Skocz do zawartości
Crosis

The Godfather: The Game

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MaRuH

no ten filmik mi sie podoba grafa jakas taka lepsza, ogólnie tak sobie myśle ze gierka bedzie wypas( a jeszcze parenascie postow dalej mowilem ze gniot), w koncu bedzie w co grać

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graficznie ta gra jest bardzo slaba , sterowanie jest jeszcze gorsze , walki sa jakies dziwne za szybkie i strasznie nie realistyczne jakby ktos nie wiedzial pisze o wersji na pc , modele postaci sa wykonane dobrze czego nie moge powiedziec o reszcie , mafia ma lepsza grafike i fizyke niz to , autami steruje sie jak mydlem po lodowisku , sterowanie jest po prostu beznadziejne bez pada nie mozna zmieniac tempa postaci ani nawet chodu , na klawiaturze jest tylko bieg i sprint , jest tez chod nie zauwazylem go za pierwszym razem w opcjach

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no szkoda że jeszcze gra nie pojawiła się na PC nawet w Ameryce a tu kolega już grał :lol:

Gratulacje. :mur:

 

Ps.

Poza tym nie wierze żeby mogli spieprzyć to AŻ TAK !

Mam nadzieje że prawdą to nie jest !

Edytowane przez ra-v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graficznie ta gra jest bardzo slaba , sterowanie jest jeszcze gorsze , walki sa jakies dziwne za szybkie i strasznie nie realistyczne jakby ktos nie wiedzial pisze o wersji na pc , modele postaci sa wykonane dobrze czego nie moge powiedziec o reszcie , mafia ma lepsza grafike i fizyke niz to , autami steruje sie jak mydlem po lodowisku , sterowanie jest po prostu beznadziejne bez pada nie mozna zmieniac tempa postaci ani nawet chodu , na klawiaturze jest tylko bieg i sprint , jest tez chod nie zauwazylem go za pierwszym razem w opcjach

 

Chyba grałes ale w wersje na .... a nie na PC i to na dodatek w wersje pir.....No chyba ze wychaczyłes wersje Beta (w ktorej sporo sie zmieniło w wersji Finalnej) Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graficznie ta gra jest bardzo slaba , sterowanie jest jeszcze gorsze , walki sa jakies dziwne za szybkie i strasznie nie realistyczne jakby ktos nie wiedzial pisze o wersji na pc , modele postaci sa wykonane dobrze czego nie moge powiedziec o reszcie , mafia ma lepsza grafike i fizyke niz to , autami steruje sie jak mydlem po lodowisku , sterowanie jest po prostu beznadziejne bez pada nie mozna zmieniac tempa postaci ani nawet chodu , na klawiaturze jest tylko bieg i sprint , jest tez chod nie zauwazylem go za pierwszym razem w opcjach

lol, szkoda gadać ... jak ja nie znoszę takich n00bków jak ty ... :mur: .... w wersję final przed premiera mogło zagrać tylko kilkadziesiąt osób( odpowiednio dobranych przez EA ) które obowiazuje klauzula poufności.

a ty ... trudno powiedziec czy masz przynajmniej 13 lat :rolleyes:

to co napisałes wyczytałes pewnie(napewno) z wstepnych testów wczesnej wersji BETA i udajesz kozaka

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to właśnie wyszła ?!?!

Cholera ja nie wiem

Jest dokładnie napisane że 21 to premiera w ameryce a 24 w Polsce a tu piszecie że wszyła.

Matko kochana

może na jakąś platforme ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

na platworme zwaną personal computer.... ale więcej nie chce gadać, bo nie spieszy mi sie do bana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol, szkoda gadać ... jak ja nie znoszę takich n00bków jak ty ... :mur: .... w wersję final przed premiera mogło zagrać tylko kilkadziesiąt osób( odpowiednio dobranych przez EA ) które obowiazuje klauzula poufności.

a ty ... trudno powiedziec czy masz przynajmniej 13 lat :rolleyes:

to co napisałes wyczytałes pewnie(napewno) z wstepnych testów wczesnej wersji BETA i udajesz kozaka

 

kogo ty nazywasz n00bem panie 1337 , juz raz ci utarlem nosa wtedy chodzilo o to samo , dzisiaj sie to samo powtarza , hehe , powiedzial bym ci cos ale niechce dostac bana

 

2025279[/snapback]

Zobaczymy, dla mnie z filmików i screenów straszy grafą sprzed 10 lat, zobaczymy. Gra własnie wyszła.

 

gra wyszla cztery i pol godziny temu a nawet jeszcze wiecej , niechce mi sie sprawdzac :P

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra chyba juz jest.

 

BTW tek9 dostal bana czy co ? Bo mam nieodparte wrazenie ze tripsta to wlasnie on o_O

dostalem bana nawet nie wiem za co , tzn najpierw dostalem bana za odpowiedz w stosunku do ath , na 14 dni ktore juz minely , a nadal nie moge sie zalogowac na konto , sam jestem ciekaw dlaczego mnie zbanowali :) , wyslalem pytanie do admina wkrotce moze uzyskam odp

 

@gregor , odpalilem to na voodoo 1 :)

 

gdzie zakupiłes grę ?

u wujka juareza za 29.99 :) , w sklepach jeszcze nie ma , z tego co wiem to oblivion jest juz w sklepach ale nie moga go sprzedawac

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

nie no spokojnie Panowie, bo szkoda topicu, ale rav zastanów sie troszke nad sobą, zobacz na kalendarz któego dzisiaj jest, kiedy jest oficjalna pramiera i skompiluj to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, ale jak mi tu nagle pisze że już grał, to ja sie wolałem spytać ;]

Dobra a weź nam jeszcze tripsta opisz jakieś misje i dokładnie jakies rzeczy o których jeszcze nie słyszeliśmy

 

PS. Miejmy nadzieje że nie trafiła do niego wersja finalna bo jak tak to gra może być kichą

Ale bądzmy dobrej myśli....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty chcesz od mojej głowy

lepiej sie patrz na swoją bo nie wiem czy coś tam jest.

daruj sobie, kompromitujesz się w nie pierwszym temacie na forum, zarzucasz tek-owi kłamstwo choć nie masz zielonego pojęcia czy gra wyszła czy nie, żałosne

 

tek -> powiedz mi jak z optymalizacją, czy brzydka grafika idzie w parze z niskimi wymaganiami, czy wręcz przeciwnie?

jedyne co może uratować tą grę to fabuła z tego co widzę, oby była dobra...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daruj sobie, kompromitujesz się w nie pierwszym temacie na forum, zarzucasz tek-owi kłamstwo choć nie masz zielonego pojęcia czy gra wyszła czy nie, żałosne

 

tek -> powiedz mi jak z optymalizacją, czy brzydka grafika idzie w parze z niskimi wymaganiami, czy wręcz przeciwnie?

jedyne co może uratować tą grę to fabuła z tego co widzę, oby była dobra...

chodzi jak burza moze nie az tak szybko bo jest frame limiter do 30 fps , ale jest dobrze zoptymalizowane nie masz sie o co martwic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi jak burza moze nie az tak szybko bo jest frame limiter do 30 fps , ale jest dobrze zoptymalizowane nie masz sie o co martwic :)

ciekawi mnie jaki masz komputer .... gra w porównaiu z oficjalnymi screeanmi wyglada jak bys odpalił na GF4Ti ... lub na czymś podobnym

 

kogo ty nazywasz n00bem panie 1337 , juz raz ci utarlem nosa wtedy chodzilo o to samo , dzisiaj sie to samo powtarza , hehe , powiedzial bym ci cos ale niechce dostac bana

a po drugie chyba masz rozdwojenie jaźni bo z toba jeszcze nigdy nie gadałem, tek...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...