Skocz do zawartości
V_i_c_t_o_r

P4 630 Czy Amd64 3200+ (939) ?

Rekomendowane odpowiedzi

KeinXor

tak Linux w 98roku obslugiwal HT :lol: - moze obslugiwal dwa procki ,ale nie HT

bo jak wyjasnisz ze win2000 obsluguje 2 proce ale nie obsluguje HT ??

co do linuxa to niedawno sie dowiedzialem ze dopiero jadro 2.6 i nowsze obsluguja HT ,a 2.6 nie bylo w 98roku <hahaha>

stycznosc z Linuxem mam ,choc na moim komputerze go nie mam ,zastanawiam sie czy nie zainstalowac bo ostatnie wersje juz sa znacznie mniej uciazliwe w eksploatacji ,ale kiedys ,hmm ,po co CI tam bylo HT skoro wiekszosc popularnych programow na linuxie nie chodzila

mam tez cd z Novell i UnixWare - tam tez do HT jeszcze dluga droga (wersje z 99 roku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KeinXor

tak Linux w 98roku obslugiwal HT :lol: - moze obslugiwal dwa procki ,ale nie HT

bo jak wyjasnisz ze win2000 obsluguje 2 proce ale nie obsluguje HT ??

co do linuxa to niedawno sie dowiedzialem ze dopiero jadro 2.6 i nowsze obsluguja HT ,a 2.6 nie bylo w 98roku <hahaha>

stycznosc z Linuxem mam ,choc na moim komputerze go nie mam ,zastanawiam sie czy nie zainstalowac bo ostatnie wersje juz sa znacznie mniej uciazliwe w eksploatacji ,ale kiedys ,hmm ,po co CI tam bylo HT skoro wiekszosc popularnych programow na linuxie nie chodzila

mam tez cd z Novell i UnixWare - tam tez do HT jeszcze dluga droga (wersje z 99 roku)

1295285[/snapback]

@KGB

Pokaż mi gdzie ja napisałem coś o obsłudze HT w 98 roku :mur: (może HT było na deskach kreślarskich) jak już to wieloprocesorowość...

sprawa następna, poczytaj o mps ctrl for os 1.4 to zobaczysz jaką różnicę widzi system między procesorem z technologią HT a maszyną 2XCPU (fizyczne), wcześniejsze wersje kernela też obsługują HT nawet od wersji 2.4.x bez przekompilowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...