with AGP8X

- Nvidia GeForce4 Ti 4600

- Nvidia GeForce4 Ti 4800 SE

btw,jak mozna kupowac gre bez sprawdzenia czy komp ja udzwignie? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Jak juz kupiłem ta gre to musze kupic nowa karte graficzna. Niech mi ktoś doradzi jakąś w miare dobra i w rozsądnej cenie rolleyes.gif

Radze poszukać odpowiedzi na to w dziale co kupić, tam jest masa takich tematów. Ile kosztuje ta gra??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...