Skocz do zawartości
psychodeliczny

Laptopy - ogólna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Moze podaj co jest podejrzanie tanie i ile kosztuje... Bo nie bedziemy sie rejestrowac, po to tylko, zeby Ci odpowiedziec na pytanie...

 

 

P.S. Mini recke TM4002WLMi robilem ja i jest dostepna tutaj na forum, jak chcesz cos wiedziec wiecej to pytaj na gg badz emailuj.

 

P.S.2. Gwarancje do ACera mozesz dokupic w trakcie jej trwania... Wiec jesli teraz na przyklad Cie nie stac na to, to mozesz sobie dokupic 1 rok lub 2 lata pod koniec aktualnej gwarancji... Ja chyba tak zrobie...

 

P.S.3. Z podanych wczesniej przez Ciebie linkow... :P

No chyba sie nie zastanawiasz nad FS :P Z takim konfigiem... ??? Nie ma WXGA, zintegrowana grafa... No sorry, ale taki ACer to ponizej 4k kosztuje, do tego doliczyc gwaracje jakies 600zl za 2 lata dodatkowo i i tak wychodzi Cie taniej niz ten FS... :P

Edytowane przez SpiderMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze podaj co jest podejrzanie tanie i ile kosztuje... Bo nie bedziemy sie rejestrowac, po to tylko, zeby Ci odpowiedziec na pytanie...

alez jestes leniwy :P link mi sie skopal a po lewej masz menu:

http://sklep.perfekt.pl/product_info.php?c...da57de677ebc5a6

 

P.S.2. Gwarancje do ACera mozesz dokupic w trakcie jej trwania... Wiec jesli teraz na przyklad Cie nie stac na to, to mozesz sobie dokupic 1 rok lub 2 lata pod koniec aktualnej gwarancji... Ja chyba tak zrobie...

masz gdzies cennik dodatkowej gwarancji? i jak z serwisem, trzeba wysylac na wlasny koszt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alez jestes leniwy :P link mi sie skopal a po lewej masz menu:

1364224[/snapback]

Kude trzeba sie zarejestrowac, mze wklej opis i cene co... Leniu :P

 

No mialem gdzies cenniki, ale mi wsyslo...

Poszukam, moze znajde... To wkleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba sie rejestrowac.

tam jest Acer TM4002WLMi za 4099.00zl

mi sie troche w to wierzyc nie chce.

skad oni taka cene wzieli.

mysle ze na maila to przed poniedzialkiem nie odpowiedza.

a tak przy okazji to co to sa te Aristo ? bo sa tansze od innych i mam watpliwosci co do jakosci tych notebookow.

dzieki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwaga pisze z pamieci ;P,

rok wiecej : ok 300zl

2 lata wiecej : ok 600 zl

2 lata wiecej + ubezpieczenie : ok 800zl.

ceny z vatem.

poszukaj, w niektorych sklepach to maja.

 

 

co do tego sklepu 'perfekt...' to kliknijcie na glowna strone a tam wielka czcionka napisane:

Wszystkie ceny są cenami netto - nie zawierają Vat 22% !!!!!!!!!!!!!!!

 

moze za cene ponizej 4k (bez vat) gdzies znajdziecie ale bardzo ciezko z tym. ja przez 2 tygodnie ogladalem ceny w roznych sklepach, byly nawet po 3800 ale nie w magazynie :). w koncu sie wk. i kupilem w karenie. gdzie chyba tanio nie maja. zaplacilem 4050 + 900 vat i mialem kompa na drugi dzien. jeszcze odliczylem te 900zl i jestem very happy.

Edytowane przez kenji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Action Acer TM 4002 kosztuje niecałe 4400zł (cena bez zadnych zniżek). Taniej nigdzie nie widziałem.

Jak ktoś wie gdzie bedzie taniej niech napisze pomoże to napewno kilku osobom w podjęciu decyzji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Action Acer TM 4002 kosztuje niecałe 4400zł (cena bez zadnych zniżek). Taniej nigdzie nie widziałem.

Jak ktoś wie gdzie bedzie taniej niech napisze pomoże to napewno kilku osobom w podjęciu decyzji :)

taaa a kupisz 10szt naraz ;) ? bo tam chyba tylko w hurcie operuja a nie w detalu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa a kupisz 10szt naraz ;) ? bo tam chyba tylko w hurcie operuja a nie w detalu :P

1364363[/snapback]

No i pasiloby, abys byl Vatowcem... Po na aragonik nic nie kupisz w hurtowni...

Co za tym idzie musisz miec firme... w dodatku nie byle jaka...tylko zwiazana z dzialanoscia informatyczna. Bo hurtownia komputerowa producentowi ziemniakow nie sprzeda laptopa bezposrednio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Action nie trzeba brac nie wiadomo ile sztuk, mozesz sobie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> myszke raz na rok :) Firma moze handlowac czymkolwiek.Jedynym wymogiem jest to, ze musisz miec jakakolwiek firme(NIP, REGON) papiery wysylasz do Action, dostajesz haslo do cennika i mozesz sobie brac cokolwiek w cenie hurtowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Action nie trzeba brac nie wiadomo ile sztuk, mozesz sobie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> myszke raz na rok :) Firma moze handlowac czymkolwiek.Jedynym wymogiem jest to, ze musisz miec jakakolwiek firme(NIP, REGON) papiery wysylasz do Action, dostajesz haslo do cennika i mozesz sobie brac cokolwiek w cenie hurtowej

Cos za rozowo aby bylo prawdziwe ;) cos padla im strona http://www.a.pl/notebooki/ to nawet oferty nie moge przejrzec.

 

Mowisz, ze na bank nie ma minimalnych limitow obrotowych na rok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na bank na bank, jestem w Action od kilku lat i biore sporadycznie sprzet przewaznie dla siebie lub znajomych

No wkoncu sie przyda moja zawieszona od paru miesiecy firma ;)

 

Acha ale na stronie mozna wyczytac:

Dostęp do cennika jest możliwy tylko dla firmy która dokonała już przynajmniej jednej transakcji.

A jak mam zamowic, skoro nie mam dostepu do cennika? Bledne kolo?

 

Jak bylo w Twoim przypadku?

Edytowane przez Fidma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegladajac wasze posty widze, ze narzekacie strasznie na amd (bo glosny, malo wydajny, bateria za dlugo z nim nie trzyma itp) ale z tego, co czytalem, to semprony nie grzeja sie za mocna, wiec i wentylatorek sie nie napracuje a to chyba glownie wplywa na glosnosc lapa?? A do tego cene maja podobna do celeronow ale wydajnosc lepsza.

Jesli wazne jest aby laptop mial trzymac ponad 3h, to zapomnij o jakimkolwiek AMD...

Niestety taka jest brualna rzeczywistosc...

Lepiej sie za jakims Centrino rozgadnac... Bez samodzielnej karty graficznej powinienes znalezc cos w podobnych pieniadzach.

Jesets pewnien, ze amdki nie wytrzymaja?? Na stronce pisza, ze bateria trzyma ok 4 godzinki, ale sprzedawca napisze byle bzdure, zeby tylko sprzedac :/ ale juz widzialem kilka takich ofert z sempronem i bateria miala dzialac w okolicach 3 - 3,5 h.

 

Pageup, widze, ze tez masz laptopa na amdku i w dosc podobnej konfiguracji do tej, jaka ja bym sobie upatrywal - mozesz napisac, jak on ci lezy i jakie ma wady i zalety??

Z gory dzieks :)

Edytowane przez NeoCount

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm te parametry pracy to musisz traktowac z przymruzeniem oka. Oni to mierzyli wg zasady: nic nie ruszasz w laptopie i masz wylaczone wszystkie napedy. Jak chcesz miec obrazowy czas pracy (czyli jak sluchasz muzy, piszesz, ogladasz itp.) to podziel czas podawany przez producenta najlepiej przez 2 to wyjdzie Ci realny :D

Edytowane przez Fidma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebujesz żadnej weryfikacji, wkońcu ceny cześciu w hurtowniach to nie jest jakś tajemnica rządowa :wink:

Tez prawda ;) tylko i tak trzeba bedzie poczekac do poniedzialku bo w niedziele chyba nie pracuja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NeoCount

Pageup, widze, ze tez masz laptopa na amdku i w dosc podobnej konfiguracji do tej, jaka ja bym sobie upatrywal - mozesz napisac, jak on ci lezy i jakie ma wady i zalety??

Z gory dzieks :)

1364807[/snapback]

tu masz moją mini recenzje :)

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...636&hl=recenzje

Edytowane przez Pageup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może któryś z tych by się lepiej nadawał??

tylko który jest najlepszy??

tam gdzie jest 256MB ramu to i tak powieksze odrazu do 512MB wiec to nie ma znaczenia, a cenowo podobnie, wiec który??

 

Acer Aspire AS1681WLCI-XPH Intel Centrino 1.5GHz

Gateway 4525GZ Intel Centrino 1.5GHz

Toshiba Satellite 1.5GHz Pentium M Centrino

Acer TravelMate 4001LCi - Pentium M 705 1.5 GHz

Acer TravelMate TM4000LCi-XPP-40GB Centrino PM 710

Toshiba Tecra Centrino 1.5GHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...