Skocz do zawartości
rapra

Fajne Wyniki Podkrecania Pamieci

Rekomendowane odpowiedzi

Gość majkel84

heheheee, nigdy wam nie dogodzi <lol>

ty lepiej powiedz jak latają te twoje nowe KHX 3500

 

na screenie widać 267 ale to tylko 1M - a jak na codzień ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dejot & yotomeczek:

VDimm 3,5v

Alpchy 2-2-5-2-7-12-2-2-1-1 (reszta jak zwykle)

 

@Ricci:

Tak jak ktoś już wspomniał identyczna para OCZ jaką już mam ;)

 

@dszywala:

Powoli to był mój pierwszy kontakt z nimi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty lepiej powiedz jak latają te twoje nowe KHX 3500

 

na screenie widać 267 ale to tylko 1M - a jak na codzień ?

 

ten screen tp chyba 512 mushkin i 512 hyperx 3200A yotomeczka ale pewny nie jestem :)

to chyba te same

1963985[/snapback]

To sa te CH5 z allegro ??:)

Masakra , szlag mnie trafia bo chcialem je kupic ale jak zobaczylem oznaczenia to zwatpilem....

Pewności nie ma nigdy, ale myrddin coś mówił że to jednak BH-5

 

 

@dszywala:

Powoli to był mój pierwszy kontakt z nimi ;)

heh wiem wiem ;)

 

kupiłeś je od kolesia o nicku Gotti ?

 

Edit:

 

@Mardok

 

Gotti z forum pcp i chyba tweaka też, miał dwa komplety OCZ'ów na BH-5 na sprzedaż, jedne to pc3500 drugie 3200

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wynika na pozyczonych pamieciach a te khxy to jeszcze do mnie nie doszly... jak dojda to zobaczymy czy ch czy bh :D

jakby by byly jak ta para na ktorej wynik robilem to srałbym ze szczęścia :lol:

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehee - ty znasz tego gościa co do niego brałem te memy???

bez rewelacji zdecydowanie... albo ja znowu mam coś z biosem i musze walnąć serie flashy albo są to bh5 które reagują źlę na duże napięcia albo są orydynarnie zakatowane :( mam takie bh6 które robi 250@3,1 o jak tylko dać trochę więcej prądu na nie to zaczyna sypać błędami - podejrzewam, że to wina przekręconego/przegrzanego PCB... :(

nic - jeszcze z nimi nie skończyłem tylko że początki mnie tak wk..wiły że muszę trochę ochłonąć i podejść do nich systematycznie bez emocji...

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

 

Wpadly mi w rece kolejne memki na UTT-BH5 - TeamGroup Xtreem 2x512MB PC4000, ktore to testuje na XS. Nawet udalo sie cos porzadnego z nich wycisnac ;) Mialem zamiar przetlumaczyc ten test i wstawic tutaj do dzialu Pamieci RAM ("2x512 Mb - Testy Pamięci"), ale na razie nie mam sily :lol: Pomyslalem sobie, ze wrzuce je zatem tutaj, jako ze wuniki naleza do "fajnych".

 

Team Xtreem 2x512MB PC4000 UTT-BH5 OCing Report --> Two sets tested!!!

 

Narka :)

Edytowane przez bachus_anonym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no bardzo ładnie :)

moja wiara w TEAM'a jest bezgranicznie ślepa :lol:

to tutaj zadam ci parę pytań, bo na XS coś napiszę i znowu się będą kolesie pytać - co on k.w.a chciał przez to powiedzieć??? :blink: :lol:

- od jakich mhz musiałeś przejść na trfc=13 ?

- grzebałeś coś przy DS/DDS ?

- i na jakim biosie robiłeś testy ? /bo u mnie na biosach (powiedzmy) optymalizowanych pod bh5/utt mam niższe max_mhz niż na tych z -3/

 

przymierzam się do tych pamięci albo do tych "tanich" ocz gx xtc pc3200 - wybór ciężki bo różnica w cenie sporawa, ale sie jeszcze nie zdecydowałem.

 

bachus może ty wiesz co jest grane z tymi kośćmi "new bh-5" - zauważyłem że część producentów od jakiegoś czasu nie używa już sformułowania "UTT" tylko właśnie "new bh-5", a na temat new bh-5 gdzieś wyczytałem że w odróżnieniu od utt jest robione w procesie produkcyjnym 0,175 czyli de facto w takim jak stare bh-6... nie wiem czy to złośliwy zespół błędów w informacjach jakich dostarczył mi net, czy rzeczywiście coś w tym jest. podejrzewam, że głównym prosem byłaby mniejsza padalność pamięci w porównaniu do UTT.

możesz napisać co o tym myślisz?? spotkałeś się z czymś takim czy ja się zbytnio podajrałem :lol:

*myślę że gdyby to była prawda to na XS już by o tym było głośno, więc to ja raczej żyję w złudzeniu niż jest to faktycznie prawda... niech mnie ktoś wreszcie trzśnie w twarz! :lol:

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No misiek bardzo fajne memki nawet bardzo, bardzo ;) 1G co lata ze SPI32M na 270MHz i nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba ;]

Jak byś czytał w moich testach. :lol2:

Dołączona grafika

 

@bachus_anonym

Dogoniłem do Twoich G.Skill'i.Nowe memki bardzo fajne. :lol:

Edytowane przez Ricci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wybacz nie mam czasu czytać all co się na tłiku pokazało ;) No ale przyznaję że tysz masz urocze memki ;) Ja póki co siedzę od tak sobie na 4x256 choć to się prawie w ogóle kręcić nie chce ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wybacz nie mam czasu czytać all co się na tłiku pokazało ;) No ale przyznaję że tysz masz urocze memki ;) Ja póki co siedzę od tak sobie na 4x256 choć to się prawie w ogóle kręcić nie chce ;p

Test był opublikowany już po Twojej wypowiedzi,chodziło mi bardziej o to.że wcześniej wypowiedziałeś wartości które akurat te memki zrobiły. :lol: Edytowane przez Ricci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od jakich mhz musiałeś przejść na trfc=13 ?

circa, powyzej 265MHz... zarowno dla tych Team Xtreem jak i dwoch zestawow Gskill GH, jakie wczesniej sobie testowalem

grzebałeś coś przy DS/DDS ?

wszytkie testy robione na AUTO/AUTO. Ale "wzmocnienie" do 8/3 poprawilo deczko wyniki z 4 DIMM'ami - okolo 5MHz

i na jakim biosie robiłeś testy ? /bo u mnie na biosach (powiedzmy) optymalizowanych pod bh5/utt mam niższe max_mhz niż na tych z -3/?

WSZYSTKIE pamieci ktore ostatnio testowalem (wlacznie z 2GB i UTT-BH5) byly pod 623-3. Jest to tez na screenach, okno Everest ;)

 

"Nowe BH-5" i "UTT-BH5" to raczej to samo. BH-5, BH-6 czy UTT-BH5 jest robione w procesie 0.175. CH-5 i UTT-CH5 to 0.130. Moze po prstu marketingwcy doszli do wniosku, ze UTT za bardzo sie moze ludziom kojarzyc z potencjalnym szybszym padaniem pamieci (np. UTT-CH5), nie wiem. Ale napewno nie ma czegos takiego jak "nowy design BH5". Nowa produkcja, owszem.

 

No misiek bardzo fajne memki nawet bardzo, bardzo ;) 1G co lata ze SPI32M na 270MHz i nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba ;]

Powiem Ci, ze wydaje mi sie iz UTT-BH5 powinno spokojnie robic +260Mhz... Nie powinno byc trudno je znalezc. Popatrz na GSkille Ricciego ;)

Dogoniłem do Twoich G.Skill'i.Nowe memki bardzo fajne. :lol:

Ladnie... Ale przegonie Ciebie tymi Team'ami :P Atakuje 274Mhz :lol: Szkoda tylko, ze trzeba je bedzie oddac do wlasciciela...

 

Aktualizacja: Jeszcze nawet lepiej, z "mala pomoca" ;)

Dołączona grafika

Edytowane przez bachus_anonym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totalny odjazd,to jest coś koło wyrównany WR ?czy się mylę,w każdym razie duże gratsy. :lol:

Hehe... Aha! OPB tez ma 277Mhz, ale ptaszki cwierkaja, ze jeszcze jeden Taiwanczyk ma memki zdolne do 277-280MHz :) Poki co, scigam OPB (znowu, jak przed rokien z 2x256MB TCCD :lol:) i na razie deczko przegrywam :(

 

Dołączona grafika

vs

Dołączona grafika

 

ah, dzieki Ricci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Aha! OPB tez ma 277Mhz, ale ptaszki cwierkaja, ze jeszcze jeden Taiwanczyk ma memki zdolne do 277-280MHz :) Poki co, scigam OPB (znowu, jak przed rokien z 2x256MB TCCD :lol:) i na razie deczko przegrywam :(

 

...

 

ah, dzieki Ricci :)

 

Szkoda że dzięki AMD nie wpłynie to na żadne rekordy :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że dzięki AMD nie wpłynie to na żadne rekordy :mur:

No szkoda... Przy 360x10 nie ma k**** dzielnika CPU/13, a o 400x9 div140 to mozna tylko marzyc :( W przeciwnym razie, czlek pojechalby jeszcze z kilka sekund po 16M... Jak to mowia, "life" :lol:

 

Aktualizacja: Dla formalnosci, strzelilem jeszcze 16M @ 332x10=3320Mhz DDR552 5-2-2-2.0-1T - calkiem niezly czas ;)

Dołączona grafika

Edytowane przez bachus_anonym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny wynik i to nap Vcore(super !) ... na połówkowym mnożniku jest dzielnik 13 np takie coś:

9,5x378=3591MHz div150/276MHz 2,0-2-2-5 1T może pójdzie... :D

Edytowane przez Ricci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ten pierwszy (OPB),może czyta tweak.pl( :lol2: ) i na wszelki wypadek się poprawił.A swoją drogą to memki ma odlotowe i to jakaś świeza seria na niskim Vdimm pomyka. :wink:

Edit

Sorka z tym Vdimm to przesadziłem jest normalane(3,7V)pomyliłem z 3,39V.

Edytowane przez Ricci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ten pierwszy (OPB),może czyta tweak.pl( :lol2: ) i na wszelki wypadek się poprawił.A swoją drogą to memki ma odlotowe i to jakaś świeza seria na niskim Vdimm pomyka. :wink:

 

grunt to zajeb... marketing

przebrane ramki i sprzedaż rusza lawinowo tu 283MHz tam 275 .... każdy by chciał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...