Skocz do zawartości
Crosis

The Godfather: The Game

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hydro2

gdzies wyczytal ze to art jest? wszedzie jest jako normalny screen

1294619[/snapback]

Jesli to prawda to kupuje X800,ale swoja droga za ladnie mi to wyglada na screena z gry.No nic - czas pokaze :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra,zobaczymy jak to bedzie w dniu premiery,bynajmniej czekam z niecierpliwoscia

1290851[/snapback]

bynajmniej «wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z następującą partykułą nie)»

Głos miał donośny, ale bynajmniej nie przykry.

Z miłością bynajmniej się nie taił.

grrrrrrrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miód i orzeszki ta giera,

mafia1 była hitem, mafia2 będzie hitem (mam taką nadzieję) a to ??

te screeny miażdżą....

 

tylko po co ja czytam te newsy, narazie na swoim sprzęcie to se mogę filmiki pooglądać z tej giery, może cos się wyskrobie przez te ponad pół roku i coś z tego będzie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miód i orzeszki ta giera,

mafia1 była hitem,  mafia2 będzie hitem (mam taką nadzieję) a to ??

te screeny miażdżą....

1295299[/snapback]

no uwzam podobnie, ale poprostu nie chce mi sie wierzyc ze to sa screeny, blizaszy jestem temu ze to art'y

szczegolnie ten gdzie widoczna jest ulica a w tle empire state bulding

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyższy czas na gry z taką grafiką jak na screenach z God Father

a z mapami ogromnymi jak te z GTA3 ViceCity , jak już szaleć to na maxa .

Pewniakiem jest to do zrobienia na kartach klasy X800XL z 256 MB na pokładzie

skoro GTA VC chodził cacy na Radku 8500 w rozdziałce 1024x768 max detale ! !

Przecież obecne karty mają 4x większą wydajność od owego sędziwego Radka

tylko trza mieć chęci i umiejętności no i trochę zapału do pracy.

 

Godnym przykładem dla wszystkich nieudacznych programistów/coderów

piszących giery niech będzie firma CRYTEK

zrobili pierwszą grę i od strzału Hicior

 

ID software robiło i robiło swego D3 i na koniec wielu z nas rozczarowało

oj... coś sie popieprzylo z dobrymi ambitnymi coderami z czasów Amigi 500 ;)

ci to potrafili mile zaskoczyć ,dziś to same dziady i cwaniaki

dodadzą pare bajerów i już piszą ze nowy super silnik :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyższy  czas  na  gry  z taką grafiką  jak  na  screenach z  God Father

a  z  mapami  ogromnymi  jak te  z  GTA3 ViceCity  , jak już szaleć to  na  maxa .

Pewniakiem  jest to do zrobienia  na kartach  klasy  X800XL z 256 MB na pokładzie

skoro  GTA VC  chodził  cacy na  Radku 8500  w rozdziałce  1024x768 max detale ! !

Przecież obecne  karty mają  4x większą  wydajność od  owego  sędziwego  Radka

tylko  trza  mieć chęci i umiejętności  no i trochę  zapału  do  pracy.

 

Godnym przykładem dla wszystkich nieudacznych  programistów/coderów

piszących giery  niech  będzie  firma  CRYTEK 

zrobili  pierwszą grę i  od  strzału  Hicior

 

ID software  robiło  i robiło swego  D3  i  na koniec  wielu z nas  rozczarowało

oj... coś sie popieprzylo z  dobrymi  ambitnymi  coderami z czasów  Amigi 500  ;)

ci to potrafili  mile  zaskoczyć ,dziś to same  dziady i cwaniaki

dodadzą pare  bajerów  i już piszą ze nowy  super  silnik  :[

1295661[/snapback]

 

taa...crytek? ale mi hicior...bezmózga rąbanka :lol: silnik niedopracowany i to ma byc hicior?...doom3 miał zaskoczyć ale nie zaskoczyl, co wiecej niektorych nawet rozczarował....wg mnie jak juz to godnym przykładem może być Silnik HL2, który ma małe wymagania (na radku 9550 podkręconym chodzi w 1024x768 w HIGH!!) graficzka piękna....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no uwzam podobnie, ale poprostu nie chce mi sie wierzyc ze to sa screeny, blizaszy jestem temu ze to art'y

szczegolnie ten gdzie widoczna jest ulica a w tle empire state bulding

1295307[/snapback]

te screeny to SA arty... zerknijcie na main site'a gry... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzesiu

 

Idź ty lepiej jutro rano do szkoły i nie pierd...l mi tu że Crytek to nędzny silnik

Bo jak byś był troche bardziej oczytany to byś tłumanie wiedział

że na wielu poważnych sajtach ów silnik dostał najlepsze oceny

piszę tu o silniku CRYTEKA nie o grze FAR CRY ,

która też plasuje sie w czołówce ,jeśli nie w pierwszej trójce

A to że tobie i większosći chodzi płynniej HL-2 to inna sprawa.....

jak bysmiał w FAR CRY Ultra detale 1280x1024 70 fps to byś inaczej gadał

a tak oceniasz według swojego sprzęta i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa...crytek? ale mi hicior...bezmózga rąbanka  :lol:

1295716[/snapback]

a hl2 to co jest ?gra logiczna?? tez rąbanka na calego, z tym ze do przeciwnikow sie strzela jak do kaczek :lol: :lol: :lol: :lol: W hl1 byli przeciwnicy inteligentniejsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ARGH, TO NIE SA SCREENY.

W adresie obrazka jest napisane ze to arty, po drugie od kiedy wy ogladacie zapowiedzi gier? Na takim poziomie nigdy nie daja screenow tylko arty, pamietam jak w starej gazetce o grach byla zapowiedz Max Payne'a i arty z gry, a pod jednym na ktorym widac tylko model Max'a trzymajacego deagla podpis: "gra bedzie miala fotorealistyczna grafike, widac nawet napisy na broniach" :? . Po pierwszym spojrzeniu na obrazek zawsze widac czy to art, czy screen...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ur8an

Sarkazm ???

pewniakiem wiesz o co chodzi

 

FPP = First Person Perespective -gra z widokiem z perespektywy "oczu" bohatera

FPS = First Person Shooter - jw. z tym że typowa strzelanka

Edytowane przez magx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera gry The Godfather ma sie odbyć 15 listopada 2005r. Tak wyczytałem. Ale jak to zwykle jest premiera sie odwlecze :( ALe mimo wszystko badzmy dobrej mysli :)

Przy okazji http://www.thegodfathermafia.prv.pl/ - jest to NIeoficjalny Polski serwis stworzony przeze mnie o tej właśnie grze. Zapraszam. Uwaga chciałem powiedzieć że serwis dopiero co ruszył wiec nie jest jeszcze bardzo super. Ale mimo wszystko zapraszam. Znajdziecie tu różne informacje dotyczące The godfather

Uwaga !!! Informacje bedzie coraz więcej z każdym dniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na screen to czarno widze,ze moja karta sobie poradzi z ta gra a posiadacze GF4ti - panowie - zapomnijcie.Po mojemu to dorownywuje silnikowi U3

1289697[/snapback]

A po mojemu to ten silnik nie dorównuje nawet w procencie do Unreal Engine 3.

 

hydro2 ten screen ktory zapodal virus to artwork.

Gra ma wykorzystywac spokojnie dx8.1 i jak zwykle kilka nieistotnch efektow dx9.0

Wskakuj na strone producenta.

1290595[/snapback]

Nieistotny to są twoje wypowiedzi i jak masz pisać takie debilne texty to lepiej zachowaj je dla siebie.

dx9 ma niesamowite możliwości w porównaniu do dx8 którego era zakończyła się wraz z wyjściem FarCraya. Który jest wyznacznikiem nowego standardu graficznego w grach.

 

A odnośnie gry to moim zdaniem The Godfather: The Game nie będzie tak wyglądał jak na tych screenach ponieważ można to wydedukował po tym że wychodzi na PS2 który by po prostu nie pociągnął takiej grafy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierealny gdyby nie swieta to byl sobie pojechal po Tobie bo zawsze mnie wkurzales. Wejdz na strone producenta i poczytaj, a jezeli nie znasz ang. to ci pomoge.

Pozdrawiam nawzajem, tylko sie nie udlaw Wielkanocnym jajem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierealny gdyby nie swieta to byl sobie pojechal po Tobie bo zawsze mnie wkurzales. Wejdz na strone producenta i poczytaj, a jezeli nie znasz ang. to ci pomoge.

Pozdrawiam nawzajem, tylko sie nie udlaw Wielkanocnym jajem.

1352559[/snapback]

 

 

Proszę bardzo i napisz mi po co mi strona producenta bo nie wiem o co ci chodzi :lol: .

Możesz jeszcze napisać jakie to są te nieistotne efekty dx9.

A co do gierki oby jej nie spaprali tak jak Driv3ra 3 i Dooma 3 który jest dla mnie wyznacznikiem jak nie powinna wyglądac gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Panowie,po co te klotnie.Dajcie sobie reke i idzcie razem na piwko soczek,kompot czy co tam :) a jesli chodzi o ta gre,to moga ja spieprzyc i juz spieprzyli.Bo popelnili najwiekszy blad.Podali date premiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Mechlik wiesz dkaczego?? Bo ją przesuna.Jeszcze sie nie zdazylo by dotrzymali premiery jakiej kolwiek gry zgodnie z umowa,a jej przesuniecie wcale nie poprawilo w tych grach niedopracowan.No powiedz,ze tak nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się , chyba większość gier których premiery przesówano

okazała się gorsza niż oczekiwała większosć graczy , o ile pamiętam

FAR CRY wyszedł na czas i zabił konkurencje , HL-2 odkładano rok czasu i co sie okazało ,ano liniowa gra z porypaną fabułą , Doom3 klaustrofobiczna liniowa

gra dla wielu mniej grywalna niż swego czasu Doom-Doom2 śmieszne że na owe czasy w Doom2 były większe przestrzenie niż w trzecim doomie :/

widać brakło im czasu na dodanie obszerniejszych map które można by było przechodzić na kilka sposobów

 

Oby Screeny z tego linku : http://www.members.lycos.co.uk/ravrafcio/index.php

okazały się zrzutami z wersji X-Box czy PS2 ,oby na PC zrobili textury w wyższych rozdziałkach i bardziej złożone modele inaczej kolejna klapa

tak jak z BiA żywcem zrobiona konwersja z konsoli :/

Edytowane przez magx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Na oficjalnej stronie gry The Godfather pojawiły sie screeny z Xboxa." magx2k odpowiedz na twoje pytanie.

 

Gierka wygląda pod względem graficznym żałośnie ciekawe jak będzie z grywalnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sLiM JiM

ale wy [ciach!] jeszcze sie 1000 razy screeny zmienia po jednym skrinie wnioskujecie jaka gra bedzie miala grafike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ostatnio widzialeś w TVP film ze Stallone'm?!

Bo ja dawno.

 

A swoją drogą, uważam, że seria Rambo już też jest klasyką. Osobiście lubię się rozerwać przy tym...

 

 

1289208[/snapback]

 

granatem ? :rolleyes: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o ta gre,to moga ja spieprzyc i juz spieprzyli.Bo popelnili najwiekszy blad.Podali date premiery

1352679[/snapback]

A co powiesz na temat Morrowinda? Premiera tej gry była wielokrotnie przesuwana, a mimo to gra jest znakomita. Prosiłbym o nie pisanie takich bzdur, że podanie daty premiery oznacza jednoczesne spieprzenie gry. Czy Half-Life 2 też jest spieprzony? Z tego co wiem to premiera była wielokrotnie przesuwana, a gra oceniana jest przez userów z forum jako bardzo dobra.

 

Ja czekam z niecierpliwościa na Godfathera i nie obchodzi mnie jak to wygląda na X-boksie, Ps2 itp. Czekam aż gra pojawi się na pcta i wtedy będę mógł ją ocenić. Może będzie to hit, może gniot - z czasem zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...