Skocz do zawartości
Crosis

The Godfather: The Game

Rekomendowane odpowiedzi

grę można zapisywać jedynie w kryjówkach podobnie jak w gta, lecz gdy wykonujesz misje z głównego wątku to masz checkpointy, z tego co pamietam to jest tam regulacja kontrastu i jasnosci, ale osobiscie polecam program gamma.exe (kilka kb) i rozjasnia wszystko jak chcesz i kiedy chcesz oczywiscie wciskasz odpowiednie przyciski do zciemniania/rozjasniania + do defaulta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że można tworzyć własne profile, aby stworzyć nowy profil wchodzisz w new game, i tyle, wejdziesz dwa razy i dwa razy stworzysz profil i już można grac

Pozdro

to fajnie brat nie będzie mi się wpieprzał w moją rozgrywkę ;]

Jeszcze jedno: jak byście byli teraz na moim miejscu to byście kupili grę?

jak wiecie że nie jest za bardzo dopracowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś fanem Mafii, filmów czy książki to grę wypadałoby mieć w swojej kolekcji, jeżeli chcesz zagrać, w polską wersje a piractwo tępisz to też kup

 

ja grę kupiłem (~99 zł tesco) i nie żałuje ;) chociarz jest za krótka, przechodzę już po raz 2

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie cen za ta gre to:

W media kosztuje 139zł i nigdy nie bylo taniej ,

a w Tesco to tej gry jeszcze nawet nie mieli , takze jezeli ktos pisze o jakis promocjach w tych sklepach to jest zwykla plotka.

Na allegro mozna kupic za 100zł nowke zafoliowana.

Ja swoja kupilem za 80 ale angielska wersja jezykowa.

Mowa o rynku warszawskim

 

i to tyle

pozdro

Edytowane przez Flinston

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Markt w Krakowie w tamtym tyg. było po 94 zł !!! ale w innych miastach ludzie też pisali że kupili po 99, 94 więc może w Wawie nie mieliście takiej ceny albo promocji juz nie ma

 

a w tesco promocja była do 30.04 teraz wlasnie patrze na ich strone i wyszla nowa gazetka, gra kosztowala (ofc polska wersja jezykowa) 99 zl mam gdzies nawet rachunek (kupowalem 25.04)

 

EDIT 20:50:

 

pewnie dzisiaj sprawdzałeś oferte tesco bo w wiekszych miastach tesco ma ta sama gazetke widocznie promocja byla tylko do 30.04 - najlepiej przejsc sie i zobaczyc czy cena dalej jest 99 czy juz drozej

 

UPDATE NR#2:

 

HEHE, no i jednak proma dalej trwa bo gazetki sa 2 (wielkanocna i zwykla) i jest to promocja w wiekszych miastach w Warszawie rowniez!!!jezeli sprawdzales w sklepie samym i gry tej juz nie ma to pewnie sie im asortyment skonczyl

 

Dołączona grafika

 

 

do 15.04

 

 

pozdrawiam ;)

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w media w KRK cena jest juz 129zł niestety:/ ale jak kolega mowi w tesco jeszcze 31 marca była po 99zł i kupiłem i jestem zadowolony tylko troche za krotka ta gierka :D

 

Mam nadzieje ze zrobia podobna promocje na tr:legend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto wie jak sie wysiada z auta (sorry za moj lame style) ?

panowie to druga sprawa dlaczego ta gra tak zacina?

sempron 2800+ s.754

r9800pro by msi

2x 512MB hynix d43-BT

?

Edytowane przez _oC_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dobra. Fajnie sie w to gra pod warunkiem, ze sie ma pada, na klawiaturze i myszy niestety ciezko bylo cokolwiek ogarnac. Wielki plus tej gry, to male wymagania sprzetowe, a co do grafiki - jakos staram sie nie wpatrywac w szczegly i nie wyszukuje niedorobek. Z cala pewnoscia nie jest to klapa na calej lini. A co do ceny, to faktycznie jest wysoka w empiku w Krakowie kosztuje z 129 zlotych, ale pierwsze osoby dostana darmowo pudelko w klimacie gry - wg mnie zbedny duperel (z cala pewnoscia wliczony w koszt).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nic nie ściana na szczęście ale wkurzają mnie auta pojawiające sie znikąd. Mało ciekawych misji, i niby jest metro w mieście, tzn tory sa a pociagu nigdzie nie widać :D

 

Wielki potenciał tak czy inaczej został zmarnowany. Jedyna rzecz do której nie mogę sie doczepic do muzyka -cud miód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze faktycznie trzeba bedzie kupic porzadnego pada bo coraz wiecej gierc jest konsolowa.

Sterowanie nadal uwazam w tej grze za koszmarne (po 10 h grania w nia).

Zanim sie polapie w srodku akcji co wyciagnac, jak zajsc kolesia od tylu w czasie walki, itp. to juz nie zyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem gre.

Zajelo mi to ~12h (ktoś sie pytal pare stron wczesniej ile przechodzi sie gre).

Na początku gra wydawała mi się totalnym dnem, ale po 2h godzinkach zmienilem zdanie.

Grafika to nie wszystko, liczy sie klimat, a ta gra napewno ma go :)

Nie jest to Mafia1, ale pograć sobie mozna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem gre.

Zajelo mi to ~12h (ktoś sie pytal pare stron wczesniej ile przechodzi sie gre).

Na początku gra wydawała mi się totalnym dnem, ale po 2h godzinkach zmienilem zdanie.

Grafika to nie wszystko, liczy sie klimat, a ta gra napewno ma go :)

Nie jest to Mafia1, ale pograć sobie mozna

12 h ? i już wszystko przeszedłes ?!

Jesteś Don OF NYC ??

Bo mi zajęła 24h i prawie jestem Don of NYC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gre mozna przejsc podobno w 9h nie wysilajac sie.

Wczoraj np. gralem 2h i gdy zasiadalem mialem 12%.

Gdy odszedlem od kompa bylo prawie 40% z tego wzgledu, ze postanowilem robic tylko misje z fabuly (czyli glowny watek bez zdobywania respect, warehouse, wojen z gangami, itp.).

gdy postanowimy sie bawic w poboczne misje to pewnie rozgrywka moze sie przedluzyc 4x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Skoro mówicie że główny wątek jest taki krótki to sie zastanawiam czy kupić tę grę, może poczekam aż stanieje ;] Czy po skończeniu głównej fabuły można grać dalej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro mówicie że główny wątek jest taki krótki to sie zastanawiam czy kupić tę grę, może poczekam aż stanieje ;] Czy po skończeniu głównej fabuły można grać dalej??

Oczywiscie. Zdobywasz wszystko czego jeszcze nie zdobyles. Mozna tak zrobic wsio na 100%.

Tutaj nastepuje absurd bo stajac sie Donem nadal odpalasz swojemu szefowi (ciekawe kto jest ponad Donem :P) dzialke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Tutaj nastepuje absurd bo stajac sie Donem nadal odpalasz swojemu szefowi (ciekawe kto jest ponad Donem icon_razz.gif) dzialke.

No chyba za dużo realizmu byśmy chcieli ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 h ? i już wszystko przeszedłes ?!

Jesteś Don OF NYC ??

Bo mi zajęła 24h i prawie jestem Don of NYC

Moze troche wiecej. Pozniej zobacze w saveie ile dokladnie:)

Szkoda tylko, ze jak zostanie sie Donem NYC to nie ma juz zadnych misji itd...

Poprostu chodzi sie po miescie i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze troche wiecej. Pozniej zobacze w saveie ile dokladnie:)

Szkoda tylko, ze jak zostanie sie Donem NYC to nie ma juz zadnych misji itd...

Poprostu chodzi sie po miescie i tyle

Ja sobie zostawiłem troche misji dodatkowych, teraz zdobede wszystkie budynki ( chyba 3 mi zostały) i zaczne misje przechodzić [Hit contrackt] :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. poszukuje spolszczenia do angielskiej wersji, ktoś jest w stanie mi pomoć? HiS coś pisał że wystarczy 'mała edycja pliku' z tym że nic z tego nie rozumiem :wink: ktoś mogłby mnie pokierować ew rzucić odpowiednimi linkami?

 

pozdrawiam gorrrrąco :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. poszukuje spolszczenia do angielskiej wersji, ktoś jest w stanie mi pomoć? HiS coś pisał że wystarczy 'mała edycja pliku' z tym że nic z tego nie rozumiem :wink: ktoś mogłby mnie pokierować ew rzucić odpowiednimi linkami?

 

pozdrawiam gorrrrąco :P

ejjj a w sumie to po co Ci spolszczenie

przecież w sklepach jest od razu wersja polska (kinowa)

tzn że masz pirata ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...