Skocz do zawartości
RaKLeZ

6600gt Oc

Rekomendowane odpowiedzi

:mur:

witam głupie pytanie;

jak ustawiać v-tuner2 żeby w windzie chodziło 300/900 a w grach 500/1000

:blink:

po piersze to extreme .. jak juz ktos nadmienil ..

po drugie memki w gf sa ustawiona na starel .. dla 2d i 3d .. tylko core sie moze zmieniac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na GE jest to samo, brak napięcia...ale teraz chyba karta długo juz u mnie nie posiedzi, zastanawiam się nad zmianą na 7600GE (to samo co 7600GT) oczywiscie Galaxy ;) no ale narazie nie ma tego w Polsce <_<

o 76ge nie slyszalem, ale bawilem sie gigasyfem 76gt i karta jest bardzo wypasna, wyniki na standardowych taktach przy P D @ 3,6ghz, stery na sredniej jakosci, wyniki sa sporo lepsze niz na 68gs na std ;]

 

2k1 - 23114

2k3 - 13766

2k5 - 6271

2k6 - 3396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o 76ge nie slyszalem, ale bawilem sie gigasyfem 76gt i karta jest bardzo wypasna, wyniki na standardowych taktach przy P D @ 3,6ghz, stery na sredniej jakosci, wyniki sa sporo lepsze niz na 68gs na std ;]

 

2k1 - 23114

2k3 - 13766

2k5 - 6271

2k6 - 3396

czyli cos miedzy podkreconym 6600gt a pokreconym 7800gt (looknij moja sygnaturke)

mila karta.. mialbym siano to 7600gt siedzialoby w moim kompie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam mały problem przy podkręcaniu swojego Leadtek-a 6600GT Extreme, mianowicie przy ustawieniach 630 / 1270 wszystko smiga jak trzeba, ale gdzy chcę go jeszcze krecic to w Riva Tunerze pojawia się komunikat że więcej się nieda bo nie pozwala na to sterownik (urzywam sterowników DNA 83.10 :mur: ).

Jak narazie w 3D marku 2003 mam 9979 pkt ale ta karta ma jeszcze potencjął B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Athlon 64 3000+ Venice 1800 MHz - nie podkręcony, jakby się dało to bym uzyskał zancznie więcej ale niestety proc h###wy wiec jest tylko 9979pkt ;)

aaa, jezeli proc nie podkręcony to faktycznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no atomel szalejesz:) bardzo ladny wunik szkoda tylko ze gpu sie nie kreci jak ma ale memki to poprostu zazdroszcze, a co do Mipera to w rivie mozesz to odblokowac bo tam jets ta blokada poczytak sobie pierwsze 3 strony tego tematu tam byl link podany co nalezy zrobic, a swoja droga to masz zajebiiste takty ale prpca chyba mozesz podkrecic do 2,4-2,5Ghz bo to kazdy venice potrafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprzedałem swojego leadtek-a :cry: , teraz mam Gainwarda ale ten jest hu___y bo jak ustawiłem na nim 570 / 1300 to wynik to tylko 8146 !!!

A co do proca to po ustawieniu napiecia 1.55V udało mi się podkręcić o... 100MHZ !!! albo zj____a seria albo płyta jakaś dziwna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprzedałem swojego leadtek-a icon_cry.gif , teraz mam Gainwarda ale ten jest hu___y bo jak ustawiłem na nim 570 / 1300 to wynik to tylko 8146 !!!

A co do proca to po ustawieniu napiecia 1.55V udało mi się podkręcić o... 100MHZ !!! albo zj____a seria albo płyta jakaś dziwna.

chłopie tyle punktów to je miałem na nie podkreconym procu i kracie, cos musisz miec z kompem, moze syf w windzie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm nie wierze ze masz E3 i tylko o 100mhz sie podkreca

 

weź zejdź z dzielnikiem pamięci bo cos mi sie wydaje ze krecisz na div200

 

a wracajac do tematu to krecil moze ktos 66GT na infeonach 2ns i zna jakies fajne timingi dla nich bo moje nie chcą pojsc wiecej niz 1140

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

waldemas chyba nie wiesz sam co piszesz albo nie zrozumiales o co tu biega

no nie bardzo rozumiem was młodych o co chodzi gzie popełniłem błąd

Edytowane przez waldemas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

waldemas o to chodzi ze te pytania nie w tym temacie ale chaos juz Ci podpowiedział wiec sprawa zamknieta

Miper ja uwazam ze nie potrafisz krecic proca bo przetaktrowanie procesora o 100mhz i dodaktowo z podniesionym napieciem nie powinno stanowic prockowi i do tego jescze rev 3. zaraz mnie zapewne zbluzgasz ze nie wiem co pisze nie snam sytuacji , no moze masz racje ale 99,9% osob znajacych sie na oc amd potwierdzi moja teze, a co do grafy to moze jak obnizysz taktowania pamiatek bedziesz mial wyzszy wynik sprobuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pcmax miałes racje nie umiem kręcic ;), teraz ustawiłem dobrze dzielnik i mam 2566MHz (320x8) ale będe próbował jeszcze.

jak na razie w 3D marku na GAINWARDZIE mam 9569pkt dla GPU i 1056 dla CPU ale da się więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem dzisiaj WC na grafę. Przy okazji zrobiłem v-moda :).

 

VGpu 1,34V ---> 1,49V.

Memki nic nie chcą iść więcej nawet po zwiększeniu napięcia o 0,3V :(. Tzn idą, ale spadają strasznie fps-y w samolotach.

 

Na razie 10367:

Dołączona grafika

ORB

 

Stay tuned :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom fajnie wyszło :D , a czy to wszystko co pokazała karta , ma jeszcze jakiś potencjał. Czy już koniec :wink:

Nie dawałem na GPU więcej niż 1.5V jeszcze, więc liczę że uda mi się więcej wycisnąć ;).

 

615/1127 no pamiatki masakra ale na wersje bez GT:) heheh wynik bardzo ladny czekamy na inne marki 2k1 2k5

No właśnie nie wiem co jest z tymi pamięciami, dziwi mnie że NIC im nie daje większe V. Więcej testów zrobię jak trochę czasu znajdę :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plasma zarzuć ten twój schemat v-moda czuje że mój ge(j) musi sie dovoltować ;].

Wrzuciłem do tematu o v-modach.

 

EDIT:

Święta świętami, ale wolny czas trzeba wykorzystać, np. na katowanie GeForca :D.

 

Udało mi się urwać cenne 50Mhz na pamięciach. Lekarstwem okazało się... odrobinkę większe V :). Teraz vmem było 2,34V

GPU niestety chyba się kończy, bo mimo zwiększenia napięcia o 0,15V (teraz latał na 1,65V), poszedł tylko 15Mhz więcej.

 

Ale każdy Mhz jest cenny, bo daje cenne pkt w 3d Markach :lol:. Oto wyniki:

 

GPU/MEM: 630/1180

 

3d Mark 03: 10701 (ORB)

Dołączona grafika

 

3d Mark 05: 4620 (ORB)

Dołączona grafika

 

Ze smarkiem 2001 jakoś nie mogłem się dogadać. W ostatnich 3 testach jakoś marne fps-y zawsze uzyskiwałem. Nie mam pojęcia, jak niektórym (Chaos, Niemiec) udaje się w Nature 160 fps uzyskać. Ja ni w ząb nie mogłem 130 przebić :/. Jakieś sprytne ustawienia w sterach?

Edytowane przez Plasma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem do tematu o v-modach.

 

EDIT:

[/img][/url]

 

Ze smarkiem 2001 jakoś nie mogłem się dogadać. W ostatnich 3 testach jakoś marne fps-y zawsze uzyskiwałem. Nie mam pojęcia, jak niektórym (Chaos, Niemiec) udaje się w Nature 160 fps uzyskać. Ja ni w ząb nie mogłem 130 przebić :/. Jakieś sprytne ustawienia w sterach?

ja bym raczej powiedział ze Winbondy na 250-2-2-2-5 1T :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...