Skocz do zawartości
Crosis

The Godfather: The Game

Rekomendowane odpowiedzi

no nie... jak klikam na download to przenosi mnie na lycos a po chwili znowu na twoja strone wiec jak.... :lol:

1353890[/snapback]

Przepraszam bardzo za problemy techniczne ale nie moge sie z tym uporac. ehh jakie to denerwujące. Mam nadzieje że teraz będzie działać. Tylko wejdzcie na ta strone za pomoca tego linka : http://www.members.lycos.co.uk/ravrafcio/index.php

Jeszcze raz sorki.

A i bardzo bym prosił napiszcie czy teraz linki do trailerów działają czy nie... plissss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

A co powiesz na temat Morrowinda? Premiera tej gry była wielokrotnie przesuwana, a mimo to gra jest znakomita (...)

Czy Half-Life 2 też jest spieprzony? Z tego co wiem to premiera była wielokrotnie przesuwana, a gra oceniana jest przez userów z forum jako bardzo dobra.

To sa wyjatki.O Hlu wspomnialem a Morrowind z tego co wiem,nie byl przesuwany tak dloogo jak wiekszosc gier,na ktore ostatnio czekalismy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo za problemy techniczne ale nie moge sie z tym uporac. ehh jakie to denerwujące. Mam nadzieje że teraz będzie działać.  Tylko wejdzcie na ta strone za pomoca tego linka : 1353907[/snapback]

hmmm no nie do konca... znowu przenosi sporotem na strone :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie wiem w końcu działaja wam te linki czy nie ?! <marzyciel>

 

hmm chciałbym sie spytać czy wiecie kim sa poniższe postacie.

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Jeżeli wiecie kto jest kim prosiłbym o imie i nazwisko oraz może krótki opis

Bede bardzo wdzięczny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze amógłbyś jeszcze raz go zmieniłem kolejnośc obrazków jak je poprawiałem... sorki :-|

ALe chyba jeżeli dobrze zrozumiałem to według nowej kolejności wygląda to tak:

Sonny Corleone

Don Corleone

Tom Hagen

Dobrze myśle czy sie pomyliłem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha a czy ktoś wie na pewno jak kto sie nazywa ?

Oraz mógłby mi napisać krótkie opisy do tych bohaterów.

MOglibyście także powklejać tutaj zdjecia innych bohaterów gry - imiona , nazwiska oraz krótkie opisy do postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ra-v

Tak jak pisal Falcon

Od lewej to

Tom Hagen - przybrany syn Don Vito Corleone. Jego osobisty prawnik, ktory staje sie Consigneri (nie wiem jak sie pisze, wiem jak sie czyta :P ).

 

Don Vito z Corleone - Ojciec Chrzestny. W "Ojcu Chrzstnym 2" jest pokazane skad ma to nazwisko, jak sie dostal do Ameryki i jak sie zaczela jego kariera.

 

Santino "Sonny" Corleone - najstarszy syn Don Vito`a

 

Tych, ktorych jeszcze nie widac na screenach, a na pewno beda skoro fabula bedzie sie opierac na filmie to:

 

Michael Corleone - najmlodszy syn Vito`a, ktory na koniec cz. I przejmuje role swojego ojca.

 

Fredo Corleone - kolejny syn Vito`a. Totalna ciapa, nieudacznik. Taka czarna owca w rodzinie. Nic nie potrafi i jest delikatnie mowiac odsuwany od najwazniejszych rodzinnych interesow.

 

Jeszcze z najblizszych dla rodziny Corleone sa:

 

Pete Clemenza - w cz.II dowiadujemy sie, ze to on zapoczatkowal niezgodne z prawem zycie Don Vito`a

 

Connie - corka Don Vito`a - na poczatku pierwszej czesci widzimy jej slub.

 

Key Adams - dziewczyna/zona Michaela Corleone.

 

Glowy innych rodzin mafijnych to:

 

Emilio Barzini - on stal za smiercia Sonnego i postrzeleniem Don Vito`a

Carlo Rizzi

Virgil Sollozzo, ktory pracowal dla rodziny Tatalgia.

 

Na pewno kilu wazniejszych zapomnialem ale to sa raczej najbardziej znane postaci z Godfathera

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wlasnie ;) Jego mialem na mysli. Kurcze, mam nadzieje ze tworcy nie "zajada" tak dobrej histori jaka mialem przyjemnosc czytac u Puzo - szkoda by bylo. Po trailerkach, wyglada calkiem zachecajaco. Chociaz Driv3r tez tak ladnie wygladal ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu będzie w cholere czekania i nadzieji a pote m kubeł zimnej wody na głowe ;/ przy obecnym trędzie gra wyjdzie najwcześniej wiosną 2006 i do tego pełna bugów :/

 

 

# Update

Czy kolega od tych Niby Trailerów nie nabija sobie wizyt na swojej stronie ????

jeśli to okaże się faktem to będzie chyba BANNNan

 

Weź nie graj w chu ... i zapodaj inne linki do tych trailerów

 

 

Swoją drogą wypada pogratulować fajnej strony

Edytowane przez magx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki wam wszystkim :)

szczególnie tobie Kaeres :wink:

Niedługo stworze taka krótka notke na mojej stronce na temat tych postaci :)

Co do trailerów to są według mnie warte obejrzenia, gra bedzie chyba naprawde świetna ... (mam nadzieje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu będzie  w  cholere czekania i nadzieji  a pote m  kubeł zimnej wody na głowe  ;/  przy obecnym  trędzie  gra wyjdzie  najwcześniej  wiosną 2006 i do tego  pełna  bugów  :/

# Update

Czy kolega  od  tych  Niby  Trailerów  nie nabija sobie  wizyt na swojej stronie ????

jeśli to okaże się  faktem to  będzie  chyba  BANNNan

 

Weź nie graj w chu ...  i zapodaj  inne linki do tych trailerów

Swoją drogą  wypada  pogratulować fajnej strony

1356947[/snapback]

Ciekawe jak mam podać inne linki skoro ja te trailery od brata wziąłem :blink: a w internecie po długim szukaniu znalazłem tylko 2 trailery i oba niezbyt ciekawe...

A chyba zależy nam na tym żeby trailery były dobre prawda :rolleyes:

A i dziekuje za komplement...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ra-v

 

To proste ,skoro ty i paru szczęśliwców ma dostęp do tych plików

to aby pomóc reszcie wrzuc / zrób ich kopie na innym normalnym serverze

a będziemy ci wdzięczni ,

na Firmowej stronie są niby jakieś trailery ale tylko pierniczą aktorzy z filmu i jeden gostek chyba z Teamu produkującego grę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co mam umieszczać to na innym serwerze skoro możecie sobie to ściągnąć z tego serwera :-| przy okazji macie ładną stronke kilka skreenów forum no i troche info na temat tej gry :wink:

 

Znacie może inne serwisy takie jak moja strona ?! Oczywiście oprócz strony oficjalnej tej gry.

 

na serwisie o The Godfather

http://www.members.lycos.co.uk/ravrafcio/index.php

pojawiły sie nowe screeny....

i niedługo pjawi sie ich jeszcze więcej :D

dlatego warto ta stronke odwiedzać :)

Edytowane przez ra-v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu będzie  w  cholere czekania i nadzieji  a pote m  kubeł zimnej wody na głowe  ;/  przy obecnym  trędzie  gra wyjdzie  najwcześniej  wiosną 2006 i do tego  pełna  bugów  :/

# Update

Czy kolega  od  tych  Niby  Trailerów  nie nabija sobie  wizyt na swojej stronie ????

jeśli to okaże się  faktem to  będzie  chyba  BANNNan

 

Weź nie graj w chu ...  i zapodaj  inne linki do tych trailerów

Swoją drogą  wypada  pogratulować fajnej strony

1356947[/snapback]

tez mialem problem z tymi trailerami. kolega nie napomknal, ze trzeba samodzielnie skopiowac link ze strony, na ktoora cie przenosi i tylko zmieniac numerki traileroow np:

 

http://members.lycos.co.uk/ravrafcio/uploa...ad/trailer4.rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...