Skocz do zawartości
Crosis

The Godfather: The Game

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz wywolac klotnie? Po co prowokujesz?

Good Father? Ja zawsze myslalem ze God ;]

Moze demon nam jeszcze to przetlumaczy.

"Spoko Ojciec", "Dobry tata"?

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz wywolac klotnie? Po co prowokujesz?

Good Father? Ja zawsze myslalem ze God ;]

@demon92

lol GoodFather :lol:

 

co za poliglota z demon'a

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS: Pisze sie Good Father a nie God Father.

PS2: Czy wiadomo coś na temat GF 2 albo MAFI 2???

PS3: PC jest lepsze, bo można łatwo celować w grach FPP i innych a na konsolach trzeba sie męczyć, gry na konsole są łatwiejsze ponieważ trudniej sie celuje.

Po pierwsze pisze się Godfather, a sam tytuł gry jak i filmu brzmi The Godfather.

Po drugie pisze się mafii.

Po trzecie to brak słów. Jedno słowo mi przychodzi do głowy po przeczytaniu PS3 - bełkot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra macie racje, sorry za tamto sprwdziłem w necie i rzeczywiście pisze sie GOD FATHER ale moja pomyłka nie wynika z głupoty tylko z miejsca w którym sprawdzałem.

 

Napisałem PS3 ponieważ nieraz widziałem jak goście na innych forach pisali tak

PS

PS2

PS3

 

PS3: PC jest lepsze, bo można łatwo celować w grach FPP i innych a na konsolach trzeba sie męczyć, gry na konsole są łatwiejsze ponieważ trudniej sie celuje.

 

 

Po pierwsze gratuluje "fanboyostwa" A po drugie wytłumacz mi ostatnią część zdania. "Gry są łatwiejsze ponieważ trudniej się celuje". Hmmmmmmmmm cieeeekawe rozumowanie

Chodzi mi oto że na konsoli grasz padem i tam się celuje trudniej niż na PC myszką, dlatego uważam że poziom przeciwników jest niższy.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra macie racje, sorry za tamto sprwdziłem w necie i rzeczywiście pisze sie GOD FATHER ale moja pomyłka nie wynika z głupoty tylko z miejsca w którym sprawdzałem.

 

Napisałem PS3 ponieważ nieraz widziałem jak goście na innych forach pisali tak

PS

PS2

PS3

Chodzi mi oto że na konsoli grasz padem i tam się celuje trudniej niż na PC myszką, dlatego uważam że poziom przeciwników jest niższy.

Hmmm ja nadal uważam, że to wynika z głupoty. Nie wiem gdzie sprawdzałeś, ale nawet NA LOGIKĘ (Boże toz wystarczy zobaczyc pudełko od gry, na www.filmweb o filmie Godfather etc) nie pasuje tu Good :?

 

Co do poziomu przeciwników to wiesz są takie opcje jak EASY,MEDIUM,HARD i tam wybierasz poziomy. Więc gadanie o niższości konsoli -> PC jest o kant d... . Zapewne nie masz konsoli pisząc takie bzdety :?

 

A żeby juz nie było tak OT. Dziś skończyłem Call Of Juarez i chciałem dokończyć Godfathera, ale jakoś nie moge :? No nie wiem nadal nie mogę się zmusić tak nudna to gra :? Chyba odpale Lego Star Wars :P hieheiehi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GodFather (jako tytuł) - Bóg/Ojciec chodzi o połączenie tych słów, ojciec rodziny mafijnej jako osoba wszechmocna, osoba której jedno zdanie oznacza śmierć lub życie, dlatego God.

Odnośnie Ps.3 Na konsoli jest Autocelowanie.

 

Ps. Zejdźcie już z chłopaka, każdy zagląda w topiki kiedy widzi nowe posty oczekując Newsów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GodFather (jako tytuł) - Bóg/Ojciec chodzi o połączenie tych słów, ojciec rodziny mafijnej jako osoba wszechmocna, osoba której jedno zdanie oznacza śmierć lub życie, dlatego God.

:blink: :mur:

Godfather to po prostu ojciec chrzestny. Wystarczy spojrzeć do słownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem że chodzi o GodFather jako tytuł, nikt mnie angielskiego uczyć nie musi już.

To w takim razie moim zdaniem nadali tytuł Godfather, ponieważ ojciec chrzestny jest jakby opiekunem wybieranym dla małego dziecka. Tak samo w filmie. Opiekun Rodziny mafijnej.

 

A rozbijanie wyrazu Godfather na części i teorie że "god" się wzieło od osoby wszechmocnej etc. jest troche chyba przesadą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponownie zaczalem grac w ta gre. Przyznam, ze jest naprawde dobra gdyby (co wiele razy powtarzalem) nie to sterowanie.

 

Edit.

Podszedlem do gry nieco inaczej niz za pierwszym razem. Zrobilem tak samo jak w przypadku MAFII czyli obok wykonywania misji wzialem sie za zwiedzanie miast. I powiem, ze sa naprawde rozlegle i swietnie sie oglada to co graficy nam przygotowali.

 

Mam jedno pytanie. W ktorym z bankow bylo 50.000 gotowki bo juz zapomnialem, a te ktore odwiedzam swieca niemal pustkami (5000 lub max 9000).

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"The Godfather: The Don's Edition" to specjalne wydanie znanej już gry, które tym razem trafi na konsole PS 3. "The Don’s Edition" zawierać będzie oficjalny dodatek The Corleone Expansion Pack, poszerzający grę Ojciec chrzestny m.in. o nowe misje. Premiera gry pod koniec marca 2007 r.

 

Heh może i gra nie zbyt dopracowana ale jako fan Ojca Chrzestnego he to będzie trzeba kupić wreście konsolke he..

PS: Czyli wersja na Xbox 360 to ta sama co na PC ? i pewnie na XoO już nie wyjdzie ta lepsza wersja eh ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kupiłem grę ale wpienia mnie to, że muszę wkładać płytę DVD do napędu za każdym razem jak chcę zagrać, jest na to jakiś sposób?

 

tutaj fotka pokazuje, że kupiłem (wraz z C&C z wirtusa) żeby nie było że pirat:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kupiłem grę ale wpienia mnie to, że muszę wkładać płytę DVD do napędu za każdym razem jak chcę zagrać, jest na to jakiś sposób?

tutaj fotka pokazuje, że kupiłem (wraz z C&C z wirtusa) żeby nie było że pirat:

Spoko, nie musisz się tłumaczyć i udowadniać, że masz oryginała bo każdy chce aby jego napęd służył mu jak najdłużej i aby było wygodniej. Niestety jednak każdy musi się liczyć z regulaminem tego forum i zasadą, że nie można pisać o krakach i dawać info jak je zdobyć. Szukaj, a znajdziesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem, nie znam sie, ale czy obraz płyty nie pomoże w tym wypadku?

 

Racja nie znasz się.

 

 

AAF to że masz oryginał to masz raczej prawo ściągnąć cracka by nie wkładać płytki do napędu. Zresztą ja sam tak robie z niektórymi grami jak np Prince Of Persia:Piaski czasu. A głównie po to by nie jechać tak płyty.Jak chcesz to Ci podeślę linka do samego cracka na PW.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej bo mam taki problem kupiłem sobie gre w zeszłym roku i zainstalowałem wszystko dobrze ale nie grałem za dużo bo mi sie troche cięła a teraz chcę ją zainstalować to mi sie wyświetla że nie mam direct x 9 ;/ a mam na 100% i nie wiem czemu tak? ma ktoś jakiś pomysł? tylko nie odpisujecie żebym sprawdził czy go mam bo gram właśnie w crysisa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...