Skocz do zawartości
Gość

Xvid - Co Mi Sie Zepsulo

Rekomendowane odpowiedzi

otoz przed chwila zainstalowalem sobie gordian knota..ale mi nie podpasil (instalowalem TYLKO JEGO I AVI SYNTH..chcial tez xvida ale odznaczylem) i odinstalowalem...i teraz mam problem bo filmy ktore korzystaja z xvida mi sie na poczatku wykrzaczaja..tzn blad explorera i znikaja mi ikony z paska zadan...do tej pory wszytsko bylo ok!!! jescze 5 godzin temu bez PROBLEMOW ogladalem "Upadek" a teraz sie wiesza...tzn mozna dalej ogladac no ale zeby takie cyrki sie dzialy z explorerem...ZAUWAZYLEM ze gdy zaznacze w opcjach xvida "COMPATIBILITY RENDERER" to filmy chodza ok!!!! i teraz pytanie: NA CO WPLYWA TA OPCJA?? pogarsza moze obraz?? a jak wy macie ustawione??

 

no i co zrobic aby bylo jak przedtem?? odinstalowywalem kodeki, playera, zainstalowalem jescze raz GK i odinstalowalem, czyscielem rejestr..i nic...doopa

 

EDIT:_________________

 

ok doszedlem do takiego czegos...jak zainstaluje gordian knota razem z jego xvidem (1.0.2) to wszystko smiga "po staremu" czyli z wylaczonym "COMPA....."....nastepnie moge odinstalowac GK (jego xvida NIE!)...nastepnie moge "nadinstalowac" na to swoja paczke kodekow (all in 1) ktora zawiera xvida 1.0.3....ale jesli po tym odinstalowal bym tego xvida z GK to od poczatku dzieja sie te jaja....hmmm...wiec narazie zrobilem tak jak wyzej napisalem...z tymze oczywiscie xvida od GK nie odinstalowywalem...i smiga..ale denerwuje mnie to...macie jakas rade?? jak skutecznie oczyscic ?? bo jak nie to w weekend pewnie nie wytrzymam i format c: :mur: :mur: :mur:

Edytowane przez lukk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...