Skocz do zawartości
rapra

Fajne Wyniki Podkrecania Pamieci

Rekomendowane odpowiedzi

Przejdą coś więcej niż superpi? :roll:

1551133[/snapback]

Oj tego już nie wiem... Ale chodziło wam chyba o SuperPI? Na razie nie mam czasu na Gold Memory albo Memtest ale zdam wam relacje jak je porządnie przetestuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wynik to pewnie nic wielkiego no ale powiem wszystko jest w sigu. Puściłem na synchro, bo na asynchro wywalało błedy i nizej moim zdaniem nie ma co schodzić synchronicznie. A w Everescie z testowani ramu takie cośmi wyszło odczyt: 2083MB/s

zapis:813MB/s

czas oczekiwania pamięci :113,5 ns

 

Oceńcie sami eksperci :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm wystawiles swoja wyobraznie chociaz raz na probe podajac ten wynik ??

 

Sam ocen..

 

 

Nowe dane z placu boju

 

9x300 2,5-3-3-6-1T i ostrzej alphy

 

Dołączona grafika

 

PS wyni na tym samym rozdupconym systemie z wszystkimi programami ktore tutaj sa widoczne w tle.

Edytowane przez wampir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Tomwer spróbuj zrobić takie taktowanie pamieći przy wyższym mnożniku, cieakawi mnie czy dasz rade 9x300 div180 czyli 270 na mem bo na niskim taktowaniu CPU to też moge memki ponad 270 pogadniać ale jak zacznie cisnąć zegar to sie zaczynaja schody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

310mhz 2,5-3-4-8-1T prime :-)

 

+ jeszcze

 

 

300mhz 2,5-3-4-8-1T Dual

memki testowane już 2,5-3-4-6-1T GB bez błędów.

 

Nie miałm czasu bawić się z alphami zbytnio....

 

Gdzieś koło przyszłego tygodnia, jeżeli się nie sprzedadzą do tej pory, pobawie się znów.

Wtedy dodam jeszcze ładny wyniczek z winbondów . . :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przykatowałem moje memki i udało mi sie wycisnać to co na obrazku, na 272Mhz juz nie jest w stanie przejsc Pi na próbce 8M jednak napiecie jest masakrycznie wysokie.

 

1559761[/snapback]

A tak płakałeś "dajcie mi lepsze memki..." :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nadal płacze, popatrz na wynik zaba26, mój procek tez tyle ciągnie ale pamieci juz nie, musze dać div150 i przez to moge zapomnieć o dobrym miejscu w rankingu, brakuje mi dosłownie tyci tyci i nic nie moge na to poradzić, a ttuaj liczy sie każdy MHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nadal płacze, popatrz na wynik zaba26, mój procek tez tyle ciągnie ale pamieci juz nie, musze dać div150 i przez to moge zapomnieć o dobrym miejscu w rankingu, brakuje mi dosłownie tyci tyci i nic nie moge na to poradzić, a ttuaj liczy sie każdy MHz

1559816[/snapback]

 

No ja juz przy tym wyniku musialem dac napiecie dla pamieci 3,8v, ale jakos przeszlo superpi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekki Ot ale co to jest 1T (nie wiem mozę pamieci w dualu) :-P

I u mnie nic nie pisze w cpu-z ZAKŁADKA MEMORY trc i DRAMM idle timer tu pusto a u niektóych pisze. Wyprowadźcie mnie z błedu.

 

 

Ostatnio kreciłem swojego procka idzie od 144 i nawet wyzęj ale w prime wywala błąd na 3 teście przy FSB 144, i jak daje wyzęj fsb 147 to przy pierwszym, coś mi się wydaje że proc by poszedł wyzęj, no ale (chłodzeni lepsze musi być bo boxowy wiatrak przy 143 ma 46 stopni otwarta obudowa)

 

I tu mam pytanie mozę to wina pamieci ustawaiłem je nawet na 3.4.4.7 ale to nie zdało sukcesów, puszczam pamięci synchronicznie. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nadal płacze, popatrz na wynik zaba26, mój procek tez tyle ciągnie ale pamieci juz nie, musze dać div150 i przez to moge zapomnieć o dobrym miejscu w rankingu, brakuje mi dosłownie tyci tyci i nic nie moge na to poradzić, a ttuaj liczy sie każdy MHz

1559816[/snapback]

 

możesz powiedzieć o co chodzi z twoim podpisem (shit przy DFI) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, u mnie w okolicy jest takie zagęszczenie proców z s939 ze moge niemal przebierać i grymasić od kogo by coś porzyczyć i sprawdzic :D

 

Najbiższy A64 20km ode mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...