Skocz do zawartości
psychodeliczny

Laptopy - ogólna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chyba kazdy poszukujacy dla siebie swojego pierwszego notebooka mam wielki metlik w glowie co wybrac...

Prosze wiec was o pomoc. W najblizszym czasie wyjezdzam z kraju (niestety nie do USA - to odnosnie cen tamtejszej elektroniki ;) i chcialbym miec tam na miejscu jakiegos kompa. Kilka rzeczy ktorymi sie kieruje przy wyborze:

- moge wydac ok. 5000 zl (raczej wolalbym tej kwoty nie przekraczac)

- mimo wszystko wolabym kupic nowy sprzet w sklepie, miec gwarancje itp.

- sporo gram wiec chcialbym aby karta graficzna sprostala nowym grom (np. most wanted, san andreas, civilization IV, call of duty 2 itp)

Z tego co czytam na forum i stronach roznych sklepow chyba radeon x700 jest najlepsza karta w tym przedziale cenowym (kompletnie nie mam pojecia o kartach do notbookow wiec pytam was czy miedzy 64, 128, i 256 Mb jest spora roznica? W stacjonarnym kompie mam radka 9600 pro i moze ktos mi napisze np. czy np. taki radeon x700 (64/128/256 Mb) jest duzo lepszy od mojego 'stacjonarnego' radeona 9600 (tak przy okazji jakos nigdzie nie moge znalezc porownania osiagow kart 'laptopowych' i 'stacjonarnych')

- matryca raczej 15" (wole raczej mniejszego nootebooka bo bardzo mozliwe ze bede sie dosc czesto przenosil, a po za tym mniejsza matryca to mniejsze zuzycie energii i dluzsza praca na bateriach(chyba ze ta nie ma az tak duzogo wplywu na zywotnosc baterii)

- ram hmm oczywiscie najlepiej by bylo 1Gb, z biedy 512 moze byc...

- nadrywarka DVD

- o wi-fi to chyba nie musze wspominac (chociaz tu tez pojawia sie pytanie...wiekszosc kart to b/g ale niektore maja takze dodatkowo a/b/g i tu za bardzo nie wiem czym sie roznia)

- ciekawym dodatkiem bylby takze wbudowany modol bluetooth (myszka bez kabla, telefon komoworkowy). Wiem ze mozna za male pieniadze dokupic Bluetooth przez USB ale wbudowany to zawsze lepiej

- twardy 60 - 80 Gb (a co tam 100 tez moze byc heh)

- czytnik kart flash

 

Z tego co do tej pory zdazylem sie zorientowac to chyb ten bylby najblizszy mojemu 'idealowi':

ACER 5024WLMi 100 XPH[LX.A4605.069]

http://www.softon.pl/sklep/index.php?s=produkt&pid=2080

Ma prawie wszystko co opisalem wyzej a ponad to:

- 'przyszlosciowy' 64 bitowy procesor

- 3 kg wagi czyli chyba w miare ok

ma ktos jakies lepsze pomysly, rady, odpowiedzi na moje pytania?

Z gory dziekuje z a pomoc

 

P.s.

Na zadnym ze zdjec ktore dorwalem nie widac dokladnie co jest na przednim 'panelu'. Czy to jakies we/wy audio na sluchawki lub mikrofon czy jakies przyciski/wlaczniki? (mam na mysli to cos 'przed' touchpad'em)

Ps.1

Aha...i jaka predkosc ma dysk w tym modelu, bo jakos nigdzie nie moge sie tego doszukac

Edytowane przez Majtas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko.

Co powiecie mi na temat tego modelu: HP Pavilion ze1230

Ogolnie sprzet potrzeba mi do www, filmow itp [ciach!]l...

 

Procesor Athlon Mobile 1500+

Grafika: zintegrowana Twister 3D => co za grafa ?!

Pamięć 256M Micron

HDD 40G Fujitsu

napęd: combo (czytnik DVD+nagrywarka CD-RW)

matryca: 15" TFT

klawiatura: US

peryferia: fax-modem 56k, LAN 10/100, karta muzyczna

porty: 2xUSB, firewire, LPT, monitor, 1xPCMCIA, LAN RJ45, modem, wej/wyj. karty muzycznej

 

Ile mniej wiecej warto za cos takiego dac !?

Edytowane przez Polish...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chyba kazdy poszukujacy dla siebie swojego pierwszego notebooka mam wielki metlik w glowie co wybrac...

Prosze wiec was o pomoc. W najblizszym czasie wyjezdzam z kraju (niestety nie do USA - to odnosnie cen tamtejszej elektroniki ;) i chcialbym miec tam na miejscu jakiegos kompa. Kilka rzeczy ktorymi sie kieruje przy wyborze:

- moge wydac ok. 5000 zl (raczej wolalbym tej kwoty nie przekraczac)

- mimo wszystko wolabym kupic nowy sprzet w sklepie, miec gwarancje itp.

- sporo gram wiec chcialbym aby karta graficzna sprostala nowym grom (np. most wanted, san andreas, civilization IV, call of duty 2 itp)

Z tego co czytam na forum i stronach roznych sklepow chyba radeon x700 jest najlepsza karta w tym przedziale cenowym (kompletnie nie mam pojecia o kartach do notbookow wiec pytam was czy miedzy 64, 128, i 256 Mb jest spora roznica? W stacjonarnym kompie mam radka 9600 pro i moze ktos mi napisze np. czy np. taki radeon x700 (64/128/256 Mb) jest duzo lepszy od mojego 'stacjonarnego' radeona 9600 (tak przy okazji jakos nigdzie nie moge znalezc porownania osiagow kart 'laptopowych' i 'stacjonarnych')

- matryca raczej 15" (wole raczej mniejszego nootebooka bo bardzo mozliwe ze bede sie dosc czesto przenosil, a po za tym mniejsza matryca to mniejsze zuzycie energii i dluzsza praca na bateriach(chyba ze ta nie ma az tak duzogo wplywu na zywotnosc baterii)

- ram hmm oczywiscie najlepiej by bylo 1Gb, z biedy 512 moze byc...

- nadrywarka DVD

- o wi-fi to chyba nie musze wspominac (chociaz tu tez pojawia sie pytanie...wiekszosc kart to b/g ale niektore maja takze dodatkowo a/b/g i tu za bardzo nie wiem czym sie roznia)

- ciekawym dodatkiem bylby takze wbudowany modol bluetooth (myszka bez kabla, telefon komoworkowy). Wiem ze mozna za male pieniadze dokupic Bluetooth przez USB ale wbudowany to zawsze lepiej

- twardy 60 - 80 Gb (a co tam 100 tez moze byc heh)

- czytnik kart flash

 

Z tego co do tej pory zdazylem sie zorientowac to chyb ten bylby najblizszy mojemu 'idealowi':

ASUS 5024WLMi 100 XPH[LX.A4605.069]

http://www.softon.pl/sklep/index.php?s=produkt&pid=2080

Ma prawie wszystko co opisalem wyzej a ponad to:

- 'przyszlosciowy' 64 bitowy procesor

- 3 kg wagi czyli chyba w miare ok

ma ktos jakies lepsze pomysly, rady, odpowiedzi na moje pytania?

Z gory dziekuje z a pomoc

dobry wybór tylko ze to Acer :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do dyspozycji 3-4 tysiące na laptopa i parę wymagań: na pewno centrino (bo o ile mi wiadomo najwydajniejszy) na szybkiej magistrali (533), 512 ramu, min 60 gb, dvd-rw. Nie jestem zdecydowany na konkretny procesor, bo to zależy od ceny (komp generalnie do zastosowań biurowych). Co byście polecili?

 

Generalnie chciałem kupić coś 'renomowanej' firmy jakąś Toshibe czy Hp, ale szczena mi opadła przy enach. Wstępny research naprowadził mnie na Fujitsu Amilo i różne Acery np. Aspire 1642WLMi. Tylko w ogóle nie znam się na tych markach, która lepsza, gdzie lepszy serwis (bo można dać 2 stówy więcej mając spokojną głowę), co jest bardziej niezawodne. Jeśli ktoś posiada takie komputery lub zna jakieś inne dobre oferty innych firm proszę o info. Wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-= Cod do 2600 max 3000 z grafa w miare obslugujaca Battlefielda '42 :) Najlepiej jak najtaniej... To komp tylko do uzytku w pracy!

 

Co to jest ten medion...

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=78680945

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=78966249

 

Wiec w tych przedzialach cenowych co polecicie... ?!

Edytowane przez Polish...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam pytanie do posiadaczy notebooka ACER Aspire 3023WLMi: ile trzyma ten notebook na baterii w tzw. trybie czytelnika? Zastanawiam sie nad jego zakupem, na niektorych stronach jest napisane ze 3,5h, na innych ze 1,5h a na stronie producenta 3h... Prosze o odpowiedz... A i jeszcze jedno: jaki ten laptop ma dysk? 5400 czy 4200?

Edytowane przez duk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Noszę się z zamiarem zakupu laptopa. Orientowałem się w temcie trochę i mój typ padł na Toshiba Satelite Pro M70-110 i było to przed przeczytaniem tego wątku. Po przestudiowaniu całości mój typ się nie zmienił, może trochę przychylniejszym okiem spojrzałem na Asusa A6VA-q010 (za sprawą bardzo dobrze przygotowanej recenzji Motofana). Jako że nie dowiedziałem się z tego topicu zby wiele na temat interesującego mnie modelu moje pytanie do was: czy jest to dobry wybór zważając na to iż spełnia on moje wymaganie jeśli chodzi o konfigurację (proc, ram, dysk, grafika). Nie potrzebuję ani IRDy ani BT, chodzi mi głównie o solidość wykonania i trwałość laptopa jak i o jakość zastosowanej matrycy.

 

Z góry dzięki za podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HD to go - jak czytam takie slogany kryjace techniczna pustke to smiac mi sie chce :]

 

New Acer TravelMate 8200 Dual Core Napa Notebook Revealed (przeczucie, ze Acer bedzie pierwszy mnie nie mylilo):

 

http://www.notebookreview.com/default.asp?newsID=2697

http://www.543club.net/viewtopic.php?t=7678

 

Laptop Napa i kanapa ;)

W sumie fajnie wyglada, ale design to nic nowego - pokrywa z Ferrari 4000, kadlubek z Travelmate i nadal te duperelkowate glosniczki.

Edytowane przez limerro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tapek, nie wiem czy czemu tak szybko odrzuciles 110 po przeczytaniu tego watku, bo przeciez na tym watku zaden wlasciciel sie jeszcze chyba nie wypowiedzial, ja po dluuuuuuuugich rozwazaniach doszedlem wlasnie do niej i teraz jestem z niej baaaaaaaardzo zadowolony.

zajrzyj jeszcze sobie na forum idg.pl tam o 110 jest calkiem sporo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tapek, nie wiem czy czemu tak szybko odrzuciles 110 po przeczytaniu tego watku, bo przeciez na tym watku zaden wlasciciel sie jeszcze chyba nie wypowiedzial, ja po dluuuuuuuugich rozwazaniach doszedlem wlasnie do niej i teraz jestem z niej baaaaaaaardzo zadowolony.

zajrzyj jeszcze sobie na forum idg.pl tam o 110 jest calkiem sporo

Hehe. Ja napisałem że po przestudiowaniu tego wątku mój typ się NIE zmienił. Mam niestety jeszcze jeden problem ponieważ chcę za kompa wpłacić część gotówką resztę rozbić na raty a z dostępnością tego modelu w moich okolicach jest raczej ciężko. Ponoć mają być po 8 stycznia w vobisie nie wiem jak wygląda dost. w Media Markt. Mógłbyś napisać jak sprawuje się matryca TruBrite oraz wbudowane głośniczki w tym modelu, ponieważ jakość matrycy ma dla mnie dość duże znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znow chca byc pierwsi, teraz z dwurdzeniowym cpu.

Ja bym tam sie nie pchal w pierwsze modele na rynku od jakiejkolwiek firmy. Wole poczekac jak dopracuja technologie i zlozenie tego wszytkiego do kupy, zeby dzialalo bez problemow. A z Acerem raz juz utonalem.

Poza tym tak reszta troche nie bardzo. Dysk 5400, ekran wxga 15.

Edytowane przez samedi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matryca bardzo mi sie podoba, nie mam co jej zarzucic, podswietlenie jest nawet lepsze niz w moim stacojanrnym lcdku, katy pionowe troche gorsze a poziome calkiem calkiem, lapek chodzi cichutko, baterii jeszcze calkowicie nie testowalem, glosniki o niebo lepsze niz w acerku z jakim mialem stycznosc, jakos wykonania super, nie mam nic do zarzucenia, a grafika x700 z hm sprawuje sie lepiej niz myslalem, jedyne minusy to takie ze w ulotce troche naklamali:jego grubosc to jakies 42mm, a seria pro nie posiada express media playera,

jak bede mial czas to przetestuje go troche bardziej jedyne co moge teraz powiedziec to w 3dmarku 2001se 15921,

ogolnie polecam wszystkim ktorzy szukaja takiej konfiguracji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche pojawilo sie nowych wiadomosci na temat dwurdzeniowego acera i jak to zwykle u nich smiech na sali.

512 MB w grafice tylko na papierze ladnie wyglada. W rzeczywistosci 256 i kolejne 256 dynamicznie zapiepszane z ramu. Poza tym X1600 to tylko tak klasy 6800/6800 ultra. I ktos podal jakos cene 2230 euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chyba kazdy poszukujacy dla siebie swojego pierwszego notebooka mam wielki metlik w glowie co wybrac...

Prosze wiec was o pomoc. W najblizszym czasie wyjezdzam z kraju (niestety nie do USA - to odnosnie cen tamtejszej elektroniki ;) i chcialbym miec tam na miejscu jakiegos kompa. Kilka rzeczy ktorymi sie kieruje przy wyborze:

- moge wydac ok. 5000 zl (raczej wolalbym tej kwoty nie przekraczac)

- mimo wszystko wolabym kupic nowy sprzet w sklepie, miec gwarancje itp.

- sporo gram wiec chcialbym aby karta graficzna sprostala nowym grom (np. most wanted, san andreas, civilization IV, call of duty 2 itp)

Z tego co czytam na forum i stronach roznych sklepow chyba radeon x700 jest najlepsza karta w tym przedziale cenowym (kompletnie nie mam pojecia o kartach do notbookow wiec pytam was czy miedzy 64, 128, i 256 Mb jest spora roznica? W stacjonarnym kompie mam radka 9600 pro i moze ktos mi napisze np. czy np. taki radeon x700 (64/128/256 Mb) jest duzo lepszy od mojego 'stacjonarnego' radeona 9600 (tak przy okazji jakos nigdzie nie moge znalezc porownania osiagow kart 'laptopowych' i 'stacjonarnych')

- matryca raczej 15" (wole raczej mniejszego nootebooka bo bardzo mozliwe ze bede sie dosc czesto przenosil, a po za tym mniejsza matryca to mniejsze zuzycie energii i dluzsza praca na bateriach(chyba ze ta nie ma az tak duzogo wplywu na zywotnosc baterii)

- ram hmm oczywiscie najlepiej by bylo 1Gb, z biedy 512 moze byc...

- nadrywarka DVD

- o wi-fi to chyba nie musze wspominac (chociaz tu tez pojawia sie pytanie...wiekszosc kart to b/g ale niektore maja takze dodatkowo a/b/g i tu za bardzo nie wiem czym sie roznia)

- ciekawym dodatkiem bylby takze wbudowany modol bluetooth (myszka bez kabla, telefon komoworkowy). Wiem ze mozna za male pieniadze dokupic Bluetooth przez USB ale wbudowany to zawsze lepiej

- twardy 60 - 80 Gb (a co tam 100 tez moze byc heh)

- czytnik kart flash

 

Z tego co do tej pory zdazylem sie zorientowac to chyb ten bylby najblizszy mojemu 'idealowi':

ACER 5024WLMi 100 XPH[LX.A4605.069]

http://www.softon.pl/sklep/index.php?s=produkt&pid=2080

Ma prawie wszystko co opisalem wyzej a ponad to:

- 'przyszlosciowy' 64 bitowy procesor

- 3 kg wagi czyli chyba w miare ok

ma ktos jakies lepsze pomysly, rady, odpowiedzi na moje pytania?

Z gory dziekuje z a pomoc

 

P.s.

Na zadnym ze zdjec ktore dorwalem nie widac dokladnie co jest na przednim 'panelu'. Czy to jakies we/wy audio na sluchawki lub mikrofon czy jakies przyciski/wlaczniki? (mam na mysli to cos 'przed' touchpad'em)

Ps.1

Aha...i jaka predkosc ma dysk w tym modelu, bo jakos nigdzie nie moge sie tego doszukac

zakupiłeś tego lapka, także się nad nim zastanawiam :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupiłeś tego lapka, także się nad nim zastanawiam :>

jeszcze nie...

nie uzyskalem odpowiedzi na moje pytania postawione powyzej i nie znalazlem nigdzie recenzji tego lapka. Jeszcze sie zastanawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie...

nie uzyskalem odpowiedzi na moje pytania postawione powyzej i nie znalazlem nigdzie recenzji tego lapka. Jeszcze sie zastanawiam...

masz coś jeszcze innego na oku oprócz tego modelu?

ten acer zapowiada się wyśmienicie, mam na niego ochotę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz coś jeszcze innego na oku oprócz tego modelu?

ten acer zapowiada się wyśmienicie, mam na niego ochotę :D

wiesz co rozgladam sie jakos od tygodnia i nie znalazlem nic lepszego do 5000zl (a wlasciwie do 4700 ;))

 

ps. czy ktos mi moze w koncu napisac jak szybki dysk ma ten moj upatrzony ACER 5024WLMi 100 XPH[LX.A4605.069] ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. czy ktos mi moze w koncu napisac jak szybki dysk ma ten moj upatrzony ACER 5024WLMi 100 XPH[LX.A4605.069] ???

jesli nie ma nic w ulotkach z duzymi wykrzyknikami to podejrzewam ze 4200 tak jak wiekszosc acerow, jakby byl szybszy to by sie chwalili gdzie sie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli nie ma nic w ulotkach z duzymi wykrzyknikami to podejrzewam ze 4200 tak jak wiekszosc acerow, jakby byl szybszy to by sie chwalili gdzie sie da

Nie do konca :)

W przypadku Acerow to loteria, w moim Aspire 3613 wbrew wszystkim "znakom na ziemi i niebie" dostalem Caviara 5400, ponoc zalezy co maja "na magazynie " w danech chwili ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o cenie za TEGO lapka?

a co o TYM powiecie?

 

co byście wybrali?

 

chodzi mi głownie o jakość obrazu no i wydajność, żaby czasem zagrać lub na wyjeździe zobaczyć jakiś film, a na codzien zeby pracowac:)

 

jeżeli macie jakieś inne propozycje do 10tys to czekam na linki.- chodzi o to zeby sprzedajacy mógł wystawic FV - bo sprzet kupuje w kredycie.

 

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

zamierzam kupic 2 laptopy dosc rozne ;) mam juz sowje typy prosze o pomoc i ocene ;)

 

I Cos duzego konkretnego do domu dla rodziny [czyli filmy gry internet] cena max 4 tys moje typy

Acer Extensa 4100 WLMi klik

lub ACER 4102 WLMi klik

w sumie roznice minimalne i nie wiem czy warto dokladac kase

Wydaje mi sie ze do oczekiwan typy dobre ;)

 

II Cos bardzo małego i mobilnego ale raczej nie 12' [ogladanie filmow na wakacjach tez jest przyjemne]

wazne jest zeby nie bylo za wolne mocnijesza grfika mile widziana ! aha i masa do 2.2 kg moje typy

IBM T40 klik notabene moze kots cos wie o tej firmie i jakosci ich uslug

HP NC6000 klik

DELL Latitude D600 klik

w sumie skłaniam sie ku T40 .... ale tu mam wiecej czasu do namyslu

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Cos duzego konkretnego do domu dla rodziny [czyli filmy gry internet] cena max 4 tys moje typy

Acer Extensa 4100 WLMi 1863822[/snapback]

II Cos bardzo małego i mobilnego ale raczej nie 12' [ogladanie filmow na wakacjach tez jest przyjemne]

wazne jest zeby nie bylo za wolne mocnijesza grfika mile widziana ! aha i masa do 2.2 kg moje typy

IBM T40 klik notabene moze kots cos wie o tej firmie i jakosci ich uslug

//firma bardzo solidna ale droga

HP NC6000 klik

//gwarancja taka sobie w sam raz żeby się popsuł po upływie terminu

DELL Latitude D600 klik

//sprzedajcy troche ściemnia z tą kartą graficzną

w sumie skłaniam sie ku T40 .... ale tu mam wiecej czasu do namyslu

Pozdrawiam

jak powyżej : Acer TravelMate 2403WXMi

link do sklepu

+cena,karta mocniejsza niż w IBM , matryca panorama, czas pracy na bateriach,gwarancja lepsza niż HP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, Haquim tyle, ze podales Panu linka do Acera z X700 na Sempronie !!! To tak jakby zaprzac do pługa konia wycigowego. Lepiej miec procek Pentium M lub Celeron M z gorsza grafika, niz to ustrojstwo plus lepsza grafika.

 

A w ogole to haslo "Tak , ale po co płacić jak można nie płacić" mi przypomina zachowanie polskiego klienta, kasy mam niewiele, ale technologia ma byc kosmiczna. To tak jakby od dealera BMW wyszedl oburzony klient, ktory ma kase tylko na Seicento i nie chca mu za te kase sprzedac BMW M3 :P

Edytowane przez limerro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, Haquim tyle, ze podales Panu linka do Acera z X700 na Sempronie !!! To tak jakby zaprzac do pługa konia wycigowego. Lepiej miec procek Pentium M lub Celeron M z gorsza grafika, niz to ustrojstwo plus lepsza grafika.

Z tego co wiem to Sempron 3000+ jest bardziej wydajny niż Celeron M , a jak nie to zapodaj inne testy .

Link do testów CHIPA Ranking procesorów.

Wyniki Grafika , gry :

1)Pentium M 760 2,0Ghz - 86 2) Sempron 3000+ - 78 3)Celeron M 370 1,5 Ghz - 74

Edit

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Acer 4102 - bardzo dobry - ale przekroczyłeś budżet ;) chyba że łącznie masz 8 tys na "zabawki"

Alternatywy wobec Acera 2403WXMi - też są powyżej 3000 zł

Pamięć można dokupić 512 MB - 200 zł 256 - 100 zł - i nadal się mieścisz z Acerkiem

Edytowane przez Haquim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...