Skocz do zawartości
RaKLeZ

6600gt Oc

Rekomendowane odpowiedzi

ale melepety z was ...

zna sie swoja granice na codzien .. i zna sie swoj max przy doodaktowych srodkach (extreme) ..

a nie jakies sranie w banie ...

no dobra . . ale nie gadajmy juz o pupci maryni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nowy wynik 3dmark 2005 to żadna rewelacja: 4325 pkt przy taktowniu 588/1305. Brakuje mi jeszcze 800 pkt aby być w czołówce :angry:

Ale popatrzcie na wynik CPU i porównajcie ze swoimi osiągnięciami:

 

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1548778

 

porównuj - bez żadnego tweakowania

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom witajcie po dlugiej przerwie w tym dziale:) hehe no i niedlugo moze powroe do zabawy dzisaj wgralem nowy biosik do grafy jak jzu mozna zobaczyc po opisie mam jzu od jakiegos czasu venice na pokladzie! wiec moze nie beda to jakies super recordy ale tez bede sie chwali szkoda ze nie orbami bo siec nie dziala a admin (moj brac) nie ma czasu tego zrobic bo go wcale w domu nie ma!

kurcz etraz mam taki prblem kiedys lecialem 575/1220 tzn wyniki moich marow sa na 575/1170 ale terazmoge 560/1251 z nowym biosikiem hmmm moze za malo dowoltowane GPU?

 

troskze tu ucichlo co z wami aaa penwie wsyzscy przygotowywuja si ena sylwka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he ja wlasnie zreanimowalem swojego GT :D po paru dziesieciu minutach lutowania znowu dziala .. :) hehe popalily mi sie sstyki na karcie bo do agp dostala mi sie woda.. na gwarancji mi nie chcieli przyjac bo brakowalo naklejki wiec sie wkorzylem i sam to zrobilem :D heh i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ze dziala :D hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zaczynam zabawe w przyszlym tyg chlodzenie bede robil i przygotowywal kompa:0 teraz siedzialem rowne 7 dni w szpitalu i teraz w domu musze lezec 7 dni! wiec nic mie sie nie che i slabo sie czuje pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nowy wynik 3dmark 2005 to żadna rewelacja: 4325 pkt przy taktowniu 588/1305. Brakuje mi jeszcze 800 pkt aby być w czołówce :angry:

Ale popatrzcie na wynik CPU i porównajcie ze swoimi osiągnięciami:

 

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1548778

 

:blink: :blink: :blink: :blink: czy t o jest extramalne ?? to ja mam o nie cale 50 pkt . mniej na swoim sprzecie ... nieco starszym ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: :blink: :blink: :blink: czy t o jest extramalne ?? to ja mam o nie cale 50 pkt . mniej na swoim sprzecie ... nieco starszym ...

Tak? masz powyżej 8200 pkt CPU score? To pokaż screena.

Edytowane przez atomel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD Athlon 64 X2 2751 MHz atomel to ci smiga a jak w 2k1 i 2k3 bo to tez super zabawa

ja kurcxze nigdy mego clodzena nie zaloze nom caly weekend bylem u brackiego na weselu a teraz salbo sie czuje:) heheheh

 

@pipanol-pl tez zapusc 3dmarka 2001 nom trpszke w twoich wynikach ogranicza Cie zapewne platforma ktora ne jest wcale taka szybka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz szykuje zmiane procka na cos leprzego :D wiec wyniki beda jeszcze wieksze ;] hehe wtedy atomel pogadamy sobie w 2003 aaaa tak apropo to po popaleniu stykow na karcie i siedzeniu pol dnia i lutowaniu narazie nie bawie sie w "hardmod" aa ten wynik jest talki lejcikowy ;] hehe aa 2001 pozocilem razem z Ti 4200 ;] teraz minimum 2003 ;] hehe . .ale tak dla ciekawosci moge sprobowac :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mark 2001SE i 2003 nie wykorzystują 2 rdzeni w związku z tym nie ma się co chwalić. Najlepsi mają około lub ponad 30 tys. (Raptor, MaSell).

Ja z marszu mam zaledwie 24 411 pkt. Nie wiem czemu test Nature tak słabo wychodzi :mur:

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8868091

Edytowane przez atomel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24,4K to jets bardzpo ladny wynik!!! ja mam na starym procku 21,4K wiec jest znaczna roznica moze stry nie pdopasowaly pod 2k1

 

pipanol czekamy na twoj wynik

 

zmienialiscie timingi pamiatek w biosie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja na swoim sprzecie: athlon 64 3200+, sapphire radeon x800gt pł gł asrock 939dual+sata2 i 512 ramach od kingstona wszystko na standardowych ustawieniach wyciagłem w 3dmarku05 cos ponad 4100pkt

 

aa czy ty jestes analfabeta ?? czytac nie umioesz ?? to jest temat o 6600GT !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrze na wsze wyniki i za glowe sie lapie:/ Gdzie ja gubie 3k zaledwie 21000 max wyciagam karta 590>1300 proc amd64@2700mhz nie wiem jak to robicie sestem mnie tak dusi czy co poradzicie cos???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chaos ja wiem ze ty to jestes rzeznik moze powiesz mi jak zoptymalizowales system?

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8685193 bardzo i to bardzo ladny wynik jak na wersje non GT

 

Tyle ze karty nasze czyli moja i Chaosa są tak samo na GDDR3 jak i wersja GT wiec praktycznie niczym sie nie różnią, tyle ze biorąc pod uwage ile średnio ludzie wyciagają na GT to nasze sie słabo kręcą.

 

System optymalizujesz prawie jak do super PI, w tym wypadku wywalasz wszystko co sie da żeby tylko 3D smigało, nie trzeba Ci tu dźwieku, sieci itd. Goły sys bez niczego oprócz sterów do grafy i mobo. W sterownikach ustawiasz wszystko na maksymalną wydajność, przy uruchomieniu dajesz 3D Markowi priorytet wysoki, co jeszcze ? nie wiem kombinuj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i robilem testy i wyciagnelem 19 k ... normalnie sie zalamalem ... ;( ale tu widac jaka macie przewage nad moja platforma :( ale w 2003 i 2005 jestem w czolowce :D hehe :P wiec nie jest tak zle :P teraz czas na 2006 :D

2006 - 1787 pkt

http://service.futuremark.com/compare?3dm06=6241

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...