Skocz do zawartości
inc0gnit0

Studenckie Mieszkanie

Rekomendowane odpowiedzi

I co to jest? jakbys zobaczyl moj byly pokoj w akademyku to to co pokazelas jest przy nim tak saterylne jak sala operacyjna prawie :P Niestety fotki ma kolega z ktorym mam sredni kontakt - a tak wogole to nie ma sie czym chwalic !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie jest tak tragicznie Norma. Da sie żyć. tylko paienek raczej na mieszkanko byście niewyrwali ;]

Edytowane przez S!nY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha no ladnie, ale podobnie wygladaly nasze pokoje po dwudniowej wycieczce z grupa ze studiow :D jedna wielka impreza od przyjazdu ok. godz. 13 do odjazdu nastepnego ranka :D o 4 w nocy koles otwieral nam sklep (jakas wiocha sklep na parterze domku, koles musial otworzyc bo dobijalismy sie chyba z 10 minut, no i to byl jedyny sposob zeby nas przegonic) a rano wlasciciel osrodka zaganial nas do sprzatania, a poniewz nie bylismy w stanie zrobilismy wielka sciepe i zaplacilismy za sprzatanie i za wyrwane drzwi :D tak sie bawia studenci :D (ale rym w p...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak PORZĄDNY BAŁAGAN :D :] ... ale mi sie antyteza pyknęła .... czy coś tam ... z polskiego mam dopa wiec wybaczcie :>

Nie no za rok bede mieszkal tak samo... ale jakos balagan nigdy mi nie przeszkadzal przy kompie mam kilka talerzy sprzed 2-3 dni ... ale mama narazie dba zeby dalo sie do mojego pokoju wejsc ;) w akademiku bedzie pewnie gorzej :]. Apropo zdjec - najbardziej podoba mi sie Kibelek i te rolki po zuzytym papierze.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to powod do chwalenia sie <_< <_< <_< nie wyobrazam sobie mieszkac w takim syfie (choc idealnego porzadku w domu tez nie mam), ale to juz przegiecie...jesli chciales zablysnac "zyciem studenckim" to chyba nie tedy droga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te rolki poprostu miażdżą, chyba kilka lat tam nie było sprzątane, albo ktoś używa 0.1 rolki na jeden raz, albo mieszkacie tam w 20

 

mam nadzieję że też mnie to będzie czekać bo ze starymi to tu zaraz wykituje, a szczególnie z tym porządkiem u mnie w pokoju :/

 

ale bym nie dał tak swojego pokoju przerobić w "chlew", sry za określeni ;)

 

może się jeszcze nie znam na takim życiu, ale tu jest chyba lekka przesada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

współczuje i nie wiem czym sie chwalicie chyba tylko wam współczuć. Jeszcze sie chwalic eksmisja, i basami. Sam mieszkam sam i nie wyobrażam sobie wizyty policji czy coś takiego mozecie mnie zjechac ale dla mnie to mieszkanie i wyglada jak mieszkanie człowieka pierwotnego , który sra gdzie popadnie i robi pod siebie.

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka tam eksmisja po prostu facet wlasiciel po powrocie z zagraniacy nie mial gdzie mieszkac a policja wpadla bo ... muza byla za glosno ;) to byla opnia naszej wspanialej sasiadki :D jak mozna nie wyobrazac sobie wizyty policji widac malo imprezowy z Ciebie czlowiek, nikt w mieszkaniu nie robil pod siebie wiekszosc czasu spedzalo sie z kompem reszta sie nie liczyla ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry, ale ja bym sie nie chwalil, gdbym z mieszkania, ktore w dodatku wynajmuj, zrobil doslowie chlew. Chociaz nie, nowoczesne chlewki sa czysciejsze... Wy sie w ogole myjecie ? bo ja zastanawialbym sie, ktore mydlo jest na tyle czyste, zeb mozna sie bylo nim umyc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

feluś popieram ! ludzie!!!!!!!!!!!

przeciez to jest gorsze od SLUMSOW !!!!! wypadalo by sprzatnac ! ehh... zal slow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raany, a ja myslalem ze tylko u mnie talerze tydzien stoją... ;) Niezły syf... Przypomina mi sie nasza szkolna wycieczka na Litwei ostatnia noc kiedy walnalem takeigo kloca ze kibel sie zatkal, a moj kumpel chcial go przetkac swoim... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG.....

no ja rozumiem że można mieć delikatny bałagan, sam taki mam ale bez przesady.....

 

Ja osobiście nie wytrzymam długo jak utykam i widzę jakieś szpeje, talerze itp.....

 

No i mi jakoś wstyd jak przyjdzie koleżanka albo ktoś na poziomie....

 

ale pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...