Skocz do zawartości
Lanc

Celeron D 310 - 365 - Podkręcanie

Rekomendowane odpowiedzi

cielaki strasznie dostaja od p4 ale jesli chcesz to po swietach ja moge "wyskoczyc" nedznym P 1,73 B) tylko ze nie w 3dsmarkach bo ani ja ani ty nie mamy grafy do tego ;P moze pi 1m i 16m co ty na to ??

Ty masz P4 to po co?? ale jak chcesz to ok

Niech wyskoczą cielaki co twierdzą że różnicy nie ma

Edytowane przez Sajrus-World

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty masz P4 to po co?? ale jak chcesz to ok

Niech wyskoczą cielaki co twierdzą że różnicy nie ma

koles mowil ze niema roznicy miedzy celina 3.4ghz a wiecej(nieoplaca sie wiecej krecic niz fsb 200). o to rozchodzi sie klutnia a nie miedzy p4 a celina Edytowane przez bamboocha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaaaa .... cały ból polega na tym żeby pamieci robiły na max vdimm 2,62 przy taktowaniu na przykład 466 stabilnie z procem a tego moje nie robią :P poza tym traktuję to jako optymalny O/C a nie jakiś hardkor bo mi po prostu zalezy na jakichś 50 % kręcenia ... no może ciutkę więcej tyle że nie wiem w zasadzie po kiego .. do konwersji filmów i tak sie nadaje jak jest ... poza tym też nie robię tego tak często żeby ryzykować jakoś ... teraz dla mnie najważniejszy jest fortronik i stabilne 3,4 GHz czyli jakoś tak około 200 na fsb a potem sięzobaczy co i jak :P może wcześniej zmienię pamiątki na coś mocniejszego ... zależnie od finansów :P

 

tymczasem : RE5PECT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dnia : czy warto się w TO ładować ?? prosiłbym o rzeczowe wypowiedzi :D chodzi mi o relację cena / jakość / ewentualnie możliwości O/C / bezpieczeństwo tegoż :D gienieralnie chodzi mnie o fakt czy to spokojnie i bezproblemowo uciągnie celerona z peryferiami takimi sobie ale jednak troszkę wymagającymi :D

teoretycznie ten mój zestawik ma coś około 200 W poboru ale zasiłka z takim parametrem mogłaby być na styk a ten fortron powinien być ok chyba :D

 

RE5PECT

Edytowane przez PC_Speaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dnia : czy warto się w TO ładować ?? prosiłbym o rzeczowe wypowiedzi :D chodzi mi o relację cena / jakość / ewentualnie możliwości O/C / bezpieczeństwo tegoż :D gienieralnie chodzi mnie o fakt czy to spokojnie i bezproblemowo uciągnie celerona z peryferiami takimi sobie ale jednak troszkę wymagającymi :D

teoretycznie ten mój zestawik ma coś około 200 W poboru ale zasiłka z takim parametrem mogłaby być na styk a ten fortron powinien być ok chyba :D

 

RE5PECT

na looozie. moj fortek ciagnie moj sprzecik juz rok i bez problemow. tez kupilem na aukcji w promocji za 69zl noramal byly za 85 (chyba niepamietam dobrze :P). mojego ciegnie to twojego tez musi :D. ja nawet nieraz mam wiecej niz w podpisie podpiete i nawet nie zajaknie. np +2hdd(kumpla) na sata ostatnio proc na 3.8ghz i nic czisza bo cichutki jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wskazówki :D od razu zamówię i po świętach zmiana zasilatorni :D bedzie jechało w górę może nieco :D tymczasem : wesołych świąt małoprzepięciowych i wysokotaktowanego jajka wielkanocnego oraz wielopotokowego śmigusa dyngusa życzę :D

 

RE5PECT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze celek d310 sam mam taki dodajcie go do tematu :D

Mam pamięci goodram 512 single channel i płyte asus p4v800d-x

Dodane i lekko zmodyfikowany temat ;] Jest jakaś wyższa celinka D niż 346 ?? Jak tak to zapodajcie to zmnienie :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tam ostanio mówiłem że wróciłem na tłika po jakieś 2 miesięcznej przerwie (żeby nie było nie z powodu bana :) ) i jestem 2 miechy do tyłu jeśli chodzi o hardware jaki wtedy wyszedł ;] ALe teraz sie staram nadrawbiać :)

P.S. Wesołych świąt i wysokich wyników w o/c życze wszystkim :)

 

Pozdro

 

Szybki edit:

Co za debile wymyślają celine z 3.33Ghz (355 jakby co) Oo Next chłyt małketingowy Oo "Puste mhz" :blink:

Edytowane przez freelancer7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyhy ... to taka tańsza wersja EE PIV :P a tak na poważnie ... chyba chłopakom chodziło o zaatakowanie semprona 64 bit jak to coś produkowali .. wiesz tam takie no ... zagrywki marketingowe czy cuś .. tak czy inaczej ciekawe czy taką celinkę się da cokolwiek podkręcić ;p;

 

RE5PECT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASUS P4P800SE = latajace Vcore. Na niższym Vcore ustawionym tym progsem wogóle nie wstawało Oo Znaczy sie ustawiłem i w momęcie dania apply - BSod ... Jak wymienie Mobo na IC7 to mam nadzieje na te 4Ghz ale przy rozsądnym Vcore :) A teraz to on chodzi nonstop na 3.4Ghz na stock Vcore ;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm .. mój wstał na stoc vcore przy full power płyty .. znaczy odpowiednika płyty ... 250 fsb ..

może to nie 4 GHz ale i tak blisko .. te celki mają potencjał ;] dlatego tak go polubiłem od dnia nadejścia paczki z zestrawem .. a od jutra polubię jesio bardziej bo nadchodzi era Fortrona :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASUS P4P800SE = latajace Vcore. Na niższym Vcore ustawionym tym progsem wogóle nie wstawało Oo Znaczy sie ustawiłem i w momęcie dania apply - BSod ... Jak wymienie Mobo na IC7 to mam nadzieje na te 4Ghz ale przy rozsądnym Vcore :) A teraz to on chodzi nonstop na 3.4Ghz na stock Vcore ;)

Pozdro

No ja wlasnie tamtego celka meczylem na IC7-g :] bardzo lata ten Vcore u ciebie ?? bo walsnie mam taka plytke pod dothana tylko z cholerna przelotka jest problem :( tkwi nadal w niemczech ;(;(;( :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie tamtego celka meczylem na IC7-g :] bardzo lata ten Vcore u ciebie ?? bo walsnie mam taka plytke pod dothana tylko z cholerna przelotka jest problem :( tkwi nadal w niemczech ;(;(;( :mur:

ale do tej plytki jest duzo modow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze jest duzo modow ale zbardzo mi sie trzesa lapy zeby cokolwiek lutowac a z osobami ktore mogly by mi to zrobic tez w okolicy cieszko myslalem nad tym zeby komus z tweaka naczy z purepc dac moj sprzet ale najpierw sie nim nomalnie pobawie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie wiem czy wam wiadomo ale ponoć w celkach D to norma bo one sobie same w jakimś zakresie vcore dobierają i niewiadomo jak stabilną zasiłkę bedziesz miał i tak będzie pływać .. .. na jakimś forum to czytałem i jak znajdę to wsadzę linka do posta ;]

 

RE5PECT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem tak. Taki przykład z real life ;] Ustawiam w biosie vcore 1.4125, w windzie w IDLE proc ma 1.40 a w Stresie 1.31 I nie gadaj że to sam sobie celek tak zmniejsza Vcore :mur: A modów nie będę robił bo nie chce gwary stracić...

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee z tego co kojaze to "reguluja" sie tylko te z EIST ktore potrafia nawet zmniejszyc sobie napiecie do niecalego 1V np Pentium M 740 chodzi normalnie na 13x133 przy 1,4V a w oszczednym spada do 6x133 i ma napiecie kolo 1V :] w celkach o czyms tkim nie slyszalem ale moze i jest nikt nie wie wszystkiego a napewno nie ja ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...