Skocz do zawartości
Bartosz

Jaką Płytę Głowną Zakupić Do 300 Zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra mowie od razu sorry jak to juz bylo...

Jestem totalnie zakrecony przez te epoxy mam takiego jednego na oq "Epox 8RDA+ PRO"... Czuje sie totalnie zakrecony po przeczytaniu tych postow o mobach itp. wiec pomozcie dobrzy ludzie w doborze najlepszego mobo pod sempa 2300+ no i reszta jest w sygnie moim... oczywiscie moge przeznaczyc tylko 300 zł, ale mysle, ze za to cos extra tez sie znajdzie... mozecie pisac mi plyty do 350 zł bo wachania w sklepach sa ogromne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abita NF7 moge miec za 210 zł, "lubie" NF2, Poza tym ten Abit jest Ok, ale nie ma soundstorma i raidu nie wspominajac juz, ze epox ma 6xPCI + FreWire + czytnik bledow i inne bajery... (niby mi to nie potrzebne),a ja bym chcial juz zeby byla uczciwa karta dzwiekowa wbudowana czyli ten Nvidia SundStorm czy jakos tak.

Edytowane przez Bartosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos jakies propozycje inne oprocz Abita? wiem, ze to lux firma, ale sa tez epox, dfi BTW: powiedzcie mi, ktora firma jest lepsza dla mnie abit czy epox czyli dla czlowieka co nie bedzie kompa podkrecal na max tylko tak zeby praca byla stabilna przez caly czas... wiecie ocb...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nf7 nie ma soundstorma - czlowieku to plus a nie minus - zygam juz SS

 

do zamkniecia :P

1290026[/snapback]

 

Witam, a ja mam tez pytanko o pl glowna pod athlona xp 1700, tzn jaka plytke kupic dla dziewczynki ktora nie mam zadnych wymagan, po prostu jej asrock z supermarketu sie totalnie popsul !! wiec zaden OC nie jest potrzebny - trwalosc i stabilnosc to najwazniejsze. do plytki ma tylko dysk 40 gb i tyle :) pamieci ma chyba 256 luib 512 ddr ale jakies chyba wolne bo kompa kupowala okolo 2 lat temu. myslalem o np. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=42825528 lub o http://www.allegro.pl/show_item.php?item=42698744 lub inne?? co polecacie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stop1990

jak bez o/c to moze Abit KW7 - w sumie to swiezynka ,ale raczej nie powinna sprawiac problemow (jedynie o/c marne -podobno)

cena to 210pln w pewnym warszawskim sklepie - doprowadza cie Znaki :P

 

ze sprawdzonych konstrukcji to epox 8krai - zdaje sie ze 190pln a plytka zadko sprawia problemy (te nowsze pewnie wcale)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tez myslalem ze Asus to chyba najbardziej pewna firma... a jak sadzicie ktory chipset jest przyjazniejkszy i stabilniejszy http://www.allegro.pl/show_item.php?item=42686039 czy http://www.allegro.pl/show_item.php?item=42825528 ?? Bo te dwie plytki sa w podobnej cenie wiec...?? Ja mam mojego pentiuma na KT 400 wiec hehe trudno mi cos powiedziec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALFABETYCZNIE :lol: :

Abit AN7, NF7-S

Asus A7N8X

DFI Lan Party NFII ULTRA INFINITY

EPOX 8RDA+, 8RDA+ PRO

 

EOT!!!!!!!!!

1290072[/snapback]

kolego

miales ty w rekach 8rda+ czy DFI Infinity ze polecasz je jako bezproblemowe

toche praktyki a nie powtarzania co inni powiedza

DFI nf2 Infinity nie polacam jako plyty bezproblemowej w szczegulnosci - ona to jeden duzy problem dla uzytkownika - ale jak juz chodzi to smiga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego

miales ty w rekach 8rda+ czy DFI Infinity ze polecasz je jako bezproblemowe

toche praktyki a nie powtarzania co inni powiedza

DFI nf2 Infinity nie polacam jako plyty bezproblemowej w szczegulnosci - ona to jeden duzy problem dla uzytkownika - ale jak juz chodzi to smiga :D

1290098[/snapback]

No niestety musze cie zmartwic posiadam epoxa 8rda+ od prawie dwoch lat i nie mialem z nia jeszcze wiekszych problemow :) Wszystko chodzi bardzo stabilnie :lol: Co do DFI to nie mialem jej w rekach ale czytajac wiele opini o tej plytce mozna smialo stwierdzic, ze jest godna uwagi i polecenia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja A7N8X nie mniałem w ręku, ale A7V600 => 3 egzemplarze, A7V600-X 2 egzemplarze, A7V8X => 4 egzemplarze i A7V8X-X 1 egzemplarz, plus A7M266 i wszystkie były bezawaryjne i nie miałem problemów.

Natomiast z NF7-S oj miałem i najbardziej przeszkadza mi brak 1T Command w BIOSie... Tyle czasu minęło, tyle biosów a żaden nie ma tej opcji Aktywnej...

 

Fakt, że do OC to nie są one stworzone, ale na A7V600 leciałem z Bartkiem na 11x200 => i bez problemu (fakt => brak blokady AGP/PCI). A moje 512ki Kingstona CL3 co potrzebowały 2T Command szły równo. A na NF7 miałem problem => i bios trzeba było zmieniać...

Edytowane przez Hirotaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam NF7-S i tylko to było problemem => RAMY mam już nowe i na 1T chodzą (CPC ON) i jestem bardzo zadowolony.

Jest bardziej wydajna niż moja stara A7V600 => mówię o przepustowości pamięci i o ogóle => lepsze osiągi, no i mogę w końcu wykręcić wyżej, tylko nie mam już BW (pożyczyłem kiedyś) więc teraz mam normalnie 233FSB i to sięga granic temperatury...

Nie oddałbym teraz NF7-S => no chyba, że za jakieś 939 dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...